Menu Forum

Červenec 2008

(Zamčená)
18. lis 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
Registrovala se 13. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1031 příspěvků. Má 34 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
  • Svatba byla 12. července 2008
    Lázně Kynžvart, Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
Registrovala se 13. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1031 příspěvků. Má 34 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
 já mám balerinky bez podpatku a do špičky, bílé a s kytičkou, ty odstíny si myslím, že je to fakt úplně jedno, stejnak se nejde trefit úplně přesně...já mám taky problém sehnat přítelovi košili k těm mejm lososovejm šatům a bude mít trochu jinej otstín, protože stejnej se nedá sehnat.
7. kvě 2008 v 16:50  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Hradec nad Moravici, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
 ja si taky myslim,ze to nejde presne utrefit.To jsi me uklidnila emoticon
Jinak ja mam vyhlidnute bud baleriny s maslickou,jemnou maslickou anebo je ty do spicky bez niceho,ale libi se mi i zdobene boty,ale mam moc zdobene saty,tak radsi ne.NO jsem zvedava,co nakonec koupim.
JInak ja zenicha nejak ladit nebudu,budu rada,kdyz si oblek koupi a to bude horor.Prooto jsem neutralni bila a bila kytka,mala je bilo ruzova a nebo muze byt bilo zelena,ale mozna nez dojedem na zamek,tak bude seda.
7. kvě 2008 v 16:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
 Tvoje malá je rozkošná, koukala sem na tvé album emoticon
7. kvě 2008 v 17:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 jo dik,ale to je uz rok stara fotka,ted uz ma rok a pul,tak vypada uplne jinak.
7. kvě 2008 v 17:30  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
k.ate
Registrovala se 4. května 2008 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel.
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
k.ate
Registrovala se 4. května 2008 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel.
    Region Chrudim
 Já jsem zvědavá, co vyberu, půjdu si vybírat botičky do salonu teď v sobotu, pojede tam se mnou konečně i mamka emoticon (přece jen při vybírání šatů neasistovala, tak jí to vykompenzuju aspoň takhle)... emoticon Jsem sama zvědavá, co vyberem emoticon
7. kvě 2008 v 18:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mojik
Registrovala se 25. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 190 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
mojik
Registrovala se 25. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 190 příspěvků. Region Praha.
    Region Ústí nad Labem
 Ahoj holky, trošku pozdě, ale můžu k Vám? Nevěsty Teplice se nám nějak rozprchly a zůstala jsem sama - vezmete mne k Vám? Bereme se 5. 7. 2008 a už mám nepříjemné mrazení, že to všechno nestihnuemoticon
7. kvě 2008 ve 22:16  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
 ahojky mojik emoticon co už máš a co ti chybí?..neboj ještě je dost času emoticon
7. kvě 2008 ve 22:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
 Teda holky, dneska se mi zdálo, že už je den svatby a že přítel se zděsil, když mi viděl v šatech....fuj to byl sen emoticon
8. kvě 2008 v 08:10  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mojik
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
mojik
    Region Ústí nad Labem
 Ahoj Mirasek - tyhle sny mám také - ale přítel se neděsí, jen nemáme nic nachystaného, kostel není vyzdobený, auta také ne, nemůžu najít závoj, rodiče se hádají...a podobněemoticon) Když se ráno zbudím, jsem šťastná jako blecha.

Jinak máme šaty, boty, výzdobu, prstýnky se dělají, mají na ně ještě týden, tak jsem zvědavá - nechali jsme si navrhnout svoje (žádná extravagance, ale chtěla jsem kamínek do čtverečku, aby mi šel k zásnubnímu prstýnku - kombinaci bílého a červeného zlata), oznámení jsem vyráběla - už jsou hotové, jen je nařezat a rozdat, včera jsem lepila polepky na vína a na čokoládky (dnes hodím do alba), zítra teprve jedeme na kytky a dort a pro vestičku a košili...Hostinu upřesníme příští týden (jen výběr menu), nemáme koláčky, minizákusky, nemám vyrobené všechny košíčky.
Ale nejhorší je, že Jirka (můj skoromanžel) měl v půlce června dělat státnice na vysoký a včera se dozvěděl - když šel odevzdávat index, že má nějakou chybu v zápisu jednoho předmětu a teď mu to možná neuznají a musel by je dělat až za půl roku - je z toho hotovej (hlavně jak to říci rodičům - jeho a mým, obě strany počítaly, že se bude slavit a teď to vypadá, že nebude)..Jsou to mrchy na té vysoké - má všechno splněné, udělal všechny zkoušky a kvůli tomu, že zapoměl zapsat jednu zkoušku minulý rok do evidence, tak ho asi nepustí ke státnicím...no peklo.
8. kvě 2008 v 09:43  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mirasek (32 r.)
 To mojik: mají v tom bordel, já včera taky odevzdávala index a taky mám před sebou v červnu státnice, v indexu našli chybu mej kamarádce a taky má kvůli tomu problémy,řekli jí že si to má hlídat a a tak. Je to děsný. A bohužel tej škole je to jedno, že tím způsobuje problémy a trápení druhým.
8. kvě 2008 ve 12:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
raduz
Registrovala se 8. října 2007 na beremese.cz. Přidala 315 příspěvků a 2 alba. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Na Helfštýně, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
raduz
Registrovala se 8. října 2007 na beremese.cz. Přidala 315 příspěvků a 2 alba. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Na Helfštýně, Region Přerov
 ahoj holky,
nefunguje mi net emoticon (ted pisu od kamosky) a nevim,kdy a jestli vubec mi bude fungovat (jestli ne, tak az za 3tydny doma)- takze vas jenom rychle zdravim (nestihla jsem to vsechno precist)-a hned jak mi to pujde, tak jsem tu!!!!! pa RADU (kdyz ten net clovek najednou nema,tak zjisti, jaky je zavislak emoticon )
9. kvě 2008 ve 20:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Jee radu vy uz jedete za tri tydny??TAk hodnes stesti a skvelou cestu hlavne emoticon
9. kvě 2008 ve 21:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
 Ahoj Holky,zdravím vás ,-) jak bylo víkendu?popř. kdo měl dovču tak celých krásných čtyři dny volníčka ste si užívali?

Já sem ráda,že jdu zítra do práce, furt sme makali a myslím,že tu pravou ruku mě už nikdo nepřemůže,protože bude tak silácky založená po těchto 4 dnech,že bych mohla stou rukou hrát chlapa.. pravačka

Ale je vymalováno,až na jednu stěnu, co se musí znova voškrabat,ale to sme řekla tchánovi a chlapovi,že u toho bejt nechci takže aby to udělali až nebudu doma,protože toho malování a uklízení mám akorát až až
Tak prej to udělá přítel zítra a aji vysaje a uklidí umyje zem tak sem zvědavá...

A co bych ráda probrala.. když budu mít korzet zda-li jít s ,nebo bez podprsenky???? emoticon tož dilema hihi
11. kvě 2008 v 19:53  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 cau brno

jo proto tu nikdo nebyl,vy mate volno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja myslela,ze jste vsichni umreli emoticon

My jsme si uzivali cele 4dny a budem celou dobu dokud bude teplo emoticon Byli jsme asi 3na picnicu a zitra jdem zas,ale hlavne jsme vcera byli v centru a koupili jsme oblek pro zenicha emoticon A ani jsme se u toho nezabili,coz je co rict emoticon Jeste nam chybi kosile a kravata a boty,ale to uz je malickost.Ja se dokonce divala na bizu pro sebe a uz mam predstavu,byla jsem v jednom indickem kramku a fakt nadhera,uplne mi zrak prechazel a pak v cinskema pak jsem byla zmatena co si koupit,tak si to jeste radsi necahm rozlezet v hlave.

Brno ja ted prave shanim podprdu a nemuzu sehnat,co jsou bez raminek,tak jsou moc vysoke,ze by mi lezli z vystrihu,takze jsem se rozhodla,ze si koupim jednu hodne drahou,na nase asi 1000kc ale je i s vycpavkama,ne jako klasickyma,ale s temi silikonovymi,takze me to vyjde levneji a budu mit kozy jak vozy emoticon ,akorat ji budu muset ustrihnou raminka.Prosla jsem uz asi 20obchodu se spodnim pradlem anemuzu nic sehnat a to jsem si myslela,ze to bude lehke emoticon
JInak zalezi jaky mas korzet a jak ti bude drzet,kdyz dobre a mas dobre prsa,tak podprdu nepotrebujes,oni ti poradi v salone urco.Ty jeste nemas saty??
11. kvě 2008 ve 21:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mojik
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
mojik
    Region Ústí nad Labem
 Ahojda, já si asi pořídím tu gelovou podprsenu, protože jinak budu mít v šatech místo i na prsa svědkyněemoticon Nechce se mi do práce...bééé emoticon
11. kvě 2008 ve 21:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 mojik tak to budem dve,ja mam sice bec ka,ale v tech satech to vypada jak nulky emoticon TAkze gelovku a nastesti mam saty na raminka a velky vystrich,tak ty raminka mi ty prsa pekne nadzvednou a bude to emoticon
Me by se do satu od svedky ne prsa nevesli,protoze ta ma D nebo mozna i DD emoticon
11. kvě 2008 ve 21:20  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
    Na Chodovské tvrzi, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

my jsme měly prodloužený víkend úžasný. Byly jsme u Mácháče - měly jsme víkend s aerobikem. Krásná příroda, navštívily jsme Bezděz, Housku a Kokořín. No prostě super a to počasí. V sobotu už to beze mě Jára nemohl vydržet a udělal mi překvápko. V 18 hodin se tam zjevil, aby mi dal pusu. Tak jsme šli ještě na šlapadla na jezero. No prostě nádhera. V říjnu tam jedeme zase. A holky, jak nám tam vařili. No to se nedá ani slovy popsat. Takže už se těším na říjen, to už tam pojedu jako paní Hanušová emoticon

V pátek mi psala kamarádka - hodně dobrá, že se jí v 9.05 narodil Davídek. Měla to bohužel s komplikacema, tak ani neví míry. A má ho v inkubátoru. Ale už to má za sebou. Tak se těším až pošle fotečky.

Teď si to jdu zpětně všechno přečíst. Jo a vítám mojik.
12. kvě 2008 v 08:38  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kajsa
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Přidala 223 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 25. července 2008
    Ve Viničním altánu v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kajsa
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Přidala 223 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 25. července 2008
    Ve Viničním altánu v Praze, Region Praha
 Simi a nelibi se ti wonderbra mulit-plunge? Kamoska to komentovala tim, ze kdyz si ji oblikla, tak mela jakesi bujne vnady emoticon A na femalefirst + co.uk ji maji myslim za 25 nebo tak. A hlavne ty raminka si fakt nemuzu vynachvalit, at mas jaky chces top, tak se to vzdycky da nastavit presne podle toho.
12. kvě 2008 v 09:50  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
Registrovala se 24. února 2006 na beremese.cz. Přidala 776 příspěvků a 1 inzerát. Region Praha.
  • Svatba byla 17. července 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
Registrovala se 24. února 2006 na beremese.cz. Přidala 776 příspěvků a 1 inzerát. Region Praha.
    Region Praha
 Tak jsem zpátky emoticon Bohužel. Nejraději bych tam zůstala. Mám spálené ruce a obličej, páč jsem si nevzala krém na opalování, ale to je jedno. Nádherně jsme si to užili, bylo už v 10 ráno 25 stupňů. Boleli nás ťapky a krásné počasí nás akorát lákalo pokaždé posedět u fontánky nebo v parku. Takže jsme měli takovou 3 denní procházku emoticon

Dneska si jdu pro šaty. Zrovna jsem si říkala, že se budu muset pohybovat co nejvíce venku, jinak budu vypadat opálená jako na ohni - tu kus tady nic, tu červené...

teď mi tu z kuchyně voní řízky, ale nedám si, mám jablko a pomeranč. Když jsem tou "velkou" procházkou po Paříži něco schodila, tak budu pokračovat i tady emoticon

Jdu si přečíst o čem jste tu klevetili když jsem byla pryč.
12. kvě 2008 v 11:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 kajsa ja jsem se na ni divala,stala tusim okolo 16liber.NO dnes jsem si koupila bilou podprdu a ve vnitr sjou silikonove vycpavky a daji se odepnout raminka a mam v tom kozy jak blazen emoticon Jenze se bojim,ze mi bude kousek podprdy lezt ven,nevim jak ty saty maji nizky vystrih emoticon TAk uvidim to risknu.

Charmed ty jsi byla v Parizi??Ty jo,jsem jak z jine planety,nejak mi to vse uniklo emoticon

JO a tu podrpdu jsem si koupila za 6liber,normal tu stoji 25liber a v cr je taky pekne mastna,uplne nahodou jsme na ni narazila,tak snad mi pod ty saty sedne,ale mozna se i stane,ze se mi tam ty prsa pod saty nevlezou emoticon

Kajsa jdu mrknout na mail.

Tery tak vikend zavidim,to jste meli taky supr.JInak ja uz jsem opalena,ale blbe,mam vyopalene triko,tak to pak musim doopalit,ale hneda uz jsem i po puse hodne emoticon
12. kvě 2008 ve 13:01  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 Já naštěstí pod šaty žádnou podprdu nepotřebuji. Skvěle mi to drží. Což jsem ráda, nenosím podprsenky, jen na cvičení, tak bych se asi celou dobu ošívala.

Já se mazala 30. Byly jsme pořád venku, ale moc opálená nejsem. Ale už jsem začala jíst betakaroten, tak to snad půjde snadněji. No a včervnu hurá na solárko. Dneska jdeme s Járou na brusle, tak se snad taky trošku osmahnu.
12. kvě 2008 ve 13:06  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 simicak.. ale už mám šatečky ,-) právě že když sem si zkoušela korzet ,tak byl skvěle vysokej a zakryl mě,jak já tomu říkám i ty druhý prsa emoticon jako co mám tuky od podpaždí hendka .. víš jak to myslím ,-) no a když sem ju zkoušela, podprdu sem svoji měla,ale když sem ramínka hodila dovnitř, tak podprsenka pušapka ztratila význam že emoticon mám sice béčka,ale když sem si zkoušela podruhý korzet,jelikož ho museli šít, tak sme šla rovnou bez podprdy a ono mi to bylo velký,ale já s stejně nedokážu představit takovou tu šprndu stěma jako by půlenýma košíčkama, bez ramínek atd.. já budu nervózní jak něco.
ale taky přemejšlím,že půjdu bez,stáhnu víc šněrovačku a budu jak zakrálů "kozy pod bradou " emoticon emoticon emoticon
12. kvě 2008 ve 13:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 brno,segra mela korzet a pod tim mela podprdu bez raminek a v tom gelove vycpavky a drzelo ji to dobre,delalo to pekne prsa,ale na jedne fotce ji leze bradavka,jak parila a tak,tak se ji ten korzet sesunul i s podprdou,
12. kvě 2008 ve 13:30  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
Registrovala se 16. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1105 příspěvků. Má 42 přátel.
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
Registrovala se 16. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1105 příspěvků. Má 42 přátel.
    Region Písek
 Ahoj holky,

taky se potřebuju opálit. Sice s opalováním nemám problém, chytá se to na mě dobře, ale jak jezdím na kole, tak mám opálená ramínka a to nechci jelikož budu mít šaty bez ramínek a bude vypadat blbě.
Tak jedině si pořídit triko bez ramínek anebo jezdit nahá emoticon
12. kvě 2008 v 15:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 simicak. .. :- by mě asi hráblo

evelebobule.. hele nebudeš mi věřit,ale jela sem do odpolední práce a proti mě čumím co to je.. borec v červencýh plavečkách -slipech- jen na kolenou chrániče a jelna bruslích emoticon emoticon emoticon teda že by měl co vystavovat to neměla,el já se i tak musela smát emoticon emoticon protože u nás je to neobvyklý že a přitom se všude jezdí jen v podprdách a pod.. ale dokonce jsme viděla,když sem bydlela ještě ve městě holčinu,ale před ňou sem smekala.. fakt baba jak z plakátu vymakaný stehna ruky, břicho a pod.. měla kraťásky že jí lezl zadek skoro celej ven, podprdu a brusle v ruce.. každej na ňu koukala jak na zjevení,ale přitom měla super výstavní postavu, každý druhý chlap by spadl do křa,kdyby ju na těch bruslích potkal a na ńu teda si nikdy nezapomenu emoticon
12. kvě 2008 v 19:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 brnanda: tak vidíš, dodala jsi mi odvahu, jdu do toho emoticon emoticon emoticon
12. kvě 2008 ve 20:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Simicak, jo jo, byli jsme v Paříži. A bylo nádherně!!!

emoticon Tak to já jednou potkala asi 70 ti letou stařenku, takovou tu vysušenou kůži, co jí visela všude. Měla svítivě oranžové bolerko s odhaleným pupíkem, zelené trenky jen pod zadek, červené boty a žlout kabelu. Všude odhlaené tělo, vrásčitá kůže kam oko dohlédlo a barevná sladěnost jak dělo. Tak na tu nezapomenu já!

Na bruslích mám nejraději dlouhé kalhoty, páč to při pádu míň bolí emoticon Ale jezdím v trenkách pod kolena, chrániče nevlastním a na zádech akorát batoh s pitím a nějakým jablkem a botami. Jo, a mám tričko emoticon
13. kvě 2008 v 09:36  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Tak ja brusle nemam
13. kvě 2008 v 09:45  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 díky bohu že já taky ne emoticon za prvé s e někd etakto objevit,tak kvůli moji postavě by mě spíše nějaký chlap zajel a nebo bych břinkla sebou jen bych na to stoupla a byla bych nevěsta se zlomenou nohou emoticon emoticon a neříkejte mi,že by se to do svatby zahojilo emoticon
13. kvě 2008 v 09:59  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 To máš asi nejlepší emoticon

My si s Michalem koupili předloni nové, ty samé, jen on má asi o 2 čísla větší emoticon A byli jsme na nich všehovšudy asi 5x :-/ Ale v sobotu razíme a v neděli dáme piknik, asi na Vyšehradě. A příští neděli máme 7 výročí, tak musím něco vymyslet, co nebude takový kýč jako večeře při svíčkách, ale bude to romantické. Možná bych ho mohla vytáhnout na lodičky (teda šlapadla). Já na nich v životě nebyla a Michal taky ne. Co myslíte? nebo máte nějaký jiný návrh. Procházku zavrhuji, protože to chodíme už teď a není to překvápko emoticon
13. kvě 2008 v 09:59  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.