Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Tři hodiny ráno, v zámku zarachotí klíč a notně podroušený muž se šine do chodby. Do běla rozpálená manželka v noční košili se na něj rozkřikne " teť se chodí domů?" Muž " Hráblo ti, si du pro kytaru" :-D :-D :-D
to je přeci jasný že nepůjde takhle brzo domů ne? :-)
Profilova fotka
že jo, taky si říkám..... páč slušný člověk chodí domů za světla :-p
Profilova fotka
Nazdárek po dlouhý době, hele Mílo bavila jsem se včera s kámoškou a Blanka nakonec skončila v domově důchodů někde ASI v kanclu =-) :-N :-N
Profilova fotka
=-) fákkkt.... já myslela, že jde do nějaké advokátní kanceláře? |-|
A není nějak mladá na domov důchodců ? :-D
Profilova fotka
No je hloupá, páč když sem jí říkala, nejezdi do Prahy, kor za ty peníze.....a plus vynaložený čas, tak nééééé Nerozumím tomu..Já která již 9rokem jezdím do Prahy do práce nevím ceny...Měla tam 11 čistýho, to je jasný že domů nosila tak 8. Ten advokát v Praze jí nabídnul sice o 2 tisíce více, ale furt bude domů nosit 11čistýho.. A ted říká takový ty chytrý řeči, cesta je drahá, žere to hodně času..No prostě kopíruje co jsem jí říkala....Tak je v domově důchodců a jestli bude mít 8čistejch tak může bát jenom ráda!
Profilova fotka
NO ale zas na druhou stranu, hlavně, že má práci, ne! Pepo, to mě taky napadlo a chvíli jsem přemýšlela, která Blanka :-D
tak to já zas věděl hned která
Profilova fotka
Podle historie vid ? :-D :-D :-D :-D
přesně tak :-)
Profilova fotka
Jinak práci sice má, ale nasraná je teda fest :-D :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Cuuus jak se vede????co je noveho?,
Profilova fotka
Péťo, bohužel.... jak to tak vypadá..... jináč huráááá máme stůl a židle :-D Vilda to teďky dává akorát dohromady a docela se divím, že je klid a že neslyším žádný řev =-) :-N
Profilova fotka
Krásné ranko, Pepo, nakukuješ? Pošlu ti IP, ju ;-)
Profilova fotka
Cuuus jak je?dneska je teda hroznej den,fuuuj je osklivo,ted jsem pekne nastvana,mela jsem jedinej zaznam,s kojenim Viktorky,a Jara mi to vymazal ty voe tak penim,to uz nikdy nesezenu pane boze to nasere,rok a pul to mam v telefonu,a pak je to fuc ach jo :-|
Profilova fotka
Péťo ahojky, na dnešek už slibovali sluníčko, ale zatím kde nic tu nic :-| Hmm, Péťo, tak to fakt potěší no! To je fakt škoda neměla jsi to ani zálohovaný v PC? =-) Asi ne co? Tak na náměstí už staví podium, už aby byla sobota.... jééé já se táááááák těším :-p
tak my jdem letos jen v patek. ptz. v sobotu se jede do Praglu:-)
Profilova fotka
No to mi v pátek jdeme taky, okouknout kde mají nejlepší burčáček a v sobotu to rozjedem :-D
Profilova fotka
Ahoj, tak hodim pár fotek do albíčka. Zatím mám CD od strejdy.
Ahoj Ilon, nesmazal ti to nekdo???Radka rikala ze je videla ty fotky ale vecer uz tam nebyly?
Profilova fotka
Ahojky, dneska mi to tu pěkně blbne... Ilčo a kde jsou ty fotky? Já je ci taky vidět =-) :-. x-)
No Radka právě říkla že tam byly ale já je už neviděl. tak nevím ????????????
Profilova fotka
asi nějaký šotek anebo to Ilča smázla :-N
spíš to druhý, ona tu moc fotky nenechávala
Profilova fotka
Hezky vecer preji ,meee je blbeeee,mam rymu ach jo a jdu do pelechu,cekat na Jarouska,reknu vam,ze posledni tyden,jsem uz na hlavu Nikca je zrala na Berkarnu a ja nevim co delat pomoct viiic uz ji nemuzu jsem neustale s ni kdyz to jde,a vecery travi taky semnou ,jen dneska mi neni dobre,takze to nechame na zitra a je uz jsem tak vydesena,ze se asi zblaznime obe :-| :-) je toho moc teda uz at je to za ni a hodi se jkonecne do normalu,vim,ze je to kruty a asi to musi byt sileny,ale uz s toho jaky ma haldy mam strach a jsem vydesena no brrrrr raci na to nemyslis neneee... Jinak dneska byl nadherny den takbyla prochazka,snad zitra bude hezky uvidime rano mazu do mesta,a odpoledne opet ven noo nic noveho proste jako kazdy den,jen v nedeluuu je v Lovo,pout Vaclavska tak bych jela,no zalezi na pocasku no tak dobrou,a jako vubec co je to tady za dochazku :-| :-)
Já bych i jako třeba docházel, ale nikdo se tu se mnou nebavi :-) a mluvit sam k sobě ......................................
Profilova fotka
Nazdárek, tak jak ti chutnal burčáček Pepo? Já tam objedvila jeden fakt moc dobrej, takže dneska jdu opět do něho. Péťo a já si říkala kde jsi, ale myslela jsem si že budeš s Nikčou... tak pevné nervičky a ať to nejhorší už máte brzy za sebou ;-)
My jsme nakonec burcak ani neměli. za 1) byl sem autem - což já teda neřeším protože taky něco snesu a nejeli sme hned, ale radka by nebyla ráda. a za 2) ani nějak nebyla chuť. Koukal jsme po jednom z vinařstvi z Pavlovic, ale zbytku nevěřím. Bůhví co to je.
Profilova fotka
Ahoj, hodila bych zájemcům pár fotek do mailu, moc se mi je tady nechávat nechce.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?