Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Marti na to nějaký sprej jo?? Nám stačí na to plivnout pořádně to rozmazat a je to hele a nemlží se taky!! To už máme ozkoušený, ale že na to spešl sprej to jsem ani nevěděla!! No tak pod tou vodou to je bájo no!! No Marti co víš si přát hele ještě nějakýho ovývače a jsem spokojená hele!! No jo vlastně Mílo Vilda nešnorchloval ten si vlastně kupoval výbavičku na Pagu!! No to chce se pod tu vodičku podívat!! To je super no!! Jo jo Marti juknu na to, nechám si poradit, když jsem tam ještě nebyla no! A na co se mám jako zaměřit třeba jako jídlo, nebo ubytování a tak! Na co prostě!!
já právě plivala taky, ale vždycky se mi to po určitý době zamlžilo, tady s tou vodičkou jsem vydržela bez vynoření klidně i hodinu pod vodou 8-) hele, Miru, jde hlavně o to, kolik do toho chcete vrazit a pak podle těch cenových relací u cestovek vyšpekulovat a vybrat hotel, no a pak se mrknout na ty recenze - zaměř se hlavně na to jídlo, co všechno je v all, to ti tam taky cestovky většinou píšou, my měli v all třeba i windsurfing, šlapadla a jízdu na banánech, hele je to různý, samozřejmě, že čím dražší hotel, tím víc tam toho je. Koukej hodně na fotky pokojů, jak vypadá koupelna, co je všechno na pokoji - bar, konvice, hlavně balkon a klimačka!taky jestli je na pláži v blízkosti korál, jo a jestli jste hodně přes zábavu a nechcete trávit večery při animačních programech na hotelu, tak taky aby bylo blízko hotelu centrum města, kde si koupíte suvenýry. my měli hotely vždycky v poušti, nikde nikdo , ale nám to zasejc nevadilo, jezdili jsme na výlety a taky - díky tomu nás na pláži neotravovali ty nabízeči všeho možnýho x-)
No tak to právě taky nechci, já to úplně nesnáším!! Já když jdu tady městem a vidím tam ty prodavače voňavej tak bych vraždila!! Jak se vtíraj, to je děs prostě! To nechci no!! No počítáme tak, že by jsme se mohli vejít do 30 tisíc!!! NO uvidíme dneska si to pročtu a uvidíme!! A to je na tom orbitu jo co zahrnuje jejich hotel, když máš all, protože na těch zájezdech tam je spíše popis kde je hotel jak od pláže a tak! Co zahrnuje a nezahrnuje cena a fotky hotelu, ale to je vše!! No tak pokoje co jsem koukala vypadají úzasně všechny,ale koupelna je tam málo kdy vyfocená, vpíše vestibul hotelu, pokoj a bazén hotelový!! No tak to nám taky vadit nebude, když budeme na poušti, proč ne!! :-D
No a ještě jsem se chtěla na něco zeptat! Jo na ten opalovač! Kolik mám vzít tak!! Když už máme s Jaroušem oba základ!! Já nevím jak to mám brát jestli je to slunce silnější než v Chorvatsku, mám mám běžně 8 nebo 4, když mám základě a stačí mi to!! A Jarouše mažu 12 - 15, protože furt ve vodě tak mu to pere na záda!!
tak to centrum města vypusť, to je v poho, hele ty fotky jsou docela detailní jak kde - mrkni na ten orbion, egypt, nahoře v liště máš recenze a u těch recenzí na jednotlivej hotel jsou fotky, o tom hotelu je to tam taky pěkně podrobně - od ubytování, polohu hotelu, pokoje, přes jídlo,pití, ochotu těch hotelovejch pikolíků, pláž :-N Mirčo s tím opalovákem - já ti asi moc neporadím - já to mám jako Míla - obsypávám se, takže já si dekolt, ksichtík a břicho mažu 50 faktorem a to mám spešl z lékárny-tím se mažu po celou dobu no a ostatní partie - začínáme tak na 20, pak jsme to snižovali a na konci stačí tak 6 ;-) a pro zasmání - měli jsme sebou i dvojku, ale to už bylo hodně málo, to připalovalo hodně a vem si že v září to fakt ještě hodně pálí, my koncem září měli 37 stupňů v té tabě a ta je z egypta nejstudenější... :-p
Profilova fotka
Cuus holky ty voe segra ty se maaas Ja jsem nasrana ,ted hledam zarucak na kocarek kterej mam od unora a je pekne rostrhanej takze ho okamzite vratim akorat nevim vcem budu jako jezdit nemam od koho si pujcit ,to je desny co ted :-| Jen jsem zvedava co mi stim jako udelaji jestli mi to opravy nebo vrati penize takze taky me stve,ze trikrat zaplatim postovny jako des ]-(
Profilova fotka
Holky tady ctu,ze se zaruka nevstahuje skoro na nic tak nevim,zda tam mam zavolat nebo co stim ,mam ho pul roku a celej se rostrhal a ono se to nestahuje na latku,na kolecka na konstrukci ,proste na nic :-|
Profilova fotka
Ahojky Péťo, tak to nevím, to neporadím, neb s tím nemám zkušenosti....ikdyž vím, že na látku jako že se vyšosuje se to většinou nevztahuje, ale na potrhání, fakt nevím. Jsem se pěkně napucla a teďky tu funím. Jsme byly s kámoškou zas u Draka... jsem si dala zelňačku, páč jsem na ni měla děsnou chuť a pak masíko a bramboráčky, no jsem jak koule 8-)
Profilova fotka
Ty joo ty si davas teda to ja bych mela hned o 6 kilo vic ja takhle nemuzu zrat ,se mas ja musim neustale cumet na zradlo abych po nem nahodou nepribrala to je hrozny tohle nikdo ji porat a nepribere a ja jsem tulo snad i ze vzduchu ]-( Nestahuje se to na poskrabani,ulomeni,poskozeni kostry,na potah,zesvetleni latky,na opotrebeni,na kolecka,brzdy,pruziny a podobne,no proste na nic no desny,napsala jsem mail,jsem zvedava co napisou jestli mi reknou,zue se na to nevstahuje reklamace tak je poslu do prrrd haje :-D
čusky Péťo, hele mě to přijde difný, že by se to nedalo vyreklamovat, dyk záruku máš ze zákona dva roky a když je to potrhaný, tak to by si myslim vyreklamovat měli, jako přeci, abyste měli po půl roce zdemolovanej kočárek na odpis, to je votřes! :-( Mílo mňam u dráčka si dávám do pupku vždycky, když nemusím počítat minuty, takhle jsem lítla pro pálivou tortilku a eště teď mě hoří hubajznaaaa :-D jůů koukám se mi to krátí, eště dvacet minut a tradááá domů, eště něco pokoupit a nazdar bazaaaaar :-D
Profilova fotka
Péťo, tohle taky bylo vyjímečně, jinak si tam většinou dávám jen těstoviny :-p Koukám,že jsou pěkný vychcánkové..... prostě na to co se vlastně s tím kočárem může stát, tak na to se reklamace nevzthauje, dobrý no!
No ségra ono se to nevyplatí na tom šetřit no!! Teď to vidíme, měla sis vzít toho X-lendra a byl klid, ale kdyby to člověk věděl no!! NO tak to je v poho Marťo! Doma mám 12, tak ještě koupím 20 tak na první dva dny a pak se budu mazat tím mojím olejem to snad 6 nebo 4!!! A letos jsem se už opalovala, takže to bude v poho!! Tak tam radši ségra zavolej jestli se to vztahuje, abys ho zbytečně neposílala! To spíše bude chtít asi šikovné ručičky a zašít to no!! Tak na to se to teda vztahuje ta zruka prosím tě??? To vypadá, že na nic!! Mílo ty se takhle cpeš, aby tě Vilda neviděl co?? :-D
Článek se načítá
Mě to taky přijde divný, prostě je na to záruka ze zákona dva roky a hotovo! A po půl roce užívání se roztrhne, tak to je fakt krám teda a přitom je takovej pěknej no!! Teda Vy si jíte, já měla jenom jogurt, makovku a banánek!! Musím hubnout na dovču, abych si tam mohla debužírovat přeciiii!!! Ty se máš Marťo my až do tříí vopruz!!!!! Marti chceš tam poslat hasiče?? :-D
Profilova fotka
MIru, si piš :-D páč to by zas bylo keců hele. |-| Marti, tu tortilu dělaj i tatarkovou nebo kečupovou, nejen pálivou... je dobrá ale je toho nějak málo, čéče =-)
Mirčo tobě bude asi stačit ta dvacka, jsi snědá normálně pořád, takže to máš v poho ;-) jááá ci takýýýý :-D :-D
Míruuu nezáviď, já tu zasejc jindy sedím od šesti do pěti, abych to nadělala, tak je to na stejno....pvoč hasičeeeee? si zasejc sedim na vedení čééče :-( Mílo já fííím, ale mám vyzkoušenou tudletu a docela mi stačí, no znáte mě, já si vystačím i s jedním chlebíčkem k obědu, takže jsem napuclá i tak :-D
Profilova fotka
Milo to jsme dve,jak nejim tak mi nadava kdyz jim tak mi nadava to je desny snima No nestahuje na nic je to desny,setrit??dyt stal 4 litry a X lander je krasnej,ale moc velikej,na uskladneni do auta,a my neustale jezdime nam vyhovoval a je lehounkej no uvidime
Profilova fotka
Kolikatyho jedete segra??a na jak dlouho??ty vado ja chci takyyy este jednou nechces nas vzit sebou??
si jedu čááááááuuuuuuu a krásnej víkendik, :-N jo Mirčo , kdybys něco počebovala s tou dofčou poradit, tak napiš mejlíka ju tak pááá :-D
Profilova fotka
Marti, mějse, taky krásný víkend.... a já mám v pondělí dofču héééééééééč :-p
Profilova fotka
Cuuus Ja uz chci pristi vikend,tenhle ma pry prset jako ]-(
Jasně Marti díky moc!!!! To víš, že napíšu až si to tam nastuduju tak se budu určo ptát! Aspoň, že mám koho, že poradíš nezkušené!! To víš prvnička!! No ještě přesně nevím, ale bude to druhá polovina září určitě tak někdy kolem 16 nebo 19 tak nějak prostě a na 12 dní! No má snad pršet jenom o víkoš a pak bude zasejc hezky snad teda!! Dobroš nebudu to přehánět s těma krémama a hlavně mám nejraději olej, krásně se leskneš jak psí kulky a je to takový šmrncovnější no a hlavně nemáš tu kůžičku takovou vysušenou, takže já vezu oleje a pro Jarouše mlíka!! Mílo já budu mít za chvilku delší dovču hééééééééééééééééééééééééééč :-D Ségra co závidíš ty nejsi ani týden od moře doma prosím tě??
Profilova fotka
No se mi chtelo brecet kdyz jsemodjizdela,se mi sem vubec nechtelo,ja bych tam bydlela a jednou za rok prijela sem na Vanoce faakt jako ja oleje u more zase ne,ja je nemam rada vubec me to vadi jak se na me vsechno lepi zase mamka je ma taky rada. a nebojis se letet,ja chci taky letet ,ale bojim se ;-(
Profilova fotka
Me zase boli hlava to neni normalni,jsem jak mrzak ]-(
No nebojím se, ale bude to poprvé pro nás pro oba tak budu asi vykulená!! Já právě už jenom oleje, jsem si na ně zvykla, v pondělí si ještě koupím radši jeden, tam se budu mazat pořádně zevnitř i zvenčí, kdo maže ten jede hele!! No a víš, že se mě se ségra taky vždycky nechce domů hlavně z Pagu se mi nechtělo, tam to bylo krásný, já bych si taky dokázala představit tam bydlet fakt že jo a sem bych jezdila na dovču 2x za rok!!! :-D
Profilova fotka
Miru nepruď jo! Nepru'd, jinak šnorchlídk nebude ]-( :-D Zrovinka tu byla u mně Klára, ty jo Kuba je tedy buřtík už, ale je správňáckej 8-) to je budulínek. Miru jo nezapomeňte na nějaký lék hele v podobně slivky, kdyby náhodou ;-) Péťo letět nic není, já se nebála ani tak toho letu jako spíš mi vadil ten stísněný prostor letadla, asi nějaká klausrtofogie či co, takže 2 hoďky v letadle mi bohatě stačili... ale zas prý na ty delší trasy jsou pak pohodlnější ty letadla.
Profilova fotka
Ja se bojim,ze by spadlo vis,Jara taky rikal,ze je to ok dost me to laka slivku sebou no to si vem ja si musela v Chorvatsku taky koupit jeden mi nestacil,a Viktorce jen tak tak ta mela 50 a jednou mela spaleny zadicka,tam to pekne parilo taky my byly prvni tyden spaleny vsichni dene nas neco bolelo kazdej mel alergii na slunicko :-D ja ne ale tchyne svagrova se osypala od hlavy az k pate,babicka a posledni den i mamka my to zvladly :-D ale este tyden tak sme v tom asi taky to bylo tim srpnem :-D
Už mlčím už mlčím!! Ten čébujuuuu! Jo jo byla i tady, chtěla ty lístky na vinobraní, jsem se jí samozřejmě přes to krafání nezeptala no hlava děravá!! Kuba to je klacek no. Ségra má 10 kg v půli roce, ale je fakt, že je celkově velikej zase no! Je to prostě klaban, sní mámu i tátu!! Jo jo to asi vezmeme no, ale tam něco bude určo, se neboj, budeme se podlejvat řádně!! To si piš, že si to pořádně užiju!!! Už mi volal Jarouš, že je doma a jestli mám knedlik no děs, už se stará o jídlo!!!! ]-(
Jo jo paří to paří to! Já toho mám dost od loni, ale radši si ještě olejíček koupím!! V pondělí vyrazím a dokonce mi přišel leták Rosmann, že budou mít výprodej se slevou tak něco ulovím určo!! Mílo nevím jak je Šestáková? Chtěla bych Maxe ještě nechat ostříhat, aby byl na Třébě fešák!! Dneska asi nefachá, nezvedá mi telefon!!
Profilova fotka
Ona fachá od 8 do půl 2, má přes léto upravenou pracovní dobu, tak to zkus v pondělí, ale je fakt, že pátky tam většinou není, ale ráno tam žádnou cedulku neměla.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?