Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Miru na letišti to zabalení stojí myslím za jeden kufr 79,- kaček, ale můžeš si to zabalit i doma - obmotáš ho potravinovou folii ;-) hele na to jídlo v letadle - na chlapa je to hrozně málo a jestli letíte na noc, tak počítej s tím, že jsi celou noc na nohou a dostaneš až pak snídani, tak je lepší se nafutrovat do zásoby :-D
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D My si to taky balíme doma :-D :-D :-D
my teda na letišti v ruzyni ale tu folii si táhnem sebou, páč arabáči tohle na letištích většinou nikde nemají, takže na hotelu si to balíme na zpáteční cestu taky sami - nejsem blázen, abych pustila svůj červenej kufříček do takovýho zvěrstva :-D :-D
My už to máme zabalený z domova :-D :-D :-D Jak socky :-D :-D :-D
no a proč ne, službu to udělá stejnou hele:-) jen dáte pár korun za folii x-)
Mě je to vždycky tak trapný když někdo vidí jak to tahám z kufru už zabalený :-D :-D :-D Hodím to tam u nich na ten "valník" a okamžitě k těm rarachům a na pás :-D :-D :-D
Miru, tu paní co máš v albíku...máš tam něco o to že už má svatbu za sebou... tak ta bydlela dříve naproti nám a její rodiče mají nad náma v Třebáku chalupu... no to je jedno ale ona teď má malililinkatý drobátko viď???? :-D
Jo taáááák, takže by nevadilo, kdybych si zabalila ty tašky doma?? To jsem práva slyšela, že to ty kufry hrozně ničí no! Tak já vezmu tu klasickou sportovní tašku a zabalím to no a vezmu teda sebou a pak to taky zabalím no!! Mílo ty máš doma ještě ty zámečky?? Já bych se půjčila od tebe, ještě to radši zamknu! To bude zase Jarouš koukat co dělám, že to budu balit! :-D Mamča moje z toho teda není nadšená, ta nemá letadla ráda!! Máji my budeme taky socky hele, taky to zabalím, nechci to míš špinavý a hlavně, aby to toho nikdo nevlez! Hm Marti taky dobrá rada na zlato. Ještě, že Vás tady mám čuryny jedny!
Profilova fotka
Vy teda jedete, jdu si udělat kafe a dočíst vás :-)
Miru :-D :-D tak já už táhnu, tak zatím pa pááá ;-)
Háááá... zámečky jsou pro ně nic... to by chtělo ty zámky normálka ze železničářství páč tyhle nám urazili :-D :-D :-D
No ale je pravda že to bylo úúúplně prvně co jsme letěli a to jsme to neměli zabalený do tý folie ;-)
Článek se načítá
Marti tak čus a díky za rady!! Držím palečky, aby ti to tam dobře dopadlo, doufám, že ses pořádně očáchla :-D !! Jasně pořádně to zabalím teda!! Hele a jaký cedulky, to si tam mám dát jméno jo, nebo tam nějakou cedulku nalepí letuška?? Máji podle popisu to bude asi Radka Kazterová, teďka Somrová! No jo má malýho Matyáška, a Karolínku! Zrovna jsem potkala Vaška tak říkal jak je malej hodnej, že pořád jenom spí!! :-D Dneska jsem si dala zmrzku vanilko-pistáciovou, mňam!!
Profilova fotka
Miru, Vilda v pátek jde, ale až večer, Klára to slaví i tady v práci odpoledne, takže asi tak....a možná tu taky chvíli zůstanu déle, no se uvidí..... Miru, no dyť na popelnice máte ještě 4 dny, času dost :-D
Profilova fotka
Miru, ty vysačky ti dají na letišky, většinou je to od té cestovky a ty tam to pak vyplníš. JJ, ty zámky snad někde máme, ale vůbec nevím kde, ani nevím jestli mi je tchýňulka loni vrátila, se budu muset číhnout, kde jsou. Jinak je normálně koupíš v té výrobně klíčů v lidický, nestojí myslím tolik.
Tak mi máme teda svoje cedulky ale taky nám dávali něco od té cestovky když nám předávali letenky ;-)
I propisku nám dali :-D :-D :-D
No tak Máji kvůli tomu letím kvůli propisce přeci?? Ňáký moře a hotel mě nebere, já chci propisku!! :-N Jo tak, no vidíš taky dobrá poznámka, takže tam dostaneme! Jako jméno se tam píše a tak jo?? NO to bude komedie já už to vidím ty vado!! Hlavně, aby mi neztratili moji tašku! Já už vidím jak to vyndaváme z auta omotaný folií, ale zase lepší než, aby to zničli a ušpinili že?? No musím se podívat na ty tašky jak mají velký ty ouška vůbec!
:-D :-D :-D Ale jako je to luxus když nám dali jmenovku a ještě propisku ;-) :-D :-D :-D Tam si napíšeš jmeníčko, adresku, telefon atd... prostě co chceš ;-)
Radši napíšu i velikost podprsenky :-D :-D :-D :-D , aby me pak lépe identifikovali!! NO tak to je dobrý no, ale zase jsem chytřejší čoveče o něco! Když nevší zeptej se že??
Profilova fotka
Miru na té vysačce máš kolonky a ty jenom vyplníš, většinou se tam píše i místo a jméno hotelu, ale jak kdy.... to prostě uvidíš no!
Táááák... přesně jak píše Miluš, je to tam předepsaný, i kolonky tam máš :-D :-D :-D
No to bude komedie ty vado!! Hele a on se v letadle vyplňuje nějaký papír co ti slouží místo pasu jo? A je prý v anglině? Hm tak to nevím teda kdo to vyplní!
Profilova fotka
Miru, jj... to je specialita tuniska.... a pokud to nevyplníš, tak tě nepustí z letadla a pak do letadla, prostě pakárna a neboj, on vám tam s tím event. někdo poradí.
Jakej papír??? Nikdy jsem nic nevyplňovala :-N ;-) Při nejhorším ti tam někdo helpe! Na ájině není nic těžkýho ;-)
Profilova fotka
Maji, to jen když letíš do Tuniska, nikde jinde to snad nechtěj
aháááá... tak to jooo... do Tuniska jsem neletěla ;-) Tím to bude :-D
Hm tobě se to řekne když to znáš, ale já už jsem ji všechnu zapomněla! My tam budeme jak telata a Jarouš taky spíše šprechtí!! Kdepak je dneska ségriš, Jarouš už musel jet do práce!! No Mílo to mi povídej, prý to fakt chtějí a že je to něco jako pas no! Hm fakt samý lepší ty vado!!
Profilova fotka
Nám snad tenkrát delegátka říkala, že to mají pro potřeby statistiky či co? Ale fakt nevím, ale nejlepší bylo, že ti o tom skoro nic neřeknou a v letadle ti to frknou do ruky a nic, takže mi jsme to nejdřív nechaly být a pak jsme to na letišti v Monastiru rychle vyplňovali :-N takže telátka nebudete jen vy, vy už alespoň na to budete připravený hele
Moje máma dycinky říká... máš hubu tak se zeptáš :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?