Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Taky přeju všem vydařený svatební den! Poradila bych, ať se nestresujete, je to úžasný den a i nějaká ta nedokonalost se ztratí. Je to tolik zážitků a emocí. Zrovna jem koukala na prezentaci z naší svatby a říkala jsem si, jak bych si to zopakovala. Nervozní jsem byla hlavně ráno, pak jsem se uvolnila a moc jsem si to užívala. Takže si to fakt užívejte a prožijte ten den naplno!
Profilova fotka
Ahojky holky, tady už přestalo pršet..jdu do sprchy a spát, snad je vše připraveno, držím nám všem palečky..ať se vydaří a neprší..Moc si to zítra užijte...A pevné nervy...(já jsem nervozní a chvílemi mám pocit, že mi je už všechno jedno:-))) Tak na zítřek..dobrou noc...
Profilova fotka
soni... tak pocitově jsme na tom stejně :-) Holky, držím všem palečky...... samozřejmě také sobě... a až to půjde, dejte vědět, jaké to bylo :-) Pa pa a držte se !!!!!!
ahojky, mladé paní :-) tak se hlásím jakoprvní, bylo to super :-)
Profilova fotka
Ahoj, zdravim vsechny novomanzelky, doufam, ze jste si svatebni den uzily stejne jako ja, bylo to moc krasne, jen je skoda, ze to tak rychle uteklo :-)
ayami: přesně,škoda,že už je to pryč
Profilova fotka
aci: divala jsem se na tve nove svatebni album, je videt, ze jste si to uzivali a bylas krasna nevesta :-)
ayami: doufám, že ty sis to takz užila
Profilova fotka
ahoj holky, tak už se také hlásím jako čerstvá novomanželka :-) Bylo to úžasné, moc jsme si to užili a vůbec se nám nechce do té reality všedního dne :-)
baby, aj ja som tu........bolo to PRENADHERNEEEEEEEEEE x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Ahoj, tak uz jsem taky zpatky, vsechno vyslo, akorat to rychle uteklo...
Profilova fotka
Ahojky holky..dřív nebyl absolutně čas..bylo to super, bomba, prostě skvělé..janekx:se nám ty naše svatby hezky proplétali..jezdili jsme proti sobě...atd na silnicích potkávali vaše povozy:-)))
Článek se načítá
Soni, taky jsem si to rikala, kdyz jste projizdeli... akorat nevim, jestli vas bylo tolik nebo jestli tam byla jeste nejaka jina svatba :-) v nezatkach jsem byla rada, ze jsme se na tu pazdernu vlezli, bylo nas tam nejak moc... a navic ty kone
Profilova fotka
Janekx:bylo nás dalo by se říct, fakt strašně moc:-)))))jiná svatba tam v sobotu na úřadě nebyla, ptala jsem se..proto jsme mohli rozhazovat i lístečky:-))a kudy jste ke kapličce jeli?Bavili jsme se s mojim, jestli tam nebylo hodně blata atd...
Z te tocny na pazderne v nezatkach jsme sli v pruvodu pesky a blato tam prekvapive nebylo, ikdyz v patek sklidili nekolik rad kukurice x-) a u te kaplicky je to vydlazdeny, takze taky v poho. A za celej den nam vubec nezaprselo, ja jsem byla tak rada!
Profilova fotka
Jj, že nepršelo, byla bomba..aha..tak to jo..jsme si říkali...
Profilova fotka
Ahoj holky,tak koukám, že pusto prázdno..to jste všechny odjely na svatební cestu??Já jsem dnes byla v práci a musím Vám teda napsat, že ten návrat do reality je fakt hoodně tvrdý (teda u mě byl..)ale ještě se můžu těšit na svatební cestu do Paříže a doufat, že si odsud nic nepřivezeme...jako prasečí či jinou chřipku a 20. opět nástup do školy..a už je to tady, zase člověk pofičí v tom stejném vlaku..ale byla to nádhera..opravdu..pořád vzpomínám a doufám, že vzpomínky zůstanou napořád takové krásné... Mejte se moc fajn...
cauky baby, ja dneska prvy den v praci, hnus a des, nestihacka brutalna......
ahoj holky, tak jsem zpět ze svatebky :-) cutty: super ti to slušelo,tedka jsem mrkla do alba :-)
diky aci, ty si tiez boola krasna, mali sme stastie s tym pocaskom, ze?
cutty: no bylo to jen tak tak....chladno a větrno,ale naštěstí nepršelo
Kde jste, holky, byly na svatebni ceste? Ja nikde, hned v utery jsem sla do prace a teda des... 8-(
my jsme byli v Egypte :-) bylo to super flákáníčko :-)
ja tez nikde, tyzden po svadbe s rodinou, az teraz v nedelu sme boli sami dvaja a vcera uz do prace :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, moc, moc Vám to všem slušelo:-)a počasí fakt vyšlo...Já byla v práci minulý týden jen čtvrtek, pátek a teď doma ležím, nemám neschopenku, mám dovču, ale nemůžu se z toho dostat, asi jak jsem po svatbě vypustila se starostmi, tak na mě ty nemoci skočily:-((a to jedem příští týden do té Paříže..musím se dát dokupy..tak to nehrotím a fakt odpočívám..a šéf už dnes volal, že lehl i kolega, co mě zastupoval, takže asi budu muset do práce, ale já mám tu výhodu, že můžu i z domu, tak to nějak zvládnem...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme zpátky ze svatební cesty, Paříž byla nádherná a počasí skvělé..moc jsme si to užili, jen to bylo náročné chtít všechno vidět, takže příště asi už bude spíš leháro u moooře:-))Mějte krásné dny S.
Profilova fotka
ahojky, zdravím! My jsme byli hned od úterka po svatbě v Turecku. Bylo nádherně :-) Na 8 dní, pak jsem ještě měla do konce týdne volno - taky jsem se léčila, taky na mě všechno asi dolehlo a sklátilo mě to :-) A od 21. jsem už zase v práci :-) A co, jak se holky cítíte jako vdané paní?? :-)
Profilova fotka
Ahojky kamu:člověk si to tak ani pořádně zatím neuvědomuje,co?V pondělí to už bud měsíc..síla...mno návrat je rušný a tady jsou v práci všichni zase nemocní,tak doufám, že to nechytím znovu, to už by bylo nad moje síly...Ale pořád se ještě představuju starým jménem..nejde mi to:-)
Profilova fotka
Tak to já jsem si už Soni celkem zvykla....zvedám v práci telefony, takže už mi to i jde :-) Ale je to zatím takové zvláštní, až mi běhá mráz po zádech :-) Ale užívám si to! Jinak taky zatím vyřizování všeho možného...ale ten den bych si klidně zopakovala!! :-)
ja tez ;-) a zvykam si na podpis novy, teraz uz som ale zase cela pomylena lebo hned po svadbe sme vybavovali hyposku a kedze nemam este nove doklady, vsetko slo na stare meno :-( takze sa tvarime ze sme slobodni =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?