Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Tak, snad jsem reagovala na vše, a přečetla vše.. :-D
Profilova fotka
lena: krásné šatky budeš mít, ta vínová barva tvé tmavší pleti sluší, to já musím mít bílou, jsem hodně světlá.
Profilova fotka
Kacenko díky... mám vyzkoušené že mi vínově červená sedí, a cítím se v ní dobře, proto ta volba... A někomu zase bílá sluší, já bych se v ní necítila.
Profilova fotka
Leni: ne pečou je v pekárně, my je musíme nasáčkovat a sáčky rozést, doma už se to peče mááálo, co já vím :-N
Profilova fotka
rozvést jsem myslela, no je to 1000 koláčů, já bych to teda nepekla (vlastně jako nevěsta ani nemůžu ;-) jinak šaty musím mít krémový, mě bílý prostě nejdou, jsem v nich hrozně světlá jak jsem blond...no uvidíme v sobotu poslední zkoušení....uf =-)
Profilova fotka
Kettinko a jo... to jsem zase něco špatně pochopila... v tomhle mám výhodu že všichni od nás dostanou koláčky ve výslužce, a až jak budou z hostiny odcházet, jen asi 5 výslužek rozvezeme den předem. Tak ať zkouška dopadne na jedničku! ;-)
Ahojky:)tak jen píšu narychlo, padla celá moje rodina a už to asi chytá i malýho:(já jsem vcelku v poho, tak teda nakonec ta střevní chřipka:(letím teď k tomu kožařovi, málem jsem nemohla jít ale mamka i přesto že sotva leze, tak že ho pohlídá:)holt mě asi taky nechce mít ve svatební den samej beďar:))))tak se zatím opatrujte, pádím:)
Profilova fotka
zeuwicka: je tak to je mi líto, na druhou stranu si můžeš oddychnout že tě to nechytne na svatbu ;-) tak ať je celá tvoje rodinka brzy zdravá, marodění stojí za houby :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem měla dovolenou, a dneska jsem si ji musela vzít taky. Aby toho před svatbou nebylo málo, tak přítel jel ráno na kontrolu na kardio a nedojel. Měl na dálnici v Praze bouračku, otočil to na střechu, ale jako zázrakem z toho auta vylezl bez škrábance. Mě málem omyli ;-( Jsem se v práci rozklepala a jela za ním, ale doprava v PRaze,ndojela, jela jsem rovnou do Motola, kam ho odvezlu radeji zkontrolovat. Takže před svatbou fakt hrůza, chtěl ze mě udělat vdovu!!! Jinak všem gratuluju k dalším nákupům, narozeninám apod. prolítla jsem čtení jen tak zrychleně... lenajsek: my máme ořad od 12,30
Profilova fotka
Ahojk holky, tak vás po dlouhé době zase zdravím, dneska mě pustili z nemocnice, svatbu musíme hodně osekat, musím teď poctivě dodržovat klidový režim, takže kadeřnice, kosmetička, všechno se bude muset risknout bez zkoušky, to bude docela mazec. Navíc se nesmím stresovat, abych tam nebyla hnedka zpátky a neporodila :-( Kytku jsme už taky nestihli objednat, takže veškeré představy jsou pryč a necháme něco uvázat last minute, bude to sranda. Pěkně nám to ten Kuba náš zkomplikoval, když chtěl tak pospíchat, no ale hlavně, že je to lepší a snad se umoudřil až do června.....
Profilova fotka
ahoj všechny: no Věruš, to jsou teda šoky. snad se mu teda fakt nic nestalo. uf. kryserka: vítej, no jo, snad si Kubík dá říct. takhle budete mít svatbu fakt zcela "netypickou", ale takhle jsi to přece plánovala, takže když e to vezme s nadsázkou, Kubík skvěle spolupracuje :-D :-D ale snad už budeš mít klid. já mám paraple z půjčovny, no ale kraječkové, na fotky. před deštěm neochrání. nevadí, vezmu si svůj obyč a nechám ho nést tatínkem (pak manžílkem) a bude stačit. jinak tatík se vyladil taky do červena, už se těším, jak nám to sekne. zítra jdu na kosmetiku. tak se těším, přípravy finišujou. dokonce i moje květinářka "rozdýchala" našeho atypického šéfa hotelu, takže bude i výzdoba, hurá.....
Profilova fotka
matonko, teda tak to je sok, vid? :-( Je tedy v poradku? Ono se nic nemuze asi obejit bez nejake komplikace :-( Ale ted uz to bude urcite vse OK :-) kryserka: tak vitej nazpet, to je dobre, ze je uz lip a malej se umoudril :-) Vsechno urcite zvladnete, oni ty neplanovane akce byvaji nejlepsi :-) Jestli si nechavas vazat kytku v normalnim kvetinarstvi, tak urcite vyberete dobre, maji tam velikej vyber kytek a muzes kombinovat. Me vaze kytky pani, ktera pro ne jezdi do skladu, takze vse musi kupovat ve vetsim mnozstvi, takze si kvety nemuzu moc kombinovat, takze toho bych se na tvem miste nebala, bude to super :-) miri, copak to mate za atypickeho sefa? :-o O paraplicku na fotky taky uvazuju, ale nevim jestli to ma cenu ... nevis kolik stoji tak pujcovne? Ja se neptala :-( :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
já to mám myslím v megaceně svých šatů....to paraple. dám do alba na chvíli inpirační obrázek s paraplem, bude-li sluníčko, tohle prostě musím mít.... :-D no hoteliér, to se snad ani nedá popsat, jedním slovem.....má velmi svérázný přístup ke klientovi, kdy on je super a všichni osatní jsou stupid a nemoderní. já ho toleruju, pač v jeho hotelu chci mít svatbu, ale ženich třeba ho moc nerozdýchal a byla kvůli tomu hádky :-| no jo, ale vaří skvěle. a je perfekcionista. takže přes řeči se prostě přenesem a svatba bude "perfect a moderní a krásná", dle jeho slov..... :-N :-N :-N
Profilova fotka
Týýjo, tak mi naskakuje husí kůže...!Věruš, hlavně, že se nic nestalo...! |-| Ale to není nikdy příjemný takový věci... Ufff a ještě před svatbou... A Ty Kryserko taky dobře, že už je vše klidnější... :-) Tak si nech pěkně nohy v teple a hlavu v klidu a aspoň Tě teď budou muset všichni obskakovat ;-) Se na chvilec hodí, ne? :-p Teda tak mám fakt pocit, že nějaká svatba se může jít bodnout, když si člověk uvědomí, co všechno se kolem děje a může stát... No ale to bysme nemohli dělat nic, takže hlavy vzhůru a těšme se všechny na ten nejkrásnější den a nenechme si ho ničím a nikým pokyzit 8-)
Profilova fotka
tak hlavně jestli vaše představa o perfect moderní a krásné svatbě je stejná s panem hotélierem :-) Mě ted tak napada, ze v te nasi restauraci maji na svych web strankach fotky z ruznych akci i svateb, ale prijde mi, ze si to foti sam majitel. Tak doufam, ze se nas predem zepta :-o Nebo jestli jim pak svatebcane nejake fotky davaji ??? To paraple je krasny :-) Presne takove jsem v pujcovne videla ... co si mam predstavit pod mega cenou? Ja kdyz reknu kolik davam za saty, tak vsichni koukaj s otevrenou pusou :-o
Profilova fotka
9tis :(( no já doufám, že je aspoň hodně podobná, raut jsme řešili jen 3 hodiny....ak myslí, že jsme si svoje představy řekli dost jasně..... :-D
Profilova fotka
jak řekl Petr: kdybych to byl býval věděl, že je takový, tak bych tu svatbu tady nechtěl :-x ale co, měla být super, bude ještě lepší. takže je vše OK. :-D :-D
Profilova fotka
týý jo... hlavně abyste byli nakonec spokojení.. Ale tak dlouho vše řešit, by se mi asi nechtělo =-) Na druhou stranu ten náš "hoteliér" na to celkem kašle... Vždycky na všechno zapomene... nevolá, neposílá... tak, jak jsme se domluvili... nop upřímně občas se děsím toho, že nám řekne, že o ničem neví... :-( To si neumím představit, že by bylo 50 lidí nastoupeno před hotelem a hostina nikde... :-) By byla sranda :-D
Profilova fotka
Mirim, tos dala devítku za půjčení?...
Profilova fotka
tak to ja mám za 7 :-( taky to neni zrovna malo ... my raut snad ani neresili, dostali jsme nabidku ze tri rautovych menu a k tomu cenu ... a vybirali jsme doma :-)) Nakonec jsme nakombinovali dve menu a bylo, tak ted uz cekame jak to dopadne :-)
Profilova fotka
:)) no to se nám snad nestane, pač tam budou hosté už předem bydlet. ale když jsme šli na večeři dohodnout menu, tak si se mnou smluvil termín a pk nebyl k dispozici a když doběhl za půl hodiny z domova, tak řekl. že naši svatbu někdo telefonicky zrušil!!!!!!! tak už se mnou epočítal. no věřili byste tomu? 8-) já už bych se nedivila vůbec ničemu. vlašák v mléčném baru to jistí
Profilova fotka
Pavli to je idela s tim rautem... My něco navrhovali a až na pár úletů k tomu vykalkuloval pěknou cenu... Takže nakonec snad taky dobrý ;-) 7 tis. za půjčení je celkem normální cena si myslím...:-) Ale spíš mě na tom zaráží, že Ti je nechcou upravit... =-)
Profilova fotka
:-D Miri, tak to je teda hodně silný šálek kávy...!!! No my jsme domluvení, že tam budeme den před zdobit stoly a povezem tam cukroví... Takže si to trošičku snad pojistíme... :-) No v sobotu tam jedem ještě doladit poslední maličkosti ;-) Myslím, že tam bude taky zrovna svatba... :-p
Profilova fotka
jo, za půjčení....jsem se do nich zamilovala a už se s tím nedalo nic dělat....
Profilova fotka
no já to měla podobný :-) To není tak hrozný... :-) Do mojich šatů se zamilovala mamka, tak se rozhodla, že mi je od salónu odkoupí ;-) Nakonec stály 12 tis. 8-)
Profilova fotka
aha, no to mně nenapadlo. ale pak by zase byly obtíže s prodáváním a takhle mám lepší cenu na sposutu dalších věcí okolo.....
Profilova fotka
jj, to mi taky dali :-) Jsem si tam koupila rukavičky za 200. Vyčístí mi je v podstatě zadarmiko a mám v tom i půjčení v podstatě čehokoliv v ceně... :-) Byly tam fajn ženský... A já si asi šaty nechám... ;-)
Profilova fotka
miri a nema pan hotelier jen kapk smysl pro cerny humor ? :-))) Treba se mu jen nechtelo rict, ze na vas zapomnel :-))) ivu, tady je to s cenymi kapku jiny, ale je fakt, ze pod 5,5 jsem nesehnala zadne ... takze cena se mi zda OK. Ja nevim, jestli jsi videla ty me satky, maji jakoby vrstvenou sukni, takze je zespod nezkracuji, v pase ji proste ohrnou a ponevadz je jinak pres boky uzsi, tak na me timhle padem uz nee.
Profilova fotka
ahojte všichni.vás teda dočíst, to je mazec. Jsem na noční a konečnš jsem si sedla.Dala jsem jednomu pánovi krev a plazmu a pořád běhmá kolem něj.Tak snad už bude dobrej.. Mrzí mě, že máte takový problémy s nastávajícími rodiči, příbuznými ,sourozenci.Je to hrozný. Nejhorší je, že všude je něco a že ses tím nedá nic dělat. Kryserko-zuzíku-konečně vítej mezi námi. Je to škoda, že si to moc neužiješ a že musíš takhle odpočívat.Je to otrava.Snad už bude vše v pořádku s tebou i s Kubíčkem,optarujte se oba a zase písni.. matonko: no, to je teda mazec.prosím tě, hlavně, že je v pořádku..Radek jel také včera do práce do Frýdku-Místku, tak jsem měla hrozný strach, když jsem slyšela v rádii ty bouračky na D1.Je to síla.. vidím, že řešíte šatky.Já je mám za 3.500.Jsou totiž ze salónu z malý vesnice.Podobný jsem v Brně vidlě za 8 tis. Mějte se krásně, přípravy ať dobře vrcholí.V pátek vezme ořechy a marmelády naší cukrářce a o víkendu se budeme loučit se svobodou.Zítra jdu pro opravené prst¨ýnky, tak jsem zvědavá.Nechali jsme si je zmenšit.. papa Lenka.. :-)
Ahojky:)tak už jsem vzhůru, vzbudil mě děsnej sen, že jsme se vzali bez ostatních svatebčanů o 14dní dřív, což by mi ani tak nevadilo ale fotil to někdo z kolemjdoucích, navíc jsem měla jakýsi bláznivý šaty, ženicha jsem se ptala jestli mám dobrý účes a řekl že jo a pak mi ho jen poupravil a když jsem to pak viděla na fotce:(děs, nejhorší to bylo s kytkou, sice to byli kaly a nádherné oranžovožluté barvy ale byli přidělaný na dřevěným věnci a do obrovského oblouku jako převislé, no byla ta kytka aspoň 2metry předemnou:)a teď zjišťuju, že se mi z toho šoku vyrazil opar:(((teda to zas bude, mám je jen občas, teď jsem celou dobu co mám malýho opar neměla a myslela jsem, že mě malej ,,vyléčil´´(po porodu mi záhadně zmizely bradavice:))))ze dne na den, tak to mám do svatby vystaráno, protože se mi minimálně 5x opakují, když se vyrazí:(((jinak už je zas o něco líp, tak snad si to všichni nebudem předávat, jen takovej bonbónek, chlap opět natekl a furt ho to bolelo, udělala se mu boule a když přišel domů z práce, tak jsem měla šok, normálně si vytáhl ven drén, kterej mu tam jeho zubařka zapoměla minulej týden, furt měl pocit že tam něco cítí ale řekla mu, že je vše pryč, že to jen propláchne a že už to má dobrý, že na ko už nemusí a po týdnu tohle:( matonko-teda to je děs, ještě že se mu nic nestalo, hlavně ať je vše v pohodě kryserka-vítej a hodně štěstíčka, hlavně klid, i když sama vím, že je to dost těžký i normálně,natož před svatbou, hlavně se člověk strachuje, ať je mimísek v poho... u dr mi budou dělat testy, prej to bude asi i nějaká alergie, tak uvidím, ale až začátkem května, teď teprv na ty testy půjdu, tak hlavně když se to pořeší, celej život mě kožařka léčila s akné a nakonec to asi ani beďaři nebudou.... tak se zatím opatrujte a já jdu vzbudit skoro muže:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?