Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Holky máte i nějaký boty na přezutí?
Profilova fotka
ivulla: já mám oty na přezutí, svatební mám sice krásný ale vím, že v nich vydržím ta 2 hodiny...jistota je jistota!! ;-)
Profilova fotka
krásné slunečné ráno přeji, taky jsem zapíjela svobodu, i když v menším počtu, než jsem původně plánovala, ale i tak jsem si to užila. Opravdu se nám to hooodně přiblížilo.... :-) Se svědkyní jsem nazkoušela výzdobu stolu a doladila detaily, tak snad bude všechno na jedničku :-) :-) Po obědě prchám z práce na zkoušku účesu a zkoušku líčení druhé kosmetičky. Uvidíme, jak dopadnu.... Kettinka: šatky na převlečení neplánuji a pro Ivulli: botky na přezují taky nemám. Nemám moc velký podpatek a kdyby mě už nesnesitelně bolely nohy, tak se prostě vyzuju a budu tančit bosky :-) Tak holky, jaké to je být vdanou paní ?? Vydařila se svatbička?
Profilova fotka
No já byla teď v pátek na Miss Brno (se dívat ;-)) a tam jsem měla boty na cca 10cm podpatku a byla to katastrofa! A to jsem je měla tak od sedmi večer do tří rána a už to bylo nesnesitelný a tančit jsem už vůbec nemohla... A svatební botky mám taky tak vysoký. Jenže je problém, že mám šaty až po zem i když mám boty... =-) No tak se děsím, že s mesnším podpatkem je nebudu moct mít... :-| Ale šta na převlečení mám taky ;-)
Profilova fotka
tak jsem před chvilkou volala a na první zkoušku šatů jdu až zítra ráno, to teda budou fakt nervy, aby se to vůbec stihlo ušít :-(
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny po víkendu, nebyla jsem vůbec na PC, tak vás jdu dočíst... Mám za sebou pohodovou rozlučku, hotový jmenovky na stůl, domluvenou kameru co se dá napojit na PC, takže budeme asi i pouštět video, taťka nechá dneska vyčistit interiér auta, kterým mě poveze, aby bylo krásně čistý... Máme hotovej seznam věcí co zařídit těsně před svatbou, rozepsaný čtvrtek, pátek i sobotu..., zítra další zkouška účesu.. pořád něco. A včera jsem se od taťky dozvěděla, že když bude sedět vedle máti u stolu na ten oběd (jak jsem psala že se spolu nebaví), že si přesedne.. ach jo. že já jsem mu něco říkala dopředu... :-| A taky Radkův synovec nás zlobí, nedá se mu dovolat, a dělá jak kdyby "mrtvýho brouka", takže pořád nevíme jestli přijde na svatbu, nebo ne... jestli se do středy neozve, tak má smůlu.. no furt něco. Tak, jdu vás dočíst. Krásný den všem! ;-)
Profilova fotka
lenajsek: no to jsou teda radosti, my taky pořád ještě nemáme přesný počet lidí na oběd, bude to mazec, ale teď mi hlavně leží v hlavě ty šaty, jestli se to nestihne, tak mě klepne ]-(
Profilova fotka
Tak, hotovo.. naštěstí jste toho nepsaly zase tolik... :-) Vítám Peth, taky vidím máš svatbu 26/4, jako já.. klidně Tě napíšu k nám do postupky, jen mi prosím ještě napiš, kde máte svatbu, a v kolik hodin, děkuju... a hodně štěstí a úspěchů při přípravách! Holky, taky mám za sebou tu rozlučku, a už je to fakt za pár, za chvilku budeme vdaný! To je mazec! Naše rozlučka probíhala v pohodě, 6 holek, kecaly jsme o chlapech, svatbě, miminkách, domácích zvířatech, nasmály jsme se... :-) A k tomu nám hrála country kapela. Pohodička. Jely jsme se svědkyní v 00.45 poslední vlakem domů, ale doma jsem pak šla spát ve tři ráno, ještě jsme s drahým debatovali a tak... :-) Andrejko, Ivulko a Pááji, tak taky čtu že jste si rozlučku užily, to je fajn... a ještě kdo měl, tak doufám, že taky... Zeuwicko, to je něco s těma perníčkama, no jo, dítka.. to věřím že Tě mohl šlak trefit, mě by asi rovnou odvezli... :-D A s tím rodným listem to je taky něco... vy jdete na matriku až teď? My jsme tam byli podepisovat ty papíry už někdy v lednu.. a taky jsem hledala rodnej list a už jsem přemýšlela, že půjdu na magistrát do Brna, pro novej.. naštěstí se našel. :-) Jinak myrty do výslužek dávat určitě nebudu, ani jsem nevěděla, že se to dělá... Andrejko, taky mám podobný problémy jako Ty, mám hrozně citlivý oči, skoro si je nemaluju, jen když někam jdu, ale v práci ne, a když si je namaluju řasenkou a ještě stínama, tak mi začnou oči slzet, a hned se to rozmaže, nebo mě začnou pálit a zčervenají.. děs. Tak se toho taky děsím, že budu mít na očích make-up celej den.... :-| Tak jsme na tom asi stejně. Šaty na převlečení nemám, ty moje jsou krásně pohodlný, a nechci se z nich vyslíkat, když mám svatbu a jsou to svatební šaty... :-) Kryserko, tak pevně doufám že se ty šaty ušít stihnou! Přece o tom věděla dostatečně dopředu... tak to musí zvládnout! A nestresuj se! To určitě zvládne!
Profilova fotka
Jinak jsem udělala jmenovky, a ještě tento týden zkusím tu výzdobu, jak to bude vypadat, a udělám mašle na auta, a koupím krabičky na výslužky, a dozdobím ty svoje botky. Jo, už je to fakt jen dolaďování... ještě se musím domluvit s vedoucí restaurace na pár drobnostech, tak to už pak bude komplet.
Profilova fotka
lenjasek: to sice věděla, ale když jsem pak skončila ve špitále a chvíli to vypadalo, že budem svatbu rušit a přesouvat, tak jsem to stopla a měla jsem se jí ozvat, až mě pustí. Ale šaty jsou to jednoduché, tak to snad stihne, ale já se tím zase nervuju...... ikdyž vím, že nesmím, ale když to už je za pár dní a my nemáme skoro nic........
Profilova fotka
Kryserko... držím palce ať do vše dopadne! A uvidíš, nakonec to bude všechno fajn! A šatky podle toho cos psala budou jednoduché,tak to určitě zvládne! ;-)
Profilova fotka
Já jdu zase makat, tak se ozvu za chvilku...
Článek se načítá
Profilova fotka
lenajsek: no zvládnout se to musí, protože jinak jdu v riflích, do ničeho jiného se nevejdu...... :-N ať Ti jde práce hezky od ruky ;-)
Profilova fotka
Ahojky lenajsek, děkuju moc za přivítání do diskuze.Svatbu mám ne 24.4. ale už 19.4. a konat se bude na radnici ve Mšeně u Mělníka.Jinak už mi zbívá dodělat jen pár maličkostí, teď hlavně léčím opar, který se mi minulý týden udělal.Fakt smůla! :-( Jinak moc děkuju a přeju také pevné nervy při přípravách.Zatím ahoj všem. :-)
Profilova fotka
Hezké pondělí všem :-) A těm co se vdávají 19.4. - hezké poslední svobodné pondělí :-D Já si už o víkendu říkala, že to je poslední svobodný víkend...nějak mi to pořád nedochází, že je to už tuto sobotu...asi až jak tam budu stát a říkat to "ANO", tak už to bude skutečné. Všechny ty přípravy už se mi zdály nekonečné, ale teď už to neskutečně rychle letí. Vše už je připravené, dnes si taťka vyzvedl první várku koláčů do své práce, my jedeme ve středu a pak ještě v pátek i pro dort...zítra ještě naposledy do práce... :-) Včera jsme se přítelem strojili do svatebního...jen pořád řeším, jak to udělám s koláčkama do práce...lidi tam jsou v různých kancelářích, já je znám v podstatě všechny...tak nevím, jestli je mám obcházet ať si nabídnou nebo jim to dát někam ...??? Jak to řešíte vy?? Též nevím - ale to jsem se už na to holek z Poruby ptala - jak budete připichovat myrtu k mašličkám??? Mě to pořád nějak nejde...myrtu (teda budeme mít jakýsi buxus) sice nemám, ale zkoušela jsem to na jiném kvítku...Poradíte mi?? :-)
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 19/4 - peth - radnice Mšeno u Mělníka 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Jaro ahoojky! Já v práci budu dávat výslužky šéfové našeho call centra, a pak holkám na call centru - přímým kolegyním. Jinak nikomu, nejsu milionář, a ani se s nima moc nestýkám... takže tak. A tu myrtu zatím taky netuším jak připevnit, snad to nějak půjde. V pátek před svatbou si se svědkyní nějak snad poradíme... Jdu zase makat... A Peth, ať Ti opar co nevidět zmizí! Holky, dívala jsem se včera na ČT na předpověď, a koncem tohoto týdne má být až 20 °C, tak snad jim to vyjde! Držím vám palce! ;-)
Profilova fotka
ale v pátek má být ještě zima :-((
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k vám, jestli mohu :-) vdávám se 26.4. 2008 v Kostelci nad Černými lesy a v sobotu jsme roznášeli koláče, byl krýsný den a užili jsme si to. jak se těšíte a jste nervozni nebo všechno v klidu?
Profilova fotka
tomina: vítej ;-) o nervech raději moc nemluv :-)
Profilova fotka
Ahojky, my máme zapíječku v pátek. ;-) Ve čtvrtek mám zkoušku účesu i šatů,tak si nechám účes do salonu,aspoň uvidím,jak to půjde se závojem. Nafotím a dám do albíčka. kryserka: to je škoda,že to nenafotíš,a jak se těšíš? :-)
Profilova fotka
petula: já to nafotím, ale až bude doma foťák, zítra to snad klapne :-) No já se snad ani netěším, spíš z toho mám teď depku, už ať je pátek večer, ať to máme za sebou a hlavně, ať se nic nestane :-D
Profilova fotka
kryserka: snad už se nic nestane,už sis to vybrala v nemocnici.Dobře to dopadne,neboj a nenervuj se,mysli na malého.Držím palce. :-) lenajsek: udělala jsi stejnou chybu jako já,žes řekla o zasedacím pořádku.Mojí sestře se to taky nelíbilo,musela jsem to kvůli ní předělat. ]-( jaro: já pracuju ve škole a dám velkou dortovou krabici s výslužkou p.ředitelce,ať si holky nabídnou.Je to docela velká škola,a taky nejsem milionář,jen jako pozornost,aby věděli,že jsem na ně nezapomněla ani když jsem na mateřské. ;-) .....a myrtu nevím,jak připíchnu k vývazkům,asi to nechám na svatebčanech,ať se s tím poperou. Zařídila jsem už snad všechno.A maminka i švagrová jsou docela šikovné.Auta ať taky nazdobí. Snad se jim to povede. ;-)
Profilova fotka
Ahoj Tomino! Takže 26/4.. tak přeji hodně štěstí a ať vše klapne! Petulo, tak se těšíme na fotečky... no já nevím, jak to taťka myslel, ale je mi teda trapný usadit máti někam jinam, i když se spolu nebaví, tak by měli přece jen rodiče sedět vedle nás... a určitě se jim auta podaří nazdobit! A je fajn, že máš všechno! Kryserko, tak zítra foť foť, ať máme co prohlížet! ;-)
Ahoj všechny dubňačky, no to koukám kolik Vás tu je, taky máme svatbu 26.4. ve 12hod ,ale v České Lípě. Tak jsem zvědavá, jak dopadnem. Vůbec nevím zda mám všechno, ale co vím určitě, že ve svatební den se na něco důležitého zapomene. Na svatbě jsem ještě nikomu nebyla a teď připravuji tu svou a mám hlavu v pejru ;-( Ach jo, snad to zvládnem..
Ahojky všem:)a také pozdravy vdaným paním:)))) Vítám tě Tomino a Majilko:)tak jsem dnes domluvila ty kyti a nakonec jsem nechala udělat mamkám po 3gerberách ale těch malých, přišly mi víc roztomilé:)tak se ženich bude divit, nestíhaly jsme to sečíst, spěchala jsem na autobus, no každopádně se rozpočet určo zvedl:)jej holky, je to děs jak to uteklo, nejdřív to vypadalo, že to neutíká a teď to klepe na dveře. Teda s tou myrtou taky nevím, paní se mě ptala a já na to-to zvládnem....tak to chci vidět.Já nemám ještě vše zdaleka:(jsem nějaká furt zabržděná... ketinka-moc děkuji za zprávičku:) no pěkně se tu zatahuje, snad nebude pršet, ať nemusíme letět na tu matriku, říkaly tenkrát, že stačí 14dní před a pak jak jim teď ženich řekl, že nemá R.L. tak že máme čas do středy, pak máme smůlu, naštěstí se to vyřešilo, tak tam dnes jedem, stejnak se ale trochu bojím, každej říká něco jiného, tak aby nás nakonec nepřekvapily.... kryserko-tak ať ti to zítra vyjde, určitě budeš krásná:) tak se zatím opatrujte:)......
Profilova fotka
ahojky. zdravím vás. Tak je za náma loučení se sobodou. Bylo to super. jen kdyby to máma nepokazila,ale pak jsme si to skvěle užily..Teď jsem akorát v práci. Čeká mě zkouška šatů, už definitivní..Ještě pojedeme objednávat menu na svatební tabuli..
Profilova fotka
Majiko ahojky, další s termínem 26/4... v České Lípě máme známý, neznáš nějaký Bouchnerovy náhodou? :-) TMajiko, na nic se nezapomene... neboj... ;-) Já taky nikdy nebyla na svatbě, vůbec nevím nic o tradicích, a co se má vše organizovat.. takže pro mě taky premiéra. Po naší zkušenosti si troufnu zorganizovat už jakoukoli svatbu... :-D
Profilova fotka
Leni ahojky, tak to je fajn, že rozlučka proběhla v pohodě... škoda, že mamka ji pokazila. :-( Já se taky s paní provozní musím domluvit na schůzce ohledně tabule, a ještě pár drobností.
Profilova fotka
ahojte holky tak právě jsem vyrobila oznámko :-D už bylo na čase co? jinak mi to zatím vůbec nepřijde, já se snad ani nevdávám.... pohoda klídek

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?