Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Dobré ránko holky, vy jedete ani vás nestíhám dočíst, dneska jsem v práci jen na chvíli, jsem objednaná podruhé v životě na kosmetiku tak se i trochu bojím :-( Koláče jsme zdárně rozvezly ;-) Zítra máme taky rozlučku, tak jsem zvědavá, snad bude sranda... Holky kdo máte 12.4. ať to všechno klapne na jedničku Mě to zatím nějak nepřipadá, že už je to za 14 dní, ale ono to ještě přijde:-))
Profilova fotka
Dobré ráno :-) To počasí je opravdu aprílové a to nemluvim o tom, co hlásí na seznamu :-D Každý den tam je něco jného. Ale je fakt, že jsme se ve škole učili, že s určitostí jde předpovědět počasí den dopředu a pak že to procentuélně dost klesá, že na týden je to nesmysl :-o Tak se necháme všichni překvapit :-) kozlik mazlik: asi se sem už nedostaneš, ale at vse dopadne paradne a je veselo :-) paaaja: tak to mi mame myrtu naštěstí zadarmo, dneska mi ji má přinést sousedka, budu vázat do výslužek 56 kousků, takže to by byla taky řacha ... škoda, že nebydlíš blíž, měla jsem víc nabídek, že mi myrtu ostříhají :-) Asi si jí nechám nastříhat i tak a udělám nějakou výzdobu, teda pokud bude čas. Ceny za kytky se úplně děsim :-( Mám jich v celku dost: pro mě, ženich, 5xdružičky, 2xmaminky, 1xsvedkyne, auto, na obrad, na hostinu :-( kettinko, tak at kosmetika dopadne dobre ... ja byla u kosmeticky taky jen jednou a je to tak pul roku :-D Tak nevim, jestli to mam ted riskovat :-D
Profilova fotka
pavlina: Teda Tobě by se vypaltilo si otevřít vlastní květinářství ;-)
Profilova fotka
Holky ahoj, dostala jsem se sem až teď, tak vás jdu číst... Krásný páteční den! ;-)
Profilova fotka
Zeuwicko, tak to teda je fakt super cena za ty kytky, my mýme myrtu jednu taky za 8 kaček, a celkem to bude stát cca 3tis... a to je bez kytky na stůl. Rozhodla jsem se, že vezmu normálně kytku, co budu mít na autě, a pak ji donesu do restaurace, a dáma slavnostní tabuli taky do 3 váz kytičky pro maminky a svědkyni, takže jsme nakonec kytku na stůl zrušili, zbytečný. Tolik kytek i tak... Páji, to máš pravdu s tím počasím, ale pevně věřím tomu, že nám v tu sobotu prostě bude svítit sluníčko! Na předpověď se nedívám, to jsou věci který stejně neovlivním, tak to neřeším... bude prostě krásně! Kozlikmazlik, moc moc štěstí a držím palce, ať to vše klapne! Ještě se vám holky podívám do alb, co tam máte nového... Spetro, taky mimi mávalo? jé.... vždycky když to někdo píše a já to čtu, tak si říkám, jestli se toho taky někdy dočkám... snad jo. Kettinko, kosmetika určitě dopadne dobře, já už se těším na příští týden, vždycky týden po kosmetice to mám asi v nejlepším stádiu z celýho měsíce... tak to zrovna vychází na tu svatbu... :-D Páji, taky mi kamarádka jedna odřekla, je marod... co se dá dělat, oslavíme to i bez ní... Kryserko, vlastní květinářství by se vyplatilo, už jsme tady o tom psaly... Ale my už vdaný budeme, tak pro nás už by to asi nebylo... :-D
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
A taky přeju hodně štěstí Monči.B, ať vše klapne! ;-) Jo holky, některý z vás to čeká zítra, některý už příští týden... fakt to neuvěřitelně uteklo. Ještě jsem se holky chtěla zeptat, jak budete mít kameru nebo kameramana a bude natáčet obřad, budete se pak na ten obřad dívat? Nebo teda na to, co natočil? Myslím třeba těsně po obřadu, nebo na hostině? Já právě uvažuju nad tím, že zjistím od toho kamoše, co nám bude natáčet, jestli se ta kamera dá napojit na PC, že bysme vzali na hostinu notebook, a kameru k němu připojili a mrkli se na ten obřad na hostině... myslím že by to mohlo být fajn. Hlavně třeba pro moje prarodiče, nemají doma ani PC ani video, takže by se na to video ze svatby nemohli podívat... A taky jsem si říkala, že by to mohla být další součást programu na hostině... kromě čtení přáníček, krájení dortu, prvního tanečku novomanželů a pak tancování... Přemýšlely jste nad tím?
Profilova fotka
lenajsek: to už jsem viděla několikrát, že kytka z auta pak posloužila i na stůl, vypadalo to moc hezky ;-) jinak my video mít nebudeme, máme docela drahého fotografa a na video bychom se stejně asi nekoukali, tak si raději prohlídneme pěkné fotky
Profilova fotka
Kryserko jasně... my bysme si kameramana neplatili, jen jsme poprosili jednoho ze svatebčanů, že má kameru, tak že by něco natočil... A s tou kytkou mě to napadlo včera večer, tak to asi tak uskutečníme.
Profilova fotka
Mno já to mám za týden, zatím mi to taky nepřipadá, že bych se měla vdávat. V práci jsem od kolegyněk dostala už dárky, přítel v práci taky, tak jsme moc zvědaví... Přítel si bere už dovču a já mám příští týden školení. A to promítání na svatbě je dobrý nápad, my tam tedy ntb budeme mít taky kvůli hudbě než dorazí kapela. Dary všechny na svatbě rozbalovat asi nebudeme, aby to někomu nepřipadalo blbý a co jsme my byli naposledy, tak jsme se při tom dost nudili, tak toho chceme ostatní ušetřit. PAvel říkal, že rozbalíme akorát ten největší a nejměnší dárek. Skoro vše vlastně víme, měli jsme je napsaný, tak jen od koho co. Zítra chceme zkusit trochu vyžehlit šaty, tak jsme zvědavá.
Profilova fotka
lenajsek: tak to máte super, my nikoho s kamerou nemáme, něco málo se vejde do digitálu, ale nemyslím, že bychom to využili. matonka: taky mi to nepřijde, že za týden touhle dobou už budeme na cestě k zámku......
Profilova fotka
kryserka: zdravím a drž se ! lenajsek: nám natočí obřad švagrová jejich kamerou a na hostině je videoprojekce,asi za 300,- poplatek,můžeme si to tam pak pustit,ale nemyslím,že by to chtěli vidět. Jsme tam jen do 15-16 hodin. Pak máme hospůdku od 18,00. Necháme to pak všechno (i z večerního rautu) stočit na dvd a pustíme to každému,jak se uvidíme. Ale udělejte to,když budete mít hostinu celý den,myslím,že se to bude líbit,třeba na večer,před večeří. Jinak se to blíží. Musím se objednat na zkoušku šatů,účesu a nehtů. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Petulo, tak to je jasný, vám by se to nevyplatilo když jste tam jen do 15-16 hodin... ale mně se ten nápad právě líbil, že se nebude pořád jen tlachat u stolu, a nebo tančit... že se i zasmějeme u videa, nebo tak... :-) Díky.
Profilova fotka
ahoj holky. my video taky nebudeme mít, takže Leni neporadím. včera jsem byla na kosmetice a paní tam má nově parafinové zábaly na ruce, tak jsem si nechala udělat a fakt super, mám ruce o poznání hebčí a jemnější. doporučuju, kdo máte možnost. ještě si zkuím zavolat paní na nehty, i když pořád nevím, jestli vlastně chci...ale uvidím, co mi nabídne. :-|
Profilova fotka
Ahoj. tak jsemna chvilku odskočila od vázání mašlí na myrty :-/ Pekny pakec :-( Jsem v pulce a je mi uplne zle ... jak jsem u toho zkroucena. Vubec to nejde :-( Nedavate nekdo do vysluzek necojineho, rychlejsiho??? :-D :-D :-D kryserka: jj, kvetinarstvi by se mi asi opravdu vyplatilo a to jsem vyresila, jednu kytku z auta na stul na hostinu a jednu ktyku z obradu tatkovi na hrbitov ... Uz jsem upustila celkove o vyzdobe salu na zamecku, je to tam takovy ponury mi prijde ... Ted jak jsem vas cetla, tak me napada, ze druzicky budou mit taky kyticky a ty je potreba nekam dat ... :-o maminky budou mit kytku v takovem tom kornoutku, to se asi do vazy nedava??? Leni myslim, ze si to video na hostine pustit muzete, sama asi vis, zda to tam nekoho bude zajimat. nekdo si tam pousti takove ty prezentace o neveste a zenichovi - to je docela dobry :-))) U nas by se to asi ale neujalo a kameru ani nebudem mit :-)
Profilova fotka
Pavli, myrty dáváš do výslužek? Já tam dávat nic nebudu, doufám že to nevadí... A taky čtu že kytku na stůl vyřešít tím, že tam dáš kytku z auta... A ty kytky pro maminky, v jakém kornoutku to myslíš že budou? Já jsem pro ně objednala kalu a k tomu dvě frézie... tak bych to klidně do vázy dala, tak nevím co budou mít ty vaše... :-) A s tím videem nevím, kdyby byla ta možnost a šlo by to napojit na to PC, tak ho tam vezmeme, a uvidíme, jestli bude chuť se na to podívat... :-)
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem přežila kosmetiku, nejdřív to teda děsně bolelo, paní říkala že těch černejch teček mám naštěstí jen málo...no nevím kdybych jich měla hodně tak z toho křesla asi uteču :-N , ale pak už to bylo moc příjemný, masáže, masky, krémy, fakt super, jsem sice trochu "flekatá" ale cítím že ta kůže jako by dýchá, no snad mi nic do svatby nevyraší a budu krááásná nevěsta :-D
Profilova fotka
asi vás celý nedočtu, k těm výslužkám, u nás se dává po svatbě hostům, když odcházejí, potom se dává samozřejmě hudbě, kadeřnici, na úřad,a při zatahování... kytičky mám objednaný sobě svatební z růží, 2 maminkám a 2 družičkám, ptala jsem se na cenu a moc mi jí říct nechtěli, ale říkali, že na tu moji ať počítám tak 1500,- takže doufám, že se do 3 tisíc taky vlezeme, jinak na stoly a auta kytičky nemám.
Profilova fotka
kozlikmazli: držím pěsti, zítra si to pořádně užij...nemám nějak čas si vád dočíst, napravím to snad zítra..papa valím z práce, mějte se..
Profilova fotka
lenajsek: ju, myrty davam do vysluzek, mame jich 56 :-/ Navic kdyz prijel milacek, tak jsem mu je ukazovala, ze se mi nejak nezdaji, ze jsou naky uvadli, takze jsme si nechali dovest od pritelovych rodicu jinou :-) Ta prozmenu mela nejake molice, ci co :-D Tak jsem je vyplavovala a tech schnou, takze muzu zacit vazat znova :-/ Na stul do restaurace, jakoby pred nas, dame kytku z auta ... moje by byla moc vysoka ve vaze ... a pak by jsme meli mit ve sklenickach na vino naaranzovane kvety ruzi ... tak prave nevim zda to ma cenu, k dyz tam bude 5 druzicek s kytickama :-o To mi nejak nedoslo ... Maminky maji mit ruzicky s prizdobou v takovem jakoby kornoutku ze sisalu??? (opravdu nevim co to je, takove ty barevne vlasy :-D ) Ale pokusim se najit obrázek a dát do alba :-) kettinko, ty si teda dopravas :-) asi si pujdu taky udelat nejakou masku, ale myslim, ze mi to uz nepomuze :-D Jinak mě taky moje kytka vychází tak 1500,- :-/ Mám ji i v albu ...
Profilova fotka
Ahojky všem, můžu se k Vám přidat? ;-) Mě svatba čeká už za týden v sobutu.Dnes jsme byli objednat květiny a čeká mě už jen vyrobit mašle na výzdobu aut.Také mi nepřipadá, že bych se měla vdávat a mému snoubenci také ne.Už spolu rok a půl bydlíme, takže už jako by jsme spolu oddani byli.Ale jinak se moc těším, až se celá rodina sejde, to se podaří už málo kdy.Dneska se mi pro samou smůlu udělal opar a ještě jsem pěkně nastydlá, cucám vitamíny a modlím se aby to nebylo ještě horší :-( Je to jak naschvál, na opary jsem trpěla v pubertě, ale teď se mi už asi 7 let žádný neudělal, no a za týden svatba a hups objeví se opar.Fakt smůla!!! :-( Jinak všem přeji hodně štěstíčka, lásky a pevné nervy.Ahojky :-)
Ahojky:)tak konečně klídek:))no ta moje kyti není zas až tak z drahého materiálu, růže budu mít o něco menší než jsou na obrázku a ty jsou za 19,-7ks, pak ty pidi kvítky bílé prý dají 5ks(má to ale jen pár kvítků)1ksá36,-prý 100,-zelené a 3ks lilií 1ks á 50,- tak to vychází na 560,- plus vazba, tak říkala že zhruba 700,- korsáž z té malé růže okolo 60,-(malýmu)ženichovi za 100,- a gerbery u nás mají za 23,- tak 4ks(každé jednu) plus zelené, no a pak ty myrty35ks, taky jsem hleděla, čekala jsem o dost víc ale vesměs ve všech květinkách mi řekli za sv.kytku cenu podobnou. No ještě uvidím, jaká bude nakonec koncová cena,kolik si ještě vezmou za vazbu všeho dohromady, zítra to tam chci jet domluvit, protože jsem totálně zasekaná a dokonce hrozí, že nebudu mít ani hlídání na čtvrtek ke kadeřnici:(ženich bude mít moc práce a každý den bude asi do 19.h a to prý až do čtvrtka, kdy bude mít konečně dovču, tak snad to za ty dva dny volna všechno stihnem, teda co bude ještě potřeba... lenajsek-mi kameru mít budem, ale asi jen na obřad, bude to takový fifty, fifty, pán chce motorový člun co máme doma, nikdo nemá papíry a je už stejně na půl rozpadlej ale prej mu to nevadí a tak že by nám to natočil a bude i fotit, ako uvidím, jak to nakonec dopadne, jak se domluvíme, aby nakonec neřekl,kašlu vám na to a zaplaťte, i když i tak by to nebylo moc, celý den focení a natáčení(i když budou dva)5500,-nejsou to přímo živnostníci ale točej tady po okolí akce:)ale je to dobrý nápad, jen ten noťas nám chybí:)i tak máme doma kameru, tak snad se jí někdo ze známých chytne a taky natočí:)
Jinak se musím pochlubit, co se dnes zadařilo tomu mýmu rošťákovi, spal a já si začala chystat polevu na zdobení perníčků, tak se stím matlu a něco slyším?Tak jdu mrknout a on na mě normiš zahrál že spí a vlezl k mamce do ložnice a celej talíř perníčků(měla jsem je schované, furt je baštil:)rozházel a okousal, tak mi nezbylo nic jinýho, než se pustit znovu do pečení, no málem mě šlak trefil:))))tak mám o práci na víc postaráno.... peth-vítám tě:)teda s tím oparem mi ani nemluv:(šlaky mě berou:))) kettinka-jej teda ani mi nemluv a to já mám jak když vyseje:(prej i když se to teď vyrazí, tak to stihne zmiznout:)proto se to má dělat maxnimálně 3týdny před akcí:) holky neslyšela jste některá o laserové gelové masce? Dr mi ji doporučil, prý by mi to pěkně vyčistilo obličej a prý se to po ní právě nezanítí, asi skrze ten laser, ale já nevím, říkal jak chci, jestli vyčistit na kosmetice nebo tím laserem ale prý kosmetika je spíš na tu míň poďobanou pleť, protože přeci jen to vše nedostanou ven...četla jsem ale, že prej to může u citlivé pleti udělat stroupky, ako teď nevím na kterých stránkách, uvažuju už o tom měsíc a pořád se nemůžu rozhoupat... jo a ještě bonónek, ženich ztratil rodnej list, hrozily nám, že dřív jak za měsíc ho mít nebude(tady u nás na matrice)protože je ale rozený Ostravák, tak tam volal a prej že ho má jeho táta klidně vyzvednout:)nakonec se vše vyřešilo(to jsem si málem už vlasy škubala:)jelikož jsou jeho rodiče rozvedený, tak máma měla okopírovaný a jeho táta originál a do teď schovanej:)tak ho už máme doma a konečně pofrčíme v pondělí na matriku, teda ale máme to na knop:)jen aby neřekly, že už je to pozdě, i když prý máme čas do 16.4. :)))
Profilova fotka
Tak myrtu naštěstí nebudu shánět, kolegyně v práci ji má zasazenou, už mi ji jednou ostříhala ale mě se doma ani jedna neujala, takže na svatbu mi ji ostříhá znova.\nebo jinak stačí koupit drobný italský ruskus, vypadá to podobně... Včera jsme byli na oslavě narozenin tří motorkářů, upekli jsme jim doma dort a nahorz u narcipánu udělali motorku, moc se líbila a večer se na nej všichni vrhli... :-D Jelikož rozlučku neděláme, tak jsme to tak trochu brali jako poslední party za svobodna, byla tam kamarádka, která se vdává v červnu,, tak jsme pokecali o přípravách...
Profilova fotka
Přeji hezký den, my máme dneska po zapíječce, ve 4h jsme byli doma jak na koni, akorát chlap vyspává a já se musím starat o dítě. Nespravedlnost!!!! Ale akce parádní! Včera jsem měla lítací den, objednala jsem hostinu, kytku - kaly - inspirace od Kačenky a za všechny kytky budu platit okolo 1000,- - no jo, malý město, malý ceny ;-) Těch kal se do té kytice nevleze tolik jak růží třeba, tak to tolik nestojí. Taky jsem byla na zkušebním líčení a oči mi asi 10x domalovávala, protože jsem pořád brečela u toho - vždycky mám takovou reakci a taky hned zčervenám. no to budou fotky :-( !!!! Dneska slavíme 18tiny Radkovy ségry, tak to bude asi o čajíčkách :-) Nevěstám krásný den!!!
Profilova fotka
Ahojky holky, tak paní vdané jaký je to pocit?
Profilova fotka
dobré povíkendové ránko ;-) tak jsem včera dělala výzdobu na autíčka, ještě to není hotové, ale polotovar nafotím a za chvíli dám do albíčka ;-)
Profilova fotka
tak dneska nafotím prd, koukám, že si Vašek vzal asi sebou foťák do práce :-(
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Jakpak se vede po víkendu? :-) my jsme zapíjeli svobodu a musím říct, že jsem si to náramě užila! 8-) Bezva lidi, bezva obsluha, všechno parádní. Skvěle jsem si zatančila! ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko!!Tak už se to zase víc přiblížilo... My jsme o víkendu taky zapíjeli svobodu a zapili jsme ji opravdu řádně od sedmi do sedmi :-N ale bylo to moc fajn, a hlavně si troufám říct, že se všichni náramně bavili a užili jsme si to... V sobotu jsem byla na poslední zkoušce šatů, dopadlo to vcelku dobře, tak mi taky spadl obrovskej kámen ze srdce. Dneska se jdu podívat ještě po košili do obleku a na nějaké šatičky na převlečení - popůlnoční :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?