Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
nj no ale uz ked som sa odhodlala do toho ist.....ale som velmi rada ze to uz mam, dalsia vec odfajknuta :-N :-N inak som dneska bola u tej krejcovej zuzit tie saty, tak nebude to problem takze tam idem snad dalsi tyzden na skusku zase :-N a co ty jak pokracujes? Ja sa na skusku ucesu a vizaze tiez niekedy chystam, ale este nemam kadernicku teda :-|
měl ajsem tedka moc práce, nestíhám psát.....koupila jsem nějaký blbiny do účesu, jdu tam ve čtvrtek,t ak uvidím, co mi udělá na hlavě...nevím, jestli si mám půjčit na tu zkoušku závoj, nebo ne......ten klobouk už asi padne, nemůžu nic sehnat a ten na koupení je drahej.... dnes je to fakt na nic, měla jsem debatu s našima, když to shnrnu, tkam i zas pěkně hnuli žlučí....táta razí taktiku, že je mu všechno jedno....no a máma zkritizovala, co se dalo....prý jsem napsala špatně obálka na oznámení - no t když jsem slyšela, tak jsem myslela, že mě trefí....krom toho,že tam mám špatně jnéna - napsala jsem Standa Vopička, mísot Stanislav Vopička....tak mám blbě i adrsy, že prý nevím, kams e píše PSČ...... pak přišel na přetřes dort....ten co jsem vybrala, je blbej, ošklivej a vůbec nevypadá jako svatební....a jiný dorty mít nebdete? no tak říkám, že od hájka, ty s tím ovocem a tavrohem...no toje blý, to se nehodí, objednej aspon jedne pořádnej svatební dort - s krémem a né žádnej marcipán a růžičky a tak....no tak říkám, že nic takovýho na mý svatbě nebude.... Pak další věc- kdy se budete fotit... - salome, jak s tebou cítm - po obřadu? vy jste se zbálzili, co tam ty lidi budou dělat, to na vás jako budou čekat ? - ano mami, budou na nás čekat a konec diskuze....no to se nedělá, vždyckys e chodí fotit a ž po obědě a tam máte u tý hostiny tkay park a ...no tak jsem zvědavá, jak to dopadne...vždycky přišlo " a co myslíš ty táto" - a z gauče se ozvalo "no mě je to jedno, já se tomu nebráním a mě to neurazí"...takže jednoznačná odpověd No a poslední věc, kterou jsme probraly bylo, jako bude probíhat svatební den....načež moje mamka mi oznámila, že at si nemyslím, že budu ráno spát, at se připravím na to, že budu vstávat v sedm.....a to mám obřad ve 14h holky - takže to mě ani nehne....chtěla mě přemluvit, at jedu s ní k holiči v 8 ráno a pak at jsem od 10 hodin až do těch 14 navlečená v šatech, abych byla připravená, až první hosti přijedou..... uf, takže pro dnešek toho mám dost a jsem pěkně vytočená....rozhodně nebudu vstávat v sedm, nejsem blázen, jestli ona chce, tak at vstane, ale já ne, proto jsem si zařídila odřad odpoledne, abych nemusela strašit po ránu
jezis aci to je brutal............ja mamku moc do svadby nevsuvam - vzdy jej ukazem, toto som si kupila, takto to bude a tak......ale pravda je ze sa do nicoho ani netrepe nastastie a respektuje moje rozhodnutia :-) aci ja by som asi ich niekam poslala a povedala im, ze ked sa im nepaci aka tvoja svadba bude, nemusia na nu ist..... :-x :-x tazko povedat, nepoznam tvojich rodicov a preco je mamka taka....mozno je moc velka konzerva alebo co, skus im nic nevravit a nech sa daju prekvapit priamo na svadbe......
tak oni to naštěstí neříkají jako že "tohle mít nebudeš".....ale prostě řeknou, že se jim tenhle dort nelíbí....takže to není ždáný dogma, ale je to nemilý to slyšet...oni to nějak zkousnout, to jo,ale ty řeči okolo.... :-(
no to by ma omylo, aby mi niekto kecal do svadby. Mne ked mamka nieco kecne, tak jej poviem, ze nabuduce sa jej uz z nicim nezdoverim a je zas chvilu pokoj......ako vcera, chceme kupit jeden domek a volala som tej pani, co to predava, vyzera to dobre zatial, tak hned volam mamke, a mamka hned, a pytala si sa na zlavu, a mala si sa spytat na zlavu, a hned tam znova zavolaj a spytaj sa na zlavu......jak papagaj!!!!! ]-( ]-( tak som jej povedala ze super ze sa tesi so mnou ]-( tak to pochopila a ospravedlnila sa :-N
takisto zalezi, ci ti rodicia platia svadbu alebo nie......to by som asi mala nejaku moralnu povinnost si ich aspon vypocut (aj ked stale - je to tvoja svadba a stale ma byt podla tvojich predstav, aj ked ju chcu platit rodicia). My si platime vsetko sami takze sa nikoho nemusime pytat o dovolenie ;-)
naši budou platit hostinu....takže nějaký poradní hlas mají :-) a zeptala ses na tu slevu? tedka je krize a všude píšou, že se má smlouvat, když kupuješ nemovitost...to je fajn, že máte už něco vybraného....
no to je jasne ze jo......ale my sme skor preberali ine veci ako cenu domu, no to este nedoslo.......inak ten domek je super!
a kde se domeček nachází? někde v praze, nebo mimo?
poslem ti link do IP, je to pri prahe :-) uvidime ako to dopadne......ale velmi by sme ho obidvaja chceli! ;-)
aci ta vesnicka je super - je tam vela fariem s konmi, asi 100m od domu tenisove kurty, priroda je tam totalne cista! Ten vzduch nas tam skoro zabil haha. Hned kusok od toho je respiracne sanatorium, to tiez asi o niecom svedci,,. inak tam su strasne drahe pozemky prave kvoli tomu, ze je to blizko prahy a mas dojem ze si niekde na konci sveta, ked tam prides ;-) tak to mame este dobru cenu, inak sa to tam pohybuje od 7-15 mil ;-( ;-( a nie je to az tak daleko od prahy, presne tak daleko aj teraz byvame :-N
no tak jestli je to tam tak ideální, tak je to fajn :-) a když jsou tam všechny baráky tak drahé, tak proč je tenhle levnější? není v tom nějaká čertovina? nějaký průšvih?
Článek se načítá
nene - pac neni velky, (my velkky ani nechceme), a ti, co ho postavili a predavaju, dostali pozemok od obce za velmi lacno, (predtym tam bola nejaka chatka s bezdomovcami a ti predavajuci su susedia, takze bezdomovcov chceli vystvat) takze to takto s obcou vyriesili k spokojnosti obidvoch
no a oni ten barak stavali pre maminku, ale ked uz sa skoro dostaval, tak maminka si nasla frajera a nastahovala sa k nemu :-D :-D takze dom pozbyl ucelu a potrebuju ho predat :-D
cutyy: a je to vůbec stavební pozemek, nestavěli tam na černo? když tam byla předtím jen chata.....abyste nemuseli pak žádat změnu územního plánu nebo tak něco....aby jim to vůbec zkolaudovali....
nn to uz je skolaudovane ;-)
no tak to máte asi štěstí :-) a byt už máte prodaný? Baráček vypadá moc hezky, je novej, tak to je fajn....
nemame, a to je prave ten problem :-S :-S :-S
no to je blbý :-( a varianta si vzít hypotéku na celý baráček a pak splatit z toho, za co se prodá byt?
no ved ano......akurat ze mame problem dostat 100% hypo lebo ani jeden nie sme CR obcan ;-( ;-(
cutty: no tak to je nemilé....a nemůžeš si vzít hypo na slovensku?
to ma nenapadlo......momentalne teda cakame kym predame byt a potom z neho budeem mat prasule ;-) uz sa nam nieco rysuje, len aby to vyslo x-) x-)
držím palce...
dik - vcera mi pisala ze na to nema, takze zase nic :-S :-S
dneska hodím do alba nějaký fotky z účesů, ale ty fotky, to je děs... kadeřnice dobrá, byla jsem u ní poprvé - na mámino doporučení...akorát je strašně blbá fotografka takže fotky ze zkoušky děs a já se nemám podle čeho rozhodnout...jen samé detaily kudrdlinek a žádný celkový pohled a to jsem si ještě doma zapomněla peníze, takže jsem po tříhodinovém česání, které skončilo v půl desátý běžela trapně k nejbližšímu bankomatu - no ostuda mám na výběr asi tka ze dvou variant - kytka na straně a k tomu vlasy kudrnaté - takže hodně podobné tomu, co nosím normálně.....a nebo drdol - kadeřnice mi ho doporučuje, že mám krásný krk, ale já nejsem vůbec zvyklá mít vlasy nahoru a nemít nic kolem obličeje....zkusím nějakých pár fotek vybrat a hodit je večer do alba...ale je to nic moc...
aci tak som kukala - mne sa pacia drdoly a ja drdol budem mat urcito, a tvoje fotky s drdolmy su podla mna najlepsie, ale zalezi aj ako sa ty citis. Ved ti moze nechat par pramienkov okolo tvare, nie? Inak aj ten prvy uces s kytkou je pekny, zase zalezi ci budes mat korunku, alebo zavoj, alebo co, ak by si mala zavoj tak ta kytka by sa podla mna do toho nehodila........tazko povedat! Inak mas super kvalitu vlasov a krasnu farbu ;-)
barvu mám novou :-) ta se povedla....závoj ani ten kloboukl nebude, bud bude drdol, nebo nějaká ta kytka na boku..
jo tak to potom moze byt i ta kytka........dneska sme boli s priatelom pozriet svadby v tom zamku, kde mame aj my, takze uz som menej nervozna......boli sme teda len vonku, ale vyzeralo to pohodovo, videli sme ako prichadzaju a odchadzaju zo zamku... ;-)
akorát nevím, kde sehnat nějakou pěknou kytku....všyude mají jen ty ošklivě umělé...
no tak daj zivu, ta ti vydrzi aspon pol dna......

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?