Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
1
324
325
Ahoj, napiš mi prosim do IP. mam to doma a vzpomenu si že mám poslat kontakt. Všichni sme tu měli fotografa od Slaneho - levny, rychly a dobry :-)
Profilova fotka
žirafko, určitě smíš, ale jak koukám, že když už tu nedbeme tak nějak my, vdané paní tak tu nikdo není. Haink, máš IP jinak jukni na stranky www.n82.cz pan Náprstek byl skvělý, valná většina z nás jej měla ;-)
Profilova fotka
jéé se omlouvám, jsem dala blbý odkaz http://n83.cz/, jsem se sekla v čísle :-N
Ahoj Mílo, tak co v kolikátém měsíci už jsi?
Profilova fotka
ahojky Pepo, zatím v žádném... viz. album na koníkovi, tady v albu je na něj odkaz ;-)
Ahojky, neporadil by mi někdo, kde udělat obřad (nějaké méně obvyklé místo) a popřípadě i hostinu v Litoměřích a okolí (zhruba pro 30 lidí). Svatba je plánována na duben - tak neuvažujeme o svatbě venku. Děkuji.
Profilova fotka
Eleka, místo mě moc nenapadá, ale z vlastní zkušenosti mohu doporučit Hotel U Lišky v Hoštce, viz moej album, měli jsme tam i obřad. Jinak místo mě fakt moc nenapadá :-(
ahoj holky - jen pro informaci: nově není nutné žádat o uzamčení diskuse, která překročila 10 tis. příspěvků, a zakládat novou. ;-)
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Eleka: Myslím že na Mostce v Litoměřicích
Profilova fotka
Eleka: Na Mostce to mám na 24.4. už zamluvené já. Co třeba Pivovarský sál v Ltm? Tam se také dělají svatby. Nebo Diakonie Klobouk v Terezíně.
1
324
325

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?