Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
taky jsem si to chtěla napsat, ale ještě jsem to neudělala, asi o víkendu, no uvidíme. stejnak to zařizuju až teď, tak snad na nic nezapomenu
Profilova fotka
k silonkam: chci zkusit takove ty silonky ve spreji. vidite, to mi pripomina, ze si je musim jit koupit! mam taky boty bez spicky.
Profilova fotka
juuu tak to já jdu na zkoušku účesu 4 dny před svatbou a na líčení den před svatbou. pohodářka :-D
Profilova fotka
silonky ve spreji? jee to neznám :-o
Profilova fotka
jéé ahoj Erinko :-) Však se těš! Buď ráda, že jsi tam , kde jsi. Období tak 3, 4 měsíců před svatbou považuji za to nejhezčí z příprav ;-)
Profilova fotka
jo? tak já připravuju od 4 týdne před svatbou, nejvíc práce jsem měla minulý týden. asi nejsem ta pravá nevěsta
Profilova fotka
No jo, ale já teďka sedím nad diplomkou a když ji zvládnu dospat, tak se pak budu učit na státnice:-( Si ty přípravy taky moc neužiju... Ale když udělám státnice, tak pak s klidným srdcem budu mít 2 měsíce do svatby...:-) Tak ať se vám daří, určitě to zvládnete!!! :-)
Profilova fotka
Eri, tak to jsem měla cca stejný.. Já udělal státnice na konci ledna ;-) A právě pak jsem si to začala fakt užívat!!! ;-) x-)
kacenka25 - no co, já taky, ale né že bych si to tak zařídila já, ale samotné pomocnice. Šaty - pondělí před svatbou, zkouška líčení - úterý, melír masky a zkouška účesu - čtvrtek a v sobotu svatba. Tak jsem teda zvědavá... Myslela jsem, že budu mít silonky v tělové barvě pač jsem i opálená, a teď čtu, že máte skoro všechny bílé nebo šampaň, se celkem bojím aby to u mě nevypadalo divně...
Profilova fotka
Ahoj holky teda vy zase jedete nestíhám vás ani už dočíst, právě jsem přišla od zubaře, vyvrtal mi 2 zuby, no paráda ]-( Jinak já jdu na zkoušku účesu 2 dny před svatbou - taky docela adrenalin:-) Silonky mám tělový...4 měsíce chodím do solárka tak na to pak přece nehodím bílý silonky :-D
Profilova fotka
maji já budu mít tělový silonky, bilý neeee
Profilova fotka
Erinko, taky se dočkáš, bude to co nevidět! ;-) Nám to taky uteklo jak voda... Bramboro, ty ceny jsou fakt šílený, však jsme to tady probíraly už několikrát. A bílé růže, to bude krása. :-) Silonky ve spreji jsem nikdy nezkoušela, ale vím o nich, docela by mě zajímalo, jaký to je, asi si je někdy koupím. s tím papírem je to dobrej nápad, taky to určitě udělám. Já už si i teď píšu všechno, co mi běží hlavou, abych fakt na nic nezpomněla, nebo nějaký nápady.. to ostatně dělám už od začátku příprav, a pohoda. Mrknu do papíru, a je to.... :-) Kacenko, zkouška účesu 4 dny před a líčení den před? To je fakt pohodička... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Kettinko, jak Ty to vidíš s těma vývazkama, jak to tam budeš přidělávat, když máme obě úplně stejný? A zubař - nezávidím... brrrr Majilko, k těm punčochám, hlavně aby to ladilo.... ke smetanovým šatům nemůžou být bílý, ale myslím že tělovýma nikdy nic nezkazíš...
Profilova fotka
Holky, když jsme u těch cen... Máte rozpočet =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám první zkoušku šatů za sebou, zítra jsu na další a ve čtvrtek ráno si je odvezu hotové, jak to jde najednou rychle :-) majilko, kacenka: holky, ještě jste na tom dobře, jdete aspoň na zkoušku, já jdu naostro na líčení i účes až v den svatby, nojo, co se dá dělat. Mám přesnou představu, tak si to nadiktuju a nenechám se do ničeho vmanipulovat a to by bylo, aby to nedopadlo :-)
Profilova fotka
Holky, pokud máte šaty až na zem, tak bych to ani neřešila... Z divadla vím, že obyčejný bílý silonky vypadají fakt hrozně :-( Teda na mojich nohách - mám je fakt dost tlustý... |-| Ale myslím, že všechny máme dlouhý šaty, takže je to fakt skoro jedno... Já budu mít smetanový se vzorečkem a pak (až se budu převlíkat do popůlnočních šatů) si je převleču za "sexy" síťovaný a ty jsou čistě bílý, ale taky jsem chodila do solárka, tak to snad vynikne x-)
Profilova fotka
Krysrko, supééér! Takže ve čtvrtek už budou hotové, to je fajn! A jak jseš se zkouškou spokojená? A účes i líčení dopadne určitě dobře! Držím palce! Ivulko, rozpočet? Ještě nevíme na kolik nás vyjde hostina, ale pořád se pohybujeme 45tis, plus minus, hostina 23 lidí...
Profilova fotka
lenajsek: holčina ten střih vymyslela fakt nápaditě, ty kostičky jsou jakoby do šikma, jen trošku přecenila můj výstřih, tak ho budou muset zmenšit, celkově zmenšit horní část a trochu prodloužit nohy, moje nožičky trošičku víc narostly oproti tělu, no a jak mám střihove vyvýšený ten pas, tak budu jako žirafka :-D
Profilova fotka
Leni: zrovna nad tím dumám, přidám k tomu snítku myrty a přidělám asi klasickým špendlíkem, zrovna přemýšlím jestli se dával zavírací nebo klasický špendlík, ale řekla bych obyčejný špendlík - co myslíš ty? ;-)
Profilova fotka
dává se obyč špendlík, prý to jde hezky propíchnou stonkem myrty, zrovna včera jsme se o tom s kamarádkou bavily ;-)
Profilova fotka
kryserka: díky, tak ať šatky padnou, budeme se těšit ve čtvrtek na fotečky ;-)
Profilova fotka
to já už asi ve čtvrtek fotit nebudu, hodím sem pak zrovna svatební :-) No, ikdyž kvůli vám bych to cvaknout mohla ;-) Už bude mít Vašek dovču, tak i foťák bude doma :-) Zítra došiju tu výzdobu, tak to sem konečně přihodím taky
Profilova fotka
Kettinko, ona tam má sichrhajsky, že? Tak že bysme to oddělali, a dali tam normální špendlíky? Asi to bude nejlepší, já to ještě nezkoušela... A Kryserko, jednu fotečku bys nám přihodit mohla... ;-)
Profilova fotka
Kryserka: Tak to je paráda, jak to najednou jde ;-) No vidíš, žádnej stres, ne? 8-)
Profilova fotka
lenajsek: no že to jste vy...... ;-) ivulla: no bez stresu to není, to bych teda lhala :-D
Profilova fotka
Leni: ty velký nechám na tom zavíráku a malý klasickej špendlajz ;-)
Profilova fotka
Holky, tak kozlikmazlik už má svatební album... :-) Kettinko, asi to taky tak udělám. :-) Kryserko, a Ty si fakt dej nohy nahoru a pusť si relaxační muziku a dej si něco dobrýho.. žádný stresy! ;-)
Profilova fotka
holky, už je to fakt mazec, jak to letí. já chtěla tento týden dělat velké pořádky, že mamka bude hlídat malého odpoledne vždycky chvilku, když jsme v březnu malovali a uklízeli u ní a ona je nemocná, takže musím za pochodu. rostou nám špičáky, takže žádná sranda s prckem, ale jak jsme si to vymysleli,tak to máme ;-) Ivulli, Tvoji tcháni mají přístup jako moje mamka, nemyslí to zle, určo Tě mají rádi, jen třeba nejsou ze začátku tak družní. mamka by na cizí straně taky za žádnou cenu neseděla. A když jsme se bavily s tchýní o zasedacím pořádku a řekla jsem jí tu variantu přehozenou, tak taky říkala, že to nikdy neslyšela a tvářila se, že by do toho nešla ;-) Tak si s tím nedělej zbytečné vrásky :-) Na zkošku účesu a nehty jdu taky příští úterý, takže pohoda, nějak to dopadne ;-) Držme se !!!
kettinka - ahoj, koukala jsem do tvého alba a u čokoládek máš napsáno vlastní výtvor, kdepak jsi sehnala samotné čokoládky? :-)
Profilova fotka
Majilko: seženeš v každým marketu, viz čokoládky orion, strhneš obal a dáš vlastní ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?