Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
radu a uz mas vyuctovani za kytky??Na kolik vyjde z kal?Ja uz jsem rozhodnuta pro ruze,je to sezona,tak nebudou ani snad drahe,rikala kvetinarka a chci jen svazane ruze bez tech koralku a kravin kolem,upne jednoduchou a malou kyticku,max. 10ruzicek. HOlky,kdyz se dela sv.kytka,musi se taky hlidat aby nebyla sudy pocet jako na pohreb(nebo lichy)?
Tak to se pomalu zacinam stydet, me pritel uz v satech videl... Jenze pro nej byly stejne vsechny svatebni saty, co tam byly stejny... :-D Prej hlavně ať jsou bílý, tak uvidíme, třeba si ještě zamluvím jiný, ale tyhle se mi docela líbily, jen prej se moc nehodí do kostela, tak možná budu ještě měnit :(
k.ate muzes by klidna,mi to vcera doma pritel vysvetloval,kazde saty jsou stejne bile :-D ZE pry chlap vidi rozdil az to je na te babe a ze stejne za mesic nevi co mela na sobe.Moje segra mela bohaty velky zavoj a kdyz mi to rikala,tak jeji manzel.........ty jsi mela zavoj??Nemela :-D TAkze jestli spravne tusim a dobre jsem to vcera pochopila,tak uz ten tvuj mozna ani nevi co za saty mas a uvidi te na svatbe poprve ;-) holky,kde si nechat usit zavoj,netusite??
ted me tak napdalo,ze nemam kremove saty,ale mozna smetanove,je v tom rozdil??ja budu muset zavolat do toho salonu :-N
simicak - No asi tak nejak :D sice to budouci švagřík fotil, ale silně pochybuju, že by přítel trávil večery nad těma fotkama :-D Já zkusm dát do albíčka pár fotek, ať tam něco je :-) Jinak já si budu závoj půjčovat nejspíš, šít si ho nenechám... A k rozdílům v barvách, já když jsem si zkoušela závoj "jen tak", abych něco měla na hlavě, byl v barvě šampaňskýho a přítel o něm prohlásil, že to vypadá jak dva roky nepraná záclona :-D Paní vypadala, že ho uškrtí :-D
Profilova fotka
To je pravda holky, chlapi si fakt nic nepamatujou, tomu mému sem říkala že budu mít lososový šaty a za měsíc mi řekl že je zvědavej jak budou ty moje zelenkavý šaty vypadat. :-D :-D :-D
Profilova fotka
To simicak: lososová to je neco mezi naoranzovělou a růžovou,ale jen lehce, mám fotku v albíčku.
Profilova fotka
ahoj holky, Simi-vydrz do patku-budu s ni mluvit a zkouset zavoj.zeptam se ji kolik stala latka na zavoj atd..a taky podle toho jak to dopadne (i kdyz verim ze dobre-jen jsme hledali na netu jak se to upevnuje,tak snad neco nasla, kde je to dobre videt-at to pak nemam priplacle na hlave :-D ) ale hned ti pak treba v sobotu rano napisu co a jak-a urcite to nebude drahe... kytka -mam prvotni kalkulaci a je tam - 5kal (660,-),9kal (1050,-),14kal (1452,-) , pak chci frezie pro svedkyni (300,-), pro maminky 1kala+frezie (220,-) atd...proste rekla jsem ji, ze se chci vejit do 3000,- za vsechny kytky (vcetne vyzdoby na stul) ,takze na vse pouzije frezie nebo chryzantemy (oboji se mi libi+navic frezie pry krasne voni), jo a na auto kytku nechci (prijde mi to zbytecne) - ale budu tam mit plysovou ovci (dostala jsem ji od Pavla k narozeninam-jen ji musim pridelat zavoj a bude to kocka ;-) az bude se zavojem, dam sem foto-ma paradni ksichtik-to musite videt :-D ) jo a tech kal si vemu bud 5nebo 9 (podle ceny) :-) (a taky to porad menim-chvili se mi libi vice do kulata, chvili vice ta dlouha :-p takze jeste casu dost) jo a Pavel je uplne stejny-taky je mu uplne jedno, jestli si vezmu zavoj nebo ne, jestli mam bile saty nebo jake...kdyz ho moc otravuju s temato otakzama, rekne mi at jdu naha, ze tak se mu stejne libim nejvic x-) x-) x-) akorat rekl,ze chce prave vse v jedne barve (oblek,kosile, kravata). JO a saty drzim porad v tajnosti (ale jak dlouho to vydrzim, to nikdo nevi :-D )
Já vůbec nemám představu jakou kytičku :-( Asi to ve výsledku nechám fakt na budoucím manžílkovi, ať se taky hezky snaží :-D Co bude na autech jsme ještě neřešili... Začínám se šíleně těšit, ale zároveň mám nervy z toho, že nám toho ještě hrozně moc chybí... Včetně těch nešťastnejch oznámení... :-(
Profilova fotka
Holky, to vám musím napsat. Teď mi volal Jára, že si ho zavolal vedoucí do kanclu a ptal se, kdyže to máme tu svatbu (jako by to nevěděl, když to má v diáři) a jestli pak jedeme na nějakou svatebku, tak Jára, že jo. Tak mu řekl, že pokud neudělá v práci nějaké chyby, tak mu přispějou (po předložení faktury) 5 tis. Nás to ubytování stojí pro jednoho asi 5 100, takže to Járovi vlastně zaplatí celé. To mám radost, tak snad dodrží slovo. Ale ten vedoucí na Járu celkem trpí a kor teď, když ví, že se žení. Tak i vzkazuje mně, aby mě pozdravoval a tak. Ale asi mu to dají až po, ale to je fuk. Stejně ty prašulky schováme na byt.
Profilova fotka
Tak jsem to přelouskla. Já budu dávat kytku svědkyni, babičkám (jen mým, Jára už nemá) a maminkám. Ostatní chlapi z rodiny budou mít klopy. Jára teď dostal od svědkyně k svátku poukaz na 1000 Kč na kytky. Počítám, že nás vyjdou tak na 3. Taky budu mít kaly, ale prý se ty ceny hodně liší. Budu je mít za cenu nákupu, ale i tak. Teď jim prý přišly jednou asi za 50 a další den za 100. Ale budu doufat. Zítra jedu změřit ty cadillaci a teta říkala, že je tam teď jeden nastrojený ze svatby, tak mi ho prý nechají, abych se mohla pokochat. :-D Já závoj nakonec mít nebudu, kvůli účesu. Takže budu mít v hlavince kalu a chtěla bych tam zapíchat takové perličky, tak to ještě musím říct kadeřnici, jestli je má.
Terjar, to bych taky brala, dkyby mi šéf zaplatil cestu :-) Ale můj šéf sedí v jiné budově a sem nepáchne co je rok dlouhej, takže ho to snad trkne až mu ponesu oznámení. kytku chci podlouhlou, takovou tu kapku. Jen nevím z jakých kytek. Nejraději bych z hyacintů a konvalinek, ale ani jedno už nebude :-( Takže zítra ráno jedeme a na snídani budeme v Paříži - já se vám tak těším, že je mi až blbý to tu psát abyste mne nezavrhli, že vám tu dělám chutě na cestování :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
charmed, tak si to strašně moc užijte. My taky zítra ráno vyrážíme, ale jne na Mácháč :-D . Já doufám, že můj šéf se taky zmuží. Už tu padlo něco o svatebním daru, tak doufám, že mi aspoň dá tučné odměny. Ale to bych asi musela víc fakturovat zákazníkům. Nebo si psát na faktury svoje číslo účtu. :-D Já budu mít kaly, takové ty dlouhé. Původně měla být převislá, ale já se prostě zamilovala do té jedné, jen místo růží budu mít nějaký jiný drobnější kvítka. Ostatní kytky vůbec netuším, vše je na svědkyni jako květinářce. Ale budou asi nějaké podobné, jen malinkaté.
Jo, a kytky dostanou maminky, svědkyně a nejmenší i babičky - třeba i jen jednu růži se zelením.
Profilova fotka
Brno, jestli potrebujes noty, tak jsou budto na netu zadaco nebo nekdy se daji jen koupit anebo bych ti to mohla zkusit sehnat - ja aji Vlada jsme chodili to hudebky, tak se muzeme zeptat tam. Hej simi, pry jestli vasi nemohli letet, kdyz musi dorazit vcas :-D To je spis v dnesni dobe naopak ;-) Ale jasne, den nebo dva dopredu nic nezkazi, me by asi hrablo este trnout, jestli nasi vubec dorazi =-)
Teda já koukám dámy,že všichni dostanete od šéfů dary a pod. a u nás v práci nejsou schopní ani popřát k narozkám , natož abych od nich něco dostala ,-) a šéf ,ten dělá radši že o ničem neví.. ikdyž sem zvědavá,protože sem mu dala oznámení osobně na čučku ,aby si ho vyvěsil na nástěnku v kanclu( sem si ani nevšimla,jeslti to udělal ) a sem zvědavá,jeslti tam dojde se podívat ,-) sem mu řekla,ať lapne tu svoji ( má novou slečnu) a dojdou ,-) tak se jen usmíval hi Božínku , už máme květen a červenec za dveřma co ,-)
co se týče kytky, tak tu si vybírám sama, resp. už mám vybrynou - růže a frezie. Kulatou, jednoduchou, svědkyně dostane takový náramek s růžemy a frezii, a ženich klopu. Na autě nebudu mít květiny, ale koupila jsem takový bílý věnec posetý perlama, moooc se mi líbí...))))) Co se týče šatů, tak ty viděla na živo jen moje maminka a já, a ještě majitelka salonu :-D Když jsem se ptala přítele, jaké šaty by se mu na mne líbíli, tak říkl, že je mu to je jedno, ale hlavně ať jsou bílé a široké, jako u princezny, ju a žeurčitě musím mít závoj, ať mi ho může zvednout při prvním manželském polibku :-D Takové kraviny si vymyšlí...... :-D
a co se týče darů od zaměstanvatele, tak u nas to chodí tak, že každý kdo se vdává nebo žení, tak dostane 10 tís. Jen nevím, jestli mi to ještě zdaění a odvedu z tho SP a ZP nebo mi to dají v obálce.... :-D to si necháme překvapit
elp.. jé ten je roztomilej.. proč kraviny? vždyť je to hezký,když chce tu líbačku ti zvednout, vidět ti do očí ,dát ti první pusu jako tvůj muž. jéje :-D ten můj má taky svoje představy,ono respektivně celá svatba je podle něho,je horší než ženská vážně :-D já jen nakupuji ,hlavně se sním radím o všem,to musím uznat, nechci aby s eněčeho nezůčastnil.. jen šaty neviděl ,jinakvše okolo jo a kyti děláme spolu a na auto kytí asi ne, tam sem koupila ten tyl,že uděláme nějakou ozdobu zněho. ;-)
to já když si s nim radím, tak sylším, no jasně, to je supr...broučku, udělj to tak, jak chceš. A když se zeptám na jeho názor, co che on a co si myslí on, tak on mi na to - udělejt to jak to říkáš, to supr.....takže prostě nic nechce řešit, co zas na druhou stranu dobře, aspoň mi do toho nekecá..)))) :-D
Profilova fotka
Já teda doufám, že Járovi to danit nebudou, to by z toho měl půlku. V té obálce by mu teda dát mohli. Jára taky chtěl, aby mi mohl zvednout závoj, ale nakonec ho mít nebudu. Zkoušeli jsme to na tom účesu a to vypadalo šíleně, když jsem to měla přes ksicht. Holky, nevíte, kde mám sehnat nějaké perličky na zapíchání do drdůlku. Budu mít takové "kytičky" a chtěla bych to trošičku oživit těma perličkama. Myslela jsem, že by stačily ty, co se dávají hodně na kytky. Je to perlička na dlouhým špendlíku. to by mohlo v té hlavě držet. Strašně to utíká, už jen 2 měsíce a asi 5 dní. Ale konečně si budu moct navlíknout prstýnek, když teď nemůžu.
simi: skalka už je hotová, teď děláme nové schody na zahradu a ohniště. Práce je tam dost, jen času je málo :-)
terjar - ty špendlíky by šly, dokonce jsem někde viděla i fotky, vypadá to dobře anebo takové ty sponky s perlíčkami, mají je jak v salonech, tak i v jaké koliv bižu. Jsou různě barevné..například je mají v Kotvě dole...jsou ruzně barevné a tvar atd.....jsou hezké, také je tam budu kupovat. Co se týče utíkání, tak to souhlasím.....a jak je teď hezky, tak to utíká ještě rychlej.......... a já se tak těšíííííím.....jen se bojím , že to moc rychle uteče....... :-(
sem se namsála jak sem četla... jak ti clapi sou všude stejníííí :-D :-D :-D Já dneska byla kupovat barvy na malování.. potřebuju vymalovat ložnicu a předsíň .. a volám chlapovi a říkám,tak jakou tu ze´d uděláme? a on no já nevím ,tu červenou anebo tu modrou ,no já myslela,že mě trefí a prodavač na mě kouká a já si vybírala pak teda sama a nechávala zo namíchat přímo ,takže sem to tam nějak vodstála,pak sem ještě poradila jednomu mladýmu s jednou zelenou a dostala od prodavače nabídku na rande :-D :-D ,no popravdě bejt sama, asi bych šla byl milej od pohledu chichcihcchihi x-) x-) x-) x-) x-) nejlepší gól ,že sem to pak řekla do telefonu s esmíchem tomu mímu a on mi hlásí.. nikam nepůjdeš doma budeš,zavřená, přivázaná u řetězu a malovat budeš :-D :-D .. má dojít v 16hod. a já ještě malovat ani nezačala :-D :-D :-D
Profilova fotka
Já jsem se koukala na netu a našla takové vlásenky, co mají na konci perličku. Jenže jedna stojí 8 Kč. Se asi zajdu podívat do nějaké té bižu. U nás v Centru Chodov je taky nějaká bižu. Byla jsem se tam dívat na korukny, chtžějí za ně kolem 700 Kč. Takže jsem korunku rychle zavrhla a bude místo ní kala a tyto perličky. Stačilo by mi jich tak 5, max. 10. Zase to nechci přeplácat, jen zvýraznit. brnanda, jako bych slyšela Járu. On žárlí na jednoho mýho kolegu. Taky bez něj nikam nemůžu sama atd. elp, toto taky dost často slýchám. Já mám vždycky pravdu, občas to potěší, ale někdy chci doopravdy slyšet jeho názor. Včera jsem se tam před ním producírovala nahá a on si toho ani nevšiml. Oči přilepený na obrazovce a mastil nějaké stupidní hry. Člověk i tam může ukroutit zadek a on mi říká, že to není možný, toho by si všiml.
Já od šéfa nedostanu nic, neb žádnýho ještě ani nemám :-D Trošku se s přítulem vymykáme normálu, ale on by třeba něco dostat mohl.... :-D pomohlo by... :-D
caute baby, my byli vcera v parku a i dnes a mam uplne spalene ramena,je tu uplne leto x-) Taky jsem se vcera divala na bizu a maji to tu za polovicni ceny nez v cr,takze urco kupuji tady,v cr chcou za pujceni korunky 300kc a tady ji za tu cenu koupim a daleko vetsi vyber a nausnice a nahrdelnik-v sal;onu chteli za to 700 a i v obchode a tady to vyjde na 400kc a boty me vyjdou do 400 a krasny vyber,to jsem se divala dnes,tak ted zvazuji jake a budu jeste muset zavolat do salonu jakou barvu satu mam. Jo uz vim,jaka je to lososova ;-) Jinak zavoj porad zvazuji,uz jsem premyslela,ze mi asi nesedne k ucesu co mam vybrany a am ozna pujdu asi jen do te korunky.Ale urco se radu zeptej,ted mi psala nejaka ceska ze mela 220cm a nechavala si to sit,dala mi kontrakt a vysel ji na 550kc,coz je krasna cena,tak neviim jeste.
NO tak ted jsem volala do salonu a nemam kremove,ale pry prirodni bile trochu do smetanova,tak jsem v prd....me ty barvy prijdou stejne,jen dnes v obuvi jsem poznala smatanove boty a bile,ale prirodni bile??????????????? 8-( KOupim nejake bile a hotovo,stejne nikdo nebude srovnavat barvu mych prirodnich bilych sat a kremovych nebo sm etanovych bot,ze?
Profilova fotka
to simicak: jasně je to jedno stejně ty botky ani nebudou moc pod těma šatama vidět, hlavně aby byly pohoslný a dalo se v nich chodit a tancovat :-) 8-)
mirasek ja mamprave vyhlydnute vsechny bez podpaku a bud klasicke bile baleriny a nebo bez podpaku co vypadaji jak lodicky,jsou do spicky,ale uplne placata podrazka,koukala jsem i na otevrene,ale pani rikala ze se moc nehodi a ja si to myslim taky,ze k tem satum moc ne,takze pujdu asi do tech spicatych,ale jsem na prasky z tech odstinu bilych. JInak ja vetsinou tancim bez bot,at to byl ples nebo svatba sestrenky,ja mam rada pohodli :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?