Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
1
159
160
Profilova fotka
Ahoj leni - já taky už myslela,když vás tady občas čtu,že bude mimi.......... Moc ti ho přeju ! :-) U nás skoro žádná změna.My dali zase auto do bazaru,jenže ho nemůžeme prodat.Chtěla jsem si za něj koupit novou kuchyň.Snad se povede po Novém roce. :-( Jinak se chystáme na Vánoce,úklid,pečení,hrůůůůůza.Moře práce. Ale moc se těším na Nikoláskovo reakce,až uvidí vánoční stromeček a dárky pod ním.Snad už to bude veselejší. :-) Tak se mějte všechny fajn. Jo,na koníka jsem taky jukla. Kryserko,máš krásného klučíka.Určitě bude hodnější,než ten můj. ;-)
Profilova fotka
Holky, kde jste kdo? Na Koníkovi jsem se před chvilkou dočetla, že Lestep už má synka na světě, Ondráška... sice o pár týdnů dřív, ale jsou prý v pořádku.. tak veliká gratulace, a ať roste Ondrášek jak z vody, a brzo je u maminky, a dělá rodičům jen a jen radost!!! Peti ahojky, díky moc... Snad auto prodáte, a bude nová kuchyň... ;-) A nedři se doma, Vánoce jsou hlavně o pohodě, ne o tom, kolik druhů cukroví je napečený, a jestli je všude tip ťop uklizený... ;-) Mějte se krásně, a užívejte předvánočního času!
Ahojky holky:)tak se hlásím po delší době, je to teď vše strašně hektické, tak jak loni na podzim a ještě pak do jara jsem měla problémy a teď se to objevilo před měsícem znovu. Tak jsem stále lítala po vyšetřeních, pořád vše v poho a tak šel dr s testama hlouběji do těla a je to :(vůbec teď nevím co bude, musím počkat na další a na ty jdu 30.12. strašný...tak že se ani na vánoce netěším a nový rok očekávám jen se strachem:(modlím se, ať pak ty testy dobře dopadnou. Tak snad se pak ozvu s dobrou zprávou, popravdě asi se tu už do té doby neobjevím, snažím se aspoň trochu fungovat, ať to tu máme pěkný. Tak se hlavně všechny opatrujte, pokud se neobjevím, tak krásné, pohodové vánoce a do novýho roku opravdu hlavně to zdraví jak pro vás, tak i dětičky a drahé polovičky....tak zatím se loučím, P ps:lestep: moc, moc štěstíčka, zdravíčka vám oboum a hlavně hodně sil do začátku. A mooooooc gratuluju:)
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) petula: díky ;-) No, hodný, to nevím, náš Kuba je hyperaktivita sama, v noci opět vstáváme i pětkrát, takže jsem neustále jak chodící zombie a cpu se pak čokoládou ]-( Držím palce, ať prodáte, prý se teď auta hrozně špatně prodávají :-( zeuwi: drž se, budeme na Tebe myslet, aby vyšetření dopadla dobře, ale aby se už konečně přišlo na to, co Ti vlastně je ;-)
Profilova fotka
ahojky. tak hlásím příchod z porodnice. Máme Ondráška. Narodil se 7.12.2008.v 3h 13 minut, váha 3100 g a míra 49 cm. termín jsem měla 6.1.2009., takže si chtěl ondrášek vyzkoušet už první vánoce a ve 36 týdnu se rozhodl jít na svět. Byly jsem na jipce v inkubátoru asi týden a pak jsem ho měla u sebe na postýlce na jipce a byla tam s ním. Ze začátku jsem mlíčko odstříkávala a každé 3 hodiny nosila do inkubátoru, pak když jsem ho měla u ¨sebe, tak na střídačku kojila a odstříkavala a když toho bylo málo, tak jsem ještě krmila stříkačkou. Docela piplačka, ale zvládli jsme to. malej začal přibírat, infekce ustoupila, žloutenka už taky nebyla taková, tak jsem ho pak mohlä mít u sebe. Včera nás konečně pustily. Jsem ráda, že budeme na vánoce všichni spolu. Na koníkovi mám fotečky.. zeuwička- díky za gratulaci. lenajsek- tobě taky. Zdravím vás všechny. Přejeme s Ondráškem krásné vánoce. Ve zkratce můj porod: :-o Jinak porod byl dost dlouhý, ale zvládli jsme to. Máme nádherného chlapečka..Je to opravdu nádherný pocit. V krátkosti popíšu. V pátek jsem celý den chodila a pořád ještě říkala, co je potřeba udělat, uklidit, vyprat..No prostě jsem měla takový pocit, už aby vše bylo hotové a mohla být v klidu..Večer jsme se s manželem dívaly na nemocnici. Mluvily jsme o tom, jaké to bude, až na mě přijdou bolesti, jak budeme reagovat atd.. Šli jsme spát asi v 22h. 0.15 jsem se probudila a cítila jsem vlhko.Jediný, co mě napadlo, tak jsem si hned říkala, no snad mě neodtéká plodová voda. Úplně se mě udělalo mdlo, při té představě. Šla jsem na záchod a hned jsem věděla, která bije. Tak jsme hned vyrazily porodky. Nevěděla jsem, jestli mám volat předem, když jsem byla teprve 36 tt. Přijaly mě, byl tam takový divný doktor. Vyšetřil mě a pak porodní asistentka. Porodní cesty byla strašně tuhé a malý se sice pořád tlačil dolů, ale byl ještě moc daleko a byla jsem málo otevřená. Manžel tam se mnou zůstal. Uložily mě na to porodní lůžko. Stahy jsem žádný zatím neměla, ta to bylo takový divný.Snažila jsem se trošku usnout, ale moc to nešlo. Sestřička mě chodila kontrolovat CTG. Ráno mě daly infúzi s oxytocinem na urychlení..Stahy se teda rozjely po 10-15 minutách. Bolesti docela silný, ráz naráz.Kolem 12 h dr. usoudil, že s takovýma stahama by mě asi brzo umořil a nález byl pořád stejný. Porodní cesty prostě nebyly připravený..Tak jsem dostala oběd a smaželem nás uložily na jiný pokoj,abych pořád neležela na tom porodním lůžku..-Stahy jsem měla tak po 10 min, menší intenzity, ale pořád docela síla. Střídala jsem sprchu, balón, chození, manžel mě masíroval..Kolem 15 stahy zase sílily a byly po 5 minutách. Nález na porodních cestách pořád stejný.. Připadalo nám to hrozně nekonečný a těch 5 minut vždycky tak rychle utelko. Říkaly jsme si, že už to trvá nějak dlouho a nález se nemění..V 19 h jsem dostala injekci Plegomazinu do svalu. Po tom by se prý porodní cesty měly uvolnit, změknout a usnadnit porod..Dostala jsem večeři. Mezi těmi stahy se ale opravdu blbě jedlo, ale byla jsem tak vysílená, že jsem si jídlo dala. Pak jsem se snažila trošku odpočívat. Stahy byly po 20-40 minutách. Mezi tím jsem usínala..Manžela jsem poslala domů. Kolem 23 h jsem začala mít ještě intezivnější stahy, než předtím a byly asi po 5-8 minutách. Zavolala jsem manžela,aby přijel..Vyšetřila mě porodní asistentka a nález se konečně někam posunul. Porodní cesty změkly a začala jsem se otvírat na 5 a pak 8 cm.. Pak už začal ten vlastní porod. manžel mě hrozně moc pomáhal, byl opravdu skvělej. všem doporučuju. Bez něj bych to nezvládla. Byla jsem opravdu zoufalá a chtěla vědět, kdy už to skončí..Ondrášek se narodil v 3h a 3 minut..Nastříhávali mě a jak jsme se bála šití, tak to měla dr. tak rychle hotový, že jsem to ani nestihla postřehnout..Tak to je ve zkratce můj porod. :-)
Profilova fotka
Zdravím v Novém roce !!! :-) Nějak to tady vázne po tom porodu. Lestep: gratuluju,albíčko jsem viděla,kráááásné. :-) Jaké byly Vánoce ??? ;-) U nás to bylo moc pěkné,malý měl ohromnou radost z dárečků,byl kouzelnej. No, teď nás čeká postupně vyklidit byt a na jaře začínáme s celkovou rekonstrukcí našeho bytečku. :-| Takže se zase na mateřské nebudu nudit. Jo a auto už jsme prodali,těsně před Vánoci! Takže budu mít novou kuchyňku,mám opravdu radost. :-) Mějte se krásně a pište. Papa
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
ahoj holky, je duben 2010, všichni jste jistě oslavily 2 roky. Co mimča? My už vysadili, ale bude to na dlouho... ;-(
Diskuse pokračuje po 1 roce
@ivulla
1
159
160

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?