Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Tak to je dobrá cena... my taky za něj tak nějak platili, byl velkej jako A4 Mám pocit, že říkala, že nějak kolem půl 8...
Profilova fotka
Juuu ty voe tady se to neda vydrzet,ja na to nemam nervy,na to vrtani to je vazne sila,nemam kam zdrhnout desny opravdu,a to to bude dneska opet do pul ctvrty,aaaaaa me omejou,jdu delat sunar,a uklidit trosku zatim paaaa
ajoooooj se jdu na vás číhnout, co tu provádíte :-D
jůůůůůů, Mirča už asi sedí v letadle co? tak jen doufám, že to všechno v pohodě zvládli a užijou si bájo dovolenou :-N , jů, ty se maj, tady je kosa jak na sibiři! ]-(
Profilova fotka
Marti neboj, příští týden se ohřeješ. Hele půjdeš na vinobraní? Nebo budeš smrďákovat v Budyni, co?
Japa to, že se ohřeju? má být teplouškooo??? :-N já neviděla zprávy snad celý týden, jak jsem byla hotová večer :-S Mílu ještě nefím, docela bych tentokrát šla, Peťa by měl na víkoš dorazit, tak podle toho, jestli se mu bude chtít. Hele nebude tam taky Kryštof? páááč to bych ho tam dotáhla i heverem! se muším číhnout někam na program
A vy jdete určo že jů? =-)
Profilova fotka
No jasan, už mám lístky a teďky ještě pádím pro ty na zahradu čech... tam zas bude lidí.... :-N
jůůů, ty vogá, Kryštof tam budeeeee :-D
hele tak to asi dorazíme! kde mám sebrat ty lístky?
Profilova fotka
Marti, ty už asi nikde, my je kupovali v předprodeji. Neboj určo na vás zbyde při vstupu Taky se na Kryštůfka těším, když tu byly před cca 3 lety tak byly super
nazdárek holkýýýýý, tak já vás zdravím už z Prahy, proběhlo to rychleji než se myslelo a už jsme přestěhovaní do Prahy, ale nebojte se ještě budeme doplavávat kurzík s Ondrou, takže ve čtvrtek jezdíme do Litoměřic. Jinak stěhování hrůza... lepší fakt jednouv yhořet, těch krámů co člověk nashromáždí, to svět neviděl a co se toho pak vyhodí :-D Ondráš je teď nějaký nastydlý, byli jsme tři dny u kámošky a zřejmě na něj někdo něco prsknul, tak ho léčím. Až pojedu do Liťáku, tak se určitě ozvu a doufám, že vás uvidím... tak se zatím mějte a opatřujte se. Net už v Praze máme, tak budeme ve spojení.... papa jdu se mu věnovat nudlánkovi jednomu nemocnýmu :-)
Článek se načítá
Tak fajn, my tam dorazíme, Peťa psal, že jistojistě :-) jééé, se mi hned zvedla nálada, Kryštůfka robina milujuu :-D Páájíí ahooooj, vy jste rychlíci teda, ale nezanevřeš na nás jakožto Pražanda na vesničanky že jo? :-(
Milu vinobrani nema omezenej vstup ne? to vis ze listky budou furt. my nakonec nejdem ani na jedno jen zahrady cech se desim, protoze to se zas nepujde dojet do litaku. to mnejch 13 minut Roudnice - Ltm nehrozi
Profilova fotka
Jak myslíš omezenej vstup? Jako na počet návštěvníků? To asi ne :-D Hele já byla teďky pro lístky, je tam zima jak na sibiři a těch lidí co už si to tam štrádovala v půl 9 no hrůůůza... ani nevím jestli mi letos půjdeme, manžílek psal, že se mu moc nechce, tak dám vstupenku asi tchýňákům
nazdárek, nebojte nezanevřu a jak říkám ještě se tam na stopro ukážu, tak doufám,ž e se uvidíme... Ondráš usnul, tak nemůžu nic moc v noašem velebytě dělat... my máme na Míráku vinobraní tenhle víkend, chtěla jsem jít, ale uvidím jak bude Ondrovi, kdyžtak se alespoň na hoďku vyvětráme.
Profilova fotka
Ahojky Pavlí, už jste fuč jo? Tééda, to bylo ale rychlí, tak ať se vám dobře bydlí a líbí se vám tam ;-) Jinak jasně, že se určo uvidíme, jen dej vědět kdy a my to nějak zpunktujeme, dyť nás znáš :-p
NO MYSLIM JAKOZE NENI TŘEBA KUPOVAT VSTUP V PŘEDPRODEJI ŽE LISTKŮ BUDE FURT MRAKY NA VINOBRANI
Profilova fotka
jj, to jo... já je právě takhle kupuju jen do práce, než abych pak každému dávala do ruky peníze nebo on mi nosil potvrzení
co tam delas mIlu v praci? ja myslel ze delas neco jineho. ty zarizujes i toto?
Profilova fotka
jj, i toto.... jsem takový Ferda Mravenec -práce všeho druhu :-D Ne mám nastarosti odbory, takže asi tak
Pavlí, to jasný, že to zpunktujeme, dej vědět kdy a my se přidáme ju :-N no já se právě taky lekla, jestli to nějak nezměnili,že se ty lístky kupují takhle dopředu. u nás to v práci taky zařizovali, měli jsme to myslím přes fksp, ale teď nějak nič ]-(
Profilova fotka
Asi nikdo nechtěl jít, tak nic nezařizovali. Marti ty asi nestíháš normoš obýdek viď o pauzu? Kámoška dneska nemůže a mě se samotný nechce :-N
brrr odpory :-)
Profilova fotka
Cusik,tak mam po navsteve mala napapana,a ja si davam opet spagety,jako vzdy :-) ale me to nevadi Co mate k obydku,zase tu nikdo nebude hergot,to mam blbe dany,ale jinak nemuzu,kdyz takhle chodi mala chrnet :-)
Profilova fotka
proc Brrr
ja obedy nejak neznam, ja jsem tu v podstate furt.
Profilova fotka
a co jis?ja abych pravdu rekla jsem nikdy neobjedvala az co znam Jaru ten musi mit dene teple jidlo,to ja jsem nikdy teda nemusela
Profilova fotka
Jsem tu.... nakonec jsme skončila v Robu a koupila si kuřecí roládičku.....
Profilova fotka
No vy si zijete ja tu zeru furt to sami desny,se najim az pristi tyden to budu poradne varit ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?