Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Jo jo včera a zítra se budu líčit! :-D 8-) Ale spíš bych se flákala radši!! Nějak mě to neba ještě, že je dneska do tří hodin jenom!! Ach jo!! :-(
Čauky děvčata... mám blbý dotaz ale vy jste v tomhle zkušené a určo mi budete umět poradit ;-) Tááááákže... ať už budeme mít obřad třeba v Ploskovicích nebo v hotelu Memorial v Terezíně tak stejně na matriku pro papíry musím sem, že jo??? Jedna holčina mi psala do IP že musím přímo na ten zámek nebo do toho hotelu ale tam mi přeci papíry nedají, nebo joooo??? :-N =-)
Profilova fotka
Maji, ahojky pokud budeš mít svatbu v Ploskovicích tak tam oddává MÚ Litoměřice, takže budeš muset pro papíry sem na matriku a pokdu to budete mít v Terezíně, tak tam asi oddává terezínský starosta nebo někdo z jejich zastupitelstva, takže budeš muset na matriku do Terezína ;-)
a joooo... dyť Terezín má taky ouřada... díky moc ;-)
Profilova fotka
Maji, není zač, víš jak poradíme, posloužíme :-D ty jo mě začala nějak děsně bolet hlava, asi si půjdu udělat kafíčko, jestli to zabere :-|
Ahojky Májí! No vlastně Míla ti všechno napsala! Je to tak no!! Já třebas musela na Městský úřad do Budyně nad Ohří!! :-D Mílo ale mě taky z toho lítání tady!!! Jinak Marťo dovča je objednaná, celý dopoledne jsem to tady vyběhávala!! Tak letíme 19. září na 12 dní do toho hotelu Riviera!!! Ten Abou Sofiane byl obsazený, ale co když do něho můžeme chodit tak je to jedno né??? Ty vado já budu trsat na tuniskou muziku!!
Profilova fotka
Cuus holky Hele co me pomlouvate,Skype segra mam vsechno mam ,ale kdyz ho zapnu tak nemuzu delat nic okolo ponevac je to strasne zabrzdeny takze ho musim mit odinstalovanej jinak se mi stranky oteviraji 10 minut ,nevim cim to je??cim to je cim to je ze rjeka.... :-D vis jak mnam ja mam k obedu margotku je sice Jary ,ale on uz na ni treba zapomel :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se pořád máte? Jak chodím do práce, tak nějak nestíhám sem chodit.
Profilova fotka
Péťo, co máte za windowsi? Páč někdy to u některých blbne, u nás zas Vilda musel odinstalovat prohlízeč fotek přes Nero, páč to taky blblo.... tak si to zkus stáhnout znovu a naistalovat ho, třeba tam byl někde nějaký červík co tam hlodal. Jůů, já tu mám vlastně mandlovou marsku, tak jdu asi do ní. Ty jo ta hlava pořád třeští, víc a víc.
Teda ty jsi potvora!! Já dneska budu dělat to zelí! Včera Jarouš dotáhnul film Sejmi je všechny jo, to jsme se nasmáli, bylo to docela dobrý!! Nejlepší bylo, že tam lidi zabíjel mrkvema, no docela dobrý no!! Karotka, hnedka jsem si koupila dneska!! Musím se nacpat karotenem!!! Ségra četlas litíííííííííííííímeeeeeeeeeeeeee s Jájou ééééééééérem! Ty vado to bude zážitek!! 19.9.2008 směr Tunisko, ty vado já odsud vypadnu, to snad není ani možný!!! No tak musí to nějak jít to není možný, když si ho tam měla předtím!!
Profilova fotka
Ahojky Ilčo, už se ti to krátí viď. ;-) Jéé, koukám,že zrovinka Mirka poletí ten den na dovču a vy budete stát před oltářem :-D
Profilova fotka
Ahoj Miluško, taky mě to napadlo. Oboje je příjemná věc. 8-) Zkusím vám sem nacpat na chvíli nějaké fotky zkoušky účesu a make-upu.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jasně, sem s nimi.... Tak jsem sbufla celou marsku, to zas ze mě bude za dva dny pěknej puberťák :-| že já to vůbec jím =-) 8-(
No jo Mílo akorát jsem si taky všimla, že ten den!! To bude náš den DDD hele, my se budeme bát!! No já už se vidím ty vado!! Jéé ty se máš svatbička, já bych se vdávala hnedka znova!! No Mílo já už jsem si taky musela dát Corny mňam!! Mílo tak jí poraď, já to na dálku teda neumím no!! Ty jsi techničtější typ!! Ilčo držím palečky, věř, že ten den je budu mít hodně zavřené v pěst!!
Profilova fotka
Já jsem technický typ jak na co hele! Ale pokud to nemám před sebou tak taky moc pak poradit nedokážu =-) a hlavně nevím co s tím vlastně má..... :-N
Profilova fotka
No jo segra si mi to psala se mas ty mrcho jedna,tak az budes koukat z letadla tak mi zamavej,a nedelj nam v letadle ostudu,nemusi kazdej videt,ze letis poprve :-D :-D se mate tam ja se nikdy nedostanu to je moc penizek pro chudaky jako my :-D Pristi rok Machac rozumis,a pres rok si postavime stan pred barakem :-D :-D Milo my meli ted s PC problemy cely nam to vypadlo,Jara to musel odvezt jednomu typkovi,do prace ten nam to cely udelal,jelikoz by jsme stratili vsechno hlavne videa s Viktorkou ,fotky atd,no a kdyz nam to udelal tak od te doby to blbne vis :-| Segra jak se jmenuje to mesto kde bydli Babi ja na to furt zapominam to je ostuda furt si to pletu,ja furt rikam ,Bouhusovice :-D
Profilova fotka
Je to tam, tedy jen dvě fotky. Chtěla jsem dát i vlasy zezadu, protože to se mi fakt líbí, ale nehodlám tady vystavovat podprsenku. Takže to radši ne.
Profilova fotka
Jinak při pohledu na fotku to bude to levé oko. To pravé padá trošku dolů. Makeup jdu ještě doladit ve čtvrtek.
Profilova fotka
Teda oprava, bude to líčení jako na tom pravém oku při pohledu na fotku. To levé padá dolů.
Profilova fotka
Proooc ??se nevystavujes :-D 19.9. to je hezky datum pristi rok je ,krasny 9.9.09 to je dobry co??? :-D pristi rok vychazi na same krasne datumky kazdy mesic je naky pekny...
Mílo to zase pokveteš jak květinka!! Babča bydlí ve Vraacově, no tak v Bohušovicích už dávno nebydlí no!! NO jo budeme mí t s Járou otevřený huby, no to Vám pak budu vyprávět až se vrátíme, doufám!!! No tak to neví asi nikdo hele!! Je to na draka!! Já ci taky vidět zkoušku!!! Jéé ti závidím!!
Profilova fotka
Péťo, 9.9.09 je krásné datum a je to středa. Ale skoromanžovi se líbilo.Prohlásil, že je to ideální den, že ve středu nikdo nepřijede a aspoň se to neprodraží.
Profilova fotka
Vystavovat se fakt nechci, sice jsem kus :-D :-D , ale určitě ne výstavní. :-D :-D
Profilova fotka
No a neco mi koupis jo??,tak me pribal do kufru ne?? :-D Jo varcov ja furt Ratiborice to je desny
Profilova fotka
Ten finální tam bude už zhruba za 30 dní.
Profilova fotka
Ilon a u té druhé fotky je i vidět kousek účesu? Jestli jo, tak to ze předu vypadá dobře ;-) a to líčení je hezký, takový decentní, ani ne přeplácaný ani tam toho není málo,prostě tak akorát ;-)
Profilova fotka
19.9.2009 jsem myslela ne 9,9,2009 jsem se sekla
Hele hele, že by ségra vybírala datum na svatbu? No září jo? To by měla Šárka s tchýní radost panečku!! Co chceš zase kupovat, dej mi pokoj, nemám peníze!! :-D Jdu se juknout na tu výstavní kočku! :-D
Profilova fotka
Díky moc. Přesně tak, u té druhé je vidět i kousek účesu, ale je to hodně nahrubo udělaný účes. Nakonec to budou polorozpuštěné vlasy, kdy z drdolu nahoře půjdou dolů puštěné prameny až něma pod lopatky. Ve vlasech budou nakonec jen živé květy, protože závoj se tam nikam nehodil. Nebude ani čelenka, protože ani ta tam nebyla kam dát. Nad čelem to budu mít vyčesaný a kolem obličeje pár pramínků puštěných. Líčení obstarala moje sestřenka - je profík, i když teď jsem prý zhruba po roce první nevěsta, páč byla na rizikém těhotenství a teď je na mateřské. Ale výhoda je, že už líčila hodněkrát i na nějaké fotky, co potřebovala, takže mě zná. Jinak chce ještě zkusit trochu víc krycí makeup, páč jsem hodně červená - tak trochu jako rajčátko a kor, když se zpotím. JInak líčení zůstává takové jaké je na fotkách.
Profilova fotka
Teda v tý Roudnický Bille jsou bestie. Jsem si tam koupila sýr a fakt jsem se na něj těšila a je zelenej ]-( ]-( ]-( A to má doporučený datum spotřeby dneska. ]-( ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?