Menu Forum

Litoměřice III.

(Zamčená)
28. lis 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
Registrovala se 28. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1544 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 20. července 2007
    Na Vodním hradě v Budyni nad Ohří, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 Ahojky no já nevím kde Míla je, do nemocnice by snad měla nastoupit až zítra!!

Mílo nakonec jsem na zabíjačku nejela, v práci jsem tvrdla až do půl devátý večer, no hrůza!! Takže jsem tam přijela a bylo už po všem!!

A v pondělí se mi stal ouraz! Blbli jsme s Jaroušem a já jsem si narazila v ložnici nohu o postel fakt bolest jako kráva normálně!! Myslela jsem, že to mám zlomený, nemohla jsem na to šlápnout a nemohla jsem se nacpat ani do boty, no děs prostě!! A Jarouš mi zrovna chtěl udělat na dnešek překvapení, že udělá tu stěnu do obýváku na tu telku a já zrovna jsem doma! Tak jsem měla po překvápku. Jeli jsme na rentgen a naštěstí to zlomený nemám, ale leduju to a mažu fastum gelem!! Ale dneska už je to lepší, ale včera mě brněla a škubala celá noha, hnorná bolest teda taková tupá no!! Ráno mi musel Jarouš skočit pro neschopenku tak budu vegetit 14 doma!! Skáču jak blázen po bytě!!
18. lis 2008 ve 13:31  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 3267 příspěvků a 4 alba. Má 23 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 3267 příspěvků a 4 alba. Má 23 přátel. Region Litoměřice.
 Péťo, my do těchle rychložrádelen chodíme tak max. 3x do roka, když jedem do Práglu na nákupy a to taky ne vždycky... dáme si tam twistra s hranolkama a zas máme na půl roku vystaráno emoticon
18. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
Registrovala se 4. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1370 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 15. května 2010
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
Registrovala se 4. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1370 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
    Region Ústí nad Labem
 ja tam taky zajdu na ochutnavku,jenze to musim byt uz po obede,toho ja se nenajim
18. lis 2008 ve 13:36  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 Mno nazdárek paninko, spíš ke se flákáš ty.... jsem si tu nechtěla psát sama se sebou....

a já už myslela, že jsi uklouzla po jitrnici emoticon a vy zatím doma máte manželské hrátky, no že se nestydíte... no vidíš, tak nakonec budeme doma odpočívat obě emoticon
18. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 No Mílo abych pravdu řekla, že to moc nevadí, aspoň si odpočinu, ale tento týden měl být volný, protože jsou soudci na školení no, ale stejně jsem ráda, že jsem doma! I když noha bolí no! Ale jsem ráda, že to nemám zlomený, to bych nechtěla!

Jo jo taky Jaroušek koukal co se mi stalo a včera mě nosil v náručí to bylo krásný, z auto do nemocnice, pak po schodech to byla paráda! A jak se o mě staral panečku! To je dobrý! Ale fakt mě to bolelo včera au au! A Jarouš ty jsi cíťa to tě chci vidět u porodu, to nevím holky to fakt zkolabuju!! emoticon
18. lis 2008 ve 13:43  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
    Region Ústí nad Labem
 emoticon emoticon
18. lis 2008 ve 13:45  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 Miru... koukám, že ty chlapy mají pořád stejný argumenty pokud se týká toho, když tě něco bolí emoticon tohle mi Vilda taky říká pořád... prej chci tě vidět při porodu, nebo jsem zvědavej jak budeš rodit, když už tu brečíš teďky apod.... se nezapřou, že maj bimbáka mezi nohama co? emoticon
18. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 No asi tak nějak, pořád mámo musíš něco vydržet, bude hůř počkej! Protože jsem mu řekla, že ať už mi takovou bolest nedělá, že si s ním hrát už nebudu, žádný blbnutí, že mě vždycky zraní! Tak bude hůř a ty prd vydržíš!! No kdyby věděl jak to bolelo au au!! A ještě bolí, ale už to není tak hrozný jako včera!! Včera se mi to stalo kolem 13:00 hodiny a začalo to hrozně bolet asi tak kolem 5 hodiny až! To už jsem na to nemohla vůbec stoupnout a večer jsem si tu nohu ani nemohla přikrýt, mě prostě vadila i ta peřina tak jsem si ji nabalila dvouma pohožkama a musela jí nechat z peřiny venku!!

To jsou fakt starosti tohleto!! A ještě ke všemu tam byla tak hnusná sestra na tom příjmu, že už jsem myslelaže budu brečet! Ještě, že tam semnou byl Jarouš, jinak bych nemohla ani mluvit!! Posadil mě na křesílko a vozil po nemocnici na rentgen a zase zpátky!!

AKorát mi volala Bečanka, že mi sem posílá Kalu pro služební mobil!!
18. lis 2008 ve 13:54  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 Já myslela, že jsi ho poslala po Verče, nebo co to tu ráno blekotala Šindelářka, když mi nesla objednávku... se rozjela ti povím... akorát nevím jestli bude mít všechno, páč zatím skoro z toho co si objednala nic není emoticon
18. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
    Region Ústí nad Labem
 jak hnusna??jsi chtela brecet jO??prosim te si ji mela poslat do prdele emoticon
18. lis 2008 ve 14:00  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 No s čím dete jako, co to máte, proč nezvoníte, přitom na příjmu nám řekli čekejte, sestra vyleze, tahle zase, že jak má vědět, že tam jsme! NO hrozná pizda prostě arogantní, jsem byla ráda, že jsem jela domu!

NO to jsem chtěla, ale až dneska s neschopenkou rovnou víš?? Tak to je jedno už ho tam má! Hm tak to si vybrala docela špatné né??

No to si umím představit Jiřinku tak musí být nasraná a kor když má službu po mě to jí Gabča dá přepsat ty vazby po mě z víkendu!! To si umím představita, ta mě musí proklínat, že musí za mě makat!
18. lis 2008 ve 14:03  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 Njn... vypadala tak trošku naštvaně, ale co... ty přeci nemůžeš předpokládat, že se ti něco stane, že jo a schválně jsi to určo neudělala, tak jako ona vždycky... jo holt si už v pátek nebude moc vzít volno no!
18. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 No to víš jen ať maká pinda jedna, já jsem za ní se namakala už dost!! To jsem si mohla myslet, že bude ona nasraná nejvíc, ale co!! Já jsem si to schválně neudělala!! Než tu bolest co jsem měla včera tak to radši bych byla v práci! Oni to holky moc dobře věcí, že já naschvály narozdíl od JIřiny naschvály nedělám jako ona v pátek dovolenou skoro každej!! Takže já mám v tomhle svědomí čistý!! Tím se teda fakt netrápím! A mám na to papír od doktora, kdyby ho chěla Jiřinka vidět a 90,.-Kč na pohotovosti bych taky jen tak nedávála, kdyby mi nic nebylo! To je fakt síla ať si je nasraná to mě je fuk!!

To teda nebude moc, pomaže se Šeticí, protože Bartošku ona nechce!!Jo jo!!
18. lis 2008 ve 14:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
minulka
Registrovala se 19. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků a 1 album. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 14. března 2009
    Budyně nad Ohří, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
minulka
Registrovala se 19. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků a 1 album. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 14. března 2009
    Budyně nad Ohří, Region Litoměřice
 Ahojky,
tak jsem se zas jednou dostala k tomu, že jsem nakoukla a koukám, že marodíte ve velkém emoticon Jsem včera říkala, že bych taky byla doma na CS filmu dávají celý týden starý černobílý filmy a mě začíná jednačka s Lori, no první den mám za sebou a už to i vydýchávám emoticon Byl to šrumec.

Jinak koukám to blbnutí je nebezpečný, já minule hodila šipku z postele, jsem netušila, že jsem na kraji a pak jsme šli s Marťou zkoušet šaty a já na rukách modřiny, naše mamka prý, to je jak když tam máš vidět prsty, to jako, že by Mára emoticon

Tak se holky opatrujte...

Jo Miru, jinak jak s těma prašulema na ten bonprix, chceš to poslat nebo něco, ať to za mě nacáluješ?
18. lis 2008 ve 20:11  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
    Region Ústí nad Labem
 Joo tak my pri poslednich hratkach opravovali postel,teda Jara,ale nastesti se nam nic nestalo jen to odnesla postel,jen jsem utrpela mensi sock,jsem se lekla jak to ruplo,no jo meli jsme hlidani tak to praskalo ve svech emoticon emoticon emoticon
18. lis 2008 ve 21:48  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 Čusík!!

No to mi povídejte, ale to se stává a většinou to odnesu já, protože co bych já mohla udělat Jaroušovi, že jo!! On mě vždycky chytne a mám modřinu hned. Mám malou modřinu na koleni i od toho, ale s tou nohou vůbec nevím jak to vzniklo najednou mě to prostě bolelo haxna jedna!!

Miru to je dobrá já to zaplatím a pak se rozdělíme!! To je v pohodě s tím se netrap ani nevím jestli to přijde všechno a tak! Vůbec se mi ještě na meil neozvali co bude, nebo kdy to přijde, tak snad příští týden už by mohli něco napsat jak to vypadá s tou objednávkou!! Objednávali jsme si 4 holky dohromady, takže by nemuselo být ani tak velký poštovný a to bude docela teda balík no!! Já ti to pak hodím do práce, netrap se s tím!!

Tak si byla už v jednačce jo?? A co dobrý?, To jde jenom o zvyk, to víš je to takový divný tam sedět a poslouchat to! Já už jsem si zvyklá dost a nepřijde mi to, prostě si to tam odsedím jak je potřeba a jdu!! emoticon
19. lis 2008 v 11:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
litsea
Registrovala se 26. září 2006 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 22 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 30. června 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
litsea
Registrovala se 26. září 2006 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 22 přátel. Region Praha.
    Region Litoměřice
 Jé ahojky! Miru, vy jste teda dováděli!!! emoticon Tak hlavně, ať je nožka brzy zdravá!

Já jsem už třetí týden doma a furt mě bolí hlava a ne a ne se mi spustit rýma... emoticon Včera jsem šla na kontrolu, že mě už mudra uschopní, ale nechala mě ještě doma... Tak si tak polehávám a trochu se učím, ale už mě začínají chytat roupy emoticon
19. lis 2008 v 16:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 No ahojky Jani!!

Tak ty už takhle dlouho marodíš jo? No mě řekl doktor taky, že to vypadá tak na dva týdny, mám tu nožku šetřit, je hodně naražený, tak aby se mi dala do kupy!! Tak pořád leduju, až mám z toho modrou nohu a mažu gelíkem a je to už lepší no! Ale už chci zase chodit normálně, tak tu nožku šetřím tak mě zase bolí pravá kyčel, to si nevybereš!

Teda dneska je venku tma, hnusně a prší! Ještě, že jsem doma!! Hihihi

Tak to máš Jani asi pěkně zastydlý co tu rýmičku? To měla jednou mamka a museli jí to tahat drátama ven, fakt nic příjemnýho, tak buď hezky doma v teple a kurýruj!!
20. lis 2008 v 11:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
litsea
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
litsea
    Region Litoměřice
 Ahoj Miru bolavá nožko, tak radši nikam nechoď a nech se obskakovat drahou polovičkou emoticon
Mě už je dneska líp, ale zase venku fakt hnusně, tak mě to tam ani neláká. Zítra pojedu na kontrolu, tak se dostanu trochu na vzduch. Tady pěkně leje, tak doufám, že to do zítra přestane!
O těch drátech jsem už slyšela, tak doufám, že mě to nepotká emoticon

Dneska jsem myslela na chudinku Milušku, že jí kuchali, tak doufám, že vše dobře dopadlo a hlavně, že to POMŮŽE!!! emoticon
20. lis 2008 v 18:28  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 Ahojky Jani! To víš, že jo běž se pěkně vyvětrat! To víš, že se nechávám obskakovat, Jarouš musí i 3x denně venčit, to víš to je něco pro něho, nestíhá ráno, to jsou vždycky fofry tady a kor když Maxik ráno čeká u mě, protože je ráno zvyklej semnou! No jo maminka je prostě marod!! emoticon

Jo jo taky jsem na ní myslela, večer mi psala, že má rozporuplné pocity, a že jí bylo blbě po narkóze a zvracela, tak to k něčemu bude a za chvilku nám oznámí, že je těhulka! emoticon
21. lis 2008 v 10:40  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 Nazdárek, tak už jsem konečně doma a doháním internetový absťák. emoticon

Zkusím vás dočíst, jestli je to vůbec možný emoticon
22. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 emoticon aha, tak ono toho moc k dočítání není, co to emoticon

Holky, jste všechny hodné, že jste na mě tak myslely, ty sms mi vážně pomohly. Po té narkoze ve čtvrtek mi fakt bylo ouvej... a divné pocity mám pořád ještě teďky, si říkám, že už bych tam asi dobrovolně už nešla, ale to vás nechci strašit... fakt mi po ní bylo zle a když jsem se probouzela na tom pooperačním z narkozy, tak vedle mě ležel chlap co strašně chrápal a pak tam přivezli malýho kluka po slepáku co tak pořád brečel, že ho to bolí a že chce maminku, takže super zážitek. Pak mě převezli na pokoj a já začala brečet... nějak to na mě dolehlo...., bylo mi po ní fakt blbě, takže jsem pak ještě i zvracela, měla jsem v břiše zavedený dren, takže jsem se ani moc hýbat nemohla. A manža byl skvělej, přišel za mnou hnedky ve 3 hodiny a byl u mě celou návštěvu, dokonce si chtěl ke mě lehnout do postele a utěšovat mě emoticon byl fakt supráckej, dokonce mi tam přinesl plyšovou kozičku z Kozího příběhu, tak mě tam hlídala emoticon
22. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
litsea
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
litsea
    Region Litoměřice
 Ahojík holky,
taky u vás napadl snížek? emoticon
Mílo, no já na tebe celej čtvrtek myslela, jak se ti vede... Hlavně, že už to máš za sebou a že je ti už líp. To je hrůza, jak my ženský musíme trpět... emoticon A jak to dopadlo, říkali ti něco? To máš manžu zlatíčko, vidíš, pořád srandičky a když jde do tuhýho, tak se na něj můžeš spolehnout emoticon Můj manža je v tomhle taky dobrej, holt jsme si dobře vybraly! emoticon A kdy jdeš zase do práce?
Miru a co nožka?
Tak se pěkně kurýrujte, já se jdu zase chvilku učit mučit
pápá emoticon
22. lis 2008 v 15:28  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 Jani, byly tam prý dva srůsty, který odstranily a ostatní pak poví histologie nebo jak se to píše. Do práce ještě nevím, musím ještě nejpozději v úterý na kontrolu k Šálkovi a ten mi pak ukončí neschopenku a vyndá stehy.

Jj, vybraly jsme si dobře.

Ty se taky koukej vykurýrovat, ať jsi brzo fit emoticon
22. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
litsea
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
litsea
    Region Litoměřice
 Fakt tam byly srůsty, jo? No vidíš to... Ještě, žes tam šla, teď to půjde jako po másle emoticon Do práce nepospíchej a hezky si doma odpočiň. Mě už leháro končí, v pondělí jdu po víc jak 14 dnech do práce a hrozně se tam "těšim" emoticon
22. lis 2008 v 19:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 Ahojky,

Jani, neboj já si to užívám, resp. se snažím a docela mi je líto, že venku je ta krásná sněhová nadílka a já musím být doma. emoticon
23. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
pitrskap
    Region Ústí nad Labem
 Ahojky holky
Milo to je super,ze jsi doma,jsi sikulka jak si to zvladla,a drzela jsi se je to pro dobrou vec,a manzel super,jednicka,ze te takhle podrzel,tak snad uz to bude jen dobry,hezky doma odpocivej,a at jsi brzo fit,

Mala se budila celou noc zubama ach jooooo,a do finale chrapti,ale na chvilku ven jdeme siiiii (snih)si nenechame ujit emoticon emoticon
24. lis 2008 v 09:44  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
saroslava
Registrovala se 13. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 283 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 30. dubna 2009
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
saroslava
Registrovala se 13. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 283 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 30. dubna 2009
    Region Litoměřice
 Zdravím do Litoměřic .-)
24. lis 2008 v 09:51  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 Krásné raníčko!

Jani s nožkou jsem ještě doma a docela jsem ráda, protože ještě tak stabilně nechodím, mám ji takovou jak slabou tu nohu a když na ní více stoupnu tak mě to hnedka bolí, ještě ji musím šetřit a když vidím venku tu námrazu jak bych po ní s tou nohou šmajdala tak jsem ráda, že jsem ještě doma, k doktorovi půjdu asi až v pátek!! Uvidíme jak mě to bude bolet!!

V sobotu jsme malovali, dali jsme jednomu kámošovi naši věž, kterou jsme už nepoužívali a on nám za to vymaloval, je to profík malíř a fakt holky ani jeden stříkanec na plovoučce po něm nebyl, jak byl šikovnej a pořádnej!! Mílo tak až půjdeš od doktora v úterý tak se stav na kafíčko??

Teda to ti teda nezávidím jak si mi to psala tak jsem měla normálně husinu jako blázen a fakt jsem si říkala, že doufám, že tam takhle neskončím taky teda! Hnus teda!! Ale hlavně, že už jsi doma a v pohodě!! Tak a teď na tom pořád budete ležet a za chvilku jsi těhuuuu!!
24. lis 2008 v 10:15  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 Ahojky Šárko!!

Mílo takže si se tam s Magdou neviděla v nemocnici, ona vlastně porodila v sobotu?? emoticon
24. lis 2008 v 10:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.