Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Jo jo už máme po pauze!! Dala jsem si špenátovku dneska mňam mňam!! Přišla se k nám dneska podívat Katka, tak jsme byly venku! Koupila malýmu fusak, ale krásnej oranžovej, hodí se jí do kočárku!! A je tam docela teplo no! No to se mi stalo taky jednou. Sedla mi na okurku a já šup a už jsem do ní kousla a bodla mě do jazyka, ten mi otek čoveče, měla jsem hubu jak havajskej domovník! :-D
no tak my mame whirpool a je zatim ok
No tak o whirpool je známo, že jsou to šit!! My máme Bosch a spokojenost maximální!!! :-D
Profilova fotka
My ji tenkrát dostali od ježury, takže jsme si nemohly vybírat :-N |-|
Profilova fotka
My mame taky Whirpul a deees,nesnasim ji,mam ji tri roky a sere me od zacatku :-D ja padim ven mala uz je vzhuru tady se neda byt samej bordel,ted jsem se ostrihala konecne,uz to muselo dolu,a dala jsem jim teda chudinky,sestrih nejvetsi :-D
NO tak uka ségra né?? Jo jo ty nebrat, ale víš darovanýmu koňovi na zub nekoukej no!!
Profilova fotka
Já jsem tenkrát chtěla Indesitku, ale ježura přinesl toto no.... Jo Miru, máš tu mě nějaký spis, tak abys na něj nezapomněla. Jinak do avonu tu čučím už asi 20 minut a nic hele :-(
a co mate za tip ty Whirpool. my mae vse whirpool. i nasi a slape to paradne
Profilova fotka
Já mám s předním plněním automatku a prostě jednou vyteče a pak zas ne. Nejdříve jsem myslela, že to dělá jen když dám prášek normálně do šuplíku, ale minule vytekla ikdyž jsem dala tekutý prášek přímo do bubnu ]-( Jo a tchýňová má myčku whirpoolku a někdy jí zas vůbec nerozpustí tabletu :-S
tak ja musim zaklepat ale beha to no:-) taky aby ne za ty prachy:-) a nastesti mam 5ti letou zaruku takze Ok.
my jsme koupili i Whirpool lednici a pak jsme ji vrátili, byla moc hlučná!! A to byla ta pěkná s tím 6 smyslem ta stříbrná, ale jako design měla krásnej no! Ala nakonec jsme koupili taky Bosch!! Prostě jsme chtěli lednici přes 2 metry pro nás habány!
Profilova fotka
Pockejte tady byla rec o lednickaach?aha ja myslela o prackach
Článek se načítá
Profilova fotka
Péťo, ne ne, správně myslíš, já se ptala na pračku... Mirka do toho zamotala i ledničku, když byla taky whirpool =-)
Profilova fotka
Mrkni za chvilku do alba dam tam ten pokojicek
Profilova fotka
Jůůůů, to je super... já ci taky takový pokojíček :-D
uuufff, jsem konečně domá, dočtu vás hned jak to bude možný, jen vidím na poslední stránce, že řešíte pračku - Mílo my kupovali nedávno novou, ale máme horní plnění - Candy a jsem s ní zatím maximálně spokojenááá :-N jinak - když jsem teď jela domů z té němčiny, tak jsem se vrátila a ještě se ´klepu - v Dolánkách byl smrťák - v mém pruhu u svodidel byl někdo mrtvej, přikrytej černou plachtou a koukaly mu jen bosé nohy, čtyři policejní antony tam, už to asi měli všechno vyšetřený a čekali jen na pohřebák, řeknu vám, hned jsem sundala nohu z plynu a rozklepala jsem se, nikdy jsem tohle nezažila ani neviděla, mám fakt dost :-(
Profilova fotka
Marti tak to věřím, to je hnus tohle potkat na silnici.... brrr.... A co šprechtění, jak to jde? A kam vůbec na něj chodíš?
Mílo no byl to pěknej šok :-( Šok jsem měla i na té němině, deset let jsem o ní nezavadila, jen v práci v matrikách a fondech, ale zase mluvit - to je fakt síla! právěže mi to zatím moc nejde, musím se rozmluvit, ale když jsem z patra měla popisovat nějakou scénku na letišti, tak mě málem odvezli :-p hele chodím do Lotusu, jsou v Lidický nový a dali dobrý ceny, tak jsem toho hned využila :-D
Profilova fotka
Hmmm... to já jsem děsnej lenoch, si říkám, že bych zase mohla začít s anglinou, ale nedokopu se tam.. a pak mi je líto i těch peněz....ale zas investovat do vzdělání se vyplatí... no ale ta lenost, ta lenost... :-N
Mílo no já měla taky dneska pěkný zaječí úmysly, že tam ani nedolezu,ale nakonec jsem se dokopala a jsem ráda. Sice jsem tam byla za blba, ale nebudem se bát vlka nic ne :-D jo lenost, to znám velice dobře, to je mor 8-( jo ještě k té pračce - hele kolegyně v práci má whirlpoolku a je vytočená - ani né po roce jí zreznul buben, tak to reklamovala, přijel opravář - a - paninkooo, no jooo, to do toho nesmíte lejt aviváááž - ona na to - že má citlivou pleť a žádnou aviváž nepoužívá - no to je difný, ale bohužel, tohle vám nevyreklamujeme.... takže super, to stejné její švagrová - jenže ta už měla pračku za 17 litrů, ta jí odešla do měsíce, ale to vyreklamovala - vykuchali jí celej vnitřek a dali novej, no síla ]-(
Profilova fotka
Jsem si tu udělala sangrii s melounem, to je bašta :-D
Profilova fotka
Jůů =-) , pračka, to mi připomíná, že mám vypráno :-D
si debužíruješ teda 8-)
Profilova fotka
Nazdárek, tak se jdu na vás po dlouhé době mrknout, ale ani se nebudu snažit dočítat, to nemám šanci =-) 8-( Já mám v práci hroznej frmol, ani pomalu nestíhám chodit domů natož brouzdat na netu a doma jsem tak vyřízená, že jsem zralá tak akorát do postele a nejhorší na tom je, že dřív jak na novej rok to lepší nebude :-( A jak se tu máte vy? Co je nového? :-)
Profilova fotka
Krasne rano holky moje,tak uz zase strasiiim,podnama jsou hlucny tak me to vzdycky zbudi,ale ¨za chvilku budou stejne vrtat tak je to fuk,prcek este spinka,dneska se chci podivat do Aska,maji 70% vyprodej kuli prestavbe,libila se mi tam tenkrat postel tak uvidime,ja vim,ze Asko se pomlouva,no uvidime,a hlavne naky ty doplnky co mi chybi na policku,maji hezky vazicky.. Uz mam krasny typ na Vanoce necham udelat kalendar Viktorky je to krasny,pro babicky,az budete mit deticky vzpomente si udelato kazdymu urcite radost ;-)
Profilova fotka
Segriska si dneska odleta co???ty se maj ja jsem nervotni za ne ja bych se tesila jeeeeee,my uz to mame za sebou no teplo,dovolenou,uzivani,hmmmm rada vzpominam to byla parada,strasne se mi styska :-( ;-(
Profilova fotka
Krásné ranko, Ahojky Peťul, my už myslely, že jsi na nás zanevřela a oni tě místo toho trápí v práci, chjo chjo, když bez ní to moc nejde co? =-) Péťo, my tenhle kalednář tenkrát nechaly udělat tchýňulce k vánocům, ale byly tam naše čubinky :-D a moc se líbil, je to fakt super dárek ;-)
Profilova fotka
No taky si myslim,necham ho udelat nasim ,tchynakum,a babicce,ty se zblaznej vypada to fakt moc dobre,nejlepsi by bylo si ho udelat sama,jenze to neumim no,to je saaade
Profilova fotka
Hele, ale ono to někde jde.... na netu jsem někde něco takového někde viděla, ale kdybych si pamatovala adresu... sakra.... Hele, tak Mirka s Jardou za chvíli poletí co? Taky bych raději letěla někam za sluníčkem....
Profilova fotka
V kolik leti??? Milo ja uz mam kontakt na pani z Mimibazarku ktera je dela pra kolem 200kc za jeden podle toho jaky mas veliky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?