Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Ahoj holky, kozlikmazlik díky moc! Zrovna jsem si říkala, že by tady nebyl nikdo, kdo by měl tak pěkný datum 12/4/2008? A ejhle, vy máte.. A máte moc pěknej ten text, jseš šikula. A je to fakt výstižný. Takže už to máte vyloženě za pár... Držím palce, ať se vče podaří a klapne, a i to sluníčko vásm svítí, hlavně ať neprší! Holky jdu vás dočíst, jak vidím je toho zase dost... :-) Krásný den všem!
Profilova fotka
Krásné dobré sluníčkové ráno holky, tak dneska máme koláče:-)) :-D
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Ahojky holky, přeji hezké ráno:-))) tak už to máme za pár, co? Tešíte se? Já tak napůl. Pořád mě trápí moji budoucí příbuzní, místo aby pomáhali, tak mi to komplikojou, měla bych se na ně vykašlat ale nějak mi to nejde:-( Včera jsem se dozvěděla, že mě sestra méno nastávajícího nesnáší a jeho máti mu svatbu se mnou rozmlouvala, to potěší, co? Přitom jsem si myslela, že mě docela mají rádi, alespoň se tak tvářili. No co neberu si je! No tak jsem jen zvědavá, jestli nebudou nějaké scény nebo něco podobného. Docela mě to kazí náladu:-( pro lenajsek: můžeš mě taky přidat do klubu:-) 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00
Profilova fotka
Holky, nemám šanci vás dočíst, dneska to zase zvoní jak něco v práci.. Pááji, to je něco, že to neposlali, no hlavně že měli peníze, že.. pohoda. 14 dní před svatbou... tak hlavně že se to vyřešilo a pošlou Ti to. Držím palce! Holky už zase nevím na co reagovat, ach jo, tady člověk nemá šanci... :-D
Profilova fotka
Bii, to je mazec... to mě mrzí! Ale nedej se, důležitý je, jak to cítíte Vy!!! A vítej u nás... píšu Tě. ;-)
Profilova fotka
A ještě kozlikmazlik - Olomouc miluju, je to moje oblíbený město, tak to na radnici budete mít krásný! Kam se pak jedete fotit? ;-)
Profilova fotka
Dobré "ráno" Teda Ivullko ty jsi raní ptáče :-o Já vstávám ve dvě na antibiotika a stálo mě to hodně přemáhání :-D Koukám, že nás je víc, kdo to nemá doma lehký :-( bii: z toho nic nedělěj u nás je to stejné, já si nejradši udělám vše sama a když se někdo nabídne s pomocí a pak to vyčte, tak se neznám :-/ A ikdyž je to teď už "OK" tak už ten pocit z té svatby takový neni, přijde mi to jak jedna velká přetvářka :-( Ale pořád doufám, že tam bude víc těch pozitivních lidí :-) Jo ten deštník je dobrý nápad, taly když většinou nějaký mám, tak neprší :-D lenajsek, jestli budeš opravovat seznam, tak mi tam můžeš dopsat čas 12:00 :-)
Profilova fotka
Holky, tak si vás přečtu asi až za chvíli, musím makat, a nebudu mít čas číst.. bych do toho... 8-(
Profilova fotka
Jen pekne pracuj, ja se sem pristi tyden nedostanu vubec, uz se desim toho blazince v praci ted :-( 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
bii1980: to mě mrzí s příbuznejma bohužel musím říct, že u nás je to skoro to samý, všechno si zařizujeme (a platíme sami) a ještě takový problémy, člověk po nich nic nechce ale stejně jsou pořád nějaký problémy...jinak se sestrou nastávajícího manžela to mám podobně takže vím co cítíš a prožíváš..mám jednu radu, buď v pohodě - tím jí nejvíc naštveš ;-) u mě to tak funguje :-D
Článek se načítá
Díky holky:-) to kettinka: Taky zařizujem a platíme všechno sami, nechci po nikom nic ( alespoň mi nebude nikdo nic vyčítat), jen jsem si to všechno představovala trochu jinak. No uvidíme. Každej mi říká, ať se na mě vyprdnu, ale kdo se má na ty jejich obličeje koukat! Jsem ráda, že se v zimě budem stěhovat z Prahy, alespoň budou daleko. to kryserka: Hrádek u Nechanic znám, je to tam moc hezké:-) i ty zahrady za zámkem. to matonka: Písem mám taky ráda, jezdila jsem kousek odtud ( do Záhoří) k babičce:-)
Profilova fotka
Poslední dobou nestíhám sledovat... Je vidět, že je duben a teče nám do bot :-) :-) Mrzí mě, že to některé nemáte lehké, ale všude je něco. Neznám nikoho, kdo by měl rodinu bez problémů. Aby jsme se vyhli problémům, tak jsme na svabu nepozvali (a ani o ní neřekli) otce přítele a vím, že to mýho budoucího manžílka moc mrzí.... :-( Kozlíkmazlík: Ať se ti svatba povede a je vše podle tvých představ. Hodně štěstí do nového života :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,po dlouhé době opět mezi vámi.V práci máme pořádný mazec a vůbec nestíhám číst. Vše co se týká svatby,tak si platíme a zařizujeme sami.Nechci potom poslouchat nějaké hloupé připomínky. Příbuzné si nikdo z nás nevybírá a tak k tomu taky přistupuji.Bráchovo mladá je ukázková čůza,která když otevře ústa,tak je na ránu.Všichni jsou hloupý a ona je prostě hvězda.Tak jsem jí v neděli řekla,že na ní nejsem zvědavá a jestli se hodlá chovat jako dosud,tak aby byla doma.A to jste měli vidět,jak koukala.Jinak přítelovo babička má rakovinu slinivky v posledním stádiu,tak se modlíme,aby to toho 26.dubna zvládla. Jinak berušky to chce klid.Je to naše svatba a přece si ji nenecháme nikým zkazit. :-) :-)
Profilova fotka
bii: v každé rodině je něco,kašli na to a snaž se si svatební den užít.Udělám to taky tal.Budu koukat na sebe a na ty,které mám ráda,ostatní jsou mi ukradený. fifistr: vítej. S babičkou je mi to líto,přítelově babičce je 86 a sotva chodí,také jsme se modlili,aby vydržela,ale chce jít i na večerní raut do hospody,je totiž hrozně zvědavá. ;-)
Profilova fotka
Holky tak mám pauzu na oběd, a možná odpoledne bude chvilka klidu, tak si vás pořádně přečtu. Pááji, je jasný že duben už je tady, a nervozita sílá, a pořád je o čem psát, že? Fifistr ahojky, Tebe jsem neviděla ani nepamatuju.. a držím palce babičce, ať to zvládne! Bii, vítám Tě, připíšu Tě. P_avli, díky za doplnění času. Tak jdu postupku ještě raz zkopírovat, a pak na ten oběd.
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Je vidět, že už jsu fakt přepracovaná, vždyť jsem Tě Bii už psala.. mám dost... :-S :-D :-D No nic, jdu.. nebo už hlady šilnám... :-D
Profilova fotka
lenajsek, jeste tam muzes napsat me, mame to v 11:30. Chteli jsme pozdeji, ale neslo to. takze se stejne nevyspim :-) holky my porad nemame oznameni a moji kytku, ja se picnu. do vikendu to musime zvladnout.
to lenajsek: nic si z toho nedělej, já jsem taky přetažená:-) je toho nějak moc, hromada práce, škola, svatba,... potřebovala bych se rozčtvrtit:-)
Profilova fotka
Já ani nemluvím,ještě do toho pořád uklízím,nechci si udělat ostudu.Až přijde skoromuž z práce,jedu do města ještě dokoupit pár věcí:potrv.barvivo,kazety do kamery a tak.Držím všem palce. A nejvíc kozlíkovi - ať se vše vydaří !!! Podle vašich představ a nenchte si nic zkazit. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky krásný den přeju, stále nemám oznámení, nedostává se čas :-(
Profilova fotka
Petulo, já vůbec nevím kdy budu uklízet, snad dopoledne, první den co si před svatbou budu brát dovolenou, ve středu. Jinak netuším. Nebo víkend před tím. Ale přiznám se, nechce se mi... :-S Bramboro fajn, píšu... škoda že to nešlo později, ale ono je to celkem jedno kdy, pokud není obřad v sedm nebo osm ráno... A určitě zvládnete jak oznámení tak kytku. Kytka je otázka chvilky, hlavně vědět jakou chceš, a zajet tam, a to oznámení.. no holt se přítel musí činit... držím palce! A dneska je zase tak krásný počasí, že pevně věřím že to vydrží a bude teploučko a slunečno! U nás nefouká, je teplo, a krásně. Jdu vás dočíst...
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha - 11.30 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Jéé, a to jsem si myslela, že jsu jediná, kdo bude mít oznámení na poslední chvíli... jak to čtu, tak jsem nebyla poslední.. uff, to se mi ulevilo... Kacenko, to zvládnete! To si asi vytváříte sami to oznámení, že?
Profilova fotka
P_avli, nemáš zač za info o cylindru, jsu ráda že dorazil. A líbí se? Myslím že to úplně stačí na to auto... S tím účesem je to fajn, že sis to vyzkoušela i se šatama, a určitě čelenku pěknou seženeš. Mrzí mě, že Ti šaty nezaberou, ale třeba když se pak najíš po obědě, to nakonec přivátáš, že nejsou úplně akorát, možná pořád lepší, než kdyby Tě někde tlačily... jinak já mám ty šaty asi tak 1 cm nad zem. Možná dva, ale spíš ten jeden, takže to je prostě jak na zem. Bojím se, že si po nich budu šlapat... Snad ne. Jdu číst dál... :-D
Profilova fotka
lena jo chtěla jsem sama, ale nemám na to vůbec náladu a nedaří se mi. tak jsem to ráno odložila na neurčito :-p
Profilova fotka
Bramboro a Lestep, díky za přání k narozeninám, a všem holkám! Ivulko, super svatební cesta, věřím že se těšíte! Zeuwicko, týjo, to jste chudáci dopadli.. tak ať se z toho brzo dostanete! A s tou kosmetičkou to je taky něco... furt se něco děje, a nic nejde v pohodě, že? Hlavně ať jsme fakt všichni zdraví! S tím info o deštníku díky, mrknu se do prodejny s deštníkama. Ať jsme přiravení, a když ho budeme mít, tak pršet nebude, doufám... :-) Kozlikmazlik: to je mi líto s těma nehtama, snad seženeš takhle narychlo někoho jinýho, držím palce!
Profilova fotka
Zeuwicko, taky děkuju za přání k narozeninám. Fifistr, to mě moc mrzí, ale věřím že tam zůstala stát s otevřenou pusou, co? Kettinko, hodně štěstí s koláčky, pochopila jsem že je pečete doma, jo? Tak ať se daří a jde to dobře! Pááji, taky mě mrzí že je v každé rodině něco, ale nedá se prostě někdy vyhovět všem, když nejsou dobrý vztahy... já se modlím, aby to nějak zvládli moje máti s taťkou, když se spolu x let nebaví, důvody jsem tady už kdysi psala, že jsem od máti utekla k taťkovi, několik let po jejich rozvodu, jsem byla v péči matky a odešla jsem od ní, ona se pak se mnou taky hafo dlouho nebavila jen přes soudy, a dělala naschvály.. ale pozvala jsem ji, bo je to moje matka, a ségra by byla naštvaná a mrzelo by ji to, že jsem ji nepozvala, tak jsem sice ji pozvala, ale její rodinu už ne (mou tetu s rodinou), zatím jsem jim neposlala ani oznámení... A babička a děda z její strany už nežijí, takže tam bude z mé rodiny jen taťkova strana. A modlím se, ať do dobře dopadne... snad jo. Kacenko, tak to teda nevím... tak ho neposílej vůbec a máš to, než se nutit do něčeho, do čeho se Ti nechce.. myslím že nikde není psaný, že se má rozdávat oznámení písemnou formou...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?