Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Cuusik kde jste vsichni jOOOOOOO vy vlastne makate :-D :-D
Krásné raníčko!! NO já jsem sem akorát vlezla, nějak nám ráno zlobil net v práci, tak mě to pustilo sem až teď!! No Míla nevím kde je, psala jsem jí ráno meila, jestli je vůbec v práci, jestli nezůstala dneska ještě doma!
Profilova fotka
Krásné ranko, už jsem zde... to je scháňka po mě teda :-D Neříkejte, že vám tak chybím :-p Péťo, na toho hafana se můžeš juknout přímo v prodejně, je i v Ústí někde na masaryčce ;-) Ty jo, ta hlava mě vůbec od včera nepřestala bolet :-S ale už jsem si vzala prášek, tak snad zabere.
No Mílo ty nám tady chybíš to je jasný čoveče!! Jo hlava tě bolí jo?? Já jsem myslela, že ti je blbě od žaludku nebo tak! Hm migroška to je hnus no!! Ale to bylo asi z té krve, že ti brali! Hele včera Gabča nepřišla do práce, že prý zvrací a není jí dobře, tak že by?? Ale drží nějakou dietku, jí všechno bez příloh, tak zase kdyby bylo těhu tak asi nedrží dietu no!! 8-)
Jak je rozdíl mezi Paroubkem a Cikánama? Podstatný : Když slaví Cikáni - zabije se pes. Když slaví Paroubek, zabije se Kočka Hezký den !
Profilova fotka
Gabča jo? Na co dietu prosímtě =-) Ta jí tak potřebuje. Ikdyž tuhle drží od kámošky kolegyně z práce, co s ní občas zajdu na obýdek, ale je fakt, že ta má jinak stavěnou figuru. Mno, mě bylo blbě celkově, mě když chytne migrena, tak i někdy záchod objívám, ale naštěstí tyhle stavy mám max. tak 3x do roka. Včera jak jsem přišla dom, tak jsem si na chvíli lehla a bylo to dobrý, ale večer zas trochu bolela, v noci jsem to na chvíli zaspala a opět. Hmmm.... tak to jsem na Gabču zvědavá, tedy
No Mílo tak já jsem se divila stejně jako ty Gábina a dieta, ona má 45 kg i se židlí tady v práci a drží dietu. Jídlo si váží, aby nesnědla náhodou víc a jí maso se zeleninou no bez přílohy! To já taky a víš jak to je, teď když šla sem tak to určitě bude počkej! Taky říkala, že když se do konce roku nezadaří tak lítne k Mudře, no moc času už nemá!
Profilova fotka
Milo nevim ani kde je Masaricka se zeptam holek nebo spis nevim,ze se to tam tak jmenuje,zajedem ho koupit... Ty jo same zadelavky my kdyby jsme chteli druhy toi ja bych musela uz zadelavat ted ,ze jo??kuli matersky??ne??ty vado to je sila to se mi teda faklt nechce,ta prectava,ze bych mela zase pandero a tech kil nahore,este ted to schazuju a jit do toho znova,me prijde,ze jsem bricho mela vcera ,strasne to utika
Profilova fotka
Péťo, Masaryčka je ta ulici jakoby pod hotelem Vladimír, u kina, to by měla být ona. JJ, ten čas děsně letí. Mě zas přijde včera, když tu kolegyně oznamovala, že je těhu a tento týden by měla rodit =-)
No ségra stačilo by klidně až budou Torince 2 roky a máš to akorát hele! A nemusíš do práce další tři ročky!! A budeš mít zase nějakou dobu pěknou mateřskou!! Hm tak já se asi nedočkám, včera zase Jarouš přišel s barákem a hypotékou. Byl u bratránka tak ho zase naočkoval, on staví barák v Hoštce a Jarouš mu tam bude dělat sádroše! Děsný s ním fakt! Má toho plnou hlavu, já nevím co blázní a že by ho od Nového roku vzal do Mondi! No fakt novinek zase! Prý vyhodil jednoho alkoholika tak by Jarouše vzal no!A Jaroušovi se to hodí, protože hypotéku dají spíše zaměstnanýmu než podnikateli, že?? No to jsem zvědavá co z něho poleze dneska! Jo to ségra utíká, se přehoupnou Vánoce a Torince jsou dva roky ty vado!
Jo Mílo já si vzpomínám jak mi psala ségra, že je těhotná tak 6tt a Toríí už budou dva ty bláho!! Potkala jsem Roberta Čelka tak se ptal jestli by Vlaďku vzali na poloviční úvazek, že si chce přivydělat! Já jsem říkala, že se mušíí zeptat sama!! Magdu vzali, ale byl tady ten srab tenkrát no, tak nevím!
Profilova fotka
Miru, do Mondi jo? Co jsem slyšela, tak v papírnách to docela vázne a poslední dobou dost propouštěj, ale nechci strašit. Mno koukám, že ty chlapi jsou všude stejní, Vilda minule přišel s tím, že by si založil další stavebko a až by dojelo, takže bychom někdě koupili parcelu =-) Mno, to nevím jestli by ji vzali na půlku zpátky, to leda tak nějam na péčko nebo na éčko jako zapisovatelku, ale nevím nevím, no! Magdu vzali právě kvůli tomu, že ji tam potřebovali a ona tu práci znala no!
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja myslela,ze sem ti to rikala??ja ti to psala jo??to nevim no to byl sock vid??Ne ja nechci nechci rikat,ze nechci spis se na druhy necitim,ale doma me to bavi ne ze ne,do prace se netesim cim dele jsme doma,tim min se mi chce je to pohoda rano vstanes,jdes ven,super proste... A jejej zase mas vymluvu ,ze deti nebudou no tak za dvacet let treba az zaplatite hypo,tak treba budes mit deti
Profilova fotka
jaky mate stavebko musime takly naky zalozit aspona na par korunek at nejsme furt jak chudaci :-D Me prisli dneska 2 tisice od TRCZ ty jsou hodni vubec nevim co to je,neni to este naka dovolena??¨tak to koupim neco viktorce hezkeho pod stromecek Videla jsem dneska klouzacku nevim zda ji mam koupit jestlůi se sem bude vejit,znama ji prodava je uplne nova od SNOBYHO za 300kc :-o to je super cena zadarmoale nevim nafukovaci pokojicek nemame,ale ona miluje klouzacky
Tak tu klouzačku může mít v létě třeba na zahradě né?, To je taky dobrý!! Jo jo psala jsi mi to a já jsem brečela, když jsem si to přečetla a Jarouš koukal jako puk, že budete mít mimčo!! No právě jak si jednou zvykneš tak to je konec. Zrovna včera jsem si psala s Mirčou Pilnajovou tak po Novém roce chtějí taky pořídit Lukymu sestřičku, tak snad se jim to povede! V pátek tam pojedeme asi na návštěvu! Mílo já nevím kam na ty nápady chodí, je fakt, že to jsou dobře uložený peníze a my parcelu máme na Třébě, ale při představě tam bydlet teda! Je tam krásně, klídek, ale co děti do školy by chodily pěšky nebo já nevím a nic tam ani nejezdí, to mě docela děsí a naštěstí se to taky Jaroušovi kvůli tomu nelíbí! Včera ségra vylezlo z babičky, že je ještě parcela v Keblicích jedna, ale tam jsou hodně cigi no, tak bych taky nechtěla! Právě, že mi ségra křivdíš víš?? Já jsem mu naopak řekla, že chceme příští rok zadělávat a on si vzpomene zase platit 25 let dluhy, fakt blázen, do toho prostě nejdu jako, mě se v paneláčku líbí, i když baráček je baráček, ale ....! Ségra buď ráda, to máš asi na Vánoce jako věrná zaměstnankyně né?
Stavebko máme taky od buřinky! To už máme dospořený, akorát jsme ho nevybrali, zatím když ho nepotřebujeme! No vidíš musíme tam dát penízky, aby byla státní podpora! No vidíš!!!!!! A pak máme oba životku, kterou můžeme vybírat kdy chceme, ale musí nám tam zbýt 10.000,-Kč! Jinak můžeme vybrat co chceme a dáváme si to do daní!
Profilova fotka
Miru, do daní to šlo letost naposledy, Od příštího roku to chtějí ty blbci zrušit. Stejně tak jako stravenky. Vilda má od Lišky, ale do té už bych nešla, vymýšlý si tam pak dost kravin, když si chceš vzít úvěr :-S Já měla od buřinky a všechno v pohodě. Bu´d bych šla znovu do té buřinky nebo možná do pyramidy
Profilova fotka
Tu zivotku nevim no to asi ne,ale to sporeni musime zalozit,a kolik davate mesicne???oni rikaj,aby se vyplatilo ztak aspon 1500,ja myslela,ze tak 1000kc bude stacit ne??to uz mate nasporino jo??se mate asi pujdu taky do burinky pred tim sme ji meli taky,jOOO????a kde ma parcelu prosim te hele toho este bude,o cem nevime,a kde to jako je??to je maky nebo Petra???
Profilova fotka
Péťo, to záleží na tobě kolik si chceš spořit, já dávala třeba jen 800 Kč, záleží na co by jsi to pak použila no, jestli na koupi bytu, tak je jasné, že je lepší si spořit víc. Já to svoje spíše měla pak, že jsme z toho zaplatili okna a nějaké menší rekonstrukce doma
Profilova fotka
No ja bych to mela asi na koupelnu nebo kuchyn,spise kuchyn tu mame strasnou..
Profilova fotka
Kam se vsichni podeli???
Profilova fotka
Ty máš ale otázky.... já tu makám jak šroubeček, páč jdu před 3 ke kadeřnici, se nechat zkrášlit... a taky tu chci všechno tento týden stihnout, chci si to tu vyklidit, ať toho tu pak nemám moc.... :-S
Profilova fotka
Ale ale Milo ty mas cas na vsechno,ja vim,ze stihas vsechno tak nekecej :-D
Profilova fotka
Mno, ono jak kdy, víš.... a pak mě nemá bolet hlava :-p
Profilova fotka
Krásné ranko, no co to je tady =-) to je zas docházka tedy 8-( Jsem se včera byla nechat skrásnit a mám barevné melírky a podbarvený. A pak mi to ještě vyžehlila, takže vůbec ani není poznat, že bych byla ostříhaná :-D Vilda na mě prej, kde jsem byla, že jsem takhle ráno odcházela :-N
Krásné raníčko!! No to je teda docházka! Mě se nějak včera už nechtěl zapínat pc a kdybych ho zapla tak tam stejně vleze Jarouš takže to nemá cenu!! Jinak ségra, Jarouš má stavebko od buřinky, ti mají pořád nejmenší úrok, když si chceš vzít úvěr a tam spoří 1500, aby měl státní podporu 4.500 a na životku máme každý 1000, aby se to vyplatilo! Ale za dva roky spoření si to můžeme změnit na menší nebo větší jak chceme! Ale prostě dva roky musíme spořit tu částku na kterou jsme si to uzavřeli!! Ale můžeš na stavebko spořit kolik chceš, ale pak máš o to menší státní podporu no! Tak my dáváme těch 18000 ročně, protože máme ještě tu starou smlouvu na 5 let a tam je podpora 4500. Doufám, že to ti blbci nezruší, oni zruší pro nás všechny výhody, hlavně, aby oni měli koryto plný peněz!
Profilova fotka
Cusik.. No ja bych mela uz tu mensi podporu,a hlavne,na 6 let,Burinka je v Cesky sporitelne,ani nevim kde se to dela,vzdycky to delala mamka,ja bych súporila asi tu 1000. Ja jsem Milo taky osmikana,jsem, se vcera rozhodlajooo a Milo ta Masaricka,je straaaasne dlouha tak snad tam toho cokla najdeme :-D
No právě teď už je to na 6 let a podpora je 3500, kuvy jedni už to stáhli! My máme právě ještě tu starou smlouvu no! Tam je to o něco lepší! No tak zavolej Kotkům né?? Ty přijedou domu k tobě a uzavřou ti co chceš, hlavně nechoď do spořky jako mamka, víš jak to vždycky dopadlo!!
Profilova fotka
Péťo, jj, je ve spořce a neboj, když tam vlezeš, tak ono už tě to tam nevede kam máš jít ;-) Já bych řekla, že to bude někde v těch krámkách právě někde pod tím hotelem jak je tam hodně těch krámků vedle sebe, bych si tak typla ;-)
Profilova fotka
No vidis to je fakt,ale musi se neco polozit ne?aby tam neco bylo nebo ne??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?