Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
1
41
42
tak dneska máme měsíc od svatby, taky na vás padá taková nostalgie??? tak ráda bych vrátila čas..... :-(
juu mesiac od svadby, ja som tiez nostalgicka......kukam fotosy a tak ;-)
Profilova fotka
Souhlasím s vámi holky....taky bych si to zopakovala! Když vidím ty šaty a všechno kolem, a uvědomím si, že už si je nikdy nevezmu na sebe... :-/ Jo dneska chystám pro manžílka slavnostní véču, vínko a tak... :-) Důvod k oslavě se má vždycky najít ne?? :-) A taky mi zrovna došly do práce vytištěné fotky (asi 1000 kusů - pro celou rodinu), tak mě čeká večer třídění a dávání do alba! Ale jsou to nádherné vzpomínky.. :-)
he, manzel je dneska na futbale, ten si vedel vybrat den.........ale tak kedy sa uz utka Sparta a Slavia pry 8-( 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím Vás po dlouhé době...jak se máte?Musím se přiznat, že mi to naše podívání chybí...my jsme teď pořád na domečku a makáme a makáme..aby před zimou bylo vše připraveno,přes zimu doděláme obklady, objednáme kuchyň a na jaře se už budeme stěhovat jupííí...takže mám teď takové starosti, do toho práce, škola, nenudím se..holky, tak už jste si zvykly na nové jméno?Já pořád ne, a to už mám téměř všechny doklady nové...musím cvičit...a jaké změny se staly svatbičkou u vás?mě se zdá, že si žijeme pořád stejně hezky a nejvíc se mi líbí, když manžel přijde domů a zavolá ženooo, jsem doma:-))))
ahojky sonicka, u nas je to tak, ze sme v svadobnu noc pocali potomka ;-) a tak sme trochu tehotni teraz x-) x-) x-) nova skusenost, nas vztah dostal novy rozmer. Okrem toho sme super busy, takisto sme kupili dom a teraz ho dorabame, stahovat by sme sa mali niekedy pred Vianocami. Ja este stale nemam nove doklady, pretoze sme sa brali tu v CR a na Slovensku cesky oddaci neplati, takze sme to museli poslat na matriku na Slovensko, kde nam vystavia slovensky oddaci s ktorym mozem vybavit OP a nasledne vsetko ostatne........a to trva 3 mesiace, takze este nic nemame, oficialne som teda este stale slobodna... :-| :-| :-| ale v praci som si uz na nove meno zvykla, davam si pozor aby som sa nepomylila, je pravda ze ked sa podpisujem tak mi to este niekedy ujde, ale co, to je len hakybak, takze ani nieje poznat, co to je za podpis. U nas sa tiez volame manzel a manzelka (teda, anglicky) ale je to pekne.... x-) x-) niekedy si povieme, si moj muz takze posluchaj prikazy, alebo naopak, zena, rob, ci ti kaze tvoj muz, a je to celkom sranda :-D
cutty: moc gratuluju!!! tak dneska 2 mesíce touhle dobou mi začínal obřed.. achjo kdy mě ta nostalgie přejde :-D
ahoj holky, taky jsem si říkala, že máme dneska 2 měsíce....oslavili jsme to s manžílkem bonbonierou :-)
já dostala kytku a přpravil dort a chlebíčky... :-)
Profilova fotka
ahoooj,teda cutty...GRATULUJI strašně moc..tak to je bomba,že se Vám to povedlo napoprvé..z toho já mám trošku obavy, už nejsem nejmladší..ale chceme všechno v klidu dodělat, na domečku jsme pořád, ale stěhování atd..vidím až na jaro..ty vánoce by byly strašně hektické...to je fakt bomba..gratuluji.. A já holky na výročí pořídila lístky do kina na 2bobule..super,doporučuji:-))
ahoj holky!! nějak nám tady ta diskuze chřadne :o) tak kolik nám přibilo maminek???? :-)
Profilova fotka
Ahojky,jj, si říkám, že mladé paní sem už moc nechodí a to je škoda...chybí mi to naše povídání...u nás miminko ještě ne, řešíme domeček, takže na miminko si ještě chvíli počkám..snad příští rok 8-) teď si zařídíme bydlení, na jaře se chceme nastěhovat, když to vše finančně zvládneme...na mikuláše to budou už 3 měsíce, budeme čtvrt roku vdané:-) přeji hezké a pohodové dny..S.
Článek se načítá
nojo to to letí co v pátek jdu na svatbu spolužačce ze střední, docela jí to závidím vdávala bych se zase :-N ale co se dá dlěat už to mám za sebou, my jsme se dostěhovali asi před měsícem ještě jsme líní takže nekteré věci máme ještě v krabicích ]-( a začínáme se připravovat na vánoce :-) už mám napečené 2 druhy cukroví o víkendu budu dělat věnce...
Profilova fotka
ahojky, ja pecu zatim jen pernicky, mam pripraveny adventni vecer z perniku, o vikendu ho nazdobim a dodelam a chci upect pro netere a stihnout do mikulase nazdobit..Adventni venec mam uz 14dni, ten jsem stihla v predstihu a chci si vyzdobit jak "stavbu", tak u nasich,kde ted bydlime..a tesim se na to..snad se to v praci trosku uklidni..ted resim kuchyn a shanim a vybiram..jak jsem se na to tesila, tak jsem z toho ted takova nervozni, je toho strasne moc..vcera jsem si koupila troubu a digestor..takze tak opatrne se to snad blizi do finale:-)mejte se moc hezky :-)
Profilova fotka
ahojky holky, dnes to jsou tři měsíce,co jsme vdané a je také sobota..:-) přeji krásný víkend a příjemné strávení adventu..
ahoj holky, som nevedela ze sem este niekto pachne, diky za gratulacie, my sme sa nesnazili, ale proste sme prvy krat do toho sli bez balonku :-) inak HA uz neberem asi od ledna. Hrozne sme stastni ze sme sa nemuseli ani snazit :-D :-D
Naopak já bych si ráda s vami povidala i dal je to skvělé že to vyšlo takhle na poprvé když kouknu na modrýho koníka co to některé stojí námahy :-| no a jak se těšíte na první manželské vánoce???? :-D
werunka, ja sa tesim, dostanem stenatko pod stromcek a hned ho po vianocach sa stahujeme do noveho domecku, inak nepripravujem nic, na stedry den spravim zemakovy salat a pstruha a napecene mame a aj tak budeme len sami dvaja, manzel sa moc netvaril na myslienku ,ze posledne vianoce vo dvojici by sme travili u nasich, co zas chapem. Dalsie vianoce uz budeme traja a bude tu uuuplne ine.... :-N
Profilova fotka
Ahojky,i já jsem moc ráda, že si s Vámi můžu dál povídat..Já jsem dneska ještě v práci,ale tak nějak připraveno plus mínus máme..štědrý den strávíme v našem novém domečku, ale kompletně se budeme stěhovat až na jaře..po nového roce bude fičák, v lednu mám kulaté narozeniny, přivezou kuchyň, chceme mezi svátkami, mimo to,že půjdu do práce už vymalovat, koupit lino..mno, bude to fičák, moc se těším a hlavně, že příští rok už bych taky chtěla, abychom se zkusili soustředit na miminko..hned jak opadne frmol se stěhováním, snad to všechno vyjde a půjde bez problémů,ve škole také válčím jak to jde...joo, první manželské vánoce..poprvé nebude s našima,ale sama s manželem..k našim pojedeme i tak..pak na půlnoční..bude to nové. Přeji Vám tímto krásné a pokojné vánoční svátky a moc si to užijte.S.
Holky moc vám přeju že to máte takhle skvělý nás z bytu vyrazili čili scháníme něco co bysme mohli koupit jenže v Praze máme tak akorát na garsonku... Jinak nám v neděli umřela babička takže letošní vánoce budou opravdu veselé. Tak holky krásné svátky a pro cutty at si užije poslední vánoce ve dvou :-) i když už jste vlastně tři ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, jak se máte?koukám, že letos tady ještě žádná z vás nebyla, to je škoda..:-(chtěla jsem vám napsat, že do konce měsíce se už chceme pomalu a jistě nastěhovat, je to paráda..už mám týden kuchyň a všichni ji chválí a ptají se, kdo ji navrhoval, tak hrdě odpovídám, že sama..už se těším, až tam budu vařit a rozmazlovat rodinku...tak dejte vědět, jak se máme, cutty..pošli fotečky - ukaž bříško..co domek?jak se cítíš?těším se..piště pište...hezký den S.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky holky..tak koukám, že už sem chodím jen já:-((( jak se máte, jak se Vám daří?nenechávejte mě tu samotnou a napište mi...přeji krásné, sluníčkové dny
Diskuse pokračuje po 3 měsících
ahhhhhhhhoooooooooojjjjjj soni....... my ok, uz mame 3 mesacne mimi a nas vztah to posunulo uuuplne inam.....
1
41
42

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?