Menu Forum

Duben 2008

(Zamčená)
23. lis 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Most.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V Litvínově, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Most.
    V Litvínově, Region Most
 Ahoj,
koukám,že už máte po zkoušce účesu.Mě to čeká příští týden,tak jsem zvědavá. emoticon
Blíží se to ukrutnou rychlostí. emoticon
Už máme jmenovky,z shopmania,a jsou fakt pěkné,dám je do albíčka. emoticon
Včera jsme s panímámou ještě přešívali popůlnoční šaty,nějak mi nesedí na prsnou (nic moc tam nemám). emoticon
Tak snad to nějak dopadně.
Zatím hodně zdaru.
Počasí - tady na severu právě vysvitlo slunko !!! emoticon
8. dub 2008 ve 12:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
Registrovala se 5. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Náchod.
    V Náchodě na radnici, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
Registrovala se 5. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Náchod.
 ahoj petula, jsem tady nová, ale mám stejný datum svatby jako ty. a po svatbě budu Černá emoticon emoticon emoticon
8. dub 2008 ve 12:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
 taky máme prstýnky Primossa
8. dub 2008 ve 12:33  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
 Tak to ja budu zmrzla at je treba 20 stupnu, jsem strasne zimomriva i ted mam triko s dlouhym rukavem a svetr a mrznu a to nemluvim o nohach. Kdyz si predstavit byt venku a v tech satech emoticon emoticon emoticon a botach jen se silonkou ... brrrrr

miri9 - zavoj mit nebudu, uvazovala jsem o takovem tom dlouhem, misto vlecky ... ale ten v salonu mit asi nebudou a ja bych se urcite osivala, jak se znam emoticon
8. dub 2008 ve 12:40  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
 pavlinko to já jsem taky zimomřivá ale přeci nepůjdu na svatbu ve svetru emoticon emoticon emoticon emoticon mohlo by sněžit to by byl gól emoticon emoticon
8. dub 2008 ve 12:43  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Já o tom vážně uvažuju, ještě sněhule, to by byla pohodička a teplíčko emoticon
8. dub 2008 ve 13:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
    V zámecké kapli ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
 Miri ahojky, díky moc! Na fotku mrknu, na přítele sportovce... já bych asi umřela, běh úplně nesnáším...
Jinak díky "rosničko" za předpověď, taky pořád věřím, že bude teplo... dneska je tady u nás krásně slunečno i teplo, no jo, jih Moravy... emoticon emoticon
Petulo, tak ať zkouška příští týden dopadne dobře! Já jdu v úterý na ještě jednu, tentokrát bude vlasy natáčet na natáčky, a bude barvit, tak jsu zvědavá. A v pátek ještě na kosmetiku.
Holky nestrašte se sněhem! emoticon emoticon
8. dub 2008 ve 13:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Pavli, a rukacice palčáky, čepicu na hlavu a šálu kolem ¨krku, néé? emoticon
8. dub 2008 ve 13:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
 lena: vždyť by to byla děsná sranda ne? v huculích a hlavně toho smíchu kolem emoticon emoticon emoticon
8. dub 2008 ve 13:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
 byly by vysmátý fotky uvolnila by se atmosféra. teda já osobně se nějak netěšim
8. dub 2008 ve 13:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
fotoportrét
fotoportrét
kacenka25
 holky přišla mi vynikající zpráva a na svatbu se konečně těším jupíííííí jsem najednou tak šťastná a fakt se těším.
8. dub 2008 ve 13:25  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
 kacenka: tak to je dobrý,já budu Nestlerová,konečně se Černé zbavím,jsem totiž úplně bílá emoticon emoticon emoticon
8. dub 2008 ve 13:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
 petula.cerna: já jsem zase Šedivá emoticon
8. dub 2008 ve 13:53  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Kacenko, a co se stalo tak zásadního, že Tě to tak rozveselila najednou? emoticon
8. dub 2008 ve 14:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miri9
Registrovala se 10. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
    Na zámku v Kuníně, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
miri9
Registrovala se 10. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
 kacenka: no to mně by tak yzajímalo, si nedovedu představit, netěšit se na svatbu. já se těším moc. ale noční můry mám tak, zatím se mi ale ještě nezdálo, že řekne "ne", to mě asi ještě teprve čeká emoticon
8. dub 2008 ve 14:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
Registrovala se 30. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 24. dubna 2008
    Na Novomestske radnici v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
Registrovala se 30. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 zkouska mikrofonu...
8. dub 2008 ve 14:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kozlikmazlik
Registrovala se 3. července 2007 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kozlikmazlik
 lenajsek:

emoticon Přátelství je krásné,když se s láskou spojí,dne 12.dubna i my budeme svoji. s úsměvem na líci ve 13 hodin na olomoucké radnici... emoticon
.tak to je mnou vymyšlený text našeho oznámení,mluví za vše.
Stačilo by nám,kdyby bylo tak,jako dnes,pod mrakem ,ale sucho. je a dnes jsem byla na poslední zkoušce šatů,ale budud tam musek šupnout ještě ve čtvrtek,naštěstí se šaty musí zužovat.......ale v konečné úpravě budou nádherné emoticon emoticon emoticon
8. dub 2008 ve 14:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
 jo, pardon, ale napsala jsem dlouhy prispevek a zmizelo mi to. co jsem to chtela...

lenajsek, miri, diky moc za prani k narozeninam, a lenajsku, vlastne jo, my to mame stejne!! vsechno nejnejnej, hodne zdravi a stastne a spokojene manzelstvi! emoticon

p_avlina: ty vlasy sis udelala moc hezky, myslim, ze to tak klidne muzes mit, slusi ti to. ja jdu na zkousku zitra a jsem fakt zvedava, co mi tam vytvori, chci udelat jednoduchy, nizky drdol, ale v tom kadernictvi jsem nikdy nebyla, tak nevim, co mam cekat. prinejhorsim si taky neco vymyslim sama, nikoho dalsiho uz shanet nebudu.

kacenka25 a kozlik, vitejte, kde jste se schovavaly, ze se objevujete az ted? emoticon
8. dub 2008 ve 14:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miri9
fotoportrét
fotoportrét
miri9
 Lenajsek: my máme časovku 12.15, jsem zapomněla napsat....
8. dub 2008 ve 14:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kozlikmazlik
fotoportrét
fotoportrét
kozlikmazlik
 brambora. já byla zkoušet šaty emoticon
8. dub 2008 v 15:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
paaaja111
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Brno.
    Na zámku ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
paaaja111
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Brno.
    Na zámku ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
 holky, dneska vůbec nestíhám... Včera jsem zvládla koupi silonky, ale pořád mi chybí bižu a kabelka. Tu asi nakonec vypustím a poschvovávám si věci po svatebčanech.. emoticon
Mám domluvenou zkoušku šatů, tak už opravdu jen "blbosti"... Objednala jsem si svatební dekorace na stůl a je to 14 dní a nic, tak jsem tam volala a normálně tu moji objednávku tam neměli... Myslela jsem, že mě omyjou. emoticon A to jsem jim rovnou poslala i penízky. Naštěstí mi paní vyšla vstříc a zítra to posílají... uf ... emoticon emoticon

Kde jste sehnali bílý deštník?? V půjčovně nebo jinde??
8. dub 2008 v 16:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
    Velké Meziříčí, Kostel sv. Mikuláše, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
 ahojky. koukám , že je to všude stejný. radši ani nepřidávám příklad. Fakticky to stojí za to. Někdy bych jim všem nakopala do zakdku. S prominutím. Mamka má pořád nějaký výhružky, mě už to nebaví..
Lenajsek: blahopřeji k narozeninám.Bramboro: tobě samozdřejmě taky..
Pavli: uvidíš, jak to s účesem nakonec dopadne..snad bude líp..
ahojky kačenko, vítej mezi námi..26.4. je opravdu hodně zastoupený..
ketti: to jsou sny, jsem na tom podobně..spíš mám strach, že ze mě ty šaty spadnou.. emoticon
zeuwicko: snad tě to brzy přejde..drž se..
8. dub 2008 v 17:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lestep
fotoportrét
fotoportrét
lestep
 kozlík mazlík-také tě vítám mezi náma..
8. dub 2008 v 17:22  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kozlikmazlik
fotoportrét
fotoportrét
kozlikmazlik
 emoticon já jsem tu páté kolo u vozu,asi už toho moc změnit a vylepšit za těch pár dní nestihnu,ale kdo může,at raději někam odjede jen s milým,a na rpdinu se vyprdne,jen to kazí emoticon
...představ te si, správná něvěsta má být vynervovaná,ndes mi onemocněla holčina nehtářka,mzítra tutíž padá termín na nehty a nebude jiný,do svatby pár dní a já už musím nehty mít,abych si zvakla s nimi zarabat,míám je už moooc odrostlé...navíc zítra jedem pro perníky a cukroví a dorty,pozítří balíme výslužkly a vůbec hrůza... emoticon
8. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
 Jů teda vy jste se rozepsalyemoticonlenajsek a brambora vše nej a nej k narozeninámemoticon
tak hlásím stav, že všichni co jsme na té chatě byli, tak jsme na tom stejně, krom malýhoemoticon))))naštěstí...
tak to spíš vypadá, že to byl ten nedělní oběd a nebo párky, protože to malej nejedl a všichni jsme popadaly v pondělí jak hruškyemoticonchlap taky přijel domů z práce, nestíhal lítat na záchod a to už ho to prý chytlo v noci:(už se to zklidnilo, jen mám furt křeče a bolesti břicha, tak snad už bude líp ale neunesu ani papír:(jinak mi bez jakýkoliv zmínky nedala kosmetička vědět a volala mi za ni náhradnice, že prej ta moje bude pryč a tak mi volá, že se máme domluvit spolu, tak jsem aspoň ráda, že někoho budu mít, nevím jaká je, no snad to bude v poho...tak zas pádím, mějte se moooc hezky
8. dub 2008 v 18:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 tak já už jsem taky nazpět ze zkoušky šatů. Akorát mi řekli, že mi je nezaberou emoticon Takže nebudou takové jaké jsem si vysnila, ale kapku širší no emoticon Pani mi je dvakrát ohrnula pod korsetem (jsou moc dlouhé) a mám je tak 3-4cm nad zemi emoticon neni to moc? Mate je nekdo az na zem? Je mi jasny, ze bych si na ne asi slapala, ale byli by kapku uzsi :-/ a mě by se líbili o to víc emoticon :-d emoticon

zeuwicka, tak at vas to co nejrychleji prejde, snad to bude jen z toho jidla a nevyklube se z toho nic jineho emoticon
kozlikmazlik: a nemuzes zajit nekam jinam s tema nehtama? je to risk no emoticon My delame vysluzky tyden pred, takze me to kapku uklidnuje, ze bude pak vic casu emoticon

ju pájo, tak at ti vse dorazi ... se stane no :-/ ale stesti, ze to meli skladem emoticon

Me dnes dorazil cylindr, je super lenajsek, dekuju za info emoticon
A jeste k tomu ucesu, dekuju vsem za podporu emoticon Zkousela jsem to v tom salonu s bolerkem, satama, celenkou a vypadalo to moc pekne, ne sice nijak spolecensky ale tak romanticky emoticon emoticon emoticon Tak doufam, ze nejakou celenku spalsim emoticon Korunka nebyla moc výrazná, uplne se ztracela emoticon
8. dub 2008 ve 20:00  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
 lenajsek: doplňuji čas obřadu 11,00 emoticon
8. dub 2008 ve 20:33  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
 Dobré ráno slečny emoticon
Tak zase nemůžu dospat - to jsou noční můry!!! Si neumím představit, co ještě přijde, jak se bude svatba blížit!!

Všechno nejlepší k narozeninám všem ve spolek emoticon Si vzpomínám, že je vás v dubnu víc, co ? emoticon

Včera jsem koupila deštník. Normálně v jedné prodejně sdeštníkama emoticon Stál 500,- a určitě to byla dobrá investice, protože když mám deštník, tak zásadně neprší emoticon a opačně, samozřejmě emoticon

Občas si teda taky nejsem jistá, jestli se ještě pořád na svatbu těším... Jsem si užila přípravu a to je asi až moc velkej luxus...! Naši se snaží, jsou fakt skvělí emoticon Ale tchánovci furt s něčím prudí... nevím jestli se nudí, či co, ale fakt už to přehání... ještěže s něma nemusím mluvt já, ale všechno vyřizuje Mira.. Ten s nima má většiniou trpělivost, ale teď už je to moc i na něho, tak jsem ráda, že to uzná, že jsou to prudiči... emoticon emoticon
9. dub 2008 v 05:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Jo a ještě jsem zapomněla...! Jsme se dokopali se zajímat o svatební cestu emoticon A včera jsme si koupili letenky i ubytování emoticon Bude to sice až na přelom července a srpna, což není žádná romantika přímo posvatbě, což jsem vždycky chtěl, lae jsem Barceloně a Costa Bravě ráda ustoupila emoticon emoticon
9. dub 2008 v 05:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Chjo, tady zase nikdo tak brzo není emoticon A já později už nemám čas... Ale spoň jsem stihla dodělat teď výšivku na závoji a na rukavičkách emoticon
9. dub 2008 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.