Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Páč je vždycky sundavám, když přijdu dom... pak mi tak nějak všechno na mě vadí, sundavám jak řetízky tak i naušnice a prstýnky :-N
Profilova fotka
Fakt jo??to by me teda nebavilo
Profilova fotka
já už to beru tak nějak normálně, mě to právě pak tak nějak vadí no! a hlavně s naušnicemi nemůže spát, tlačí mě do oušek
Profilova fotka
No tak s usnickama spim teda porad,ale zalezi jaky mas kdyz jsem nosila velky kruhy tak jsem si je sundavala,ale nosila jsem taky na kazdym prste prstynek plno naramku,a nedovedu si prectavit to vsechno sundavat,no jde asi o zvyk clovek si faakt zvykne na vsechno,my mame navstevu Jary kamarad,dneska popijeli v hospudce tak ted se dodelavaj :-D me se chtelo chrnet a ted me uplne probudili paaanoveee :-D tak dobrou s kobrou
Brýýý rááánko :-N Mílo tys ztratila snubááák? tyvoga, a co na to Vilda? :-p Hele tak v Práglu na žižkovským vysílači jsme ještě nebyla, to je dobrej nápad, škoda jen, že už je takhle hnusně a žádné slibované babí léto už nebude! ]-(
Profilova fotka
Ahojky Marti, no ani se neptej... :-N ikdyž já si pořád říkám, že je určo někde chudinka zapadlej, jen se neumí ozvat kde je ;-)
no to je teda pěkný, tak při nejhorším necháte udělat novej no, - my už přemýšlíme o téhle možnosti docela intenzivně, páč ten Petra snubák je fakt hroznej, vypadá zase po vyleštění u zlatníka jako kdyby ho měl padesát let, je celej šedivej a bez lesku, tak nás to čeká určitě.... ]-( Mílu zmizla jsi mi ze skypu, já nahoře věšela práááádlo :-p
Profilova fotka
Ahoj holky, No, Mílo, to je pech, snad ho najdeš :-N Marti, tak to Kája ho nenosí, takže ho má jako novej.... ]-( Copa děláte při neděli? Já měla jít s kámoškou na výstavu, ale musela jsem to odpískat, protože je mi na umření! Ráno jsem se probudila s bolestí v krku a vůbec jsem se nemohla vyhrabat... Ach jo, asi na mě hupnul nějakej bacil.. :-( Bych ho bacila, fakt! Tak tady místo toho študuju ten menstruační kalíšek a docela o něm uvažuju... ;-) Jinak na žižkovskym vysílači jsem taky ještě nebyla :-) A to jsem Pražák :-D Ale byli jsme včera na vinobraní - bylo na grébovce, ale teda strašnej nával a na burčák půl hodiny fronta! Děs! Byla jsem tam poprvé, ale zklamalo mě to... Normálně jsme s manžou nostalgicky vzpomínali na vinobraní v Liťáku :-) Jediný, co jsme si užili byl koncert Petra Muka.
Profilova fotka
Jani, tak doražte příští týden, to je vinobraní tady a tenhle víkend prý bylo na Mělníku, tam je taky dobrý. Hele výhled z toho žižkova je dobrej, i Říp jsme viděli a to nic moc počasí teda, kdyby bylo jasněji, tak je prý vidět i Ještěd =-) No já a neděle nif mof... byly jsme u tchýňáků, u nich to vypadá jak po výbuchu neb se stěhujou do provizorního bydlení než si opraví baráček a teďky jsem dala zapéct lasagne a manža čučí na fotbálek x-) Marti já musela rychle pryč, jeli jsme ještě do OBI pro květináče pro tchýňuly k narozkám a ve finále jsme jeden rozbily u nich před vchodem :-N prostě super den dneska!
Profilova fotka
Mílo, příští týden budeme balit a tradá na dovču! Jenom teda doufám, že se dám do tý doby dohromady... :-S Mám navíc ještě průjem, možná z toho burčáku... :-| Prostě taky neděle jak vyšitá! Akorát se večer přesunu k mamce, kde budu spát, abych to měla ráno blíž na imunologii, kam nesu ty mý slavný výsledky testů. Tak jsem zvědavá, co mi na to řekne doktorka... Zítra musim nutně do práce, máme tam nejvyšší šéfy z Maďarska, takže to bude náročný... Takže žádný marodění prostě nebude! :-D Na ten Žižkov se musíme teda někdy vypravit, to je dobrej nápad... ;-)
Profilova fotka
A jo vlastně Jani, vy už razíte taky se zas dovolenkovat, tak to se uzdravit musíš, to by pak byla prd dovča :-N Hmm, to znám... taky musím do práce, ikdyž bych raději byla někde jinde 8-(
Profilova fotka
No právě! Snad se dám do kupy.. To věřim, někde pod palmou, viď? Koukala jsem na Ibizu na počasí a moc vedro tam nebude, ale určitě tepleji než tady :-) Mirka už se někde smaží, co? Nepsala? Hele a co ta tvoje kolegyně? Už chodí do práce? Abys mohla na tu laparku...
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, zatím ještě ne.... má dát vědět příští týden, snad ve středu, kdy dorazí a jestli vůbec... to víš tlak je svinstvo ]-( Mirka se snad ozvala ségře, ale jak jí znám, tak se určo válí na pláží a smaží špíčky :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme to zmákli a už jsem mladá paní. Musím napsat, že všechno proběhlo podle našich představ, žádný problém nenastal a fakt jsme si to moc užili. Fotky ještě nemám.
Profilova fotka
Jůůů, Ilčo, tak všecinko nejlepší na společné cestě životem... už se těším na fotečky, jak ti to jako nevěstě a mladé paní slušelo. PS: vítej v klubu vdaných dam :-D
Profilova fotka
ahojky holky,tak velka gratulace k velke Paniii Dneska je venku docela DOBRE TAK SE TESIM NA VYVETRANI,JE SMUTNEJ DEN,zabil se mi kamarad v aute pritel me dobre kamosky,takze nic moc,jelikoz jsem s toho uplne mimo,hur je na tom ta kamoska,ja nevim jak ji pomoct,dvojcata na krku,a je zrala na Berkarnu,bojim se ,ze to nezvladne,ach jo desna situace,co ted??cekat az to prejde??nebo az se zblazni,tod otazka,je mi na nic.....je to tak smutny |-| ;-( ;-(
Profilova fotka
Ahojky Péťo, tak tohle je smutná zpráva. Nevím jak jí pomoci, možná být ze začátku asi co nejvíce s ní, aby se necítila tak sama, ale každopádně to chce čas, aby alespoň přebolelo to nejhorší, páč rána v srdci a to prázdno po něm zůstane. :-( Venku přijatelně? Jo to bylo, ale teďky se tu nějak zatahuje 8-( a prý babí léto, to co slibovali na tento týden, asi taky moc nebude :-( No mě stačí, když bude hezky na vinobraní a pak si může lejt jak chce :-p
Profilova fotka
To je zivot desnej,nemuzu uverit kdyz toho cloveka vidis,a najednou je pryc uz ho nikdy neuvidime no hnus... segra psala,jde na kavicku maji vedro a uzivaj si v plne parade
Profilova fotka
MIrce normálně závidím, ale spíš ten relax tam, neb nás Tunisko moc neuchvátilo :-| Péťo, to už je holt život, kdy máš jednu věc jistou a tou je smrt, jen holt nevíš kdy to přijde no! :-N Je to blbý ale je to tak....
Profilova fotka
Hm to jono bylo to na Prime treba si to videla |-|
Profilova fotka
Krásné ranko, tak jak vypadá dnešní účast zde? :-D Na to nějak poslední dobou všici prděj =-) 8-(
moc prace a jezdeni no :-)
Profilova fotka
Cus tak vas zdravim,ja ted prijela byla jsem si nechat udelat nehty at ty moje okousany se schovaj huuuuzaaaa
Profilova fotka
Ahojky, takže máš už drápky jo? Tak to jsi kočka a jak ti to s nimi jde? Mě když kámoška tenkrát udělala ty na svatbu, tak mi je udělala docela dlouhý =-) ,a le docela jsem si na ně zvykla, neb já mám i svoje celkem dlouhý... akorát pak byly po tom dost zničený a říkala jsem, že už bych do nich asi nešla :-S Torinka spí? Venku je tak krásně, že raději nejste venku? !
Profilova fotka
mam je hodne kratky ja si je kousu,takze pro me nic moc,nic neumim a jsou takovy citlivy,nez si zvyknu mam je po treti,tak snad mi tyhle vydrzi dele na ty moje se nedalo koukat jsou desny Chodime po obydku spinkat,az se vychrni jdeme ven,dopoledne jsme taky venku,ale to kdyz ma Jara rani jelikoz varim,jen dnes jsme jeli na nehty no,tyk byla semnou,venku je krasne no uz se tesim i netesim ven,s Nikcou to je spatny,no
Profilova fotka
Krásné ranko.... dneska si konečně jedeme pro nový stůl a židle tak se těším :-D Jen tu nějak přežít ty 4 hodiny :-S
Ty jsi v praci jen 4 hodky, tak to je pohoda ne? to znam tak maximalne o vikendu :-D
a kam jedete do te Kiky?
blbec. píšu jak trotl. znova: a kam jedete? do te Kiky?
Profilova fotka
jj, do Kika... a to mi blbci ještě napsali blbě telefoní číslo na té účtence a já tam musela volat, páč na mejly neodpovídaly ]-( no a když už jsem se tam konečně dovolala, tak mi řekla, že tam na nás zboží počká max. týden....blbci, fakt.... prodavačka poslouchá kolenem a kdybych si toho nevšimla, tak bych se asi učekala... =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?