Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Já už nevím jak to funguje, ale většinou si tam dohodneš kolik asi tak budeš spořit a pak spoříš a je na tobě, jestli tam pošleš někdy víc nebo ne. Ale to ti tam všechno oni řeknou.
Cau:-) No Milu Masarycka je az nahoru na Bukov. To má Petra pravdu ze je dlouhá jak prase, a i výš jsou tam nějaký krámy. Jinak k tomu spoření. je uplně jedno kolik spoříš ale nejlépe pro max. státní podporu jinak je k ničemu. Protožesi můžeš šetřit na účtu a vyjde to uplně nastejno a úvěr z nového stavebka ti taky daj hned.
Profilova fotka
No naky udelame
Profilova fotka
Ahojky Pepo, jj já vím, ale takovýhle krámky většinou právě bývají dole. Hele nebo se jukni na mapě, kde to přesně je. Zadej si na mapy.cz tu adresu co mají na jejich stránkách a ono ti to tam vyjede ;-)
Přesně tak myslím že jim běhaj i č.p. na seznamu
Profilova fotka
To jsme vcera na Mapy uz koukali
Profilova fotka
Péto, tak to ju a jste zas o něco chytřejší viď ;-)
No já to taky zjistil minulej týden jak je masaryčka dlouhá. dělám něco do Ústí a právě je to daleko jak sfina
Profilova fotka
Njn... asi jim došly nápady na jména ulic :-D
Zas na druhou stranu je to páteřní komunikace. Takže je to vcelku logický. to je spíš zvláštní v Litáku Kozinova a Dalimilova ul.
Profilova fotka
Ty jo, co je to tu zase za bordel =-) , taky se vám na hlavní straně nezobrazuje seznam diskusí? Jsem to musela vyhledat přes vyhledávač =-)
Profilova fotka
Hele Miru, v čem zítra pojedeš na tu Carmen, myslíš, že je blbý jet v kraťáslých? =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Vy jedete na Carmen cuzycky,se mate chci takyyy,ty voe vy mate vyhody ja bych si kratasky vzala jestli jsou elegantni. yla jsem se podivat v nasem novem kramku na Miraku Mark & spencer nevim jak se pise,ale nic moffff aspon pro me teda,je to pro starsi,nebo spise takove elegantni neco pro vas,vam bvy se tam urco neco libilo,me se tam libila kosilka nocni,ale tak pro mamku :-D
Profilova fotka
Hele Milo ted na to koukam na ten odkaz,a neni to nahodou jenom na ty cd,to vim kde je,ale zadny hrackarstvi si nepamatuju,jestli to plati vubec pro ty hracky hele ??? :-|
Mílo to je jasný, já taky přemýšlím, že si je vezmu a nebo sukni ještě nevím, ale jestli bude zima tak spíše kráťásky taky no!!
Profilova fotka
Péťo, oni tam mají jak cd, tak i dvd a i hračky. Já tam koupila naší Káje takový to plyšový vejce, tak jsem zvědavá jak se na něj bude tvářit a druhý neteři jsem teďky koupila památníček nebo deníček, podle toho na co to použije ;-) Hmm, tak já si asi vezmu ty kraťásle, jen si k tomu musím vyžehlit trígo
Profilova fotka
Jeee vy se mate ja bych taky jela a hned,ze me segra taky nevemes nekdy svoji drahou sestru fakt ja drepim doma v teplakaqch nevim na co ty hadry si kupuju,kdyz ven chodim v hadrech na ven a doma mam veci na doma,to je sileny ta materska :-D :-D jo pamatnicek udela urcite radost ja ho mela taky :-)
Profilova fotka
Péťo, já taky, pak jsem ho dala jedný pipně a od té doby jsem ho neviděla :-(
Peto: jak pro starsi Marks a Spencer je snad jedinej krám kde nakupuju
Profilova fotka
Pepo, ale je fakt, že ta moda je tam trošku "usedlejší" nebo jak to napsat... prostě je to úplně něco jiného než např. New Yorker nebo C&A, no
Já to nedovedu srovnat no. ale tak já v košili skoro usínám no. takže to bude asi tím :-D
Profilova fotka
No je to proste moda pro starsi kdyz jsem videla ty sukne,proste moda pro kancelarsky krysky :-D od 40-50 let :-D No a kazdej chlap nenosi kosile ale neda se to srovnat teda no aspon u me ne ja mam teda uplne jinou modu nez vy treba to co nosim ja byste treba zase nenosily vy a naopak no...kazdej ma sveee
Profilova fotka
ten Kun je zase nakej zasekanej nebo jenom u me??
Profilova fotka
JJ, asi tak Péťo, každý má svůj vkus a má svou oblíbenou značku. Ikdyž je fakt, že já občas sice do M&C vlezu, ale taky nif mof tedy. Ikdyž minule jsme objevili v Paladiu docela dobrej krámek a je i v letňanech, ale tam mi zas přijde, že mají prodejnu jak kravička a nic tam, jmenuje se jeans club nebo club jeans, tak nějak a mají tam taky dobrý věci no!
Profilova fotka
to znam ,ale nebyla jsem tam Dneska jsem byla s kamoskou v Penny,a jeji kluk Martinek se sek kocarkem (detskym)o jeden vozejk jednoho ichtyla staryho to by ste koukali co ten blbec nam rek jak nadaval,ze trady lita co to ma bejt,ze tu clovek nemuze jezdit debil jeden proste vsude se najdou hrozny lidi my koukali a Helca hned spustila se nedala no,a ja to nevydrzela tak jsem ho poslala do prr,a rekla at si jede a nevsima si nas,to mel stesti,ze to nebyla moje Viktorka bych mu vrazila jednu chcipakovi starymu kam pospicha nevim,prasivec :-D :-D no jsme musela to nekomu napsat aspon
Teda Vy jedete dneska nestíhám, jsem vyšťavená normálka!!
Profilova fotka
Muž měl už po krk stálého komandovaní od manželky, tak zašel k psychiatrovi, co s tím. Psychiatr mu poradil, jak si budovat sebevědomí a dal mu knihu o asertivitě. Chlap ji v autobuse cestou domů celou přečetl. Přijde domů, vrazí do dveří, přistoupí k manželce, ukáže na ni prstem a řekne: "Odteďka chci, abys věděla, že JÁ jsem pán v tomto domě a MOJE slovo je zákon! Chci, abys mi teď připravila dobré jídlo, a když ho sním, očekávám bohatý dezert. Po večeři mi připravíš koupel, abych si mohl oddychnout. A po koupeli, hádej, kdo mě obleče a učeše... ?" "Asi někdo z pohřebního ústavu", odpoví mu žena.
Krásné raníčko!! Jste včera to nějak utli né?? Já jsem makala až skoro do 4 hodin, nestíhala jsem už jsem za Vámi přijít Měla jsem dost, byla jsem ráda, že jsem šla domu! Včera jsme jeli ke tchýňáků a přijeli jsme domu v 10 Hodin večer a to jsem ještě musela mejt nádobí, protože dneska máme doma kontrolu plynoměru a sporáku, tak abych tam neměla bordel!! Mílo tak dneska muzikálek! Mám sedadlo 3/41, říkala jsem Mileně, aby nám dala místa vedle sebe!! Budeš mě držet za ruku, když to bude smutný?? Hihih :-D
Profilova fotka
Krásné ranko, Miru, jj, já se hnedky Mileny ptala jestli to máme vedle sebe... mno to nevím kdo pak koho bude držet za ruku a kdo komu bude dávat kapesníky, hi hi Hele ty tu budeš až do těch, cca půl 5 než půjdem na bus, nebo nechceš si jít předtím někam sednout?
No já jsem se jí taky hnedka ptala tak jsem ráda, že jí to došlo!! No Mílo tak já sebou vezmu dvě baleníčka kapesníčků jo?? No Mílo ani nemluv ve 2 hodiny máme vazbu takže nebím vůbec jak to bude a jak to bude dlouho trvat, ale musím se jet domů převléknout! Jarouš mě pak na bus hodí!! Ty domů asi nepůjdeš co?? No vidíš sakra zrovna to dneska takhle vyšlo, no uvidím v kolik skončím v práci, když tak se zajedu převléknout a dám ti vědět. Jarouš mě třeba hodí hned jak se převléknu a zajdeme na kafčo!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?