Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
v ústí..... :-p sháněli jsme pro manžu boty a nakonec si jedny vezu já ze sportisima :-D
Profilova fotka
Jo ty mas dovcu vid? Jsi byla sama,ze nepisnes si mohla prijit na kafe :-)
No Mílo čus tak už jste doma??? Já ci takýýýý domu!!! :-D
Profilova fotka
Péťo, nebyla jsem sama..... byla jsem s manžou... hmm, písnou bych mohla, ale nemám na tebe founa :-N Tak příště, jedem ještě cca za 3 týdny,tak huvidíme ;-)
Profilova fotka
dyt uz jdete brzo ne?? Ja popadim,na pisek Nikola s klukama odjela na dovcu tak jsme tady sami,ale prijde druha kamoska s Martinkem tak zas tak sami nebudeme to jsem rada :-) az do pul 11 musim se podivat co davaji,vecer,ale co stejne budu strasit na PC,ale taky musim zehlit,jezis furt neco tomuhle se neda rikat dovolena co to je toto :-D Segra kdy si vemes tu malou me uz z ni hrabe,kamoska co ma o rok starsi mi poradila,mela jsem na ni otazecku kdy tohle blby obdobi stekly zly ,hnusny ,mlatici prestane????ONA (az se jednou vzbudis a budes se citit na Berkovice tak to mozna uz skonci)tak jsem ji podekovala a dobry no :-D
Profilova fotka
Ja uz chci vikend,mala pofrci babicce,ja budu mit klid budeme se s Jarou valet na chate a opijem si hubicky :-D to se tesiiim :-D
No já nevím tak mi ji přivez, ale nevím kdo jí teda přebalí až se pokandí!! :-D Aspoň bych se šla chlubit Blanině!!! Jo jo ségra to období bude asi ještě dlouhý!! Mílo ta moje kolegyně Verča pořád mele hubou už od rána a to byla ráno u zubaře a prý ji bolí zub a ještě hubu nezavřela!! Pořád mě ruší a kecá kraviny, já už jsem z ní na palici!!
Profilova fotka
Opíjet hubičky a budou z vás opičky :-D Jsem dojedla langoše a funím..... za hoďku je tu manža tak mu taky budu muset něco připravit :-. :-x
Profilova fotka
tak tak ¨ Zvire je vzhuru neeeeeeeeeeeeeeee,tak musim padit na hriste :-D nebo mi to tu prevrati vzhuru nohama mam totiz uklizeno :-D Segra chodi na nocnik a u utreni zadku se ohne sama,takze plinky se neboj :-D uz rve tak cauuu jdu do prace :-D
Profilova fotka
Miru, tak ji jednu prašť :-D Péťo, tak pozdravuj na písku
NO teď šla pryč tak mám chvilku klid tady na psaní sem :-D :-p :-D ! Mě pořád ruší a já pak ztrácím věty!! No tak mi ji přivez klidně, my s ní s Jaroušem pojedeme na výlet!! Klíďo píďo ať se taky přiučím!!! Už je velká to už bych se nebála!!! Jí ty půlky pořádně vytřu, na hubu si plácnu roušku a hotovo!! Počkej až mi jednu flákne, to bude sranda!! Stejně vstávám ráno brzo kvůli Maxíkovi!! Aspoň bych ji vzala na Třébu!! JO jo ségra tak se měl na písku a zase vodděláš ponožky co??
teda Mirčus koukám, že tam máš rizikový pracoviště pomalu :-D :-D máš jí přivřít ty její panty mezi dveře a je to :-) jo - tu dofču už máte teda vybranou?? :-N chjoo, jak bych nejradši jela s vámi, vám to závidím :-N :-N Mílo ono je v ústí sportissimo? kdeeee?v globiči? =-)
Článek se načítá
teda a nebo bych místo tý dofči ještě brala s Petrou to hřiště! to by mi taky teda nevadiloooo :-D
Profilova fotka
Mato tak pojd priste semnou,bylo to super mala byla vyborna venku je to stejne nejlepsi ona to proste doma nesnasi,jak nemuze litat tak mi to dava za trest.. Sportisimo je u Globusu ;-) ted si tam Jarous kupoval boty a dokonce dvoje hajz :-D :-D ne delam si srandu chudinka :-D Segra kecas ty by si si ji vzala??to jo :-D ti ji flakne a ty mi ji privezes co?? :-D
Profilova fotka
Marti, jj, je u globusu v tom novým centru, je tam i obi a takko, new york, deichman, humanic, jysk,plus a nevím co ještě
Profilova fotka
Plus Milo :-D jinak jsi to zvladla za jedna takhle mas 1-
Profilova fotka
zapomněla jem na KIK! a ještě něco co je mezi KIK a OBI, ale to nevím co tam je =-)
No to víš, že bych si ji vzala proč né, neboj já bych ji zpracovala, ďáblici malou!! Můžeme to zkusit, při nejhorším bych ti ji přivezla no nebo mamce do Libo, kdyby jsi někde byla!! Bych ji vzala na Třébu tam by se vyřádila a spala by jak včela!! No to mi povídej, to je akorát centrum na prachy, tam jet, tak tam nechám půlku výplaty!! :-|
Profilova fotka
Vid ,ale nam se tam libi ö vikos jsem mohla ale jen do OBi dal me tatik nepustil :-D ted musime setrit :-D hlavne,ze on ma dvoje boty v botniku Tak jo to jsem zvedava,az pojedete na trebu tak mi rekni,a vemes si ji tam tam bude litat a budes mit od ni klid,a ja si odpocinu :-D
tak to jůů, tak to mi nedošlo, že je to v tý nový zóně ten sport x-) Peťul prej ti nejde skype ju? to je pešouuuun teda, tak si to koukej spravit! :-D
Profilova fotka
Nazdárek kecalky, Hele Péťa ten skype zavařila :-D tak jí nejde :-p Ty jo se mi nechce pacovat, divný co? :-|
Čusík holkýýýý!! Jéé Mílo a víš, že mě taky ne!! To je divný šoveče!! No Mílo prosím tě když budeš mít čas tak to dneska ségře vysvětli s tím skypem, já to na dálku neumím a ona si nepamatuje asi heslo nebo já nevím. Bude to muset asi udělat znova, celý nainstalovat!
Dnes ráno jsem byl v pekárně. Byl jsem tam 5 minut. Když jsem vyšel ven, stála tam policajtka u auta a vypisovala blokovou pokutu. Tak jsem šel k ní a řekl jí: "Ale no tak, zlato, to takovýmu fešákovi, jako jsem já, nemůžeš dopřát ani malou přestávku?" Ignorovala mě a dál zapisovala pokutu. Nazval jsem ji nenažranou policajtkou. Podívala se na mě a začala vypisovat další pokutu za sjeté pneumatiky. Tak jsem ji nazval blbou šlapkou. Tu začala psát třetí pokutu! Tak to šlo dalších 20 minut. Čím víc jsem ji dráždil, tím víc psala... Mně to bylo ale jedno... Já tam byl pěšky. Mílo taky máš vtípek ke kávičce!!!
Profilova fotka
Miru, už jsem myslela, žes to byla ty :-D No tak to nevím jestli to Péťě vysvětlím, když tu skype momentálně nemám po ruce hele a pokud si nepamatuje heslo, tak to bude asi špaténka :-N
No ona neví prosím tě, je to hlavička zmatená!! No ségra nevím jestli tento víkend pojedeme na Třébu chtěla bych spíše do Libo, ale nevím no!! Jarouš tam asi bude chtít, jsme tam nebyli tři týdny!! ALe nechce se mi tam teda!! Protože asi bude zimiška!!
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooooj, tak jak se máte?? Já už jsem zase v pracovním procesu... :-|
Profilova fotka
Denis, no to my taky :-( jinak ahojky
Ahoj!! Denis to my tady celou dobu pracujeme!! ;-(
Nazdarek, jj pracovni proces :-)
Miru: jen nekecej se tam celou dobu určitě líčíš:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?