Menu Forum

Litoměřice III.

(Zamčená)
28. lis 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
Registrovala se 28. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1544 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 20. července 2007
    Na Vodním hradě v Budyni nad Ohří, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 Jo jo Mílo, sbírám sbírám, zajímalo mě jestli tam můžu chodit nahoře bez právě víš!! Ale prý je to v pohodě hele akorát doporučujou na páži, která patří hotelu!! JInak tam arabky prý chodí a koupu se v těch mundurech a letou v tom do vody, chudinky!!

A jé je se po ní asi nespočteně ožral co?? Jo jo to tam psali a ještě jedno místo jak se tam natáčela Angelika, ale teď už nevím jak se to jmenovalo, no uvidíme co tam budeme mít za výlety!!
27. srp 2008 v 09:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 3267 příspěvků a 4 alba. Má 23 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 3267 příspěvků a 4 alba. Má 23 přátel. Region Litoměřice.
 Jo je součástí toho výletu do Kartága, nebo my jsme to alespoň tak měli, ale jsou to jen takový schody, nic víc tam vidět není a u toho je tržiště a tam ty chajzlíci arabský nechtěli moc smlouvat emoticon ale zas jsem si tam koupila kabelku..... která se mi stejně válí ve skříni..... je to taková ta růžová jestli víš, se mi tenkrát strašně líbila a teďky nevím k čemu jí nosit, hodí se k tomu akorát jedny šatky emoticon
27. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 No prý tam mají krásné kabči z pravé kůže, co se dají za levno pořídit!! No uvidíme! No četla jsem, že česká holka tam teda v žádném případě nemá chodit vůbec nikam sama, že se na ni hnedka sesipou! A prý pěkný výstřih se ti náramně hodí u hotelových pláží na barech tam pak prý míchaj jako vzteklý hele!!

No uvidíme co tam bude za výlety!! Včera zrovna Jarouš říkal kolik si vezmeme sebou peněz!! Zase na ty výlety viď? Prý tam s českýma nepochodíme, musíme vzít Eura!!
27. srp 2008 v 10:13  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 No pak je i pěkný výlet do té pouště, ale ten byl dost drahý. Na něm tenkrát byl Ivety manžel a moc se mu to líbilo. .

JJ, kůže se tam dá opravdu pořídit za levno....
27. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 NO to jsem se právě taky dočetla! No holky my dávají docela dobré rady, že s nikým se nemám fotit, brát kytky a tak, že pak za to chtějí prašule kuvy arabský!!

No tak uvidíme co tam budou mít, spíše bych čučela na pásky nebo tak!!

No jsem zvědavá na výlety no, ale nechci se někde plahočit celý den teda!! Stačí na chvilku!! Chci do toho města Sousse a prý v tom Portu kam jedeme je krásný přístav, tak uvidíme no!!

Holky mi doporučují jejich mátový čaj, prý je výborný tak ten prubnu!!
27. srp 2008 v 10:26  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
Registrovala se 25. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 583 příspěvků. Má 2 přátele. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 30. června 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
Registrovala se 25. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 583 příspěvků. Má 2 přátele. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 emoticon ajoooj emoticon
27. srp 2008 v 10:40  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
Registrovala se 28. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1403 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
Registrovala se 28. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1403 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 Páááánenko skáááákavá! Člověk tu chvíli není a tolik toho sepíšete emoticon emoticon emoticon

Byla jsem se zeptat na práci áááále nějak mě to nenadchlo takže asi se půjdu zeptat k vám nóóóó emoticon
27. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 NO čau holkýýý kde jste!!!!

Marti dneska si jezdila po světě zase??? A co mamča!!

Máji to je viď, to bude asi tím, že je tam tak krásně a mám dobrou náladku!!!

NO Máji tak to zkus, teď co tu máme holky tak snad do konce roku nebo do listopadu teďka nevím! Ale možná, že by bylo lepší to zkusit přes ten pracák jestli jsi tam nahlášená! Oni to pak zprostředkují a hlavně budou o tobě vědět, že máš zájem!! emoticon
27. srp 2008 v 10:43  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
 Hele Mílo my jsme byli v tom kině v pátek - to jsme se mohli dohodnout předtím a jet spolu hele! emoticon fakt jsi ronila slzičky? i ty krokodýlku! ale je fakt, že jsem byla taky na měkko, když ta holka umřela emoticon

Mirčo ty se tak máš s tou dofčou, hele, přibal mě do kufru i s tím krytem na foťák - se vám tam určo vejdu emoticon

Maji a co máš za školu a praxi emoticon ?
27. srp 2008 v 10:45  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 Jéééé... Miru díky moc, skáknu tam co nejdříve emoticon
27. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 No naždááár, kde se touláš tulačko emoticon

Maji a umíš psát všemi 10? emoticon Ikdyž asi blbá otázka co?

No uvidíš... za zeptání nic nedáš hele.
27. srp 2008 v 10:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 No tak jako něco napíšu, ale jako žádný zázrak to není, sice jsme vě škole měli techniku administrativy 3 roky ale jako vylepšovala jsem známky písemkama protože psaní po slepu zrovna moc neovládám....
27. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 Jo jo Máji to je výhoda a hlavně už to asi naše ředitelka vyžaduje!

Marťo to není problém hele, já myslím, že ty se mi do toho krytu na foťák vejdeš stopro!! emoticon Holky Vy jste už byly letos já etě né? Teď s holkama v diskuzi o Tunisku sbírám cenné rady!! Ale už se tam vidím no hlavně jak budeme štresovat na letišti!! Ségra mi snad půjčí kufry od babičky no, nechci ty klasické tašky právě!
27. srp 2008 v 10:51  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 Týýý vole, tak to se jdu začít učit.... když to je taková blbost... hlavně že píšu rychle néééé emoticon emoticon emoticon
27. srp 2008 v 10:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 Jo jo chce to rychlost, přesnost no a to je výhoda!

Hele já než jsem šla sem tak jsem od školy nepsala 2 roky a pak jsem se rozepsala až tady zase no! Ale v jednačce rychlost potřebuješ jinak absolutně nestíháš! Ale na tu kancelářskou práci by ti to stačit mohlo podle toho co píšeš! Tak doma trénuj trénuj!
27. srp 2008 v 10:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 To k vám nejdu... už se vidím.. "prosím vás, můžete mi to zopakovat, pomalu" emoticon emoticon emoticon
27. srp 2008 v 10:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
 Toulám toulám ale po depech v archivu hele, je tam kosa jako blázen a venku krásný teploučko- jak jsem jela teď autíkem dom, tak mi bylo krááááásně na sluníšku emoticon dneska mám doktůrka, zítra zas služebku - mílo ty si pamatuješ všechno emoticon

Mirčuuus tak kryt je na světě! ale asi se do něj nevejdu, jsem přibrala... emoticon hele odkud nakonec letíte? z ruzyně? páč esli jo, tak si tam zajděte ještě před tím, než půjdete přes pasovou kontrolu, do mekáče - je to nejlevnější jídlo na letišti - má ceny jako všude jinde, takže my se tam vždycinky natřísknem než letíme emoticon
jo a na nový kufry se vyprdněte, přijede ti pak nehorázná odrbaná špína, spíš si je nechte zabalit na ruzyni, je to lepší emoticon
27. srp 2008 v 10:59  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 Matu... to mi připomíná nás, taky vždycky do mekáče, je to tam nejlevnější emoticon emoticon emoticon A kufry taky doporučuji balit jinak to je konec, po zkušenostech jedině zabalit!!!!
27. srp 2008 v 11:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
fotoportrét
fotoportrét
miluse
1
 Mizím na baštu....

Se z toho mýho manži asi brzo pokakám smíchy.... mu píšu, že asi v pátek přijdu později dom, neb tu kolegyně slaví narozky, no a on, že když on nemůže za holkama tak já taky ne... že prý mám vůči manžovi nějaké povinosti, prd povinosti je línej si něco uklohnit k obědu.... emoticon No to ale bude muset chlapeček, páč já asi jen tak nedorazím emoticon
27. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 emoticon emoticon emoticon

Já už baštila, sice trošku dopředu ale neva emoticon emoticon emoticon
27. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
 tedá Mílo, ty s ním chuděrkou takhle zametáš... ale jen do něj! my to máme na stejno, vždycky dostaně ťafku s tím, že je svéprávnej a chleba si namazat může sám emoticon

Maji, viď, já mekáč normálně nemusím, ale tam se vždycky předzásobim a narvu všim možnym, v letadle jsem pak grogy...

Mirčo hele eště mě napadlo - jak jsi psala o těch eurech, hele nevím, jak v tunisu, ale v egyptě se ti vyplatí si vzít dolary, ne eura, arabové to špatně přepočítávají - berou jako jeden dolar = jedno euro, což byste hodně tratili, myslím, že to tam je taky takhle blbě, radši vyměnte doláče emoticon
27. srp 2008 v 11:07  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 A mluv tam rusky!!!!To se ti budou klanět emoticon
27. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
 rusky? to bych neřekla... my měli hotel ruský celý a kucí arabský byli šťastný, když jsme řekli, že jsme češi, to se hned rozkecali, manža z toho byl celej hyn... celej rok musí bejt mezi rusákama a na dovolený je měl všude kolem sebe, na pláži, v restauraci, u bazénu... no síla, si připadal jak v práci emoticon
27. srp 2008 v 11:12  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 No tak co znám z vyprávění tak jsou prý z Rusáků celý vedle emoticon Mojí kamarádky babička tam mluvila jedině rusky emoticon emoticon emoticon Ale ona je trošku jiná emoticon emoticon emoticon Psala si tam i deníček, prý kdyby jí unesli emoticon emoticon emoticon Ale to by jste ji museli znát emoticon emoticon emoticon
27. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 Já neumím azbuku??

Mílo já myslela, že jde Vilda v pátek taky?? No tak já jdu s Blaninou taky hele a pak asi půjdeme zapařit to Luny se podívat jak to tam vypadá!! Ještě jsem to neviděla!!

No to mi holky poradily, že spíše Dináry hází na Eura, lepší všechno v Dinárech no, oni mají 1 :1! Šmejdi!! Hele já si vezmu kalkulačku a všechno jim to přepočítám!! HIHIH emoticon

Počkejte jako jak zabalit? Třeba jako tu tašku co budeme mít nechat zabalit jo? A kolik to stojí, aby to nebylo dražší jak kufr! Najíst v mekáči jo? Já právě myslela, že dávají v letadle jídlo!!
27. srp 2008 v 11:21  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
matulinka
    Region Litoměřice
 nevím, ale u nás to bylo tak,že naopak rusáky rádi neměli, staví je na úroveň nevychovanejch němců - ty jsou teda děsný ještě víc - my zažili na pláži, jak si dva důchodci německý málem dali po hubě kvůli tomu, kdo má kolik zástěn proti větru - jedny je druhejm sebrali a ty druhý si je vzali zpět, my se chechtali jak blázni - neřeknu, kdyby neměli žádný, ale oni měli okolo slunečníku daný třeba tři nebo čtyři a to tam byli lidi, co neměli žádný a neřekli ani popel. no bžunda, ale rusáci jsou takoví, no nevím ani jak je popsat - takový rádoby zbohatlíci, který se neuměj chovat, spadne mu něco u jídla u pultu, nechá to tam, ještě do tebe šťouchne.. emoticon
peťa mluvil taky jen rusky, já zas vrknout rusky neumím ani žblebt, takže jen anglicky ale domů jsem se s pár frázema v ruštině nakonec vrátila emoticon
27. srp 2008 v 11:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 To si můžeš zabalit i sama, je tam taková fólie do který si celý kufr obalíš, my už balíme i kolečka a všechny možný úchytky, když jsem to viděla poprvý tak jsem nechápala ale po tom co jsem hledala ty naše krásné nové kufry a stála pořád u toho kola a oni pořád nikde tak jsem chápala... byly bez cedulek, taky nám urzili kolečka a na jednom nebyly pro změnu potka.... emoticon emoticon emoticon emoticon

Když se tam zeptáš tak tu helpnou emoticon

Jidlo dostaneš i v letadle ale jako zase nějaký zázrak to není emoticon emoticon emoticon A taky záleží na jak dlouho letíš, my lítáme v průměru těch 5 hodin a stačí to ale mekáč stejně nevynecháme emoticon emoticon emoticon
27. srp 2008 v 11:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
fotoportrét
fotoportrét
mirulka
1
 NO tak já umím akorát německy trochu , ale anglina mi teda nešla nikdy no!!

No mají prý rádi francouze a tak!! No ty mají hodně peněz!!

Tak já razím taky ven, je tam krásně. Mílo si představ, že ještě nemám zaplacené popelnice!!
27. srp 2008 v 11:31  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 tak tam všude kecej "kRálovské Regé" voni stejně ho... rozumí a máš to emoticon emoticon emoticon
27. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
majina
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 No tak já teda razím na naši 19.9.09... buchty si tam nevědí rady s fotografama tak jim to tam jdu ukázat emoticon emoticon emoticon
27. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.