Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky milé budoucí nevěsty a ženichové:) Tak jsem se přidala k vám, budu se vdávat v dubnu 2008 v Brně. Jak tak koukám, tak jsme s přípravami pěkně pozadu. Kromě data nemáme vybráno, natož zařízeno vůbec nic :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, no není kam spěchat. Jenže když člověk platí svatbu převážně ze svého a do toho rekonstruuje dům, tak musí nakupovat průběžně, není to pak tak velké finanční zatížení, proto už mám třeba šaty (a ty hlavně proto, že jsou z Ebay a já se bála co mi přijde domů a za jak dlouho). Jinak rozhodně nijak neplaším, ale mít pár věcí zařízených není vůbec špatné...
Profilova fotka
Přesně tak, je super mít něco rozhodnuto, zamluveno. Ale myslím že to jde naplánovat i velice rychle. Já třeba zvládala za necelé 3 týdny naplánovat teambulding pro 120 zaměstnanců. Je pravda, že program mi dělala společnost, ale ubytování, stravu a pod jsem musela najít a vlastně i tu společnost. A bylo to velmi vydařené....
Profilova fotka
Souhlasím, že zařídit se svatba dá velmi rychle, ale musíš mít k dispozici zároveň i dost fin. prostředků, což já nemám, takže takhle to řeším, když jsou penízky tak něco koupím, zamluvím a zaplatím a tak ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? Dlouho tady na "dubnu 2008" nikdo nebyl. Tak jak pokračují přípravy? Já jsem dneska koukala za výlohou zlatnictví na snubní prstýnky. Na Vánoce si je chceme nadělit pod stromeček :-) Jééé já už se těším! :-)
Profilova fotka
No je to tady nějaké mrtvé. U mě přípravy v podatatě nepokračují. V pátek jsme dostali klíče od nového bytu, tak mám úplně jiné starosti. Vybírám pračku, ledničku a tak... Jen moje mamka mi objednala hudbu - ale tu zruším je to nějaký klavírista a my chceme dj.
Profilova fotka
ahoj holky :-)
Profilova fotka
my máme taky zatím jen hudbu, restauračku nám řekli, že stačí tak v lednu v únoru tam zavolat, holky, už jste byla některá na šatech?!
Profilova fotka
Ahoj kettinko,já ještě ne. Já si nebudu půjčovat šaty v salonu, ale koupím si nějaké dlouhé jednoduché bílé (popř. šampaň) šaty. (V Ostravě mám vyhlédnutý jeden obchůdek, kam se chci zajít podívat.) Už se těším :-)
Profilova fotka
jaro2008: já si nejspíš půjčím, ale trochu na mě tlačí okolí, jako "ty ještě nemáš šaty"?? myslela jsem že na ně půjdu tak v říjnu, ale trochu začínám mít strach, abych neusnula na vavřínech =-)
Ahote nevědty a ženichové příštího dubna - přeji krásné přípravy - trochu závidím, že si to budete teprve užívat a já už to mám za sebou, ale taky honě přeji :-) Nenechte se stresovat tím, co už kdo má - udělějte si svůj plán a zahrňte do něj jen to, co vy chcete - to berte jako radu. Já svatbu připravovala 3 měsíce a podle mě to stačilo - tedy dalo se to v pohodě stihnout, ale taky je fakt, že jsme neměli DJ, kameraman i fotograf byl z rodiny a nevymýšleli jsem si skopičiny ;-)- i když teď bych pár věcí asi udělala i jinak .... no, v každém případě vy máte na ta krásné zařizovačky kolen svatby spoustu času - tak si to užívejte :-N :-N
Profilova fotka
jj, všechno se dá zvládnout za chvilku, ale nevím jak u vás u mě je to spíš tím, že mě baví nad tím přemýšlet zabývat se jí.... a šaty mě baví vybírat nejvíc - takže už jsem se na nějaké kouknout byla :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
spetra: ahojky, jsem stejná, taky si chci přípravy užít, ale na šatky jsem ještě nesebrala odvahu :-(
Jéžiš - ty překlepy - to je hrůza - omlouvám se.
Holky - já bych si to taky víc užívala, kdyby byl čas :-))
Profilova fotka
Ahoj holky, teď zjišťuju, že se vlastně začínám těšit :-) Na šatky jsem se ještě kouknout nebyla, ale je to takový příjemný pocit, že už můžu do salónu i vejít, dřív jsem jen tak nesměle koukala do výloh a teď mi dochází, že už můžu . :-)
Profilova fotka
evulkak: jéé se budeme vdávat ve stejný den :-)
Profilova fotka
kettinka: jee,tak to je paráda! Toto datum máme naplánované, tak doufám, že vyjde :-) Už máte místo? My ještě vymýšlíme...
Profilova fotka
evulkak: taky ještě zvažujeme, máme to komplikovanější, že rodiny jsou od sebe cca 25 kilometrů, tak nevíme, jestli u mě ve městě obřad, nebo tam kde bydlíme, no zkrátka ještě to nenáme vyřešený, jediný co je zatím domluvený - hudba a na 90% víme kde hostinu, toť vše :-( ale ještě je hafo času
Profilova fotka
jojo, času je spousta. U nás to bude taky trochu komplikované, jsme s přítelem sice oba z Brna, ale pracujeme (resp. já teprve začnu:)) a bydlíme v Praze, takže zařizování bude takové veselejší, navíc spousta příbuzných z jeho strany je ze Slovenska...
Profilova fotka
evulkak: tak to budete mít taky veselý :-D , no já jsem na to zvědavá, pořád si říkám, času dost,jen abych pak nebyla zklamaná, že mi nic neklapne (datum, šaty, atak), no snad ne. Říkám si, že bych si šla zamluvit aspoň datum na obřad, ale předloni když se vdávala kamarádka taky v dubnu, tak byla před Vánocema na úřadě a tam ji řekli, že nemají kalendář, ať přijde po novým roce :-N , na druhou stranu je to blbý, ohledně zamlouvání ostatních věcí, prstýnky - rytina s datem, hostina, šaty, všude potřebuješ hlásit datum :-(
Profilova fotka
kettinka: S tím zamlouváním to záleží na místě. Někde říkají, že si mám zavolat v září či říjnu, jinde že až po novém roce, což už mi přijde docela šibeniční. Ale jak tu pročítám různé diskuse, tak se to prý zařídit dá :-) Ale taky tajně doufám, že nám vyjde všechno vyjde na jedničku s hvězdičkou :-D
Profilova fotka
evulkak: jj snad ano, no za zeptání nic nedám, v září skočím na úřad (třeba si mě napíšou aspoň tužkou ;-) ) pro klid duše :-)
Profilova fotka
kettinka: určitě za to nic nedáš. Zatím jen obvolávám zajímavá a dosažitelná místa a jsem zvědavá :-)
Profilova fotka
evulkak: chceš obřad na úřadě, v kostele, mě hrozně láká obřad venku, ale nevím kam pak s lidma kdyby lilo :-(
Profilova fotka
mě taky strašně láká obřad venku. S tím počasím je to blbý, ale to asi neovlivníme, teda jo musíme si říkat, že bude krásně. Třeba na zámku ve Slavkově mi paní říkala, že pro případ špatného počasí mají v rezervě vždy nějaký interiér na zámku, takže to je fajn. My jsme si s přítelem říkali, že bysme si pořídili velké bílé deštníky a bylo by :-D
Profilova fotka
(Ve Slavkově oddávají v zámeckým parku)
Profilova fotka
je fajn,když je druhá alternativa, nemusíš se bát že nevyjde počasí, u nás to je bohužel sázka do loterie, protože mi nebloknou obřadní síň a zároveň svatbu venku
Profilova fotka
Jasně. Toto je jen jedna z možností, zatím konkrétní místo nemáme. To si fakt, člověk musí rozmyslet, kde to chce. O této alternativě v případě špatného počasí vím zatím jen ve Slavkově. Jinak možnost je ještě u nějakého penzionu či hotelu někde v přírodě...ale jinak nevím.
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky netrpělivě čekám až vyhlásí oddávací termíny na radnici (u nás by to mělo být zveřejněné v září nebo v říjnu) - už se moc těším. Taky mě baví to obhlížení věcí na svatbu... A jak nejsem na "beremese" aspoň 1x denně, tak mám absťák :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?