Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
uffff....zubaře nesnáším, je to děsný :-( a těch peněz....no aspon budeš mít hezké zubky :-) Dolehlo to na tebe? to já jsem zvědavá na sebe, jak to na mě dolehne na zkouškách šatů....
chjooo zas som mala nocnu moru...obrad za 2 hodiny a ja neoholene nohy, saty boli velke, boty som nemala ani bizu...no stres obrovsky! Som bola rada ze zazvonil budik :-)
..mě se tuhle zdálo, že babičky přišly v nočních košilích....:-)
ahojky, můžu se přidat?? mám spoustu otázek....dnes jdeme s přítelem na matriku a zamluvit datum - 5.9.09 a ještě nemáme nic zařízenýho...tak potřebuju radit a radit...nemám vůbec tušení co musíme udělat, jen to obřadní místo nemůžem sehnat, ktetý by se nám líbilo...nějaké návrhy :-(
flediese: vítej..určitě se můžeš přidat....a víš určitě, že u vás oddávají 5.9. ? já jen, abys nebyla nepříjemně překvapneá - mě to taky potkalo - zvolila jsem si datum a pak zjistila, že mě v tom datu v praze nikde neoddají, protže to není oddávací den, nebo už je plno...nakonec to mám domluvené přes protekci. Ale jestli to je u Teplicích vás oddací den, tak by ti to mohlo vyjít....pak je důležitý hned zajitit nějakou restauraci na jídlo - s tím souvisí senzam hostů, absy věděla, kolik lidi budete zvát....no a ty ostatní věci, na to je pak klid - obřad a restaurace jsou nejdůležitější. Pak ještě fotograf a hudba. Ostatní se v pohodě zařídí.
tak to ráda slyším, byla jsem na diskusi vedle, a tam mě hned odrovnali, že na nic nemám čas, a že to bude kytka ze zahrádky a dort od babičky...a šaty jen letní. Tak z toho mám hrůzu...jak dlouho trvají prstýnky? v půjčovně na mě asi taky budou koukat jak na blbce co?
to víš, já nejsem ideální nevěsta, já to tka nežeru a na přípravy mám jen půl roku :-) a né rok a půl...na dort a kytky je čas, to se dá zařídit klidně v červenci....nejhorší je opravdu ten obřad a pak hospoda na hostinu - jestli budete mít málo lidí,tak je i to v pohodě, ale my máme 70 lidí a byla to fuška, protože tak velkých hospod je málo a byly už i zamluvené. Prstýnky trvají obyčejně tak 4 týdny, ale tedka je nával, všichni si objednávají, tak to může být i týdnů 6...záleží kde, Teplice taky nejsou tak provařené, jako praha, tam už se tedka nedá sehnat skoro nic volného - jako v praze myslím. My máme prstýnky z menšího zlatnicvtí v liberci a budou za 14 dní hotové. co se týká šatů, tak výběr třeba bude omezený,ale dneska je těch salonů tolik, že určitě něco najdeě...třeba budeš muset víc objíždět, ale já myslím,ž e seženeš :-) Já jsem se tkay pro šaty rozhodla teprev minulý týden...
flegiese, my nemame este kytky ani dort a nemam dojem ze by som mala stresovat......... :-N kvetinarstiev a dortarstiev je tolko, ze sa jedno z nich urcite najde, vobec sa toho nebojim.....ako vravi aci, matrika a restika su najdolezitejsie :-)
njuhuuu hlasim ze mam boticky ;-) ;-) ;-) mam ich v albiku, povedali by ste, ze maju asi 4 roky? :-N :-N :-N
botičky hezký, klasika, takové jsem si taky představovala, ale sehnat je bylo nemožný....já zkoušela o víkendu klobouk, ale nevím, cena je děsná (4000 kč)
aci no ved ano, si myslis ze preco som vytiahla moje stare.......lebo teraz take nezozenies :-| :-| :-| :-| a pre mne tie hypermoderne spicate ohavy nie su.....nepacia sa mi a nerobia peknu nohu. Kdezto toto...... x-) x-) x-) no aj tak budu boty skryte pod satami, takze som vsadila na pohodlnost :-) :-) :-) tesim sa ze toto mam vybavene
to máš dobré, že je máš rozšlápnuté :-) to já musím teprve udělat....kéž bych si mohla vzít svoje staré lodičky, ty jsou tak pohodlné...ale jsou černé...:-(
Článek se načítá
njnj teraz som sa dozvedela ze musim ist na otocku do londyna buuuu sa mi tak chce, kvoli jednemu debilnemu papieru...... ]-( ]-( ]-(
nj, to je blbý, ale tak aspon ceny letenek jsou příznivé :-)
to celkom su :-)
to budeš mít jen na jeden den, na otočku...:-)
nj ale nebavi ma to, mame kam teraz davat prachy :-(
NO TO JE JASNÉ...ale co naděláš, když je to kvůli svatbě....
nj no co spravim si vylet........prave piseme tomu notarovi, musime totiz poslat ten papier notarovi, aby to znovupodpisal (ten dokument-original - no haluz) a potom nam to poslal spatky sem a ja s tym potom poletim znovu do londyna. No pakarna :-|
? tomu nerozumím, není to zbytečně složité? nejde to poslat poštou?
to ano, ale im by to trvalo 3 tyzdne a bojime sa ze to stratia...
hura hura mam bizuterku na svadbu! Korunku, nahrdelnik, nausky! Kuk albik ;-) ;-) ;-) moooc sa z toho vytesujem :-N :-N
koukám do alba a nic nevdiím.....každopádně gratuluju k dobrému nákupu :-)
aci no tak som necakala ze tu budes a ze budes tak rychla ;-) ale uz je to tam ;-)
no jo, byla jsem zrovna tu....koukám, koukám na to, je to mooooc hezké....kdepak jsi to koupila? to byla náhodná koupě?
no jako ja som ani niic nechcela kupovat ale vcuclo ma to do Ceskej Bizu na Vaclavaku :-D
a skakalo to na mna ze si mam nieco kupit :-D :-D ale bol to des bes, aby sa to hodilo k satom a zaroven k sebe (korunka k nahrdelniku a potom este nahrdelnik k nausniciam - nie je to sada, aj ked to tak vyzera :-p :-p
jo, říkalo to "kup si mě " , vid :-) já jsem se dneska objednala ke kadeřnici a vizážistce na zkoušku účesu příští čtvrtek....tak jsem zvědavá..
maju tam nekonecny vyber, takze brutal, stravila som tam 3 hodky =-)
ty jo....3 hodiny? to bych padla....ale vybrala jsi krásné...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?