Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No to je fakt síla Marti s těma doktorama, všechno si platší a nejsou schopní nic udělat nebo udělat nějaký pořádný vyšetření! To jí měli už udělat v té nemocnici na tu boreliozu, to je fakt votřes tohleto!! No nic no! Já jsem koupila minulý týden krásný krůtí v Albertu a měli jednom 99,-Kč za 1 kg, tak jsem si vzala taky, to mám taky ráda na čínu!! Ale bylo mražený, ale to mi nevadí!! No ještě jsem vařila kuličkovu polívku asi 5litrů pro Jarouše a už tam má jenom zbytek na dnešek! No jo u Vás je to těžký!!!
Profilova fotka
Hmm, tak do alberta nechodím :-( ale to je dobrá cena no! Když nám taky leták přijde jednou za uherák, tak kdo to má pak vědět 8-(
jo, máte recht, pitevna to pak možná i zjistí, ale to by nám bylo k ničemu už :-S prostě se jí prý jen občas zvýší tlak, hezkej závěr,že jo ]-( hele krůtí za 99? to je levný hele, my ho teda míváme od kámoše, ten v práglu právě dělá tam, co se bouraj, nebo řezaj tyhle krůty, tak je vždycky čmajzne a máme je tak pod pulťákem, ale teď už dlouho nic nepřinesl, páč se bojí, nějak je hlídaj :-p Mílo víš co, tak si dej třeba nohy křížem a udělej při tom stojku a namaž chleba, tak a to bude teprva bašta :-D
Se zeptej né? Nám teda chodí albert každej týden! Já taky třeba nejezdím do Inšpiku, ale když tam něco mají dobrýho tak si proto sjedu no!! No to je teda fakt závěr, přitom vysoký tlak se normálně léčení léky! Jo jo krůtí za 99,-kč jsem si koupila 2 kg no! Máme rádi. Jinak jsme měli vždycky domácí, ale letos tchýně krůty nechtěla, protože loni ji dvě chcíply tak se s tím nechtěla piplat, aby jí zase nechcíply no!! Tak jsem si koupila za dobrou cenu!! Hele jak by řekla moje teta, když chceš maso tak ši šáhni na prdel. Ta je se vším hnedka hotová taky!!
Mirčus, tvoje teta je dobrý dílo :-D :-D
Profilova fotka
Tak já se pomalu balím... večer se pokusím dorazit k PC, pokud ovšem z manži zas nebude Bořek Šikula 8-)
Tak doraž já tam budu teda určitě, musíme se domluvit s Blaninou co koupíme tý Kláře! Tak uvidíme do vymyslíme!! :-D Přijďte na večerní siestu! Jarouš se nacpe stejně knedlem a bude funět na gauči!
Profilova fotka
Tak jsem tu :-D Jsem si vymyslela, že udělám manžovi na zítra kuře na paprice, tak tam rozmrazuju kuřecí, tak to chvíli potvrá =-)
čauky... Miru, kdy vůbec razíte na dovču??? Já za chvíli vyrážím na brusle abych do tý naší slávy něco se sebou udělala :-D
Profilova fotka
Čau holky, včera jsem nějak vytuhla a pak už se nstihla vrátit. Máji, obřad máme v Roudnici na úřadu a zbytek v Račicích u Kubánkových.
Profilova fotka
Jinak jsem budoucího manžela vypravila na jeho 4denní rozlučku se svobodou a mám tady pěknej bordel. Takže musím uklízet. ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
On už se loučí jo? To docela brzo ne? =-)
Článek se načítá
mno taky teď koukám, ale zase na druhou stranu má dlouhou dobu na to, aby vystřízlivěl... :-D :-D
Profilova fotka
Vzhledem k naší práci to jinak nezvládá. Příští víkend je v práci a ten další jede k mamce, aby je přivezl i s věcma do Prahy. Budou týden před svatbou u nás.
Profilova fotka
Hele Marti, ty jsi mi teďky problikla na skypu? =-) Nebo se mi to jen zdálo? .... že už bych měla takový halušky? =-) :-D
ilon... v Roudnici normálka v obřadní síni??? Tam se mi to moc líbí, určitě je krásnější než tahle naše modrá krasavice ;-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
Přesně tak v obřadní síni. Máme to z Bechlína kousek a pak i kousek do Račic.
Profilova fotka
No ale zas ta modrá krasavice vypadá o něco lépe, než to co tam bylo předtím, Maji ;-)
No to určitě ale jako já bych se tam vdávat nechtěla.... si vem kdo si třeba ladí svatbu do zelena nebo do růžova takl to je šílený :-N
Profilova fotka
A co má být modrá krasavice?
Profilova fotka
Ilon, v Ltm předělávali obřadní síň a teďky je do modra :-.
Profilova fotka
Holky pomoc, honí mě mlsná. Něco bych spápla. Jenže jsem byla na prevenci a mám nějak vyšší nějaký hodnoty v krvi a mám držet dietu a za tři měsíce na kontrolu.
Profilova fotka
No tak tam bysme se vyloženě vyjímali. My to máme všechno laděné do oranžovo-smetanovo-zelena.
Profilova fotka
Maji, stejně si vevnitř, max 15 minut tak co
Profilova fotka
To je taky pravda. Jak dlouho tak trvá focení?
Profilova fotka
To je různý, hodně záleží jak na fotografovi, tak i na vás. My se např. fotili asi 3/4 hodiny, Mirka něco přes hodinu.
jé ona je obřadka do modra? to jsem nevěděla, nemáte někdo nějakou fotku? to to vypadá tak blbě? =-) ilčo, focení - to je na dlouho.... určitě hodinu minimálně hele 8-)
Profilova fotka
Marti,nevím, bych se musela juknout někam po novinách
to nech hele, zkusim něco pošmejdit na netu, ale to bude asi šmejdění na dlouho. jo ten most furt neopravujou, tak se jdu číhnout na forum, co mají zase za výmluvu, proč to nešlo opravit tenhle týden :-p
Profilova fotka
Marti bude to asi někde na těch informačních stránkách, zkus litoměřicko 24 nebo tak nějak

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?