Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Do půl druhý jenoom jo? Tak snad nás ještě vezme no!! Už jsme jak ezopovéé :-D !!! Dobroš tak ju, já to zkusím v pondělí teda, snad na to nezapomenu!!
Profilova fotka
Hele já když tam volala před měsícem, tak nás vzala za týden, jsem docela čuměla... jsem čekala polovinu srpna a ona na mě vybafla začátek ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dorazila jsem z práce, tak než pojedu k našim, na chvíli nakouknu.
No Mílo ona mi to říkala, že největší nápor má po zimě na jaře to chce hodně dopředu, ale takhle přes léto je to prý v pohodě tak snad se v pondělí dovolám. Volala jsem teda na pevnou no!! Uvidíme, už musíme, aby mu pak zase nebyla zima a nebyl tak holej na podzim!! :-D
Ahoj Ilonne tak si počti!! Dneska máš co!!! Mílo ty máš dneska asi hovorky co?? Tak nebudeš na pc!! No kdyby náhodu jsi byla tak dáme fočus, snad to nerozbiju!!! :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Miru, dneska nee.... a dokonce snad půjde i manžílek, tedy pokud ho dostanu z gauče :-N
To je škoda, já už jsem tu! Nějak jsem zabírala na gaučíku tak jsem si udělala kafčo a šla jsem sem!! :-D
Profilova fotka
Ahoojte hlásím se z vody.. A dělla jsem si test..Druhá tam je...ale fakt děsně slabá..Tak je fakt, že je to 14 dnů přesně po oplodnění x-) tak já jenom doufám, že bude sílit!!!!! Tak se mějte krásně, já jdu na snídani. čáááuky
no čááauuu, Denís to je super, už včéra tou smskou jsi mi udělala velkou radost prdelko!!! tak hlavně ať sílí, ať máš jistotu a pak šupky dupky do pasu na koňovi flákni tt!! :-N Jináč teda u nás je tak hnusně, že se válíme s kocourem a házíme gaučink :-p
Profilova fotka
Ahojky holky,tak tady mame krasne je mi vedro neustale neco uklizim a stale tu mam brajgl to je desny.. No Deniso tak to je jasny,uz je prcek zabydlenej ja na testy verim jestli je silna nebo slaba proste tam je a je to :-D tak gratulace a zadny hlouposti ,potapeni,kravovinky atd.znas se :-)
Krásný odpolko!! My jsme s Jaroušem přecpaný až se nemůžeme hnout, Jarouš se šel rozhýbat s Maxíkem a šla sem!! No Ségra kde jsi, chtěla si to číslo?? Denis gratuluji, hlavně ať je tenkrát všechno v pořádku ;-) !!
Joo, Mirčo, tak co, už jsi se prohrabala těma zájezdama? to jsem zvědavá, na který pláži se nakonec budete válet :-D jináč, hledám svoje maturitní vysvědčení a začínám propadat panice, páč nejni k nalezení, hlavně že všechno ostatní mám, všechny ročníky, diplom i žákajdy ze základky ale todle nééé,budu mušet kvůli tomu na gympl, ať mi udělají opis, no to je teda bžunda teda ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Cuuus holky,ja jsem cetla segra sms cekala jsem ,ze mi to napises na tel,ne na PC ja ti psala z PC ,ale sla jsem hned pryc vis?s malou to proste nejde vcera byla uplne desna,dneska je v pohode,ma dobrou naladu tak jsem si oddechla :-D Dneska me zbudila opet bolest hlavy,takze ja uz teda nevim co to je este uvidim pristi tyden,a pak si tam asi zajdu,to neni normalni,nechce se mi to zahanet kazdy den praskama.
Profilova fotka
Nadzárek, já vůbec nějak neměla čas se tu zastavit. Denis gratuluji a ať to tentokárt vyjde ;-) JO telefon jsem měla někde zahrabanej, takže jsem na sms přišla až dneska dopoledne.... jinak bych odpověděla už dřív :-x Miru to já jsme přecpaná ze včerajška taky, byly jsme u Káti a grilovali.... ještě teďky funím. Ale z Davídka už je kus chlapa ti povím. Nafotili jsme ho, aby Vilda mohl dát fotky na spolužáky. Tak si s tím jdu pohrát ;-) Ikdyž musím někde zas sehnat ten dobrej prográmek na to =-)
Mílo tak grilíčko jste si dávali ju? ono se to počásko včera odpolko docela uklidnilo a bylo i docela teploučko, když jsem se hrabala na dvorku v záhonku, tak jste docela vychytali počasí ;-) my budem grilčovat snad příští týden, jestli vyjde počasíčko, mňáááám, kámoš vždycky naloží krůtí masíčko, to je baštaaaa :-D
Profilova fotka
Ahojky, já jsem koupila nějakou medovou marinádu a to byla bašta hele. Ještě teďky se mi sbíhají sliny :-D a na oběd jsem se napucla znovu, jsem dělala langoše :-p
mňááám langoše jo? teda ty miluju! jenže kvůli té mojí slinivce pitomý mi je po nich vždycky děsně špatně! :-( hele a zkoušeli jste je někdy na sladko? by mě zajímalo, jestli to je dobrý? =-)
Profilova fotka
Marti tak to nee... my jsme radši pro česnek, kečup nebo tatarku a kopec sýra :-D
no já to právě taky nikdy jinak nejedla, ale pamatuju že na ředhošti na trzích to snad mívali i na sladko, tak jsem si říkala, jestli si to vůbec někdo třeba takhle koupil :-x tak ale teď už fakt mažu na ten můj záhonek 8-) svítí čuníčko, tak se snad ještě i trošku připálím :-D :-D
Achojky cholkýýý!! Mílo tak kde jsi??? Marti ani mi nemluv a zase mi ani nemluv!! V těch dovolených ležím celý víkoš a nakonec jsme se asi shodli Jaroušem a konečně vybrali!! Až to dopíšu tam Vám sem hodím odkaz na dva naše typy! Hotel Riviera a Hammamet Garden, ale vede asi ta Riviera. Představ si Marťo, že na tom Orbionu jsem recenzi na něho nenašla!! Ale našla jsem ji na jiných stránkách jsou to dva luxusní hotely propojené k sobě ještě s Abou Sofiana a můžeš chodit do obou, prostě kam chceš!! Na pláž, která je podle tvé rady, hnedka u hotelu chodíš právě přes ten druhý hotel! No hodím sem odkaz, oba jsou krásný, ale v k tomu prvnímu máme jednu večeři v místní restauraci za pobyt zdarma, tak asi ten první no!! No uvidíme co mi řeknete!! Ale už mám z toho hlavu v pejru ted!! Jinak holky včera byla docela sranda no, našli jsme od Fischera na 15 dní do Španělka za 32 pro oba dva jo! No zdálo se nám to levný, tak jsme tam radši volali a představ te si, že tam měli chybu a mělo to být 28 na jednoho! Hm takže mají fakt pravdivé informace no!!
No Mílo Vy si teda papáte - to je dietka!! No ale co, zase bude zima a už nezagrilujete!! No Mílo hele jak jsme byli u té Kláry tak tam měla omáčku jako přílohu a to byla myslím, že od Steak a bylo to medovo-hořčičná, hele ta byla teda!! Fakt výborná, k tomu masu fakt skvělá!! Koupila jsem kuřecí nožižky a fakt žůžo teda no!! Tak marináda s medem to muselo být taky dobrý no!! Před chvilou jsem domyla chodbu a je mi teda děsný teplo!!! Marťo tak co připálila ses!!
http://www.zajezdy.cz/72547/156365/10... Tak tohle je favorit č. 2 a ještě jdu na tu 11111111 :-D !!
http://www.zajezdy.cz/72547/156365/10... Tohle je tak jednička!!!! A ještě Vám hodím ten hotel co je s tím propojen ten je o 1 tisíc dražší!!
http://www.zajezdy.cz/57354/122893/72... Tak tohle je ten hotel propojený s tou Rivierou a na pobyt to vyjde o 1.000,-Kč dráž!! Tak mi teďka poraďte!!
Profilova fotka
Už jsem tadýýý... zrovinka koukám a čéče přijde mi, že ten první je hnedky vedle toho jak jsme byly tenkrát my. Taky tam měli golfový hřiště, máme doma dokonce míček, jak to občas hodili i přes plot :-D
Holky pardon jednička je toto!!!! http://www.zajezdy.cz/72547/156365/10...
Profilova fotka
Miru, po třetí je tu ten Hammamet garden =-)
NO to snad ne! Tak jak to dělám! Dyť říkám, mám z toho hlavu v pejru už! Tak znova tedy!
http://www.zajezdy.cz/72547/156365/10... Úplně první vybraný favorit č. 3!!
http://www.zajezdy.cz/57350/122885/72... To by měl být Hotel Riviera!! Favorit č. 1!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?