Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Mě se tedy nejvíc líbí ten Abou Sofiane... je to tam líp popsaný, no spíš asi nejlíp, bych řekla... ale rozhodnutí je na vás
http://www.zajezdy.cz/57354/122893/72... a TOHLE favorit č. 2! Už se mi to plete teda!!
No Mílo jako oba dva jsou krásný no! Myslím, že tím Hammamet padá no!! A budeme se rozhodovat mezi těmito dvěma! Je tam rozdíl jenom ticka!!
Profilova fotka
bych šla do toho abou, pak můžeš i do toho druhýho jak tam píšou, je to propojený ;-)
Jo jo je to propojený, což je super a tam můžeš využívat všechno a je tam i didžina, to chci vidět co tam budou pařit na muziku!! Marti ještě ti musím teda hodně, ale hodně poděkovat za to, že jsi mi poradila, abych si přečetla ty recenze, hodně si nám pomohla při výběru a zjistili jsme teda, že pod 4 hvězdy fakt nejdeme!!! Co tam ty lidi psali, že tam měli šváby, komáry, a smardlavou klimošku a záchody mají prý hezčí v base, tak to fakt ne teda, na tom se asi nevyplatí šetřit!!
Holky tak poslední tři odkazy by měly být v pořádku!! Tak jukněte Míla radí ten Abou!! No je to krása teda no tak hlavně, aby to tak bylo!!
V každým hotelu se prý krade co mám 2 hvězdy a hlavně prý spodní prádlo to se tam taky shodlo více lidí, no tak jako přijedu domu nahatá a bez kozenky né!!
Profilova fotka
Ahojte, jak jste se měli o víkendu? Denis, potichoučku gratuluju, první krok máš za sebou. Tak tfuj tfuj, ať čárka sílí a je vše v pořádku x-) Koukám, že Mirka řeší dovču x-) Mě se líbí všechny tři! :-D A je to za slušnou cenu! Hlavně, abyste to měli kousek na pláž ;-) Kdy razíte? My jsme v pátek taky zaplatili dovču a jedeme sem: http://dovolena.tomitour.com/spanelsk.... A v pátek vyrážíme do Chorvatska, už se nemůžu dočkat... x-)
Ahojky Jani?? No jo řeším to celý víkoš!! No asi to vyhraje to Abou Sofiane no! Je to za slušnou cenu a budeme si tam užívat co hrdlo ráčí, že nebudu muset nic dělat, vařit a tak!! Jenom koktejlovat na lehátku hi hih :-D No tak ovšem to Španělsko vypadá taky úžasně, to se ti nedivím, že se tam těším!! Sluníčko je sluníčko no!! Jo jo Jani oba poslední hotely jsou propojené a leží přímo na pláži, takže super, to jsem chtěla, hlavně na radu Marti! Ta nám teda hodně pomohla!!! Zaměřila jsem se na určité věci a máme vybráno!! Jéé do Chorvatska mého milovaného, to ti závidím!! Tak si to tam užij, je tam pořád krásně a dokonce jsem koukala, že je pořád i teplíčko v Bulharsku, tam ale radši v záři už ne, tam poletíme příští rok!!
Profilova fotka
No jo, Marťa má všechno procestovaný! :-) Já se jenom bojím, že na přelomu září a října už by takový teploučko bejt nemuselo.. Ale dřív to bohužel nevyšlo. I když si stejně chceme půjčit auto a jezdit po výletech. Ale vykoupat se každý den v moři aspoň jednou mi doufám vyjde! Teda ale koktejlek na pláži bych si taky nechala líbit a úplně tě tam, Miru, vidím! :-D Nakonec máme neplánovaně taky all inclusive, ale asi toho moc nevyužijeme... Zrovna hledám nějaký autopůjčovny, ale v tom našem zapadákově na Ibize jich moc nesídlí... A kdy vyrážíte vy? ;-)
My vyrážíme 19 září!! No je fakt, že v tom Španělsku už takový teploučka nejsou, ale aspoň se podíváme a třeba se i vykoupete!! No uvidíte!! Ještě, že nekouřím hale s cigárkem!! :-D No asi tak nějak, hele nožku nahoře!! A budu si nechávat nosit koktejly!! No já jsem chtěla all hlavně kvůli pití, protože já jsem píč!!! Hi hih :-D
Profilova fotka
My 27.září. No, to doufám, že se vykoupeme! Hele, v nejhoršim, já se koupala i v norsku v ledovejch fjordech, já vlezu všude :-D Pro dnešek se loučím, papa :-x
Článek se načítá
Profilova fotka
Jůůů ahojky Jani, ani snad nebudu psát, že vám závidím, jak to chorvatsko tak i španělsko. A ta Ibiza fakt vypadá lákavě.... já ci taky někam letět :-( no nic, budu muset vydržet do příštího roku
Profilova fotka
Zase ty dovolenyyy cuuus co se tady vytahujete :-p Ja chci takyyyyy :-(
Dyť si byla a Míla taky já etě ne letos!! Mílo neboj to uteče jako voda a letíš!! Jsme se nějak rozlítaly co?? hihih Neboj se vykoupete to zase není tak pozdě, radši toho hnedka využijte při příletu!!! Když vlezeš všude tak je to v pohodě!! Nebo se vem sebou neopren!
Jo tak Mílo už jsem na to přišla proč se tam nezobrazující CD!! Protože jsem si na moje jméno ještě od nich nic neobjednala, takže až objednám první zájezd tak budu mít tu možnost, aby se mi tam zobrazovala CK!! :-D
Jo Mílo a už jsem zjistila i co to je ten poplatek za ten odvoz! To je jako svoz na letiště v ČR jsem pochopila teda, hotel po příletu si zajišťuje odvoz sám a to máš v ceně! To je třeba pro lidi, kteří se nemají jak dostat na letiště!! Hele já než to prostuduju tak bude půlnoc!!
Mirčo není zač děkovat, ráda jsem ti pomohla :-N jinak já souhlasím s Mílou - ten Abou mi přijde nejlepší :-) Jinak jsem hotová - mamce jsem před dvěma hodinama volala záchranku, měla náběh na infarkt, nevím, co to je, ale už s tím před pár lety v nemocnici ležela, takže jí dali kapačku a je tam znova, to bude dneska noc... :-( ale teď mi psala, že už je to lepší, že i tlak se sklidnil, tak snad to bude vše OK. zatím dobrou a zítra se ozvu až zase navečer, jinak nemám šanci
Marti mám zač, mě by to nenapadlo číst nějaké recenze pak by jsme asi koukali při ubytování!! Ježiš marjá Marti tak snad to bude s mamčou dobrý!! To víš taky se pořád mění to počasí, to je hrozný, tlak jinej!! Tak držím palečky a hezky se vyspi! No to věřím, že to bude noc!!! Ale snad tě mamča uklidnila tou SMS, že už je v pořádku!! Tak držím palečky, aby to s mamčou dobře dopadlo, ale věřím, že ano!! Nestraš s infarktem!! :-S
Tak koukám všichni už spinkají!! Tak Jarouš si stáhnul film mafiáni a čučí na něho, tak objednáme dovču až zítra!! Doufám, že to bude volné!! Tak dobrou noc holky ať Vás blechy štípou celou noc a já jdu teda taky spinkat no!! :-D
Cus, koukam dovolene:-) nam se to docela povedlo. i s tim cernym pasazerem u Denisy:-)
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooooojte
Profilova fotka
Tak jak se máte? Koukám že koukáte po dovolených, ale nečetla jsem kdo že kam jede??
Profilova fotka
Nikde nikdo jo???
Ja tu sem, ale jinak kde nikdo tu nikdo. buhvi co delaj.
Profilova fotka
Huuu ahojky kde jste vsichni??,
Profilova fotka
Nikdo jo??? :-o
Profilova fotka
Nazdárek jsem zde :-D
Profilova fotka
Jooo nekecej,a kde si byla
za dverma byla

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?