Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
My brusle máme. Já si je kupovala v zimě a Jára teď nové, protože do tamtich se už nevejde a to na nich stál asi 3x. Chtěli jsme jít včera, ale Járovi se zdálo velké teplo, tak jsme to odložili asi na čtvrtek nebo pátek a možná i víkend. Baví mě to. Chrániče vlastním, ale zatím jsem je neměla. Mamka mi je musela trošku přešít, pač mi byly velké, i když jsem si koupila ty nejmenší. Na šlapadlech jsme byli teď na tom Mácháči. Jára i já jsme na tom seděli poprvé a byla to sranda. jen jsme měli pro 4 a kluci byli pěkně zpocení, pro 2 se šlape jedna báseň.
Profilova fotka
Holky, já na bruslích jezdím od malička a je to moje vášeň, teď v květnu jezdím skoro každý večer, je to super, chrániče nemám, ale teď v sobotu jsem říkala že by mi dobře posloužili, zasekl se mi totiž kamínek mezi kolečka a jedna brusle jela dál a druhá s tím kamínkem stála....a tak sem sebou práskla a nohou si přišlápla k zemi druhé koleno...myslela jsem, že se už nezvednu, tak to nolelo a první myšlenka která mě probleskla hlavou je že mám zlomenou nohu a ze svatby sejde!!! :-( :-) Pak sem se asi po deseti minutách naštěstí na to postavila, nějak sem to rozbruslila, ale v noci to přišlo k sobě, je to asi jen naražený nebo něco takového,mám ještě odřený rameno a dlaně, ale ne moc naštěstí, ale byl to šok v tu první chvíli... :-)
To ale abych si na šlapadla vzala pro jistotu pod triko plavky :-D
Profilova fotka
No Jára se svlíkl jen do kalhot, triko bylo úplně promočené. Holky, pomoc, zase porada. A velká. Asi na ní umřu, je naplánovaná až do 16. Nechci tu být přesčas.
Tak jim řekni, že je neplánovaná a že jdeš třeba na gyndu a nejde to odvolat....
Profilova fotka
Tam jdu zítra a včera jsem si šla udělat občanku. :-| Musím jí nějak přežít. Přišel na ní ještě jeden chlap a ten mi říkal, že má čas tak hodinu. Tak doufám, že to pak šéf ukončí. Slyšela jsem ho říkat, že budou ještě dělat nějaké věci po poradě, tak to tedy nevím, jak stihnou. a zítřek se taky asi odstřelím. Mám jednu schůzku za druhou. Ale aspoň to uteče a jsou to celkem příjemný schůzky (s příjemnými lidmi). Dneska ještě letím do knihovny a pak ke kamarádce, přišlo mi k ní tílko, co jsem si objednala z Neckermanna. A zase budu žehlit, včera přes 2 hodiny, už jsem pak necítila nohy.
Tak do knihovny jdu také dneska bo zítra už nemám čas. Ale je mi divné, že na kontě mám půjčenou jednu knížku, kterou jsem si nepůjčovala.?.?.? tak fakt nevím, co s tím, nehodlám jim ji platit. Pak si zkusím ty šaty a mamka mne vyfotí, pak jsem chtěla volat té cukrářce, ale nechám to nazítra. Chtěla jsem umýt auto, ale vzhledem k tomu, že nepršelo, tak ho mýt nebudu, protože není voda v sudu :-( a rozmýšlím, jak naložit s krásným odpolednem. I když než vylezu z knihovny kde mi všechno trvá dlouho, než si najdu knížky, tak bude tma :-D Terjar, tak to přežij a držím pěsti, ať vypadneš co nejdřív.
Profilova fotka
Přežila jsem, naštěstí to nebylo tak hrozné, jak šéf vyhrožoval. Ale práce mám až nad hlavu. Zítra nevím, kam dřív skočit. Mám nové tílko, takové svůdné. Járovi se líbí. Je za krk jen na ty úzká ramínka. A zítra jedeme do Lidovky do Říčan, Jára chce nějaké nové šortky a boty. Vždycky, když tam jedeme, tak s něčím přijedu a to nic nepotřebuju. Ale nekupte to, když to stojí pár kaček a je to tak krásný. charmed, a co teď čteš? Potřebuji nějaký tip. Já teď čtu od Wilbura Smithe Dravec, dobrodružný. Jsem na začátku, ale celkem je to dobrý. Dneska jsem vrátila něco zamilovaného, pak knihu vtipů, kterou jsem půjčila pro Járu, ale on jí samo nepřečetl, a ještě jsem měla půjčený Tajemství faraonovy hrobky, ale moc to o tom nebylo. Plánovali tam nějaký atentát a celosvětový převrat, tak jsem v půlce skončila. to se mi často nestává. Nějak se teď do ničeho nemůžu začíst, tak mi dej nějaký tip. díky
Terjar, to je nějaký kulturák nebo co? Já to vůbec neznám. Ale Michal by potřeboval nějaké trenky a kalhoty, tak kdyžtak pošli adresu nebo info do IP. Čtu knihy od Connellyho, Ludluma a Dietricha - takové detektivky s reálnými prvky a smyšleným dějem. Chci říct, že místa a určité situace jsou reálné (třeba vražda prezidenta), ale to, jakým způsobem a proč k tomu došlo je smyšlené. Dietrich píše hezké knihy o tom, jak přežít ve světě, kde se přežití zdá němožné - putování po poušti nebo cesta na Antakrtidu. Tery, kdyžtak si nějakou půjč a uvidíš, jestli se ti to bude číst dobře. Myslím, že Dietrich se zas tak neliší od Smithe a jeho faraonů :-) Tak jsem si zkusila včera večer konečně ty šaty, ale byla už noc a fotka s bleskem nevyšla jak bych chtěla. takže sem dám fotku až Michal zmizí na nějakou dobu během dne fuč a já budu mít čas se obléknout a máma vyfotit. A tátovi se moc líbím! :-)
Profilova fotka
Tak jsem si teď už napevno domluvila kosmetiku na neděli, vezme i manikúru, tak si možná nechám udělat i jí. Chci mít svoje nehty na svatbu a teď je mám pěkný dlouhý, tak by mi to mohla nějak udělat. Já se tak těšímmmmm. charmed, bezva, půjčím. Sice ani jednoho neznám, ale třeba se mi zalíbí. Čtu skoro všechny knihy na tip od známých. Nene, je to normální obchod, ale ceny mají hodně nízký. Já si tam koupila třeba šaty z plátna za 99 Kč, kalhoty od té firmy, co mají reklamu "zvířata vás budou milovat" za 199 Kč, Jára tenisky za 299 Kč. Trička mají kolem 79 Kč. Většinou jsou ty ceny kolem 100 Kč, ale mají i o chlup dražší - třeba bundy atd. Já mám odtamtud i jedny boty, které tahám hodně za 99 Kč. Je to hned na kraji Říčan, u Lidla. Jsou tam od 8 - 20, po celý týden. Jára právě taky potřebuje nějaké trenky, všechny se mu teď nějak roztrhaly. A jdeme se mu tam podívat na nějaké šortky. Loni jsem mu kupovala dvoje u větnamců, ale ty nemůže nosit normálně, má je spíš na chalupu. Je hrozný ničitel. To už se těším na fotečku.
Já taky čtu všechno, romantické si nechávám na dovolené u moře :-) Nemusím teda moc Prachetta nebo jak se píše. Musím říct, že v poslední době mne nejvíc zasáhla knihy, teda 2 knihy, Prožil jsem peklo 1 a 2 díl. Je to novinář, co jezdí po světě a píše o "hrůzách" - vesnice plná lidí s leprou (to jsem se divila, že ta nemoc ještě existuje), nemocnice v Číně....je to teda jen pro drsné, protože tam jsou fakt "hustý" obrázky. U mně jinak vítězí detektivky - hlavně Sherlock Holmes, ale toho už celého znám. Od Agathy Christie se mi líbí zfilmované, ale číst se to moc nedá. Až pojedeme okolo, tak tam skočíme. teď se tu viceprezident fotí na chodbě a všichni si z něj akorát dělají srandu, že bude vypadat jako opice :-D
Profilova fotka
Custe holky, vy jste takove obrychtovane hospodynky, narozdil ode me :-D Nemate nekdo velkou formu na dort? Vladova mamka se totiz rozhodla nam upect svatebni dort, jenze jsme ji odmitli formu podkovu a ona jinou nema 8-) Tak jsem slibila ze se poptam... Diiiiik a zavidim vam to cteni, ja jako ctu taky jak o zavod, ale detektivky bych radsi.. Jo a oboustrannou lepici pasku uz mam!! 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
hele, já si teď koupila formu na bábovku a je zároveň i dortová, má takové dvě vložky, ale není to moc vysoké, tak 10 cm. Mamka má formu na dvoupatrový dort. Ta je super, taky jsem jí chtěla jako svatební dort, ale sachr se do ní dělá blbě. Takže ho budu mít opět z hrnců. Mamka dělá dorty v hrncích, v těch největších - průměrem. Ale ne ty vysoké. k čemu oboustranku? Tak si Jára koupil jen boty a při zpáteční cestě nás na D1 chytil takový slejvák a bouřka, nebylo vidět na krok. A než jsme z auta doběhli ke vchodu, tak jsme byli durch. Přijdeme dom a je po dešti. No jo, já jsem knihomol :-D
Profilova fotka
Haha, me Vlada posilal hrat tenis, aby se mohl v klidu divat na hokej, a presvedcoval me, ze neprsi!! A to hrmelo. Ja na to posledni dobou nemam nervy, vzdycky prohrajeme:-(. Hrnec zkusím navrhnout, jsem říkala, že se vyznáte. No na šaty nééé, aby nepadaly;-)
Kajsa :-D A co udělat velký, opravdu velký dort (ale ne kulatý) a normálně upéct patra v pekáči a pak jen ořezat kraje aby byly rovné....? jinak hrnce se taky požívají - jen si musíš dát pozor aby ten hrnec nebyl jen na ozdobu z malované keramiky :-D :-D :-D Já jsem taky knihomol, nemůžu být měsíc bez knihy. Nejraději je čtu v tramvaji nebo busu - sednu si a nikoho nepustím sednout - jedu daleko, ne? Hlavně ty důchodce, co stojí nad vámi a čekají, že je pustíte, když je poloprázdná tramvaj!!! To nesnáším. A když mám jo den, tak se na ně podívám a zase se začtu :-D Já si ani nevšimla, že by pršelo. U nás asi nepršelo :-/ A ode dneška se u nás natáčí film, v ulici, tak ze mne bude hvězda. Ale to jsem psala už včera, tak nic no. :-D Dneska jdu na lymfodrenážní kalhoty, zkusit rozproudit lymfu.
caute baby moje babicka taky pece dorty v hrncich a nejde to poznat.Ale dort mi pect urco nebude,ale kolacky urco jo. Me tak dneska desne boli hlava.Vcera jsem emla uplne depky a predevcirem jsem nemohla kvuli stresu ze svatby spat.ALe uz jsem si nasadila zas leky a zacala jsem brat novou antikoncpeci,ktera se bere v kuse,takze asi nebudu mit menzes a nebo jen malinky a melo by mi to upravit nalady pry.TAk jsem zvedava.Od radka kamos bere antidepresiva,doufam,ze na nich neskoncim taky :-| Mala se ted uci na nocnik,tak bude dnes 4den v kalhotkach,dela louzicky jak stene,fakt sranda,hlavne kdyz se zesere.Ona nechce do tho nocniku curat a venku se vzdycky postavi na chodinik zfa chuze a z pod saticek ji to tece.RAdek s ni nechcce chodit ven :-D JInak jestli mi ta podprda nesedne pod saty,tak ty vycpavky dam do jine,tak to uz jsem vyresila.TEd cumim po bizu a nevim jakou.A z bot jsem taky v prd..,nemuzu se rozhodnout a hlavne nevim,jelsti se pak budou hodit :-| Charmed,kdy budou fotky??POsli toho sveho na boruvky treba a vydfot se!!
Já nemám boty a taky furt koukám, jenže mně ještě žádné necvrnkly do očí :-) Tak slibuju, že zítra tu budou fotky. Borůvky má rád, ale sbírat jsme je ještě nebyli. Nějak vždycky zaspíme a u nás v lese nerostou :-( Já uvidím jak mi vyjde mense, ale když bych ho zrovna měla mít, tak budu brát dvě platíčka za sebou a bude to.
Profilova fotka
Vidíš to, s tím pekáčem mě to nenapadlo, ale museli bychom ten sachr udělat z dvojité dávky. Stejně plánujeme, že uděláme 2 kulaté, tak bychom udělali 1 velký hrnatý. Aspoň ta figurka vynikne :-D Já už teď vůbec depky nemám. Však víte, jaké jsem měla. Díky Járovi se to vyřešilo. Taky mi to ale mohl říct dřív. charmed, s těmi důchodci mám stejné zkušenosti. U nás přímo lilo a byly blesky. Simi, tak to máte veselo. Nás Lukášek nosil plíny ještě ve 3 letech. Hrůza. Já už v půl roce deděla no nočníku. Jájovi byl v březnu rok a taky ho ještě nedávají na nočník. To je pak ale spotřeba tich plen. Je furt posranej. :-D V bižu mám jasno. Budu mít šatky s takovým "kalounem" za krk, takže na krku nebudu mít nic. Naušnice už mám taky vybrané. Mám takové kouličky - visací, tak ty. A ve vlasech kalu. Nechci to plácat, takže jen tak střídmě.
Tak já bižu ještě nemám vybranou, mám něco doma a když se rozhodnu pro modrou kytku, tak si vezmu asi to modré bižu. Ale já jsem v tomhle fakt nerozhodná. Ach jo. Zato Michal má vždycky ve všem jasno, to bych taky chtěla umět. I když...důležité věci rozhodnu hned a kokotiny jako bižuterii si neumím vybrat. No děs!
Ahoj holky, dnes cestou do práce jsem potkala kolonu svatebních aut, jak troubili a v prvním kabrioletu byli ženich a nevěsta a usmívali se a mávali..... nějak mi to dojalo a ukápla mi slzička..... až jsem si uvědomila, že za pár mě to také čeká...... a už se strašně těším... teď si říka, že jsme měli dát dřívější termín, jak se nemůžu dočkat...))))))))) A co se týče příprav, tak se blížíme do finále - chybí figurka na dort, oznámení, jmenovky na stůl, košíčky na výslužky.......... A jinak máme všechno!!!!!!!!!!!!
elp,tak to jste rychli.Nam chybi jeste vybrat kytky pro me,jmenovky,stuhy na auta a pak do klop ty kraviny,boty pro vsechny tri,pro radka kosili,kravatu a pro me bizu a pak uz nevim co jeste. Hej holky,my nemame k obleku tu vestu pod to,musi to byt??Ja si toho az ted vsimla,ze to maji zenichove :-D Nestaci jen oblek,kosile a kravata??Vzdyt zdechne horkem a stejne to je prece zaple to sako ne??Maji u vas zenichove i vesty???
tak můj teda vestu mít nebude. S vestou mi přijde moc načančaný a my chceme jednoduchou svatbu a k tomu to horko, které doufám, bude))) Stejně si oblek a kravatu hned po obřadu a focení sundá, přece se v tom nebudu mordit , chudák, celý den...))) :-D
tak dnes jsem objednala figurku na dort a košíčky na výslužky....... HRAAAAA
elp tak to jsi me uklidnila :-) Tak my taky budem bez vesty,bude horko a pod tim urco kosila s kratkym rukavem a po obradu nevim co si vse vyslece :-D Ale asi taky zustane jen v kosily. Ja uz se zlekla,ze budem muset vestu dokupovat,ale ted se koukam na alba a nasle jsem tam zenicha taky bez vesty a i bez kravaty a vypadalo to dobre i tak. Mas pekne saty elp,ja uz i nasla asi kytku,tak vecer napisu te kvetinarce.Jsou to svazane bile ruze a zelene listi v tom,uplne jedoducha,tak jak jsem chtela a nemohla najit. Jenn jeste nemam promyslene,jak pujdu,kdyz za jednu ruku me povede tatka,pak budu drzet kytku,pak saty nadzvednute abych si nerozbila hubu jakpujdu a pak malou za ruku =-) elp a jake mas boty?Na podpadku nebo bez?
simicak - dekuji za pochvalu saticku...)))) 2.6. jdu na zkoušku na úpravu, to budu mít fotku sebe v šatech))) boty mám otevřené - vepředu pásky a volnou patu, podpatek tak cca 7cm. Jsou takové krémové s perleti. Ty boty už mám nějaký pátek, dokonce na maturitním plesu jsem v nich byla, ale moc je nenosím, tak nevypadají moc ošoupaně))) a mám jistotu, že nebudu mít mozole a že jsou pohodlné. Zavřené v žádném případě nechci
čus holky, už máte představu o účesu? Já budec nevím, co by mi slušelo. Drdol mít nemůžu, jelikož je ženich o hlavu menší :-D
Profilova fotka
Ty jo simi, tak to pevne nervy, me stacilo kdyz jsem jako au-pair bojovala s jidlem, nocnik me nastesti minul. Ale mamka taky rikala, ze pry je jedno obdobi asi v sesti mesicich a jak se propasne, tak potom az pozdeji. Jako toto rict v cizine, tak jsi za tyrana, v 6ti mesicich :-D A vestu ne-e, to uz by me asi zabil, v tom vedru Tak jo, navrhnu pekac, pripadne hrnec a cukrarna to jisti 8-) Ja mam bizu to co mam v albu, je to moc pekne, tak snad nebudu preplacana. Prave uz nechci korunku, jenom zavoj jako by niz posazeny. Charmed tak ho posli at jde treba koukat po zenskych, ja uz jsem taky zvedava na fotky!!!!
kajsa,no nervy z toho mam.Je to hrozne porad cura po sobe a do nocniku nechce.Tady taky na me koukaji jak na poako,ze zacinam od 18mesicu,pry tak ve dvou letech nebo pozdeji.My uz ani kocar nepouzivame a s dudlikem nesmela chodit nikdy,taky to jde poznat a mele pantem o sto sest. Evi,ja zrovna nad ucesem premyselal dnes a uz vim asi co.Chci mit drdol,ale ne vysoko,zenich velky jak ja,tak at nejsem vyssi,ale bude to ne jaky drdol,at mam stazene vlasy a neni mi vedro a ofinu sestrihanou na stranu a v predu spustenych par praminku at zakryjou moje lopuchy trochu :-p Uz jsem to zkousela a vim jak uces bude vypadat ze predu a jaky drdol budu mit zezadu je mi fuk,to necham na segre. Bizu jeste nemam a premyslism,ale kdyz uz ted vim jaky uces,tak uz asi neco pujdu koupit.Bizu bude ale strasova,takze asi delsi nausnice a jednoduchy nahrdelnik,najdu a hodim si do alba.Korunku jeste nevim,ale zavoj sto pro ne. Kajsa,mala nasatesti s jidlem problem nema,ta by sezrala i hovno,ji porad a ji fakt hoooodne,kamoska se chlame ze jak otesaneka ji pekne i lzickou i polivku.Ja jsem pedant :-D Dokonce rozumi anglicky i cesky a tydne se nauci tak 8novych slovicek ted JO boty porad nevim jake,uz mam neco v merku,ale strasne se bojim,ze se pak nebudou hodit
Profilova fotka
Simi, drdol vysoko, no zni jak a la Marche Simpson :-D A jak mluvi Veru, Cj nebo Aj? Ja mela anglicko-francouzsky dite a jednak zacal mluvit docela pozde a jedna to fakt dobre patlal.. A ja do toho na nej cesky, ze jo, at pozna jak je nas jazyk hezky ;-) Boty jsem koupila v Nextu, bylo mi to vcelku, stejne nebudou videt, tak spis abych je unosila i potom. Uces nevim, ale strasne se tesim na zkousku, bohuzel asi az tak na konci cervna, tak snad pak nebudu zklamana.
mala spis anglicky,to se lip rika,Jako up,down,milk............maji to jednodussi nez rict nahoru a tak.A mele uz od 6mesice mama,tata,............moje mamka rikala,ze nas z ni jeste praskne hlava :-D Ja myslim ty drdoly,co jsou uplne nahore a je v nich ta korunka,tak ja budu mit ten dole v zadu na hlave :-D TAk ja koupim nejake boty a bude to

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?