Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Dobrou noc Martiiiii ať tě blechy štípou celou noc!! No to jo chudák, už mám smolíka no, ale mám na co vzpomínat tak co!! Každý rok budou hezčí a hezčí no!! :-(
Profilova fotka
ta nova vid ta je ty vado holky jestli si me neveme tak nevim teda tyhle saty chci mit jednou na sobe nebo me odvezou,mit jedny saty jak princezna je muj sen ty vado faaakt,uchylna od malicka sem se oblekala do satu porat do babicky svatebnich,akorat byla skoda,ze byly moc kratky ja raci ty dlouhy :-D
No tak ty jsem tahala taky no!! Já jsem je nosila přeci pak na maškarní, když jsem chodila za princeznu!! Jára jo? Ten by si tě vzal hnedka ty kecko!!
Profilova fotka
No ty jsi je nosila hodne :-D dobrouuu Marto
Si piš já jsem v nich honila parádu, měla jsem je tam každý rok! To byly fešandy, asi jsou někde ve sklepě u našich ve skříni. Tak víš co dřív v těch 60 letech byla taková móda, že ta šatky byly krátký nad kolena!! Dneska zase letí vlečky no!
Profilova fotka
No to je jasny,babicka v nich byla kraaasna A mamka ty jeji saty to byla moooda :-)
No jo to už začaly dlouhý no!! Babička byla kočanda, to se musí nechat, dyť přeci tu fotku má nějaku uměleckou nebo co!! No jo aspoň víme po kom jsme hele, kde nám začínají kořeny!! :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
No prave fuuuj my jsme namysleny :-D
Hihihi!! Hele trošku sebechvály. Né to né, ale babička naše to byla kočka no to je fakt, modelka hele! Štíhlá vysoká, se nedivím, že si ji tam fotograt fotit!! Kus baby na tu dobu no!! :-p
Profilova fotka
Krásné ranko, co to je jako tady? 8-( Jsem včera byla ouplně odříznuta od PC neb manža si hrál na Bořka Šikulu a spravoval kámošovic PC, takže já měla smolíka pacholíka a zrovinka se to tu tak včera rozjelo, no což jdu dočítat :-N
Krásné ránko!! No jo Mílo tady to jelo jako namydlenej blesk!! Jsem nestíhala včera skype, tady, ICQ se ségrou (ta skype nemá :-D :-p ), to byl fofr čéče!! :-D
Profilova fotka
Jéé Marti, taky jste byly na Batmanovi? My taky, minilý víkoš v letňanech a já u toho taky řvala jak prdlá, když jí tam nechaly tu jeho milou vyhodit do vzduchu, ccss nepřežila výbuch cca 20 sudů s benzínem, no kde to sme? NO a ořvala jsem to pěkně no! Akorát jsem chvíli přemýšela jestli tam náhodou Ledger nebyl sjetej, jak to dobře hrál, no ono taky se vyrovnat Nicolsonovi je asi těžký no, ale jako fakt to zahrál dobře, taky ten film doporučuju a už se těším na další :-D
Článek se načítá
Mílo 20 sudů jo? Hm hm hm, to snad ani není možný, no možná kdyby jich bylo 19 tak by měla možná jenom škrábanec, ale 20 už bylo asi moc!! To je jak jsme koukali na ten film předevčírem, tak tam hlavní hrdina zastřelil během toho filmu asi 200 lidí a jemu se nic nestalo a pak na konci mu zlomili prsty, ale to bylo tak všechno!! No ani jednu ránu nedostal, ale on jich zastřelil 200 snad na první ránu!! Ale byl to dobrý film jako na triky a hezky to bylo udělaný. Jo a ještě ke všemu když ty chlapy zabíjel tak měl celou dobu v náručí dítě!
Profilova fotka
Hele a už víš to heslo na ICQ a jde ti to tu? Už jsi ho zkoušela? =-)
Mílo ještě jsem to nezkoušela!! Tak nějak pořád kecáme přes tohle nebo IP nebo meil tak jsem to ještě nevyzkoušela no! Mastím do jednačky, přihlásím se tam!! :-D
Profilova fotka
No téééda.... hele na co jste to koukaly, na nějakého vraždícího maniaka ne? =-) Marťa asi dneska nebude co? Zas někam razí cestovatelka jedna x-) Jo Miru máš na soukromým mejlu odpověď, tak dej vědět... ať se můžem dohodnonout už pořádně ;-)
Péti, jo jo, mimčo je v plánu ale nejdřív chci jít do práce, něco málo ještě našetřit a počítám že tak do dvou let by se něco mělo odehrát ;-) :-D :-D :-D JInak pokud chceš nějaké šatky které nejsou k sehnání tak si je nech ušít, doporučuji studio Marry- levnesvatebnisaty.cz Já si tam odsud budu taky nechávat šít páč mám vybrané šaty (kuk do alba) které tady nikde neseženu.....
A jinak teda "ahoooooj" :-D :-D :-D
Ahojky Máji!! Jo jo Mílo juknu až budu u sebe, tady jsem ráda, že stíhám toto!
Mílo Marťa snad říkala, že jede ve čt na služebku, ale do půla čtvrtý to bude stíhat v pohodě! :-D
Profilova fotka
čtvrtek vím..... ale dneska jestli taky necestuje... jsem myslela..... jen vím, že jde odpo k mudrovi ;-)
Třeba cestuje a cestou zpět to vezme k Mudrovi! No uvidíme, nebo třeba nemůže!! :-D
Profilova fotka
Nazdááárek, teda tady se to nějak rozjelo ???
Profilova fotka
Jsem se snažila Vás dočíst, ale to nejde.... V půli čtení zapomenu co jsem chtěla napsat :-D
Profilova fotka
Tady je nějaký sraz či co? ]-(
Profilova fotka
Tak to dělej jako já, si to píšu postupně a když dojdu na konec stránky, tak tu odpověď odešlu, páč pak to nejde Jo jinak ahojky Maji a Denísku ;-)
Profilova fotka
ahooooooooooooooooj dneska bude krááásně x-) x-) x-)
Ahoj!!!! Hele já to tady mastím jak se dá!!! Jsem ráda, že to stíhám!! Kampak se nám ztratila Máji!! :-D
Profilova fotka
Naždááár Mirko
Profilova fotka
Miru no koukám, že to mastíš, a že sbíráš i info o Tunisku :-D Hele taky jsem zvědavá jak se ti budou líbit arabové, oni jsou fakt děsně vlezlý, tam projdeš kolem krámu a už tě táhnou dovnitř..... ]-( to mi na nich fakt vadilo. Jinak jak jsem to tam zběžně prolítla, tak ten výlet do Kartága taky doporučuji, taky jsme byly, a měli jsme šikovného průvodce, studoval tady v Ostravě a říkal, že slivovici už nechce ani vidět :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?