Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
diky......no.....neviem......este tam asi polezem raz a s riadnym fotakom, nie s tym malym prditkom, mozno to bude lepsie.....
já myslím, že jsou dobré, opravdu :-)
přidám se k diskuzi. Šaty ti moc sluší :-)
mixi: vítej....zatím žádné albíčko?
mixi, diky...uz som ale pisala majitelke salonu, ci by sa s tyjm nieco nedalo poopravit, tak uvidim co mi odpise.......
tak sjem na to ještě koukala, zdá se mi, že tu sukni máš ušitou širší...a proto ti to zvětšuje zadek...
na albíčko se chystám, ale momentálně nemám k dispozici fotky....a když jo, tak mi můj sedí za zády :-) musím se vám pochlubit, dnes jsem si byla vyzvednout snubní prstýnky a jsou nádherné :-) :-) mám velkou radost :-D Jupí!!!
mixi : tak to ti závidím...já je budu mít cca za 14 dní....jaké máte? my bílé+červené zlato a já 3 briliantíky...
naše prstýnky jsou kombinace bílého a žlutého zlata (žlutý je jen prostřední proužek), široké jsou 6 mm, značka Crown.Jsou lesklé, ale přitom hustě ryté. Kamínky v nich nemáme.My jsme měli dodací lhůtu 3 týdny a nakonec nám za 5 dní zavolali, že jsou již hotové.A vyšly nás na symbolickou cenu 9009 kč. :-)
Na internetu jsem jejich gotku našla, ale ve skutečnosti jsou mnohem krásnější a zářivější :-)
mixi my sme mali tiez za 9300 nase prstienky, je to pekna cena :-) Tak gratulujem k nim ;-) pani majitelka salonu mi uz odpisala, ze nebude problem ze to zuzime. tak uvidime :-p
tak jsem prstýnky donesla domů a mému nastávajícímu je velký......málem mě omývali :-) to jsem teda zvědavá, kolik bude stát zmenšení :-(
Článek se načítá
mixi: vy jste nezkoušeli žádné ty zkušební kroužky? a je mu velký hodně? zmenšení většinou bývá v ceně...u toho kdo vám je vyrobil...mě taky zásnubní zmenšili zadarmo v tom obchodě, kde jsme ho koupili...
acimedaco mi jsme ty kroužky zkušební zkoušeli. když to zkoušel tak mu byl vzorek dobře, přičemž prodavačka tvrdila, že náš prsten je hodně široký oproti zkušebním kroužkům, takže bude ještě těsnější.bohužel není.on ten můj skro manžel, je asi divnej...včera mu byl prsten moc volný a ráno mu byl dobře. půjdu dnes zjistit, co by se s tím dalo dělat.Ach jo :-(
mixi: no tak to nám také říkali v obchodě, kde jsme objednávali....tak jsem na to zvědavá. Taky záleží na počasí a na tlaku, někdy prsty natékají a pak je akorát....záleží, jestli mu hodně padá, nebo jestli je jen volný, já bych v případě volného to nechala být, zase pak když to škrtí, tak je to blbý
jj potvrdzujem ze prstienky sa v pohode daju zmensit, my sme moj zasnubny museli zmensovat a bolo to zadara v tom shope, kdho H kupoval.
cutty: a kdy jdeš na další zkoušku šatů? tak to je fajn, že ti to zúží, aspon se budeš cítit líp, že ti to sedne...
1.7. ... no uviidim ako to dopadne,,,ideme sa stretnut rovno u krejcovy, takze snad nam poradi, nie? Jeeezis mam z toho strach ze nebudu v konecnom dosledku take, ako som ich chcela =-) =-) =-) =-)
Nakonec, budeme muset jít snoubencův prstýnek zmenšit o půl čísla. Furt ho doma pozoruju a jednou mu je a jednou ne.Jak jsem mluvila s pánem ze zlatnictví, měli by to do jednoho čísla zvládnout oni sami.Uvídíme jak nakonec dopadneme, bohužel se tam nedostanem dřív než v úterý :-(
cutty: neboj, budou vypadat perfekntě :-) pozitivní přístup :-) mixi: do září je čas, já myslím, že to zmenšení proběhne v pohodě, pokud nemá žádné kamínky, tak by to mělo být bez problémů a půl čísla, to je jen kousíček..
mixi pol cisla je v pohode, pomoze to ....
nj aci, dufam ze budu no :-(
naštěstí kamínky nemají ani jeden.Řekli že s tím něco provedou a že to změnšení bude v ceně. Tak to snad dopadne dobře. holky, děkuju za podporu :-)
cutty: ty jsi nějaký pesimista....jistě, že budou :-) mixi: tak to je fajn
aci, no normalne nie som ale teraz ked porovnavam tie fotky........ =-) =-) =-)
Profilova fotka
ahojky, připojuju se nevěsty k vám :-) Nečetla jsem celou diskusi, tak se když tak omlouvám, jestli už se to problíralo....chtěla bych se zeptat, co všechno už máte připravené a co vám ještě chybí....a už začínáte být nervózní?? :-D
já myslím, že jsou krásné...hlavně zepředu, ten výstřih
jo aci, vystrih je hodne dobry, ale tvar.... :-|
no tak už dost....opravdu jsou hezké i ze zadu...na fotkách to vždy vypadá jinak, než ve skutečnosti, důležité je, jak ses v nich cítila, když jsi je zkoušela....
prosim ta to som nevedela ani jak sa volam vtedy :-D :-D :-D ti vravim ze to na mna vtedy nejak dolahlo, skusila som si saty, povedala som ze dobre, super, upravime dlzku ked budu boty, a sla som prec :-N tak total debil 8-( 8-( nic proste, uvidim co nam povie krajcirka ;-) teraz som sa vratila od zubarky, bola som na kresle 2 hodiny :-( :-( :-( robila mi 3 predne zuby naraz a nechala som tam 5 litrov.. :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?