Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem v rychlosti dočetla poslední dvě stránky, co se kde děje, víc do hlavy nedostanu ... strašně to letí :-o Já na zkoušku účesu už nejdu, prvně to nedopadlo dobře, takže v sobotu ráno to nechám osudu, co mi na hlavě vytvoří ... na zkoušku líčení jsem se pro změnu ještě nedostala, tak buď se poštěstí, nebo se namaluju sama :-D Zítra si jedu už vyzvednout šaty :-) Ve čtvrtek tam nejsou a v pátek toho mám už hodně, tak abych nebyla ve stresu :-) Ještě jsem vám chtělo něco napsat :-( ale nevim už co :-( Jo ty párky :-D Tak ty se unás taky dělají, ale mamča se bojí, že popraskají, takže budou nejspš obložeé mísy :-) V pondělí jsem oznámila svatbu v práci, všichni byli mooc překvapený :-D A dostala jsem zástěru :-D takovou tu jak noseji uklízečky ve starých filmech s kytičkama :-D
Profilova fotka
holky, přidala jsem do alba pár posledních věcí, možná někomu pro inspiraci na poslední chvíli :-) Krabičky budu zdobit jen tím, že na ně navážu mašličkou jmenovku.. Dobrou noc. :-)
Ahojky:)tak jsem si opět dnes přivstala....teda vy jste se ale rozepsaly:)tak popořadě, co jsem si zapamatovala... silonky budu mít bohužel bílé:(jíné jsem tady u nás nesehnala, tak jsem si říkala, že už na to kašlu, celý 3měsíce jsem zháněla jiné, šaty budu mít světlince krémové, tak to ani nepůjde poznat a jsou dlouhé, tak že jen na sundání podvazku nohu vystrčím, co snad nikdo nepadne, až uvidí moje sloní nohy :-D lenajsek-včera mě málem kleplo :-) chlap ať mrknu, že tam opět něco má a světe div se, jak ta díra zarůstá, tak si z toho opět vyšťáral, tentokrát kousek zubu:((((((baba jedna šeredná, bych ju tam fakt šla nakopat!!!! Jinak s tím zasedacím pořádkem to máme nastejno, buď budou sedět rodiny každá zvlášť nebo se urazí, tak jsem to teda přepsala. Jinak jsem teda jako v šoku, byli jsme po velikonocích domluvit vše v hospodě a v pondělí nám volají, jestli to platí...no trefilo by mě, tak se ptám ženicha, jestli se zeptal, jestli ví, že jsme to tam byli domlouvat(s majitelem)prej né, tak budu za hlupaňu a chci jim tam dnes zavolat, řekl mi to totiž až včera večer:( včera jsem byla na zkoušce líčení....já chci svoji kosmetičkuuuuuu, trefilo by mě, když jsem se viděla z dálky, tak to vypadalo dobře ale když jsem koukla z blízka, tak jsem měla těsně pod obočím perleťově bílou a kolem vnitřího koutku a dole oranžovou, nevypadalo to až tak zle ale dělalo mě to uplakanou, bylo vidět, že se slečna trápí, že si taky moc nevěděla rady,ale myslela jsem že je to o zvyku, tak jsem si říkala, ještě kytka, účes, šaty a bude to super ale jen jsem vylezla a segra řekla, ta oranžová ti nesluší a známá zas že ta bílá...tak jsem se ještě teda objednala na čtvrtek na 15.h a na 16.h jdu prvně na česání...
Chlap mi doma do kolen taky nešel a prej mě se na tobě nejvíc líbí to tvoje tmavý líčení(což teda mít nemůžu-khaky) tak snad to nějak líp v ten čtvrtek vymyslíme....naštěstí slečna dělá i nehty, tak že kdyby náhodou, tak mi je dodělá, jsem objednaná u paní, ke které jsem chodila dřív a ta mi je bude dělat v pondělí...jinak jsem se teda objednala na tu laserovou gelovou masku ale popravdě bojím, bojím, jdu tam v pátek ráno, tak snad se neosypu. Kámoška prej, no já nikdy na beďary netrpěla a podívej teď, byla jsem tam v listopadu a do teď se mi furt dělají:(tak jsem si tam ještě volala a slečna prej jen když má někdo aknózní pleť tak se to stát může, tak jsem jí řekla že ji mám a že se pak za týden vdávám a nechci nic pokazit a ona joo už vím kdo volá, nebojte, určo se neosypáte....tak snad to dobře dopadne, jinak mě klepne:(s úklidama mamka vyšiluje, uklidit celej barák jak kdyby se neuklízelo minimálně rok :-( ale je fakt, že ženichův táta a ,,macecha´´jsou na tohle dost nóbl a vím, že k nám nejezdí jen proto, že to tu nemáme podle nich ze škatulky(a to vždy uklízím 2dny před jejich příjezdem, dokonce jsem i koberce jednou prala:)vždy řeknou, že nemůžou u nás spát skrze záda, jsou oba po operaci ale zas na dovolený jezdí a cestu v letadle taky ty 4.h vydrží, tak že jsem usoudila, že problém bude v něčem jiným, no však každý zná tak trochu tu druhou nastávající rodinu...jinak mám pocit, že se o mě pokouší asi nějaká viróza, tak snad to ustojím, jinak by to byl pěknej průšvih, protože by jsme si to asi zas pěkně předaly...jinak mi teda zbývá stále pořešit skoro vše, dodělat ty perníčky, kytku na auto, vytisknout jmenovky na stůl, dokoupit stuhy na auto...je to pech, vždy letím s malým treba za chlapem do práce a oni pak jedou domů a já někam, kde jsem zovna objednaná a ono po té 16.h už toho moc vyřídit nejde a obchody jsou tu převážně malinkatý se schodama, tak se mi tam s malým nechce, hned koukají aby něco nerozbil, nebo rovnou řeknou, že tam nesmíme ]-( no nic popádím vzbudit skoro muže :-D tak se všechny opatrujte a hlavně všem přeji hodně klidu:)
Jůůů holky, nemáte některá takový to poděkování rodičům za syna a za dceru? Chtěla jsem to dnes odnést cukrářce se zbytkem věcí a zaboha to nemůžu najít :-( moc, moc prosím, pokud by jste to některá měla, písnete mi to do IP? Děkujíííí:)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem zklamaná z Andělského studia...Šaty jsem si vybrala...OK. Na druhé zkoušce mi přinesly dvoje šaty, ani jedny nebyly ty moje a chtěly se mnou sepisovat smlouvu, kterou jsem už měla a na zákládě které jsem byla na 2. zkoušce. Pak mi nejsou schopné odpovědět na maily, žádná odezva. Mám 10dní před svatbou a nebyla jsem na poslední zkoušce.Prý budou volat sami... moc se mi to nelíbí.Jakýkoli problém, který chcete s nima řešit je zamítnut.Mám obavu, abych vůbec měla šaty, které jsem si vybrala. Ted jsem zjistila, že je i prodávají,půjčovné 9000, koupě 15000Kč, tak váhám, jestli si je mám koupit nebo jestli to s nima vůbec půjde...když to tak pozoruju. Máte některá podobnou zkušenost?
Profilova fotka
Dobré ránko, tak vás jdu zase dočíst... ;-)
Profilova fotka
Tak dočteno! :-) Takže u nás jsou párky téměř povinnosti - ale to by bylo aby nebylo s mamčou jsme se vzbouřili a pátek budeme smažit takový malý řízečky, uděláme pár chlebíčků, na stole bude sladký, tak ať si každej veme na co bude chuť (jen tak poznatek od kamarádek - párky jsou dost nepraktický, za prvé ohřívání ty slabý dost praskaj, musí u toho někdo stát, jeden obíhat kdo si dá párek teď kdo až za chvíli, no je to "pakárna") řízečky jsou v klidu a bez starostí ;-) Líčení a zkouška účesu : rozhodla jsem se nalíčit sama, na doporučení jsem si včera koupila voděodolnou řasenku - jinak používám "nevoděodolnou" a nějaká malovátka - budu zkoušet asi zítra, snad to dobře dopadne. Na zkoušku účesu jdu př. čtvrtek, na to jsem asi zvědavá nejvíc, trochu obavy - no ale nějak to dopadne. Se šatama jsem měla taky trochu problém, možná jsem to tu už psala, v sobotu jsem byla na poslední zkoušce, mám šaty jako první nevěsta, ještě je nikdo na sobě neměl, pouze je předváděli na svatební show, budou mi zkracovat ramínka, dělat poutko na vlečku aby se dala připnout, sundávala jsem v sobotu šaty a všimla jsem si že dole na plizování jsou 2 dírky - no tak radím holky až si budete vyzvedávat šaty - vyzkoušet a opravdu pořádně prohlídnout - ať po nás pak nechtějí platit za něco co jsme neudělali, ani vesnu by mě totiž nenapadlo, že na šatech který neměl nikdo půjčený budou 2 dírky :-( ale naštěstí je to v takový místě že to paní lehce odstraní... Jinak si jdu taky psát co je ještě potřeba - tak nějak začínám pozorovat že je toho fakt ještě kupa co je potřeba zařídit a já nějak vypouštím ... Ještě jsem se chtěla zeptat, kdy asi tak dostaneme oddací líst?Někde jsem slyšela do 30 dnů, je to pravda?
Profilova fotka
Kettinko, já jdu na poslední zkoušku v pondělí a po tvé zkušenosti si je teda opravdu hodně prohlédnu... Neboj, líčení určitě dopadne dobře. Taky si asi budu muset pořídit voděodolnou řasenku, protože jak se znám, budu plakat jako želva ;-) Neívm ,jestli mají ze zákona nějakou povinnou lhůtu, do které musí vydat oddací list, ale nám ho vydají v úterý po svatbě (svatba je v sobotu). Vím, že v Brně to dávají tak do týdne. 30 dnů to určitě nebude, když musíš (měla by si) do 8 dnů po svatbě nahlásit změnu stavu na občanku, pas, řidičák, pojišťovnu....
Profilova fotka
Na ten PAS jsem se ptala, lze na něj vycestovat ještě 3 měsíce po uzavření sňatku, důležité je ale objednat zájezd na rodné příjmení ;-) to jen pro ty co plánují svatební cestu
Profilova fotka
Loni jsem si byla nechat udělat nový pas, tak jsem se taky informovala, že platí 3 měsíce po svatbě. Akorát, že my jedeme na svatební cestu až na podzim, takže nový pas už budu nutně potřebovat.
Ahojky:)teda tak to je něco s těma šatama:(taky jsem se už domluvila se známou, že je budu chtít v každým případě ještě oblíct, tak ať jede semnou a pořádně mě prohlídne taky:)jinak jak jsme byli teď na matrice v pondělí, tak řekli, že prý nám oddací listy dají hned v sobotu, taky jsem počítala s tím, že to bude trvat dýl....no uvidíme...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, dekuju za info, jdu dnes pro saty ... tak je budu muset prohlednout, vubec by me to nenapadlo :-( Muzete mi prosim nekdo poradit jak je to s temi doklady? Kam se co a jak hlasi? Zitra se budu muset nechat taky vyfotit teda :-o
Krásné dopoledne, tak my si máme jít pro oddací listy hned následující středu po obřadu a prej nám stačí, když tam příjde pouze jeden s oběma OP. A do 10 dnů si musíme zažádat o nové OP. JO a na šaty si dám taky pozor DÍKY! Jinak jsem zvědavá jestli budu mít úplně vše. V salonu mi řekli, že zkouška šatů stačí až v pondělí před svatbou + i s doplňkami (závoj, rukavičky, botky, pro družičky čelenky, a ozdoby na auta) jenomže to abych tam šla hned ráno při otvíračce. Ten den, je u nás už celý naplněný svatbami. A jestli má tak půlka něvěst zamluveno to co já, tak to bude mazec. Sice tu máme hodně svatebních salonů, ale do tohodle všichni rádi chodí, tak mám celkem nervy, zda budu mít to, co jsem chtěla :-(
ještě jsem se chtěla zeptat, budete mít závoj přes obličej, aby pak při prvním novomanželským políbením dal ženich závoj do zadu, nebo rovnou v zadu :-| :-)
Profilova fotka
majilko: já teda závoj přes obličej v žádným případě ;-)
Profilova fotka
já taky nechci mít závoj přes obličej,budu ho mít vzadu pod drdolem kettinko: právě jsem shlédla tvůj 5min účes,je fakt bomba!!! :-) já mám zkoušku zítra ráno v 9,také dám pak do albíčka ;-)
kettinka - mě se ho taky moc nechce mít přes obličej, ale babička, a tety, říkaj, že je to lepší atd. Natož já jsem jim odpověděla, že nejdu k vizážistce proto, albych byla zakrytá...tak se raději ptám. :-|
Profilova fotka
petula.cerna: děkuju, ani není poznat že to nejsou moje vlasy co ;-) :-D majilko: je to tvoje svatba, nenech si do toho kecat, přesně jak píšeš, všichni na tebe mají koukat jaká jsi krásná a nepřemýšlet jak asi vypadáš pod tím hadrem ;-)
tak super, jen jsem se bála, abych se závojem dozadu nebyla nějaká výjimka ;-)
Profilova fotka
majilko: vyzkoušej a uvidíš,babičky znají jinou módu,nedej na ně,ale na sebe,to,co ti bude slušet a hlavně,jak se budeš cítit ! :-) kettinka: fakt dobrý ;-) Mě by panímáma narvala do šatů,které se mi nelíbili,koukala divně,ale já si vybrala jiné,nedala jsem na ní
Profilova fotka
petula: 8-) přesně tak, se vdáváme my ne?!Tak to bude podle nás ;-)
Profilova fotka
jo !!! ]-( lenajsek: včera jsem zkoušela tu myrtu s vývazky.Dala jsem myrtu dospod,na to vývazku a obyčejným špendlíkem přichytila ze zpoda přes mašličky zleva do prava.Vypadalo to moc hezky a drželo to !!! Velké vývazky s myrtou dávat nebudu. Takže vyzkoušeno !
Profilova fotka
Holky, ahoj, dneska zase mooc práce, snad to odpoledne bude lepší. Jsu v práci do šesti, tak snad si vás pak přečtu. Petuli, díky moc za info o myrtách a vývazkách, koupím špendlíky a přišpendlím to tam taky. Včera zkouška účesu super, budu mít nakonec vlasy natočený na natáčky, a lokny, a mám vepředu na vlasech melír. Vypadá to hezky. Holky jdu zase makat... mějte se fajn! ;-)
Profilova fotka
Tak jsem ze školení doma, omluvila jsem se a zkrátila to. Přítel už rodiče odvezl na chatu, bude klídek... My zítra v klidu dojedeme pro kytku, cukroví k babičce a hurá na přípravy na chatě. Nakoupila jsem ještě nějakou zeleninu a ovoce na stoly, zbytek až zítra (tyčinky, chipsy). Závoj budu mít taky vzadu, účes a líčení budu tvořit taky sama, nebudu se aspoň stresovat časem...Dneska ještě něco zkusim vytvořit. Jinak šta ymi moc vyžehlit nešly, je to asi trochu schválně, ale ty největší sklady zmizely. Jinak přítel si na svatbu segry koupil v říjnu nový oblek, má ho i na svatbu naší. Ale při prvním nošení se asi někde opřel a má na lokti zničenou látku, v čistírně řekli že to nevyčistí. Tak byl naštvanej,že ho měl jednou na sobě a oni mu řekli,že je to na nový sako. Nakonec jsme řekli,že ho měnit nebudem,je to na spodní straně loktu a to vidět nebude...
Profilova fotka
Zatím jsem stihla přečíst předchozí stranu: Pááji, pořád voláš do restaurace? Já ne, zítra mám ale sraz s paní provozní, tak si musím napsat co s ní ještě potřebuju probrat, a tu dekoraci a tak.. snad na nic nezapomenu. Jinak u nás doma taky budou v den svatby jen chlebíčky, koláčky a cukroví. MOžná ještě taťka udělá u sebe doma, kde bude8 svatebčanů už den předem, nějakou obloženou mísu, nebo upeče třeba sekanou... jinak jen ty chlebíčky a cukroví a koláčky. Možná ještě já upeču nějakou buchtu a tu bych zavezla k taťkovi domů a k máti domů. U nás doma budou jen 4 lidi v den svatby, já, taťka, a dva svědci. Tak to tolik neřeším... A ty párky jsou fajn nápad. Jen u nás by je asi moc nikdo nejedl. MOžná nějakou tu klobásku ještě, tu asi koupím. Na krabičku od výslužek dám taky jako Pája, jen mašli a jmenovku. Stačí. Kryserko, jojo, zaujmi pozici gaučing, a přítel bude kmitat... :-) Holky jdu číst dál, je toho hodně... a té práce taky, ach jo. Dneska musím konečně vyrobit zasedací pořádek... se mi do toho fakt nechce. Zítra ho musím odevzdat.. snad už nebudou žádný změny.
Profilova fotka
Zeuwicko, to je mazec, takže tam byl ještě kus zubu, jo? To je síííla!!!! To je fakt na žalobu! S tím textem na dort pro maminky nevím, ale cukrářka by měla vědět, určitě už nějaký ty dorty dělala... Já zase sháním malý košíčky, ze světlýho ratanu, do kterýho by se dala láhev od vína, jako poděkování rodičům, místo toho dortu... v jednom květinářství ve Slavkově mají jen 2 ks a my potřebujeme 3... ach jo. Nevím kde to budu shánět, snad někde v Brně natrefím... jsem myslela že to seženu v pohodě, ale mají jen 2 prostě, bych do toho... :-| S tou laserovou gelovou maskou nemám vůbec zkušenosti. A snad líčení dopadne na den "D" dobře! Holky jdu vás číst dál, fakt je toho nějak moc... :-D
Profilova fotka
Kettinko, oddací list by měl být do týdne (u nás ve Slavkově dokonce do tří dnů, mám pocit), ale ještě se radši zeptej na matrice, a do 15ti dnů musíte zajít zařídit novou občanku. Aspoň u nás ve Slavkově to tak je. Tak se radši ještě zeptej. Já plánuju ještě středu před svatbou na matriku zajít a na vše se zeptat.
Profilova fotka
Tak, konečně dočteno. S těma šatama to je něco... člověk si fakt musí dávat bacha na vše. Se závojem vám neporadím, já ho mít nebudu... A taky se musíme nechat vyfotit na občanku + řidičák, a s tou pojišťovnou, to nezařídí zaměstnavatel? To musím osobně na pojišťovně? A taky těch 15 dní po svatbě? Asi myslíte zdravotní pojišťovnu, že? Možná zaměstnavatel řeší jen sociálku...
Profilova fotka
matonka: vám se to blíží,jsi nervózní? :-) lenajsek: na pojišťovnu musíš zajít osobně,s tím nemá zaměstnavatel nic společného A na sociálku (kvůli mat.dovolené) taky musím osobně. Já myslím,že je lepší radši všude zajít osobně.Mám toho hafo.Je na mě napsaný byt,auto,malého konto,prostě všechno.A můj skoromuž si vyřídí jen občanku a dá vědět v práci kvůli úlevám na dítě. A já zase všechno oběhat - a ještě s tím prckem neposedným. ]-( Na svatbu se těším,ale tady na ty naše úřady ne !!! :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?