Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
sonicka: včera psali v MF dlouhodobou předpověď a na začátek září tam bylo polojasno a 22-28 stupňů, postupné ochlazování v první záříjové dekádě.....takže bude hezky, skoro se bojím, že bude moc vedro.... kameramana máme jen na obřad za 2600 kč
Profilova fotka
acimedaca:Fakt?To by bylo skvělé, klidně ať je tepleji, ale ať je krásně, to bych si moc přála...a psali to aj tadyk u nás na Moravě:-))))Já jsem se teď dovolala jednomu pánovi, říkal, že kolem 3.500-3.800 za celý den, od rána, oblékání až do +- 17h,což si myslím, že se hodí:-)))máme odpoledne schůzku,že mi ukáže nějaké práce, tak uvidíme...DÍKY MOC ZA INFORMACE,hezky den :-)
soni: to nevím, jestli i na moravě, byla to obacná dlouhodobá předpověd, tam to ještě nemají rozdělené :-) doufejme, že bude pěkně
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ.... Očekáváme, že celé období do 10. září bude teplotně nadprůměrné a srážkově průměrné,“ řekla Právu Dagmar Honsová z Meteopressu. Od 21. do 31. srpna se očekává přechodně oblačno a jen ojediněle přeháňky. Ráno 16 až 11, přes den 23 až 29 stupňů Celsia. Od 1. do 10. září by mělo být polojasno až oblačno, ojediněle bouřky a přeháňky. Ráno mlhy a teploty 13 až 8, odpoledne 18 až 26 stupňů Celsia.
Profilova fotka
Mnooo,tak doufejme, ze se dopoledne mlha rozejde a vysvitne sluníčko:-)))díky...já tajně doufám, že bude krásně...Jak jsi ty na tom s přípravami?Už jsi se rozhodla pro účes?Já budu mít zkoušku ještě týden před svatbou,ta první se mi líbila, ale asi jsem v tom byla zbytečně starší...
no teda vy ste toho dneska napisali....... inak, ja som objednala slnecno s miernym vetrikom, aby nebolo moc teplo, tak dufam ze to nesklame....... :-D my inak kameramana vobec nemame......budeme mat nadherne fotky, kameraman nie je pre nas az tak dolezity....obrad nam natoci bracho alebo niekto a bude.
Profilova fotka
cutty..to jsem si nejdřív říkala taky,ale tak se mě ptali naši atd..tak mě to začalo trošku vrtat v hlavě...a nakonec jsme se rozhodli, že si najmeme profíka:-)
cutty: já nechtěla kamermana vůbec, ale pak jsem tu četla nějakou diskuzi, co by udělaly nevěsty jinak a spousta jich psalo, že by si aspon na obřad vzalo kameramana, že si z toho skoro nic napamatují, jak byly nervozí a že teprve na videu si to vychutnaly.....tak jsem si řekla, že se to v těch výdajích ztratí...
nj obrad nam natoci bracho......my prave vobec nie sme videovo zalozeny, aj ked niekedy natocime nejake video aj tak si ho nikdy nepustime....tak naco......jasne ze svadba je ina vec ako ked natacas tigra v zoo :-D ale aj tak....zdalo sa nam, ze by to boli vyhodene peniaze.
no to mě taky, ale ta diskuze mě docela přesvědčila :-) rozhodně nechi kameramana na celý den,ale ten obřad jo...
no tak mozno budem lutovat......v kazdom pripadku na to nemame teraz uz prasule :-S
cutty: určitě nebudeš litovat
Článek se načítá
uz aj tak dufam ze nam to financne vyjde.....vela veci platime na mieste priamo na svadbe, tak musime naobalkovat prasule :-)
to mi povídej, o tom jsem taky přemýšlela, jak to udělat, jestli tahat sebou prachy...snad se bude dát platit kartou v hospodě...
u nas sa neda, ale my sme zaplatili zalohu dost velku, ale potrebujeme vyplatit fotografa, kapelu, prekladatelku...... a tak
cutty: paltitli jste zálohu v hospodě dopředu? my prý tak tři dny před, aby mohli nakoupit suroviny....cenu jídla (tzn. 35000 tis)..
jj my sme chceli, pretoze sme sa chceli zbavit prachov, az to uz mame z krku.....platili sme 60 litrankov, trochu nas to zruinovalo :-o :-o :-o :-S
to je pálka :-) no jo,aspon pak budete muset platit méně...tolik už se nepropije...:-)
je v tom aj hotel skoro pre vsetkych takze preto tak moc penazi...
už máš vlastně šaty doma? já jdu v pátek na další zkoušku, tka jsem napnutá jako tkanička..
koky aci vy to mate na lodi??? Saty nemam doma ale u kamosky, aby ich Haden nevidel ;-)
cutty: neee, to je jen náš svatební apartmán :-) takže už jsou hotové úplně? tak to musíš být ráda, ty moje jsou teprve ve stádiu výroby....
hjj uz su uplne hotove......
Profilova fotka
ahojky, tak kameraman bude stát se vším všudy kole, 4tis,což se dá, fotografka ještě trošku méně, navíc můj kamarád, poloprofesionál nás také bude fotit, takže doufám ,že záznamu bude dost...včera jsem si vyzkoušela výzdobu stolů a bude to hezké..mě se moc líbilo, jen si nevím rady se skládáním ubrousků, nemáte na to někde odkaz nebo neviděli jste někde postup na různé variace?diky a hezky den
soni tak to de :-)
Profilova fotka
Cutty:že jo?když mi do telefonu říkali pálky kolem 10tis,tak jsem byla šokovaná,ale sháněla dál..pán mě příjemně překvapil, je takový akční /mám takové lidi ráda, sama jsem taková/ takže myslím, že nám to bude vyhovovat..
Profilova fotka
Soni, mě kamarádka, která pracuje v oboru (v hotelnictví) doporučila, že nejlépe na první pohled vypadají klasicky složené trouhelníky nebo špičky nebo jak bych to řekla!! Že jak se vejde do sálu (nebo kde je hostina), tak to pro oči vypadá nejlíp :-) A pak to prý stejně všichni dají pryč :-d Tak to tak asi taky udělám!
a este take co sa obtocia okolo sklenicky a potom maju ten tvar trubky
jj, lépe vypadá, když to stojí, než když to leží.....:-) no když to po sobě čtu, tak to má i více významů :-D
Profilova fotka
aci:-))))))))))))))))))))))))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?