Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Nebo slovník :-D
No Mílo proč myslíš, že si toho co nejvíc zjišťuju?? Lepší vědět hele než pak ze sebe udělat telátko a kor když poletíme poprvé! Jo jo já už chci taky v diskuzích radit a né se jnom ptát!! HIHIHIHIHI :-D No a holky v diskuzu Tunisko radí dobře, ty už jsou zaběhlé!
Profilova fotka
Njn, jenže před těmi 3 roky jsem s internetem teprve začínala a o nějakých diskusích či recenzích jsem neměla ani páru, hele :-S
Miluš, hlavně že jste dorazili tam i zpátky ;-) Aáááá vo to tu de :-D :-D :-D
ufff jsem tu... :-( je tam fedro, tak sebou plácnu k bazénku, kterej máme zelenej jak brčál :-D Mirčo ty visačky ti dá cestovka, jak Míla s Májou psaly - jméno, když letíš tam, tak země pobytu, hotel no a nazpět si píšeš už svojí adresu v čechách, ale vecpi jí radši všude, kdyby se zavazadla náhodou ztratily při cestě tam, tak aby tě mohli kontaktovat i na adrese v čechách.... jo a ten papír jsme vyplňovali taky, ale myslím, že to bylo kvůli vízům, páč jsme jim to dávali na letišti při pasové kontrole - bylo tam zas jméno, datum a místo narození, určitě bydliště, pak místo pobytu, zas hotel, jo snad že jedeš jako turista, a to je snad fše :-N
No Mílo to je výhoda no, že si hodně přečteš!!! No právě, vzlétli jste i přistáli tak co!! No Marti to snad stačí, co by je taky zajímalo jínýho že?? A jak jsi dopadla Marťo u MUdra??? Tak snad to zvládnem, to víš jsem prvnička tak se radši zeptám 2x než tam pak koukat jak husa do flašky!!
Profilova fotka
Já vím, že jsem tam vyplňovala i zaměstnání a vůbec jsem nevěděla jak to mám napsat, resp. jak se to píše :-D Marti, a to už máš i po kontrole u mudra jo? A co poudal? Kdyžtak písni do IP ;-)
hale buchty, mažu na Gilmorky ;-)
Jo jo Marti písni do IP já jsem taky zvědavá, to víš musím se připravit hele na to!! NO uvidíme uvidíme co tam všechno bude!! Snad to zvládneme hele!! Anglický slovník bych mohla vzít to je pravda!! :-D
yještě nejdou čubky :-S :-D :-D :-D
Se asi zdržely néé?? Jo Mílo já už si vzpomněla, ségra má dneska návštěvu kámošky s mimčem!! Tak proto tu není!!
už to fachááááá :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak přijemnou sledovanou, Maji ;-)
Taky je milujete??? :-D :-D :-D
Jo jo hezky se pokoukej no!! No jak asi, když běží a my jsme v práci?? Přeci??? To nejde???? :-D
Ale tak si je můžeš nahrávat :-D :-D :-D Když jsem chodila do školy a dávali pořady které chci vidět tak jsem všechno nahrávala :-D :-D :-D
Profilova fotka
No tak to bych pak neděla nic jiného, než pak čučela na dívko s nahranýma seriálama, ono stačí že šouply manželky 8-(
No asi tak nějak, Máji to já bych prostě absolutně nestíhala jako! Já jsem ráda, že stíhám pořady od 8 hodin kolikrát a to ještě přijdu a už to frčí!! No jo no! Tak hlavně, že tě to baví!!
:-D :-D :-D Taky budu mít za rok po sledování :-D :-D :-D
Jo končí!! NO jo asi tak jako všechno jednou končí no!! Mílo jo popelnice už mám zaplacený!! :-N
tak to se nevdám :-D :-D :-D
Profilova fotka
Miru, ale že ti to trvalo tedy! :-D Hele Marťa šla k tomu bazénu co, mrška jedna! :-.
Profilova fotka
Tak holky, ještě pár příspěvků a máme tu 6-ti tisícovku.... :-D my jedem teda :-p
No jo ta už se válí u brčálu, taky bych se válela sakra!§ To je krása venku no a my tady smrdíme zavřený!! Neboj Máji to bude dobrý, hele zase zestárnou s někým to je taky pěkný né????? No jo Mílo to se rozjelo teda!!
jsem tůůů, nakonec jsem zkejsla u mamky na obědě... jo , jsem ti Miru zapomněla reagovat, jak jsi se ptala.. mamku už z nemocnice pustili - jenže verdikt - "nevíme co vám je"- je fakt kouzelnej. dali jí nakonec jen prášky na to, že když jí ten záchvat zase popadne, tak si je má vzít :-( takže doufám, že nebudu volat záchranku zase za nějakej ten měsíc :-S jo, éště mě napadlo, myslim, že se v tom formuláři ptaj ještě na děti, kolik jich máš a jména, ale to je celkem na nic.... x-)
Hmm ty se máš, když ti takhle něco uvaří co?? Hm tak sice je hezký, že je mamča už doma, ale neví na čem je, takže super no. A to jí nebudou už dělat ani žádný vyšetření ambulantně?? To jí takhle jako nechal a budou čekat až jí to zase chytne nebo co?? Fakt síla ty našei doktoři!! No tak děti ehm ty nemáme to necháme dome u tchýně!! A jinak dětičky tam sebou poveze Jarouš v kalhotách a doufám, že i nazpátek teda!!
Profilova fotka
Marti a co jste měli dobrého? Čebuji inspirejšn =-)
Mílo já měla vývárek a pak gulášek s chlebikem... ale naši se cpali nějakou kaší s fazolkama na cibulce od neděle... tak nevím, jestli tě to inspirejšn :-D ale napuclá jsem pěěěěkně :-D Mirčo jo to jsou doktoři, ambulantně pak jde až příští týden u nás na internu, ale pochybuju, že přijdou na nějakej zázrak! tak jí aspoň dokopu, ať jí udělajá mudra u nás vyšetření na tu boreliozu, ať to radši vyloučej :-S jo, dětičky Jarouš poveze, tak pak čeba si přivezete nazpátek malýho arabíka ani nebudete vedět hele :-D
No já mám vařího do konce týdne hele!! Knedlo-vepřo-zelo, takže moje ti na je nic!! :-D
Profilova fotka
Marti, no to nemám slov hele, to to asi nechají až na pitevnu ne? ]-( njn, ať žije naše placené zdravotnictví!!!! NO tak Marti to si mi moc nepomohla a ty Mirko taky ne, páč toto má drahá polovička nejí, ikdyž gulášek by si dala, ale poslední dobou nemůžu sehnat ani moc krůtího na guláš a z kuřecí teda dělat nebudu :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?