Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás teda dočíst, to je opravdu mazec. Kryserko, ahoojky! Holka drž se, opravdu nic nestojí za ty nervy, a malý ať si v bříšku ještě užívá, ať nikam nespěchá... ono není kam... :-) A určitě kytičku v květinářství vyberete, vůbec se netrap, a co nebude to prostě nebude! Zdraví je přednější! Drž se, odpočívej, a hlavně se usmívej! :-) Držím palečky... ;-) Matonko, týjo.. jak jsem ten Tvůj příspěvek četla, mi baskočila husí kůže... ještě že se mu nic nestalo! To měl obrovský štěstí! Týjo... to je mazec. To musely být nervy... hlavně že je zdravý a v pořádku!!! A čas zapíšu... ;o) P_avli + Miri, taky si chci půjčit v jedné půjčovně historických kostýmů paraplíčko, ještě vůbec nevím cenu, nestihla jsem tam zajít. Chtěla bych tam půjčit přítelovi i cylindr, k tomu jeho stylu obleku se to bude hodit, a vůbec k tomu našemu empírovému stylu. Snad se tam příští týden dostaneme. Miri9, tak snad pak hoteliér ví, co dělá, ale takové chování já úplně nesnáším, když dává najevo svou nadřazenost a přitom jeho klienti mu nesou peníze... no děs. S takovýma lidima se člověk bohužel setkává docela často, hlavně ve službách... Heslo vše pro klienty jak kdyby vymizelo. Lestep, tak hodně štěstí na prstýnky, snad Vám už teď padnou jako ulité... a rozlučku si užijte, já ji mám v sobotu taky, a Radek asi příští týden v pátek... chtěli jsme mít každý zvlášť. A za to půjčení těch šatů to je super cena! Jak to tak sleduju, tak jsu fakt ráda že jsem si je nechala ušít, bo 9tis za půjčení, nebo i 7 bych fakt nedala, i když je mi jasný že fakt pěkný šaty v salónech, takhle bohužel stojí... děs. Ivulko, těch 12tis je taky dost, ale když Ti pak zůstanou a líbí se Ti.. budeš je pak využívat? Kam se dá vůbec v klasických svatebních šatech jít? Já tím jak je nemám klasicky svatební, tak v nich klidně můžu jít na ples, do divadla, ale hlavně na různý akce u nás ve Slavkově, kde budou historický skupiny, a budou tam dobový akce... už se těším. Přeji krásnej den všem! :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak už jsem zase v práci. Přítel je doma, mám dnes volno, bolí ho jen trochu krk, tak asi půjde ještě u nás na kontrolu na chirurgii. kryserko, to je dobře, že už je vše v pořádku. Už to máme za pár, ale to vše zvládneš, kytky můžeš objednat i teď , většinou to stačí tak cca 2 dny předem,alespon ti dojedou pro čerstvé kytky.:-) zeuwicka: taky sny, co? ale to bude dobrý, jsou to jen sny, ve skutečnosti to bude výbornej den...
Profilova fotka
Zeuwicko, s tím oparem mě to mrzí.. ach jo. A s tím přítelovým zubem to je něco... chudák.. ta doktorka je fakt kráva, se divím že ještě dělá to co dělá, čili že by měla léčit lidi! Bych na ni normálně podala stížnost... děs. Snad se to brzo zahojí úplně! A s tou střevní chřipkou to je taky něco... snad to brzo přejde! Hlavně ať vás to fakt znova nechytí na svatbě, nesmí!!! Držte se a kurýrujte se! A s tou pletí se to pořád nelepší? Já si teď v několika lékárnách vyzvedla ten Normaderm od Vichy, používám ho už týden, ale mám pocit že je to pořád stejný... ještě že jsem si ho nekoupila, bych vyhodila oknem 500,-. Někomu to možná zabírá, mně ne... nebo je týden málo, co já vím? Možná po svatbě, až nebude tolik honička, zajdu taky na kožní... Tak ať se Ti to brzo spraví!
Profilova fotka
Matonko, tak snad ho brzo krk přestane bolet, to musela být šlupka, když se to obrátilo... se mu tak asi něco hnulo.. snad bude v pořádku! Zeuwicko, a ještě k těm snům, to mě fakt mrzí... ať už je to za náma...
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Holky, tak Bibiska je už vdaná paní.. nevšimly jste si, jestli už má svatební album na netu? Včera jsem přemýšlela, že se vás na něco zeptám, ale zapomněla jsem to... :-S Snad si vzpomenu...
Profilova fotka
bibisku jsem tu ještě jako nevěstu nenašla. já měla dnes taky příšernou noční můru, že jsem šla pro šaty ve čtvrtek a oni to blbě zkrátili, tak mi byly do půl lýtek, no děs, chytla jsem tam úplný hysterák, rozbila jsem jim půl salonu :)) pak jsem se probudila s regulérním hysterickým stavem. no a přemýšlím, jestli tam mám volat, abych se aspoň uklidnila, že ty šaty žádný prcek přede mnou neměl, a že teda zkrácené nejsou. ale zase se nechci projevit jako úplné pako. no jsou to zážitky. ale jink vlastně vůbec nestresuju, jen ve snech.... 8-)
Profilova fotka
bibisku jsem tu ještě jako nevěstu nenašla. já měla dnes taky příšernou noční můru, že jsem šla pro šaty ve čtvrtek a oni to blbě zkrátili, tak mi byly do půl lýtek, no děs, chytla jsem tam úplný hysterák, rozbila jsem jim půl salonu :)) pak jsem se probudila s regulérním hysterickým stavem. no a přemýšlím, jestli tam mám volat, abych se aspoň uklidnila, že ty šaty žádný prcek přede mnou neměl, a že teda zkrácené nejsou. ale zase se nechci projevit jako úplné pako. no jsou to zážitky. ale jink vlastně vůbec nestresuju, jen ve snech.... 8-) 12/4 má svatbu ještě moncab, ale ta už tady dlouho nebyla....
Profilova fotka
Miri, to jsou teda fakt sny.... No nevím jestli bych tam volala, těžko říct. A jo vidíš, moncab... tu jsem tady fakt pěkně dlouho neviděla.
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - moncab 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Ahojka, všechny vás moc zdravím, je "potěšující" vidět, že v každé rodině je nějaký ten zádrhel, u nás byl včera taky, ale je to pořád dokola, tak to nechci ani rozebírat. Jedna s mála věcí, co mi udělala radost je, že se k nám přidala Kačka, protože její album NAPROSTO splnilo moje předsavy o kytce a účesu, takže děkuji!!!! Doufám, že všichni nemocní se brzy uzdraví, na mě taky skočil zase bacil, ale zatím mu nějak odolávám!!! Mějte hezký den ;-)
Profilova fotka
ahoj holky ;-) díky všem za podporu, nějak se s tím prostě popereme a bude to :-) doktor mi předsvatební přípravy zakázal, ať koukám být doma v klidu, když jsem mu řekla, že musím ještě nechat ušít šaty, málem ho mrsklo :-) Naštěstí je to jen pár kilometrů dál, takže autem tam jsem hned, ikdyž bych asi moc řídit neměla, ale ten kousek snad nevadí, navíc když pojedu dopol, nebude ani tak velký provoz.... doufám..... včera, když mě pouštěli z nemocnice jsme byli ještě na ultrazvuku, malej je akrobat, patičku měl až u ucha, pak na nás i zamával, no hned jsem měla slzy v očích, jak sjem byla dojatá. Váží už asi kilo a půl, takže to žádný mrňousek nebude, no ale co bych chtěla, když s Vaškem máme oba přes 180 cm :-D kacenka25: koukám, že vdáváš v Náchodě, ty z Náchoda i pocházíš?
Článek se načítá
Profilova fotka
kryserka: tak ti držím palce....
Profilova fotka
miri: KUJU, budu to potřebovat ;-) ale fakt jsem se zařekla, že se stresovat nesmím, tak prostě nesmím :-D
Profilova fotka
Kryserko.. fakt se snaž dělat jen věci co jsou příjemný... není to sranda... drž se! A to jste teda dost vysocí... :-D A taky bych se rozbrečela u toho ultrazvuku, vidět svoje mimi v bříšku, jak mává.. to musí být krásný. Snad nás to jednou potká všechny. Andrejko, to je fakt, všude je něco, nemá ani moc význam to rozpitvávat... jen se snažit to překousnout a být v pohodě...
Profilova fotka
lenajsek: no taky mi to dalo práce, sehnat tak vysokýho a ještě k tomu hodnýho chlapa :-) Ten můj pobyt v nemocnici byl docela velká zátěž a fakt mě úplně dojal, jak se o mě staral, každý den za mnou jezdil hned z práce a byl tam se mnou až do konce návštěv, až mě to pak i mrzelo, protože jsem viděla, jak toho má hodně a potřeboval by si odpočinout...... A neboj, taky se dočkáš ;-) Ono to pak třeba půjde samo, po tom shonu a tak... když si to tady tak čtu, tak si strašně vážím toho, že máme oba fajn rodiče a nemusíme řešit ještě takovéhle problémy, to už bych pak asi fakt porodila
Profilova fotka
Kryserko, tak to je fakt kouzelný o tom Tvým skoro manžílkovi... je vidět, že jste opravdová rodinka, svatba nesvatba... to je super. A s tou vaší rodinou, to je taky fajn... :-)
Profilova fotka
lenajsek: no nám všichni známí říkají, že ta svatba je beztak u nás už jen formalita. Mám pocit, že tady jsem snad jedna z mála, kdo nemusí řešit nějaké konflikty v rodině, jsem za to fakt vděčná....
Profilova fotka
tééda, abych měla klid a čas všechno přečíst, tak bych si musela vzít dovolenou ... :-) Kryserka: držím palečky, aby vše dobře dopadlo, hlavně žádný stresy. :-) řekla bych, že mám štěstí na podobnýho "manžílka" jako ty, akorát, že nemá těch 180 cm :-) ;-) :-) Poslední týden svatební sny vytěsnily nespecifikovatelný sny o totálních ptákovinách. Zeuwicka: Vůbec se nedivím, že ti z takovýho snu vyrazil opar. Do svatby se zahojí, neboj. :-)
Profilova fotka
paaaja: nojo, kryserka se dostala ke kompu, tak je děsně ukecaná :-) ta izolace se na mě poznamenala :-D To je moc dobře, že máme tak hodný chlapy, jen, aby jim to vydrželo :-)
Profilova fotka
Krysrko přesně, aby jim to vydrželo... :-) Páji, já si někdy připadám podobně, někdy se to fakt přečíst nedá. 8-)
Profilova fotka
lenajsek: všude říkají, že ženská nemá čekat, že se chlap po svatbě změní, tak snad to tak bude platit i v tom dobrém slova smyslu :-D
Profilova fotka
kryserko: to je dobře že je ti už lépe ;-) držím palečky nech je všechno dál už bez kompikací. Na mě když prcek zamával na ultrazvuku, tam mi to v té chvilce nedošlo, ale večer a další dny chodím pyšně s tím, že mi zamával. :-) Mě už se taky začínají zdát sny o tom jak to nestihneme připravit. :-( Už ted vím, že toho spoustu nestihnu, ale snad to nebude tak vadit.
Profilova fotka
Hezké odpoledne :-) Zeuwicko: Drsnej sen, fakt :-) Jsem se docela nasmála. Musíš to brát víc sportovně... 8-) Je to ale fakt děs. To jsou kolikrát fakticky noční můry...! Já na sebe plácám vcelku kvalitní kosmetiku pravidelně cca 2x denně už půl roku a musím říct, že je to fakt znát. Neměla jsem nikdy moc problém s pletí, ale teď mám poprvé po x letech pocit, že jsem trošku omládla :-) Protože jsem fakt začala mít už dost silnej dojem, že docela stárnu =-) :-x Tohle mi pomáhá spíš od vrásek a na prižnost a tak... Jebáci si občas povyrazí taky, ale jak říkám, v tomhle jsem měla a mám celkem štěstí... 8-)
Profilova fotka
Jinak plánuju na sobotu svícu a už se fakt celkem děsím toho blížícího se termínu... Do práce už jdu jenom zítra a v pondělí a úterý a krom toho pořád něco kolem svatby. Tý jo... No tak jsem se dneska usnesla, že by mohlo být takový počasí, jako dnes :-D To by bylo hoooodně fajn ;-) Tak nám to všem přeju, aby to tak opravdu bylo!!! :-N
Profilova fotka
Hezký večer, my jdeme zítra objednávat detaily hostiny, kytku, doladit cukroví, taky jdu na zkušební líčení, protože večer máme zapíječku, tak ať se to hned využije a nemusím to doma hned setřít z obličeje ;-) Tak snad všechno stihneme :-)
:-) zdravím holky,nevěsty a manželky....nehty mám,ještě,že nejsem líná huba,to je hotové neštěstí,sice jsou jiné,než měly být původně,ale jsou hezké,holčina se klepala víc než já,s nehtama teprve začíná a já byla první nevěsta,ale moc se snažila a zachránila nás. :-D Kukněte na výsledek zítra do alba, je tam i cukrovíčko.....a šaty super,už se na ně zítra těším,jak si je přivezu ;-) TAK UŽ SEM ASI NEMRKNU,AŽ PO,,,,DRŽTE NÁM PĚSTI,AT MÁME HEZKY A ŠTĚSTÍ....ale pršet nééééééééé
Ahojky:)tak jsem opět vzhůru, dnes už se opravdu musím dokopat:)udělat něco dalšího, nebo to fakt nestihnu. Včera jsem byla skrze ty kytky a moji mi uvážou za 560,-(materiál) asi + práce, mám počítat do 700,-mám ji v albíčku jsou to ty krémový růže a fialkový lilie, já to budu mít ako bílý lilie a oranžový růže:)jinak 2korsáže-1ženich, 1malej, 3kytky(po 1gerbeře)mamkám a 1kytka svědkyni, myrty 35ks-1ks 2,- a měla bych se vejít do 1500,- tak doufám, že pak neřeknou že víc... kryserko-teda jak jsou ti chlapi miláčci:)ten můj tam tenkrát taky seděl semnou a staral se:)každej by si řekl, že je to třeba normální ale co jsme tam leželi, tak já byla jediná, která měla návštěvy miláčka každý den, je to fakt super pocit, když člověk ví, že se o něj může kdykoliv opřít:)-gratuluji:)jůůů teda to budete mít asi teda taky obříka Kubíka, když jste oba tak velcí:)hlavně držím pěstičky, ať jste v pohodě a Kubíček si to v bříšku užívá do konce.... lenajsek-ani mi nemluv, bych tu babu za vlasy potahala:)))hlavně že se to nerozjelo v nic špatnýho.... kozlikmazlik-přeju hodně štěstíčka a hlavně ať vše klapne tak jak má a podle vašich představ, hodně sluníčka a kdyby náhodou né, tak vám přece bude pršet štěstí:) tak zase popádím, tak se všechny moooc opatrujte při pátku a pokud budete mít nějakou pitku:)tak to mooc nepřežeňte:)zatím pá
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) taky jsem dneska byla nějak brzo vzhůru, Vašek vstával v 6 a já už jsem pak neusnula, no ale já to přes den doženu :-) spetra: máme to malé máválky, viď? V kolikátém už jsi týdnu, utíká to, co? Zrovna dneska ráno jsem myslela na to, jak jsem si dělala test a přitom už jsem skoro porodila, přijde mi, že to je chvilka...... zeuwicka: myslím, že takovéhle situace ten vztah ještě více utvrdí, ale představa, že už za týden ze mě buce vdaná paní, mi ještě pořád nějak nedochází. Nojo, rozloučila jsem se s představou malého miminka, ale co, budu radši, když bude mít třeba skoro 4 kila, hlavně, aby u mě ještě vydržel, včera večer zase vyváděl psí kusy, kousek pod hrudní kostí se mi udělala boulička, asi tam měl nožičku, jsem ho pošimrala a rychlostí blesku sjela boulička vlnkou dolů, měla jsem z toho skoro záchvat smíchu, z kulišáka jednoho :-) kozlikmazlik: moc na vás myslíme, ať vše dopadne podle nejlepších představ ;-)
Profilova fotka
CO bych za to dala, mít svatbu dnes... :-) Nádhernější počasí bychom si nemohli přát :-) :-) Včera jsem se vyděsila dlouhodobou předpovědí, že má být 10 až 16 stupňů, přeháňky... Zeuwicka: úplně koukám na cenu těch kytek. Já mám myrtu 8 Kč/1 ks a to my jinde nabízeli 12 až 15 Kč/1ks. Mám ještě kytku na auto, jen ta je kolem 1000,- Kč. Celkově kolem 4000,- kč. Zítra mám rozlučku, těším se, ikdyž mi moji radost trochu pokazilo pár lidiček tím, že mi oznámili, že nepřijdou... Musela jsem zrušit bowling :-( KozlíkMazlík: ať ti to vyjde podle představ, moc ti to přeji :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?