Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Ter ja tu jsem, ale predstiram uceni:-). Elp, my z toho taky sileli, pak uz jsme si fakt z toho chteli udelat nejakou recesi, pac vetsina tech navrhu byla uplne silena... No nakonec mame udelane svoje s fotkama a vytistene u znameho. Myslim ze vetsina lidi tady si delala svoje (aji bez fotek)
Profilova fotka
To je dobře. Já myslela, že jste se všechny někam ztratily. Elp, taky máme svoje, doma vyrobené. Dalo mi to zabrat, ale výsledek se moc líbí. Dokonce mi přišly 2 objednávky, abych udělala kamarádům. :-D Nebo zkus zajít do nějakého svatebního salonu, mají spousty katalogů. Pokud bys sháněla nějakou tiskárnu, tak o jedné vím. Tiskneme u nich dost věcí (naše firma), jen ty menší zakázky. Jmenuje se TNM Print a mjí kancelář v Šumavské 5 na Praze 2. Když si něco vyrobíš a pak tam s tím zaskočíš, tak si myslím, že ti to vytisknou. I ceny mají příjemné než jiné tiskárny, které jsme zkoušeli. Hned vedle v Chodské 11 je zase super firma, kde mají spousty papírů a miliony obálek. Odpo vyrážíme se svědkyní do Ikey. Se těším na lososa, to bude první věc, kterou tam udělám. Až pak se vrhneme na nákupy. :-D
čau krasavice ;-) včera mi to hlásilo nějakou poruchu, tak jsem mrkla jen večer, to už to šlo. Tak snad krize zažehnána. :-)
:-) ahojky děvčátka boubelátka ,tak se mi provdala jedna slečna z diskuze brno a okolí a já na ní tak myslela v sobotu,že s emi chtělo bulet :-D :-D každej nám už začíná předhazovat jak se nám to blíží a neblíží a my se doma docela hádáme aji kvůli té svatbě,že mám sto chutí stím na poslední chvíli praštit ;-) proč chlap nedokáže dodržet na čem sme se domluvyli co hm?toto nikdy nepochopím..
Profilova fotka
Mně to taky včera psalo, že mají nějaký výpadek na serveru. Brnanda, neboj, za chvíli už taky budeme vdané paní. Strašně se to krátí. Pomalinku začneme obvolávat, kdo přijde na raut a kdo ne. A taky dovymyslet, jak kdo pojede autama. Všechno se to urovná, neboj.
Krátí se to, to je pravda, ani nemrkneme a bude to. Já se tedy hlavně těším na prázdniny, jsem ráda, že to budu moct řešit v klidu.
terjar.. já vím,ale víš co ,každej říká,že se snad všiciklonujeme tak ejslti budu taky taková na děti,tak ať mě radši zhoděj ze schodů ,-) :-D
Profilova fotka
evu, no jo, ty jako paní učitelka máš volno. Se máš, ti budu moc závidět. Já mám dovču týden hned po svatbě a pak poslední týden v srpnu, kdy jedeme do toho Maďarska. Pak ještě nějaké dny. Zase jedeme na výlet s aerobikem, tak jsem se v pondělí přihlásila už jako paní Hanušová :-D
teri: už je to ve škole docela o nervíky. Máme toho už až nad hlavu. Myslím si, že ty prázdniny jsou zasloužené. Ale taky si užiješ volno, možná o to víc. Já už se v srpnu vždycky trošku nudím a těším se do práce :-D Paní Hanušová to zní hezky, budeš mít hezké příjmení ;-) A jak se vůbec ostatní holky budete jmenovat vy? Já budu paní Černá :-D
Profilova fotka
Evu, to budeš mít super jméno, nikdo ti honemůže pokazit. Já se teď jmenuju Wisenbergová, tak se strašně těším na nové příjmení, protože co ze mě dokážou udělat. Dokonce jednou nám přišla faktura a byla jsem na ní uvedená jako Procházková. To nevím, jak na to přišli :-D Občas mi ani nepřijdou pracovní maily, protože to lidi prostě nedokážou napsat ani když jim to vyspeluju.
Profilova fotka
Mne to neprijde tak hrozny...Ale ta Prochazkova je fakt vtipna :-D To ja se budu jmenovat stejne a je klid :-p Hele, Raduz uz to ma taky za par co, myslim ze domu jede ted nekdy ke konci kvetna, tak doufam ze dorazi oni aji vsecky veci v pohode. A ze se brzo aklimatizujou ;-)
Profilova fotka
Ale odpadne mi takové to trapné mlčení v telefonu, když někomu diktuju svoje příjmení a on neví a je mu blbý se znovu zeptat. To se mi stává dnes a denně, naposledy před minutou :-D Myslím, že jo. Snad se ozve.
Článek se načítá
Chtěla sem napsat pěkné odpoledne dámy,ale venku lije jak z konve :-D tak že by županům a postelím zdar zdar zdar :-D :-D hihihi Hele budoucí paní Černá,jak to že ti ho nemůžou zkomolit ,-) někdo ti řekne "zdar tmo" a nebo " á paní Bílá došla " :-D :-D no neboj se ,když z Wisenbergrové udělali procházkovou :-D :-D Terjar... já se jako Procházková narodila :-D :-D , asi po dvou letech jsem dostala příjmení Strouhalová, a po dvaceti letech jsem byla Prokešová ,po rozvodu jsem si ho nechala,protože se mi nechtělo všechno měnit ;-) a tak z Prokešové bude paní Celá :-D a te´d si vem,že mi říkají půlko. No fakt špica :-D :-D :-D a nebo si napiš a řekni Petra Celá, Celá Petra .. jednou mi někod řekne,kde je mě víc ne ,když celá tak celá :-D :-D Kajsa ty si necháš své příjmení?
Profilova fotka
brnanda, taky tam máš chybu. WisenberGOvá. :-D Ale na tebe tedy nemám. Mě jímá hrůza, že budu muset všechno jednou měnit a ty jsi to absolvovala několikrát, i když jako prcek. Dneska si jdu zrovna pro novou občanku, mám na ní tak hnusnou fotku, že jsem ráda, že mi bude platit je měsíc a 3 týdny.
holky, tak já se budu jmenovat Oliveriusová a k tomu moje křesní je Elizaveta, takže až se představím do telefonu, všichni usnou a dávno zavesejí..... :-D
Profilova fotka
Elp, to je krásný. Nebydlí náhodou někde z přítelova příbuzných na Zahradním Městě, v Kapraďově ulici?
elp: dobrá kombinace jmen. to se povedlo :-D brnanda: a to si představ, že mám kolegyni v práci,ta se nedávno vdávala a jmenuje se Červená, já sedím vedle ní a budu Černá a ještě je tam jedna učitelka, ta se jmenuje Fialová. Je to mazec :-D
Profilova fotka
evu :-D :-D :-D :-D . Taky dobrý. U nás v práci se zase vyskytují jména typu Cvrčková, Cvrček, Rybář
:-D :-D :-D :-D Evelebobule ty seš třída vážně a to si vem,že když píšu tvoju přezdívku furt píšu eveleboule :-D pak se opravuju chichichcihihi no jéje já sem koza a to sem si četla snad 5krát,jeslti to mám dobře napsaný :-D :-D No a ještě perlička.. když se mamka po roce mém narození rozvedla s dotyčným , on s emě pak zřekl a mamina ,když se vdala tak.. rozená Buchtová, pak Procházková,rozvedla se,vdala se Jmenovala se Strouhalová, to si mě aji otec jako přivlastnil,nebo jak s etomu říká a dal mi své taky příjmení( vlastního otce neznám ,ale vím,kdo to je,ale nikdy jsem ho neviděla,je mimo čr) no mamina se po 18letech zase rozvedla,ale už zůstala Strouhalová, no jenže se pak nějak potkala a te´d pozor jo.. s bratrem mýho vlastního otce!rozuměla si sním, začali se stýkat,protože byl taky rozvedený, nastěhovala se kněmu a po 6letech se vzali letos v březnu a jmenuje s ezase Procházková :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Brnanda, to je síla. Jak je ten svět malej. No jo, mně to ale vůbec neva. Ale tento typ překlepu je častý. A pak mi taky cpou WEIsenbergová, nebo s jednoduchým V. A další různé chuťovky.
Profilova fotka
Mazeeeeeeeeeeec Elp - tak to nemá chybu Evu - taky dobrý Já žádný takový zážitky nemám, zůstávám na svém. Akorát jsem si teď byla vyřizovat pas, i když ten starý mám ještě platný, no ale eště že jsem šla, páč mě na úřadě ujistili, že by mě celníci na něj fakt nepustili - mám ho od 15ti, teď je mi 22 a od EU zásadně cestuju na občanku (bohužel do exotiky se se jen tak nedostanu ;-) No a fakt tam na mě čuměli, jak je možné se takhle změnit (doufám teda že k hezčímu ;-)
:-D :-D :-D no děcka, bu´dme rádi za ta jména, protože se třeba jmenovat nějak sprostě dejte pokoj :-)) ale jsem si vzpomněla na něco ještě.. brácha mi říkal,žemá kamaráda ,který žije s přítelkyní a ona se jmenuje Veselá a on Želva a na zvonku i schránce mají pod sebou napsaný: Veselá Želva :-D :-D
Profilova fotka
kajsa, kam budete vyrážet?
ses měla zeptat jak ses jako podle nich změnila :-D mys krátkejma vlasama aby sme si každej měsíc dělali jiný fotky na doklad yjak tak koukám vono je to pokaždé jinak vostříhaný a všici po tobě chtěj nejméně půl roku starou fotku :-D
Profilova fotka
No ja jedu s brachou asi 14dni posvatbe na vikend do Amsterdamu a pac nevim, jestli budu mit uz udelanou hotovou obcanku, tak prave budu muset jet na ten pas. No ale pak bychom chteli s Vladou nekdy v zime do teplicka, pokud bude dost penez, tak treba se aji za tema slonama dostanu;-)
Profilova fotka
Elp a jen tak ze zvedavosti - nepremyslela jsi ze by sis nechala jen Elizaveta Oliverius?
Profilova fotka
Já budu mít ten stejný problém. Ale teď mi stihli udělat občanku za 10 dní, tak snad to zvládnou i pak. Jinak taky pojedu na starý pas ještě jako Wisenbergová. Ale v hotelu už jsem přihlášená jako Hanušová, tak snad mě ubytují. Holky, budou vám z matriky oddací list posílat poštou? Ta naše jo, osobně si oddací list vyzvednou nemůžu. Tak jen doufám, že mi ho na poště vydají, když budu mít ustříhlý růžek na občance. A bude jim to trvat měsíc než ho vystaví.
Profilova fotka
Cece ja vubec nevim, holt ho pak nekde vydyndam ;-) . Musim vypnout komp, jinak se nic nenaucim. Tak se tu mejte. Ale stejne - este mesic 8-( , to asi umru........ No nic, tak zatim, papa
hele mamině dávali oddací list rovnou po obřadu už udělaný . Já si vzpmínám,že sme si pro něho nějak do 14 dnů zašli na úřad a myslím si,že i te´d si pro něho budeme muset dojít. No maximálně si necháš tu poštu telefonicky doručit domů,protože tam nebude nikdo bazírovat na tom, jeslti máš či nemáš ustřižený rožek ,-)
a nebo na pas... vydávají poštu i na pas.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?