Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Kacenko, no to teda jo, mně to přijde, ale zatím se nějak nestresuju, bo vím že všechno důležitý je už domluvený, nebo to mám naplánovaný, takže to stíhám v pohodě... horší to bude příští týden.. :-D Máš ho někde vyfocený? ;-)
Profilova fotka
Holky, co jste se vdávaly teď v sobotu, jaký jsou pocity? Držela jsem Vám pelečky, abyste měly hezky... snad jste měly!
Profilova fotka
A já se pro dnešek loučím, za 10 min. končím v práci, jdu na solárko, za kamoškou, a něco nakoupit na jídlo, ať neumřeme hlady... pěkný zbytek dne všem! ;-)
Profilova fotka
Děkuju za přivitání :-) já čekám na zavolání za salonu, mají mi volat kvůli zkoušce a ještě nevolali, a to říkali, že 14 dní před svatbou zavolají...jinak máme všechno. Teď snad jen to počasí a rozumný příbuzný...máme to docela napínavé. Jedni se cpou všude, ti by snad se mnou chtěli snad i spát poslední noc v pokojíčku,jiní zase nic neřeknou a jen pomlouvají přes jiné...mají otázky typu: proč zrovna, proboha, v dubnu!!?nebo...a proč takhle blbě??!(děláme hostinu pro nejbližší příbuzné a zbytek až na večer...)atd atd. jedna slepice si od nás v sobotu nevzala koláčky s tím, že mám počkat na strejdu,až přijde a dát to jemu. :-D prostě pravá jihočeská...to ještě bude!! ale nenechám si to zkazit, je to zážitek na celý život, doufám, :-N
Profilova fotka
jo a chtěla jsem vědět vaše tipy. Berete si punčochy v bílé nebo jiné barvě? Já mám smetanové šaty..
Profilova fotka
Ahojte holčiny, taky vítám všechny nové :-) Vidím, že je to fakt všeude stejný...! U nás má taky pořád někdo blbý kecy :-p Je to otravný... Včera jsem už z toho byla fakt hotová a tak jsem si dala sraz se sestřičkou (jde mi za svědka) a řela jí, že od teď už bude všechno, co se týká svatby řešit ona.. Že když bude nějakej problém, tak okamžitě odkazuji na ni 8-) Zítra jdu naposled do práce a ve středu si dám relax. 8-) Kosmetika masáže... Parádička lážo plážo ;-) Tak se těším! :-N No blíží se to. Počasí je zatím krásný, tak snad to vydrží ;-)
Profilova fotka
Tomi, já budu mít krémový punčochy... Mám tay smetanový šaty. Ale v záloze budu mít i čistě bílý, ty jsou ale zase děrovaný ;-)
Profilova fotka
ahoj ivulla: já mám punčochy bílé a šaty šampaňské,ale mám je až na zem,takže nebudou vidět :-) tomina: mě ze salonu volali až v neděli,na zkoušku jdu ve čtvrtek,tak jsem zvědavá :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, pěkný ránko... dneska jsem vůbec nemohla spát, nemohla jsem usnout jak mě bolel žaludek od nervů, asi bych fakt potřebovala oraz, a svatbu už neřešit... se bojím že něco neklapne, nebo že se něco nestihne... už se fakt těším na TEN den, až to ze mě opadne a budu si jen užívat. Jinak punčochy mám samodržící v barvě šampaň, stejně jako šaty. A Tomino, to mě mrzí, ale vidím že je to všude stejný.. ach jo. Dneska jdu ke kadeřnici na barvu a ještě bude jedna zkouška účesu, tak se těším, odpočinu si... A večer musíme udělat zasedací pořádek konečně, ve čtvrtek jsu domluvená s paní provozní v restauraci, tak jí to donesu. Holky, co jste si kupovaly samy výzdobu do restaurace, kdy jim to tam ponesete? Stačí den předem, jak tam budeme dovážet dort, meruňkovici a pod? Nebo to mám vzít tam už tento čtvrtek? Možná to ten den dopředu stačí, stejně to budou chystat až v sobotu ráno, ne? Když mají v pátek normálně otevřený až do večera... Kettinko, ještě jsem se chtěla zeptat, máš stejné vývazky jako já, už jsi zkoušela na ně přidělat nějak ty myrty, nebo víš jak to tam přichytneš? Já jsem to ještě nezkoušela, myslíš že stačí normálně na ten spínací špendlík, co je vzadu? Díky za radu... :-) Mějte se fajn holky, já jdu makat, už je sedm... :-|
Profilova fotka
Ahoj Holky, Tak se musim přiznat,že mám stejné pocity jako Lenajsek.Včera jsem si vařila třezalkový čaj na žaludek-jsem hroznej plašan,a dneska si od rána říkám,že to za to nestojí.Co se příbuzenstva tíče,je to až na vyjímky všude stejné.Z mé strany jdou celkem 4 a od Jendovo 30.Prušvih je ,že přítelovo babi má rakovinu slinivky a je to pěkně blbý. v neděli mi říkala,že se na obřad necítí,tak uvidíme.Jinak já mám vše zařízeno,Šaty jsem si prubla ještě v neděli(mám je schované u tchýně) ,tak je vše v pohodě.Výzdobu do restaurace jsem již odvezla o víkendu. Koláčky mám objednané a budou příští středu.
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 19/4 - peth - radnice Mšeno u Mělníka 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - tomina - Kostelec nad Černými Lesy 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
vítám všechny nové nevěsty... :-) :-) Holky, viděly jste, kolik je už svatebních alb nevěst, co se vdávaly v dubnu a to vůbec nebyly na naší diskuzi ?? Holt duben je v kurzu :-) ;-) :-) Všerejší líčení je lepší, než bylo to minulé, takže si beru tuhle kosmetičku. Protože jsem si nechala udělat barvu, tak už neměla kadeřnice čas mi udělat účes, ale jen mi ho naznačila (aby mi nemusela kazit vlasy natáčením). Snad to bude OK. Pořád koukám na předpovědi počasí, jsem jak posedlá :-) 8-) Jinak mám bílé šaty, takže budou bílé punčošky. Lenajsek: Leni, my jim to tam všechno povezeme v pátek před svatbou - cukroví, dort, víno i veškerou výzdobu. I kytičky na stůl. Včera se mi podařilo rozbít skleněné dveře do kuchyně, takže mám před svatbou opět vystaráno :-( :-( No, jestě, že jsem to přežila ve zdraví... ANi si nepřipouštím, že by myrty nešly k mašličce přišpendlit.... Mám větší špandlík s hlavičkou, tak to snad bude bez problémů.
Článek se načítá
Profilova fotka
Páji, jojo, viděla jsem, no jo, duben je fakt oblíbenej měsíc, ještě si ty alba projdu jednou. Já počasí fakt neřeším.. ale asi příští týden začnu. :-D To je fajn s tou kosmetičkou, že Tě nalíčila líp než ta předtím... takže budeš mít na sobě taky Oriflame, jo? No já jdu dneska taky na barvu, ale jsme domluvený, že mi dá i natáčky, minule jsem je neměla, a myslím že s natáčkama to bude lepší. Tak snad se vlasy tolik nezničí... i když, stejně po svatbě je chci hodně zkrátit, tak se pak zregenerují. A díky za info o té výzdobě, myslím že to den dopředu bohatě stačí. A s tím sklem ve dveřích.. je to pech, ale zase - střepy přinášejí štěstí... ;-)
lenajsek - ahoj, já nevím jestli se to takhle píše, ale znám Káťu Bognerovou (cca 15let) to ale asi oni nebudou viď? No já nevím, zda by se mi chtělo organizovat svatbu někomu dalšímu, pomoc jo, ale sama určitě ne :-D
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Tak se mi smazal příspěvek :-(... Takže ještě jednou ce zkratce... Zasedací pořádek: Mirovi rodiče jsou zásadně proti, aby seděli vedle mě a moji aby seděli vedle Miry... Oni chcou sedět vedle Mirečka... A když se jim snažil vysvětlit, že to tak je dle bontonu a právě proto, aby se ty dvě rodiny tak nějak víc "propletly" a aby mě jako symbolicky přijali mezi sebe a opačně..., tak řekli, že to oni právě nechcou.. Že oni tam chtějí být se svou rodinou a moje rodina ať tam je zase pospolu, že oni se "družit" nechcou... ;-( To mě fakt mrzelo! Vždycky jsem je měla ráda a měla jsem pocit, že oni mě taky tak nějak berou... Tohle mě fakt ranilo... Co nadělám, ale tohle jen tak hodit za hlavu nemůžu...Citlivka ;-(
Profilova fotka
LENAJSEK- PRO ÚPLNOST V TVÉM SEZNÁMKU .MY MÁME SVATBU V NEBÍLOVECH NA ZÁMKU 26.4.2008 VE 13. HODIN.
Profilova fotka
Myrty: budem přidělávat k mašličkám spolu se sichrajskou takovou gelovou pistolí... Je to taková umělohmotná tyčink, která se v pistoli roztaví a pak zase zchládne a ztuhne... ;-) Výzdobu vezeme do hotelu už v pátek a budem to i zdobit... něco si holt budeme dělat sami, neb jim moc nevěřím :-N Teda já bych nevěřila nikomu, jinak jsou v tom hotelu super profíci ;-) Obzvlášť někteří ;-)
Profilova fotka
Jo a taky doplňuji údaj :-) Máme to v 11:30 8-)
Profilova fotka
Holky díky za doplnění info... Iulko, ach jo, proč pořád někdo dělá potíže s tím, kde se bude sedět, že? Nechápu... já teda chci sedět vedle mýho táty, takže my to budeme mít tak, že vedle mě můj táta a moje máti a vedle Radka jeho máma a pak táta, ale rodiny budou promíchaný u té delší části stolu. Majilko, jmenují se Bouchnerovi, Pepa a Alena. Tak to není ona... :-) A Ivulko, tu tavící pistoli mám doma taky, tak to kdyžtak pokud by to nedrželo, přiděláme i tím... si s tím v pátek večer se svědkyní pohrajeme, u vínečka. :-)
my 26.4.2008 ve 12hod na radnici v České Lípě
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno - 11.30 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 19/4 - peth - radnice Mšeno u Mělníka 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr - zámek v Nebílovech - 13.00 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - tomina - Kostelec nad Černými Lesy 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno - 11.30 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 19/4 - peth - radnice Mšeno u Mělníka 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr - zámek v Nebílovech - 13.00 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - tomina - Kostelec nad Černými Lesy 26/4 - majilko - radnice Česká Lípa - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Tak, snad tam jsme všechny.. no nás teda už je požehnaně... :-) Ivulko, takže u Jakuba v 11.30, jak dlouho trvá vůbec obřad v kostele? BUdete vycházet a bude pravé poledne, že vám budou bimbat zvony, nebo to trvá delší dobu? A v jakém hotelu máte vůbec hostinu? Jsem to zapomněla... Majilko, díky.
Profilova fotka
Leni, u vínka :-) To bude určitě parádně držet.. :-D Kdybysme měli "kratší verzi" - tedy bez mše, tak by to tak vyšlo.. Ale my máme i mši, takže tam budeme dýl... Ale třeba to vyjde, že nám budou bimbat, až si budeme měnit prstýnky :-)
Profilova fotka
Hostinu pak máme ve Vyškově ;-)
Profilova fotka
Holky dubňačky, moc vám přeju, ať se svatba vydaří podle vašich představ a ať si to pořádně užijete!!! :-) A závídím, že už se vdáváte ;-)
erinka83 - Děkujeme, ale vždyť ty se budeš vdávat taky, holka buď ráda, že na ten blázinec máš dostatek času :-N my všechno doháníme ve 3měsících :-(
Profilova fotka
dobré ránko kdepak oznámko na albu nemám, nejde mi to dostat do jpg. až bude doma spravený pc, pokusím se. jinak budu mít silonky tělové, bílé mi přijdou divné vzhledem k tomu, že mám botky bez špičky a paty
Profilova fotka
Svatá pravda, :-( Pěkně se honíme,já mám jen strach,že určitě něco důležitého zapomeneme doma.Už jsem i přemýšlela,že si to nejdůležitější napíšu na papír a dám si ho na oči,abych předešla případné katastrofě. :-p Už se těším,až si tady po svatbě budeme líčit dojmy,to to tady bude pěkně nabytý.
Profilova fotka
ahoj holky, vitam nove prichozi a preju vam vsem, co mate tento tyden svatbu, at to vsechno vyjde a at si z nejakych malych nedokonalosti nic nedelate. ja mam konecne zarezervovanou kytku, snad bude pekna, nakonec bude jenom z bilych ruzi, tak uvidime. v tom katalogu svatebnich kytic toho bylo celkem hodne, ale ty ceny, malem jsem se tam vyvratila, uplne me to rozciluje kdyz vidim, ze tam maji uvazane krasne kulate kytky, ktere by klidne mohli byt svatebni a maji na nich cenovku 550 Kc, a pak v katalogu maji kytky podobne, ktere stoji treba 1800 Kc! tak jsem jim rekla, ze se musi vlezt do tisicovky, tak snad to nebude hruza. i kdyz na kytce zas az tolik nezalezi, takze se s tim nenervuju. pritel konecne dodelava oznameni, takze nam ho mozna stihnou i vytisknout :-) o vikendu jsem byla na zkousce ucesu, ale kadernice nesehnala podlozku do drdolu, takze se zkouska nekonala a jsem preobjednana na zitra. tak doufam, ze budu kocka, protoze zadnou jinou shanet uz nechci 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?