Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Profilova fotka
Aci.... já si na tobě umím docela představit účes typu - rozpuštěné vlasy, sem tam nějakou kytičku, nebo jinou drobnou ozdobu a třeba nahoře na hlavě nějaké pramínky - nevím, jak to popsat, jak se dělají copánky hned u hlavy, tak něco na ten způsob, třeba nějak natočené, ale těsně u hlavy a pak to nechat rozpuštěné, nějak tak bych to viděla, ty drdoly mě se na tobě moc nelíbí ..... ale je to jen můj názor.... ;-)
no hlavne aci sa v tom musis sama citit, mne sa tie drdoly pacia a ja som celkovo drdolova :-D :-D :-D ale ked sa v nich necitis, tak niee-ee :-p
Profilova fotka
cutty.... já jsem také drdolová, ale na aci mi to nějak nesedí, ale co, co ženská to názor, opravdu je nejdůležitější, aby se v to aci cítila supeer, jinak je to na .... :-D
;-) ;-) tak tak :-D
Profilova fotka
Ještě mě napadlo, že taky záleží na tom, zda aci bude mít závoj nebo ne..... Jinak já má dneska děsně nepracovní náladu...... a co mě to stojí sil, vykázat nějaký výkon.... Teď jsem si zase musela posunout kadeřnici na pozdější hodinu, páč mi to v práci zase překazily, ty moje úmysle.... ach jo :-(
no tenhle pátek budeme zkoušet s holkama z práce nějaký ten vyžehlený účes a na 17.8. jsem objednaná ještě k jiné kadeřnici...tak z toho snad něco bude... co něco takového? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
jo, to by se mi na tobě líbilo :-) neuměla jsem to moc popsat, ale tohle mi sedí :-) ;-)
akorát mi přijde, že to tu slečnu pak dělalo více při těle,když se koukneš na její běžnou civilní fotku.... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Trochu možná jo, ono to chce vyzkoušet, ale něco na tenhle způsob si myslím, že by ti seděl..... je to takové.... nevím, hravé ? :-D a zároveň slavnostní.... http://www.beremese.cz/album/view.php... nebo tak něco
ziraf: jo, na to už jsem tkay koukala,ale přišlo mi to takový "neučesaný" :-) jako málo slavnostní nebo jak to říct...
Profilova fotka
jj, tak to s tebou souhlasím.... hledala jsem tady nějaká albíčka, kde bych našla tvojí délku vlasů, nebo aspoň něco na ten způsob, a moc toho není :-(
ziraf: já toho hledala, i třeba na googlu účesy pro polodlouhé vlasy a vylezou z toho vždycky jen účesy pro vlasy dlouhé nebo drdoly...hezků účes z rozpuštěných polodlouhých vlasů jsem nenašla :-(
Článek se načítá
aci koki kukam na tie nove fotosy co si dala tak tie dorty su dost dobre 8-)
cutty: vypadjí jedle :-) musím vymyslet, jak bude vypadat ten náš - jak bude zdobený
aci no to mame podobny problem, furt hladam inspi na torty biele s cervenymi ruzami a za boha nic 8-( 8-(
Profilova fotka
Ahojky...cuttysark..poradíš mi,jak vypadá taový svatební program?už dlouho si hlavu lámu, jak připravit hosty na to krátké čekání, když se bude fotit, nemáš pro mě nějakou inspiraci prosím??:-))) Díky, o víkendu se vrhnu na ten cylindr, ať ho ženichovi dodělám a trošku připravuji byteček na příval přátel na rozlučku se svobodou(sobota před svatbou),přijedou přátele z Prahy atd..tak ať je mám kde ubytovat, tak to trošku dávám do kupy:-)))a mezipatro jsem vyklidila,abych se tam taky pak vytočila se šatama,dnes je lehce na to čas))tak takové detaily..kadeřnici a make-up snad přístí týden zvládneme nějakou zkoušku..uvidím..pak jsem týden pracovně mimo a je to tu..ufff...mějte krásný den..papa S.
soni my to mame jednoduche, lebo to mame na zamku takze hostia si mozu pozriet interiery zamku ;-)
my jim rozdáme svatební noviny a budeme mít připravné maličké pohoštění a alkohol...
ahojky, nám slečna organizátorka ze zámečku nabízela občerstvení a já ho odmítla. Ale v pondělí jí budu volat, že to beru zpět a ať hostům proboha dají alespoň limonádu. Aspoň budou někde spokojeně zaparkovaní :-) a nebudou se bavit pozorováním ženicha s nevěstou při focení :-)
aci kukam albik, tie vyzehlene su dobre x-) Tiduska to vam ponukli na zamku obco? To u nas nehrozi.... :-(
cutty: taky se mi ty vyžehlené páčí.....akorát nevím, jestli to není mmálo slavnostní...nebo jak to ozdobit...
ked das do toho biele kyticky tak to bude super! Mas peknu tmavu farbu vlasov a pekne to vynikne
No příští týden jdu ke kadeřnici,tak snad konečně budu vědět :-) a kdy se budete stěhovat do domečku?
domecek az neviem kedy na konci roka.....este neni dostavany riadne........no uvidis, kadernicka ti poradi hadam :-) ja idem 22.8. a tento vikend ideme objednat zakusky torty a kyti x-)
my už máme koláčky objednané...kolik toho budete mít? my cca 10 kg koláčků a minizákusky 3 ks/osobu...a pak samo dort
my mame 10ks na osobu so vsetkym, aj kolackami na oslavu a potom po krabicach po 20ks - 15 krabic a 3x po 50ks a 2x100ks. Pocitame 12000 kc
cutty: tolik peněz? ...mě to vychází cca 4500 za všechno - koláčky + minizákusky...bude z toho 22 výslužek (8koláčků+8 zákusků) a čtyři velké dortové krabice počítáme do práce (to je cca 1,5 kg)....
nj toto pocitam aj so 4mi dortami
tak to jo, dort je drahý ...
Profilova fotka
Ahojky holky,jaké máme na 5.9.objednané počasí, bude krásně, že jo??Se dívám z okna, prší...a věřím, že budeme mít krásně. Ještě se chci zeptat, kolik dáváte za kameramana??Já jsem obvolávala a padly i částky kolem 10tis...tak jsem byla teda lehce šokovaná...pořád nikoho nemáme :-( Včera jsem byla na zkoušce líčení, já byla nadšená, ale jak se obvykle nelíčím, mamča zase říkala, že je to moc...tak já nevím, ale cítila jsem se v tom super a sexy x-) kdyžtak uberem stínů na místě a bude:-))))))Hezky den přeji a ať se Vám daří při přípravách..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?