Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Doufám , že se svatebčani zabaví sami :-D o kamarády se nebojím, spíš v rodině, aby nebyla křeč atak, ale máme pár rodinných šprýmařů a když si dají sklenku, snad rozpaky odpadnou.
ahoj zirafka, mylim sa ked si myslim ze Ploskovice? My tiez ;-) a tiez 5.9. ;-) :-D
a ahoj aj ostatne baby 5.9.-ve 8-) 8-) , pridavam sa k vam, ak mozem......
ahoj, my také uvažujeme o termínu 5. 9. 2009, ale zatím jsem krom zásnub nic jiného nestihli, myslím, že je ještě čas, tedy alespoň doufám ...
ahoj cutty a moravko, vítejte, aspoň se to tu rozroste :-) všem hezký večer :-)
Profilova fotka
ahojky, taky máme datum 5.9.2009 v Nových Hradech ;-)
mishmash: taky jsem uvažovala o nějakých hrách nebo programu pro hosty, ale nějak mne nic krom hudby, čtení přání a krájení dortu nenapadlo. Promítání fotek jsem na jedné svatbě viděla a bylo to docela zajímavé.
no problém s ubytováním svatebních hostů budeme mít taky ... bud. manžel je ze sev. Čech, svatba bude ve Slavkově u Brna, kamarádi přijedou z Prahy a Brna a půlka rodiny je ze Slovenska....u nás to jinak nepůjde než ubytování v penzionech v okolí
juchu, ty máš takový pozitivní nick :-D
Profilova fotka
moravka: tak zkus najit restauraci primo s ubytovanim, ja mam takovou ve Zbysove..mam to podobne jako ty vsichni jsou od jinud, tak budou spat rovnou v miste hostiny, ma to vyhodu ze kazdy muze odejit kdy chce
Profilova fotka
mishmash: no viď :-D jestli všechno dobře půjde, budu se jmenovat Jochová, tak proto :-)
tak nezahalajme s temou a priznajte sa, co uz mate vybavene? My nic 8-) Vcera som objednala restiku a to je tak vsetko :-x
Článek se načítá
Profilova fotka
ja nemám vůbec nic, myslím, že ještě máme čas, vždyť je to až za celých dlouhých 8 měsíců....ale na druhou stranu zas nehodlám nic nechávat na poslední chvíli. cuttysark: koukala jsem se do tvého alba - taky budu shánět červenobílé doplňky, šatičky nejspíš taky budou bílé s červenými nebo vínovými doplňky ;-)
Ahoj nevěsty, jestli můžu, tak se taky přidám. S přítelem také chystáme svatbu 5. září 2009. Včera jsme si byli zamluvit místo na hostinu a v pondělí to musím ještě potvrdit na matrice. Chceme trošku netradiční místo, tak raději co nejdřív...a co všechno už teď zařizujete?
Profilova fotka
Hurrá, máme už oficiálně zamluvený termín A TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN BUDE 5.9.2009 a hodina H 12.00 :-) Už se moc a moc těšíme .... Tak snad se připojí další nevěstinky ....
juchu, tak to sme dve :-) predstavu uz mam, este to vsetko pozhanat, zejo.....my to mame o druhej ako posledny par......
přidávám se :-N , my máme zařízenou hudbu, místo obřadu a hostinu, už jsem se byla dívat i na šaty a jsou moc nádherné :-) , jinak nic jiného nemáme, co vy ostatní?
taggy: dívala jsem se na tvé album příprav a moc ti ty šaty sluší, ve všech vypadáš moc hezky :-)
Tak my mame zatim jen misto obradu a hostiny. Hudbu zarizujeme, akorat se nemuzeme rozhodnout, jestli kapelu nebo DJ. Kazdopadne ale chceme take karaoke :-) Na saty se pujdu podivat asi az tak v breznu, zatim vybiram na internetu... Nejakou inspiraci snad jeste nacerpame na svatebnim veletrhu v unoru.
Ahoj holky, tak my už máme domluvené datum na matrice, budeme to mít v jedenáct hodin, zamluvený hotel a restauraci na hostinu a včera jsem si v praze koupila svatební šaty, dneska jsme je přivezli domů, jsem nadšená. jsou úplně jiné, než ty, co jsem si zkoušela v půjčovnách, takže super....teď už zbývá jen doladit boty, doplňky, oznámení a tak....a jak vy jste na tom s šatičkama??
taggy: a kde jsi nakonec vybrala saty? Docela zavidim, me to teprve ceka... Ja se prave snazim najit nejakou kapelu, ale kdyz uz se mi konecne nejaka libi, tak nema volno :-S
Byli jsme ve třech salonech a nakonec zvítězil atelier della sposa...paní tam měla zrovna fofr, tak nás dokonce nechala, abychom zkoušeli sami...to jsem ještě nikde neviděla a bylo to super, měli jsme na to klid, žádné prodavačky kolem...ale já ty, které mám uviděla i když jsem zkoušela ještě další tři, už jsem věděla, že to jsou ony a že ty si odvezu....jsem ráda, že je mám, protože už mě to snad ani nebavilo vybírat, jedny hezčí než druhé. s tou kapelou ti asi neporadím, nám bude hrát kamarádka, která pracuje v rádiu a je dj - ještě se s ní musím domluvit
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám, že jsme pozadu, my máme zatím jen ten termín, tedy místo obřadu a místo hostiny.Tu ale musíme doladit. Jinak doma máme polštářek pod prstýnky, podvazek, boty, špendlíčky na vývazky, vybrané máme oznámení, to objednáme v únoru, vybráné jsou i prstýnky , ty budeme řešit přes léto... ale pořád se vynořují další a další věci k řešení :-) Taky doufáme, že načerpáme inspiraci na svatebních veletrzích...
Profilova fotka
pro cuttysark': ne ne Ploskovice, ale státní zámek Libochovice....
ahoj nevěstinky, my máme místo obřadu, hudbu na obřad a hostinu + šaty, na ty jsem pospíchala :-D a jsem ráda, že je mám z krku.Co se ostatního týká, jako prstýnky a dorty a výzdoba jsme rozhodnuti od koho co vezmeme, ale zařizovat to budeme až někdy na jaře nebo později, času dosti :-) Fotit nám budou kamarádi a nakonec jsme se rozhodli, že svatbu si ozvučíme sami, takže ani kapela, ani DJ.
Ahoj holky, taky asi chystáme to hlavní zařizování až na jaro, tak březen, duben, květen....a jak dopředu chcete řešit kytky a dorty....a máte představu, kolik tak stojí kytka pro nevěstu a pro maminku? a co dort?
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
taggy: My jsme ted jeste zamluvili kapelu a s dalsim zarizovanim take pockame az na jaro. Ohledne kytek - ja mam nejradsi gerbery, to nejsou zrovna moc drahe kvetiny, myslim. Ale i tak pocitame, ze nas kytky (pro nevestu, maminky, svedkyni, korsaz, vyzdoba aut pro nevestu a pro zenicha, neco na hostinu) vyjdou tak na 4 tis. Mozna vic... Na auta ale dame spis nejake masle a medvidky. Dort chceme urcite marcipanovy - tripatrovy nebo ctyrpatrovy. Jeste nevime, odkud ho objedname. Ale bude stat take urcite 3 tis. a vic. Svatebni kolacky a nejake dalsi cukrovi/zakusky budeme pect doma.
alena: tak já chci určitě růže a kytku platím sobě a mamce, ženich už bohužel maminku nemá...na auto máme medvídky už doma a stuhy vyjdou na pár korun.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se přidám, máme termín a místo :-) , podvazek, polštářek pod prstýnky, já mám botky, nádherné, pohodlňoučké, prostě bomba, máme vybrané oznámení a prstýnky, teď jen čekáme na vzorek oznámka a pokud budek alespoň z půlky tak krásný, tak ho objednáme, na prstýnky máme čas, pán, u kterého je budeme nechat dělat, říkal, že stačí pohodlně měsíc před, takže tam pojedeme asi v červnu nebo tak nějak, co se týká kytiček, já mám vybrané kaly, budou rozhodně dražší, ale zamilovala jsem si kombinaci kal a frezií ( teď doufám, že jsem nespletla název té druhé kytky - každopádně fotku mám v albu :-) ) a na základě kytek jsme snad posté změnili celkovou barvu svatby - bude do oranžova...Už jsem začala vyrábět vývazky, jde to krásně, a jsou moc hezké... áme objednané skleničky, takové krásné, vysoké, se srdíčky a nechali jsme si vypískovat naše jména a datum svatby, taky jsme objednali organzu a vlizelín na auto a na stoly a tak. Akorát vybíráme místo hostiny a večerního rautu, tedy řeknu vám, dá to fušku, to zorganizovat... Příští týden budu volat na šaty, to bude něco na mě, strašně nerada chodím nakupovat oblečení, vyzkouším dvě věci a už mě to nebaví, ale kamarádka mi říkala, že to je něco jiného, protože holka vypadá jak princezna a tak to baví každou. No uvidiíme. Taky vám do toho partner mluví? Mě hrozně, na jednu stranu mě to rozčiluje a na druhou jsem ráda, je vidět, že má zájem... Holky, nevíte, kde bych mohla sehnat noty k písni od Petry Janů - už nejsem volná? Uf, jsem se nějak rozepsala, přeji hezký zbytek víkendu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?