Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Profilova fotka
kamusek:tak do špičky, ten trojuhelník si myslím zvládnu:-)))díky za radu, ještě mrknu na net,ale zatím jsem žádnou "instruktáž"nenašla...
Soniccko, ted jsem to taky hledala, zadej si do google napkin folds a najdes hodne instrukci, i kdyby jsi neumela anglicky, podle fotek se to da. Ja jsem nasla hodne peknych skladani na napkinfoldingguide com.
baby 22 dni :-) :-) :-) x-) x-) x-)
cutty: to je strašně rychle....
Profilova fotka
Ahojte holky, vůbec nestíhám, hrůza.... celý víkend jsme strávili v Praze ( setkání rodičů a tak ) a jsem z toho tak unavená, až hrůza.... Koupila jsem si nové svatební boty, pohodlňoučké hned na první nazutí ( sice 2000,- =-), ale co naplat, že :-) ), koupili jsme skleničky na svíčky, samo že v Ikei :-D a minivínka, takže už by nám měl jen dorazit bryndák a je hotovo. Teda relativně, pořád nám chybí dodělat takové blbůstky, ozdoby na auta, výslužky a tak, ach jo a dnes nám tam spadne 18 dní do svatby.... ŠÍLENÉÉÉÉÉÉÉÉ :-D
ziraf: už jen 18 dní? tomu ani nevěřím.....no jo, je to tak...to je hrůza
boze, 18 dni......strasneeeeee! my sme cez vikend objednali tortiky, kolacky a kyticky, huraaaa aj autiko sme boli pozriet veterana, teda, to vyzera tak dokonalo, ze nic lepsie sme si nemohli ani priat! Este aj farebne sa nam hodi do svadby :-D
cutty: tak to je super...já včera objedna za 2000 výzdobu na stoly, organzy, lístky a tak....hodila jsem do alba fotky šatů z páteční zkoušky :-)
Profilova fotka
Aci.... šatičky jsou nádherné :-) Už máš vymyšlený nějaký účes? Aci, jak skladujete to napečené cukroví? Já snad dnes hodím do alba nějaké fotky, ale nevím, jestli to zvládnu, poslední dobou fakt nestíhám :-( Holky, začínám mít tak trochu svatební horečku..... občas........... :-D
ziraf: svatební horečku nemám, spíš mě děsí, že to nestihnu :-) na účes jdu dneska ke kadeřnici, bude to bude něco vyžehleného s koruknou, nebo nějaký drdol, uvidím, co mi poradí....cukroví skladujeme na chalupě, rozložené na tácech, máme kamenný barák, takže je tam pořád chladno a krásně se to tam rozelží, děláme to tak i na vánoce
aci ty foleeeeeee tie vase svadobne kolacky vyzeraju superne! x-) x-) x-) a saticky su fakt nadherne tyjo !! x-) x-)
cutty : dik :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, týý jo, to šíleně letí...aci:šaty jsou prostě bombastické, nemohla jsi vybrat lépe, moc Ti sluší..a ten poslední účes není špatný, to já fakt ještě netuším, my to musíme vymyslet týden před svatbou,tak jsem fakt zvědavá, nakonec nechám rozpuštěno, natočíme, dáme korunku a bude..uvidíme:-))))Jdu ještě pracovat, je fakt, že už vůbec nestíhám dávat fotečky do alba.. Mějte se krásně
aci tak jak skuska ;-)
cutty: hodila jsem fotky, docela to ušlo,akortá slečna mi udělala na temeni moc velkou bouli.... myslím, že tenhle účes bude to pravé - není to drdol ani rozpuštěné vlasy....akorát by to mělo být takové víc živé a vlnité, tohle slečna moc stáhnula....
aci to vyzera super! Akurat by som to trochu este upravila na tej pravej strane tu 'ofinu' trochu natocit a upravit, aby to nebolo take plysove, vies co myslim. Ale zo zadu a zlava to vyzera super!! x-) x-)
cutty: no musí se to ještě doladit, já bych chtěla bay to bylo víc jak ten účes podle kterého se to dělalo, tos e týká i té ofiny a těch stran.....uvidíme, nechám se trochu ostříhat, tedka mám tu ofinu hodně dlouhou koukala jsem do tvého albíčka, pěkná výzdobička :-)
nj ono to vsetko vyzera inac v svadobny den, ked si namalovana, nacesana v svadobnych satoch......ja idem na skusku ucesu v sobotu, som zvedava x-) a diky za pochvalu.....
no jasně, že všechno dohromady to bude super....máš to pěkný, to já na to takový věci kašlu, nějak už to nestíhám..
nj to su take drobnosti ktore robime ked si na ne spomenieme.......a to je vsetko, uz nic ine nebude :-N uz len naplnime vinecka, nalepime na ne etikety (menovky), rozosleme svadobny program a je to ;-)
já vymýšlím jmenovky a jsem z toho na nervy...nevím,jestlipsát jen jména, nebo příjemní, nebo jen babička, to zase nejde, jsou tam tři babičky...uf, je to fuška, nikdy bych nečekala, že jmenovky můžou btý takový komlplikovaný
my to mame tak - mame 3 ks mena Rob - neriesim to a u nich pisem Rob Smith, Robert a Rob, kazdy vie, kto je kto, potom mamky mame ako mami (moja) a mum (Hadenova),potom mame 2 honzov - jeden bude honza a druhy prezyvka .... snazila som sa vyhnut prijmenim a inak som kazdemu pisala len meno :-) u vas by som napisala babicka Novakova, babicka Majerova....., maminka nevesty, tatinek zenicha a ostatnych menami normalne
hmm, uvidím, jak to bude, už jsem z toho na hlavu, taková maličkost a jak mi to zabralo čas :-) taky musím uděla potisk na krabičky s výzlužkou, ale to bude jen jednoduchý obrázek a všude stejný..přítel maká na svatebních novinách, už máme cca 6 stránek
svatebni noviny nerobim, ani som nepochopila co to je ;-)
no já to beru jako informační deník....bude tam program dne, cesta na obřad, něco o obřadním místě, menu v restauraci, info o ubytování..pak nějaké vtipy a ffotky nás dvou. Použiju to po obřadu, když se budeme fotit, aby se lidi nenudili...
jaaaaj tak to my posleme mailom taketo info, nechce sa mi s tym serkat :-)
hele, mě napadalo, u vás se vlastně dopravují obě rodiny z dálky, co? nebo tovji příbuzní žijí taky v čechách?
no mamku mam tu v prahe, par kamaratovje z CR a inak sa vsetci potrepu so Slovenska, Anglicka a Noveho Zelandu ;-)
tak od zajtra 2 tyzdne ;-) ako ste na tom s nervozitou?
strašně to uteklo....já jsme nervozní,ale ne ze svatby, ale že to nestihnu všechno zařídit....:-( zítra jdu na šaty, už by měly být kompletní..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?