Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
kettinka - no jo =-) jsem to ale trdlo, ani trošku jsem si to neuvědomila :-S díky :-D
Profilova fotka
lenajsek: mám stejné vývazky jako ty a kettinka (od Nastynely) a dosud mě to nenapadlo,jak se tam přidělají.Řeknu švagrové o vzorek (budu mít z jejich zahrady bauxus) a dám vědět. ;-)
Profilova fotka
Jé, Kozlikmazlik má krásný album.. Se mi u toho úplně tají dech... Je to už taaak blízko x-) andry, díky za podporu :-N . Mě ani tak nemrzí, že nechtějí sedět prohozeně, lae spíš to, čím to zdůvodňují... Přitom se s našima znají.. Loni spolu trávili \Silvestra ve 4, jezdili spolu do sklípků na víno... My jsme dokonce měly "dámskou jízdu ve čtyřech s Mirovou mamkou, segrou a mojí mamkou a vše bylo hrozně fajn.. A oni se teď nějak straní... I na mojich promocích, kde byli jen naši a ségra s přítelem a Mira a jeho rodiče se nám fakt vyhýbali a to bylo divný, prtože nás tam bylo fakt málo =-) Navíc byli celou dobu úplně otrávení... 8-(
Profilova fotka
kozlíkmazlík:fakt nádhera !!! taky už se těším ivulla: zkus se tím netrápit ;-)
Profilova fotka
Petulo díky, budem rády za info... ;-) Má fakt moc pěkný album, jojo... Ivulko, možná to všichni prožívají víc než by měli, jsou z toho nervózní a možná se podle toho tak chovají... hlavně ať zábrany na hostině opadnou a budou se jen veselit!
Profilova fotka
Andrejko, o pořádku ani nemluv, máme doma hroznej binec, fakt nestíhám, vždycky po práci něco mám a dom přijdu totálně mrtvá, najím se a padnu, nebo se mi nic nechce... musím na to vlítnout teď o víkendu. Tak malýmu ať zoubky brzo vyrostou, a moc ho netrápí! Zeuwicko, jak je na tom vůbec Tvůj přítel s tou dírou po osmičce? Už je to lepší?
Profilova fotka
A ještě někdo tady měl problémy se zoubky... Pavli? Nějak ztrácím přehled, omlouvám se... :-S :-D
Profilova fotka
právě jsem si domluvila nehty - na úterý 22.4. Slečna je moc ochotná a prý,kdyby se mi něco ulomilo nebo tak,přijede klidně i v pátek.Dojíždí asi 40km,tak jsem ráda. Odpo jdu na solárko. leni:já uklízím po večerech,dneska mě čekají kamna,vydrbat je.Taky nic nestíhám.Uklidím a malý mi hned zase udělá binec,nekonečný příběh,ještě pes do toho.Je to na zbláznění. Ale nebudu se stresovat,v pátek před svatbou vyhodím kluky (ženicha a malého) ven a poklidím,vyluxulu,vytřu a konec. Stejně tu nakoukne jen naše rodina,pak se pojede.Moc se tím zatěžovat nebudu. Už vidím,jak naleštím zrcadla a Niky mi to v sobotu ráno zapatlá. :-| hlavně se nestresovat !!! :-N
petula.cerna - kdepak jsi sehnala bílé boty pro ženicha a za kolik? :-)
Profilova fotka
majilko: jsou ze svatebního salonu v Mostě,stály 1890,-Kč. Značka Mr.Man - Verona ;-)
Profilova fotka
Petuli, máš recht, nejsou Vánoce, aby se takhle blblo... to je fakt. Ještě u nás jediný štěstí, že máme malej byt... :-D A s těma nehtama to je fajn. Já pojedu ke kamošce na nehty cca 60 km daleko, tak kdyby se něco nedej bože stalo, tak mám smůlu... :-|
Profilova fotka
My máme taky malý byt,snad to v pátek stihnu. A nehty ti snad vydrží. ;-) Já jsem taková,že vždycky někde o něco zatrhnu a uloupne se.Taky musím dávat pozor. Furt přemýšlím,co ještě chybí a co ještě zařídit,dokoupit. :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
já nějaké gruntování musela vzdát, štve mě to, protože se bude odjíždět od nás, ale přednější je, aby mrňousek ještě vydržel v bříšku, tak se to holt taky nějak přežije, něco poklidí Vašek a co se nestihne, to se nezblázní, každý rozumný to musí pochopit. Budete tu mít vůbec někdo svoje nehty? Já si je nalakuju buˇb bezbarvým nebo tělovým lakem, ještě nevím, možná radši tělovým, ale když zase nevím, jaké budu mít líčení, mám představu nějaké světlounké šedé, tak k tomu by snad tělová na nehtech mohla jít. Francouzskou si dělat nechci, protože by to neladilo stylově k šatům
Profilova fotka
kryserka: ty neuklízej a opatruj se.U vás to všichni pochopí. Nevím,jaké máš šaty,ale tělový lak je myslím super. :-)
Profilova fotka
petula: já mám šaty modrobíločervené kostičky :-D trošku odvaz :-)
Profilova fotka
Holky já mám taky pořád takovej pocit že jsem na něco zapomněla :-(
Profilova fotka
Kettinko, taky mám pořád ten pocit... ještě taky fakt nemám všechno, sice mám napsaný co je ještě potřeba, ale mám pocit, že absolutně nestíhám... děs běs. A teď jsem počítala kolik budu potřebovat vybrat peněz z dnešní výplaty co mi přišla, na věci co jsou ještě potřeba, a vyšlo mi 8,5tis... mazec!!! ]-( ;-(
Profilova fotka
ketti: a taky se může stát, že zapomeneme, je toho hrozně moc, hlavně, aby se nezapomnělo na něco důležitého ;-)
Profilova fotka
kryserka:Já taky budu mít vlasní nehty a hodím e asi do světle růžové a vytvořím si na nich nějaké zdobení.Koupila jsem si přes net zdobící laky mám 5ks a stálo to dohromady 100kč a pěkně se s tím dělá,už jsem to zkoušela,ale pro všechny případy koupím jěště nový odlakovač. Jinak mi odjíždíme od tchýně,kvůli lepší orientaci a parkování a budeme mít před odjezdem jen malé koláčky a obložené talíře.Všeho z mírou. :-)
Profilova fotka
fifistr: Teda Ty umíš ale dobře nakupovat ;-) my budeme ohřívat párky, teda někoho zmocním tím úkolem :-)
Profilova fotka
Parky byly původně v plánu,ale tchýně sama přiznala,že bude lítat jako praštěná od jednoho hosta ke druhýmu,takže by z nich v hrnci nezbylo.Ona moc dobře ví,že to nazdobení stejně zbyde na mě,protože ona nemá estetické cítění. :-)
Profilova fotka
Kettinko: taky mám čokoládky alá domácí výroba. Myslím, že to bude to, co nikdo nečeká a s čím udělám největší radost.. Mám je dokonce na barevné tiskárně, tak mi "ladí" s výzdobou. :-) Byla to sice makačka, ale jsem na ně pyšná :-) Ivulla: Být na tvém místě, tak se s tím tak netrápím. Já jsem se prostě rozhodla, že vedle mě bude sedět taťka a vedle manžela jeho mamka, a prostě to neřeším a všichni budou spokojení. Od svědkyně jsem dostala krásný podvazek, tak mi chybí jen bižu :-) Kryserko: ty se taky vůbec netrap úklidem. Radši se šetři. Budeš asi hodně netradiční nevěsta (myslím tím ty šatky) ;-) Včera jsem umývala okno v obyváku a udělala jsem víc škody než užitku - podařilo se mi rozbít skleněnou výplň dveří do kuchyně :-( O tom, že se někde ohřívají párky jakoby svačinka jsem slyšela, ale myslela jsem, že si ze mě dělají srandu.. To se fakt někde dělá?? My budeme mít koláčky a cukroví a kdyby měl někdo velký hlad, dostane chlebíčky. kdyby jsme ještě měli ohřívat párky, tak by mě trefil šlak... ;-) Dneska jsem si definitivně potvrdila kapelu a pořád volám nebo píšu do hospody a otravuju je s nějakýma otázkama... Ještě, že se mnou mají trpělivost. :-)
Profilova fotka
paaaja: tady je zase ohřívání párků běžný :-) jasně, že budou na stole i koláčky, a tak. Nojooo, naše svatba bude celá taková trošku jiná, jen škoda, že se nebereme v létě, abychom se mohli vzít v přírodě :-) Chudáku, tak to máš s tím sklem zase starosti navíc, viď?
Profilova fotka
Holky ničím se nenervujte :-) Já teď přišla z práce a to byl solidní tanec poslední tři hodiny... :-o sem myslela, že omdlím. Takovej šrumec jsem ještě neviděla!!! Si někdo najednou uvědomil, že jedna kolegyně je nemocná, druhá má dovolenou a já už zítra taky nepřijdu a že tam bued sám chudák jeden ještě navíc z jinýho "oddělení" (dřív ale dělal to co já...) a že má přijet cca 20 papalášů... :-. No katastrofa!! Najednou se z obchodního oddělení stala úklidová četa. Všichni dostali nějaký úkol ten zařizoval kytky, ten chlebíčky, ten to a tamto. No paráda 8-) A do toho ještě plno dalších věcí...!!! Tak jsem si řekla, jak máme všechno na svatbu krásně přpravený a že nám se něco takovýho nemůže stát :-D A je to pravda. Fakt nám se to nemůže stát!!! A tohle jsem taky přežila vcelku ve zdraví ;-) Takže pohoda klídek :-)
Profilova fotka
Kryserka: Na úklid se vy... To, co je vidět (zem, prach a umýt nádobí ;-) ), stihne drahá polovička max za dvě hodinky a zbytek je jedno! Ty si to jen krásně užívej!! ;-) Párky jsou fajn.. My o nich taky uvažovali :-) Nebo den před nasmažit nějaký miniřízečky, ale pak jsme se na to vybodli a necháme udělat od kámošky obl.mísu a nějaký chlebíčky... A bude to myslím O.K. ;-)
Profilova fotka
Ještě přemýšlím, jestli budete někdo zdobit nějak krabice na výslužky...? Já už teda fakt nevim, co bych :-N
Profilova fotka
ahoj! Ještě k těm příbuzným...přítel je z rozvedené rodiny...aby toho nebylo málo a do toho jsou tam tedy jakoby soupeřky maminka a macecha. Vycházím s oběma,ač to maminka nerada vidí a ted jsem se domákla, že mi obě chystají dárek ke svatbě. Chybí mi jen špark na krk, obávám se, že mi obě dají špark a pak budou koukat, který jsem si vzala. Budu muset zachovat diplomacii a nevzít si ani jeden... :-.
Profilova fotka
ivulla: jo, že bych to mohla koordinovat z gauče :-) Tak to jsi teda měla pěkný mazec, ještě, že už máš volno ;-)
Profilova fotka
Ahojky, chodím na školení takže tu nemohu být a číst vás... Přípravy vrcholí, ale nervní jsou spíš rodiče než já. Tak jsme nakonec rozhodli,že je zítra už odvezeme na chatu a my pojedeme bez nich a bez štresů ve čtvrtek ráno :-D
Profilova fotka
Věruš, jasně rodiče je nejlepší někam "uklidit" ;-) Kryserka: pozice "koordinace z gauče" je velice důležitá! Oni si chlapi někdy neví s takovýma věcma rady ;-) 8-) Jo a v tom příspěvku v 17:22 an konci jsem tím nám myslela nás všechny tady :-) Ne jen nás dva s mirou, jak to asi vyzněľo... Teď jsem si to přečetla po sobě a vypadá to fakt tak divně... =-) Jsem chtěla, aby to působilo tak nějak povzbudivě! Že my jsme tady všechny takový svědomitý ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?