Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
no tak super.....tak drzim palce x-) x-)
chtěla jsem napsat, že toho mám moc v práci a né "vprcáli" :-)
ja som to pochopila ;-) ze myslis v prcali :-D ja si idem pre satky vo stvrtok juuuchuuuu :-p :-p :-p
ty jo,t o je bledá závist....tak držím palce, at jsou takové, jaké jsi je chtěla...
dufam dufam :-N
určitě budou :-)
cutty: tak už zítra budeš mít šatky...mě se to zas zkomplikovalo, plisování umějí, ale neumí to,c o je na šatech...tak si je asi nechám ušít, ale budou trochu jiné...Vůbec nevím, jestlit o mám řešit, nebo sen a to vykašlat apůjčit si je v půjčovně....ale už jsem si zvykla na myšlenku, že je mám doma svoje :-)
ked mas vysnene svoje, tak chod do nich - budu mozno drobet ine, ale tak co, no - budu tvoje!
Ahoj holky Mallorku doporučuji, jezdíme tam téměř každý rok do stejného hotelu Palace de Muro - je tam krásně
jj tak tak je tam krasne ale plno nemcov :-|
já jsem ti na ty tvoje šatky skoro zvědavá, jako by byly moje...:-)
juuuuuu vcera som si ich skusala ale este ich nemam, doladit treba dlzku :-(
Článek se načítá
a jaké jsou? dobrý? teda kromě délky?fotky nemáš?
fotky mam, skusim dat par sem - no vyzeraju super ale mne to tak nejak doslo jak som ich videla na tom stojane, a teraz sa z nich vobec netesim a neviem posudit, ci su pekne :-( :-( :-( ale asi su, lebo svedkyna sa rozplakala ked ma v nich videla :-N
no houbes, nedam, nechala som ich na flashke v praci :-S nemam ich v compu, aby ich mily nesmiroval ;-) takze zajtra, ju?
no vidíš, tak to budou určitě super, už jsem zvědavá....já včera koupila 15m látky na ty moje a zabývám se myšlenkou, udělat je zeleno-bílé....hodila jsem do alba pár nápadů udělaných v photoshopu
hele to neni spatny napad - vyzeraju dobre s tou zelenou! Zaujimavo! :-N
no uvidíme.....zase je fakt, že by pak byly asi neprodejné...ty ty svoje budeš prodávat?
ja ich nechavam v salone. Tak sme sa dohodli s pani....ze mi ich spravi na mieru (zadara - teda za cenu pujcovneho) a po svadbe ich tam necham ;-) a su aj po mne pomenovane hehehehe trapas :-D Inak som si do albumu vypisala co uz mame a tak, tak vypada ze uz mame celkom dost ;-)
No tak to máš dobrý, že to je šité přímo na tebe...taky jsem u nějakého salonu o takové variantě četla. Mě už se to taky začíná scházet, ted zrovna přemýšlím, že se vykašlu na děkovné čokoládičky, nějak se mi nechce to zařizovat...uvidíme :-)
my robime minivinecka a tie budu aj ako menovky, takze dve muchy...
mě už ty přípravy nějak nebaví....asi jsem začala moc brzy...bojím se těch šatů a uf...jsem z toho nějaká unavená :-( dneska je děsný počasí, možná to bude tím..
no my prave sme zacali tez brzy a sme radi, ason nestresujeme
no jo, ale mě tedka přijde, že už mám jakš takš zařízeno a tedka už nic...a jen čekám - i když ve skutečnosti to není pravda, ale už bych chtěla, bay ta svatba byla třeba za 14 dní a já už měla pokoj :-)
hele kazdy vravi to iste a potom po svadbe kazdy vravi ze to rychlo strasne ubehlo a ze by si to chceli zopakovat :-D
no to můžu potvdrit, byla jsem kámošce, od rána s ní a večer byl tak rychle, že ani nevím jak....fkat, uteče to hrozně...
ta uz som tam dala par fotek, ale nic moc kvalitka :-|
koukala jsem, koukala, k nerozeznání od originálu....sluší ti, mají hezčí ten vršek než originál, líp ti sedí přes prsa...
hele prave ze , jojo hore su super, ale mam dojem ze prdel mi to robi velku, sedia inak ako ten origos, tak neviem :-x :-x
já myslím, že ne, to je tou vlečkou.....se to zdá :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?