Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No doma bude rizotko, jen si nemysly.... a na nděli pořád přemýšlím jestli mám udělat krůtí výpečky nebo raději lasagne..... no uvidím co na to manžílek a jaký si děláš špage'táky?
Profilova fotka
Milo jaky myslis?normos kecup,dneska pouze s kecupek,a jinak ze syrema zitra budou s hovezim mletym :-D ja je muzu kazdy den,kdyz jsem zila este sama,tak jsem jedla jenom tohle nic vic ja si pro sebe nevarim ani nahodou,jen pro Viktorku pro tu mam polivku,a varim jen kdyz ma Jara odpoledni ;-)
jéééé Míluuuu, to s tím obídkem mě mrzíííí, ale tohle mušíš na mě vyrukovat dřííív =-) já skončila v pivovarským s mýma chlapama z práce na kuřecím řízečku... ale na obídek si čas vždycky udělám, nadělat se to dá vždycky, takže když budeš mít příště chuť, tak půůjdu ráda, tak se ozvi - ale trochu dřív ju ;-) nazdááár Peťul :-D
Profilova fotka
No nazdar 8-( 8-(
Profilova fotka
Ba neee ahooooooooooooj :-D
:-D já ci taký špagetkýýý :-D
Profilova fotka
Marti, jasan.... event. ti brnknu, pokud zrovinka nebudeš někde cestovat :-D Když ona mi taky kámoška psala až takhle pozdě no! Marti, tak si je udělej Péťo no takhle je myslím, neb existuje spousta různých špaget, já je zas nejradši dělám jen s česnekem a bazalkou, občas na ně udělám boloň, ale to už musí být. To tu boloň raději nastrkám do lasagní :-D
Profilova fotka
No ja udelam zitra stim masem,Jara spagetry nemel 100 let nebot nema rad testoviny,to je deny ten am rad jen cinu a hranolky :-D a psala segra uz jsou v hotelu,let byl prej krasnej,a jdou smirovat :-D to je stejne pohoda za chvilku jsou tam zadna unava z cesty bomba
Profilova fotka
Tak ji pozdravuj a ať si to tam užijou. To šmírování na začátku mě vždycky baví, co kde je a tam :-D
Profilova fotka
to me zajima hlavne more :-)
Profilova fotka
Jůůů, Péťo..... ty sis dělala melír nebo to je barva? Ale spíš melír viď.... ;-)
Profilova fotka
Jak to vis?ty jsi smejdilka :-D meliry ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Mno, jukla jsem na koňa a co nevidim na úvodní stránce :-D
Profilova fotka
moji bemberici :-D To jsem ukazovala holkam chtely videt jak jsem to zvladla ;-)
Profilova fotka
kde jste?? ja uz jsem nachystana,a cekam jen na ty moje lasky,az se jedna vzbudi a druha dorazi z prace a muzeme jezdit,co doma venku,je zase bleee,a zima ufff,kamoska u me byla rano a jen presla panelak mela zmrzli ruce jako blazen a druha ta prisla,v bunde a mikce,a takhle chodi prosim v zime to je sila jako :-|
Profilova fotka
no skoro... ale je to dobrý, suší pani, suší :-D
Profilova fotka
ja vim,ze je to dobry jsem dobra proste :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky tak toho chlapecka nasli v potoce mrtveho to je hrozny tohle to byl starej jako nase Tori |-| ;-(
Profilova fotka
Už ho našly jo? Ty jo tak to je smutný... chudák rodiče, teda ;-(
Profilova fotka
ahoj holky, mam chvili nez semi probudi mala.... vsimla jsem si, ze jste tu probiraly foto kalendar. to zni jako super darek. Peto, mohla bys mi pls. poslat pripadne odkaz na tu pani, co je dela? nebo jestli sis Milo vzpomnela na ty webovky kdes to videla... diky moc... jinak mi mala spi uz 3 hodiny!!!!!!! to se stalo naposledy tak pred mesicem. sice j mam na ruce ale spi... a nejedla 4 hod. delami dnes radost . zatim (tuk, tuk, tuk,)
Profilova fotka
Poslu ti ho do IP,jo ??mala chrni porad dve az tri hodiny to ma po tatovi ;-) :-)
Profilova fotka
Peto diky ;-) prave tu zvonili od sousedu, tak jsme vzhuru a jdeme bastit...
Profilova fotka
Jani kanlednář ti myslím udělí i happy foto, my ho tenkár nechávali dělat v drogerii teta, jinak jsem viděla, že to dělaj i v Rosmannu Jani, no vidíš, že se to lepší... ona to holčina pochopí, vždyť je to šikuklka kikovná
Profilova fotka
Jo a postovny je pry zadarmooo V utery jsem se objednala na nehty,tak jsem zvedava jak budu s nima zase fungovat,uz jsem si ty svoje ohryzala zase do masa to je hrozny toto,¨potrebuju na drzku :-S
Profilova fotka
Hele kdo zna rychly prachy nemyslim s pETREM rYCHLIM? tAK JA NA TO VCERA KOUKALA A JE TO JAKO MAZEC HOLKY SE NECHAVAJ PO pRAZE UKECAVAT,KE VSEMU CO SE TYKA SEXU MAZEC JAKO,TO NECHAPU,A Jara byl na me nastvanej,ze byh se nechala ukecat taky,no ten mel dost,jako kdyz jsem se nechala ukecat blazen oni jsou vsechny stejny :-| ale kouknete na to ja byla uplne v soku jako i stary breci ty jo
Profilova fotka
Péťo o tom už jsem taky slyšela, Kde to dávaj? Mě o tom vyprávěl Vilda :-D Koukám, že ty chlapy jsou všude stejný. Já si včera někam dala snubák, tedy vím kam nechala jsem ho odpoledne na stolku no a ráno tam nebyl... a Vilda, že prý jsem ho nechala u milence :-D bych ho kopla fakt ]-(
Profilova fotka
No on byl dost vaznej,bylo mu prej s tech holek zle,jenze ted ctu komentare,a pry je to nahrany ja nevim taky si myslim,tricet tacu za to ze:::ja to ted hledam ty videa,ale nevim kde to Jara nasel,az mi to ukaze poslu ti to je to husty proste,muzes si to stahnout,ale nejde mi do hlavy,ze tam byla ta holka s nim treba 60 minut to je divny,a hlavne bych se ho bala,ty je to divny,ale lidi jsou ruzny no,ale zase tam pisou,jaky s toho meli holky problemy treba kuli skole atd,takl nevim
Profilova fotka
Milo mela si rict ASI JO hihi :-D
Profilova fotka
Nazdárek, tak jsem dneska byla na výletě v Praze a docela dobrý, byly jsme se projít na Petříně a pak i na žižkovským vysílači... taková menší exkurze po Praze :-D Jo jsem vám zapomněla i napsat, že jak jsme byly minulý týden v těch Letńanech, tak jsme tam potkaly Borhyovou, už má docela pupek =-) Jo a ten snubák jsem nenašla :-( tak nevím kde je, asi budu muset zpátky do popelnice, jestli jsem ho náhodou s něčím nevyhodila :-|
Profilova fotka
Cuuus jeeee takovej krasnej vejlet jsi mela jo??tak to je super akorat je skoda,ze jste nebyli kdyz bylo krasne,ale to nevadi jela bych hned este jsem na Petrine nidy nebyla Ty jsi hoi este nenasla ty voe to je sila,a proc jsi ho vlastne sundala???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?