Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
No jo, matko ]-( :-D :-D :-D
Tak se chystám, s batohem na zádech a v očekávání příjezdu Michala. Tak večer. Pa.
No jo dceruško no, maminka to tak nemyslela... :-D :-D :-D Tak se těším....moc moc až napíšeš, jaký to bylo :-N
Profilova fotka
ahoj děvčátka, já už pak na net nemohla. šéf dorazil, ale měl dobrou náladu. všem koupil kachnu jen mně ne, protože jsem akorát doobědvala. no jo, ale musela jsem pro ně jet já a navrch koupit ještě pro pány piva. ale naštěstí to odpo uteklo rychle. taky nás čekala skoro dvouhodinová porada, ale součástí byl ten oběd, tak to bylo takové oddechové. za chvíli vyrážíme do toho kina. no teda kajso, hned tady šlápnu Járovi na krk, aby vylezl s pravdou ven. :-D pak napiš dojmy a zážitky. já sem ještě pak juknu až se vrátíme. hlavně taky na fotky. to, aby sis založila 4. album. ;-)
Profilova fotka
jo charmed, ty košíčky jsme kupovali v Makro. měli je v sadách a spočítali jsme to asi na 2,70 za jeden. mám jich 50 a platili jsme 135 Kč. super cena, všude jinde za ně chtěli kolem 5 Kč. snad už jsem na nic nezapomněla.
Tak už jsou fotky ve 3 albumu. Omlouvám se za kvalitu. Foťák je starý a blbne mi displej. Teda, na displeji foťáku je obraz ostrý, ale pak je v PC trochu rozmlžený. Jo, a můžu si založit jen 3 albumy :-| Byla jsem tam ve 4:10 a krásná pohodička. Během půl hodiny tam nalezlo lidu, že jsem se ani otočit nemohla. A když přišel Michal (v 5:10) tak jsme prolétli prstýnky a raději zmizeli. Ochutnala jsem nějaké zákusky, mrkla se na vide z Lib. zámečku, pokochala se šatama, šperkama i podvazkama (mají tam celé modré asi za 300 korun!) a hlavně jsem nabrala batoh letáků a slevových kuponů. Jdeme to teď prolézat a třeba si i něo vybereme. Šli jsme tam pro inspiraci a tu jsme pochytali. Sice nám jedna paní říkala, že nadstandartně se dává do prstýnků briliant typu H/S1, ale to je přitom standart. Takže si to trošku rozházela, ale to je jediné, co se nám tam nelíbilo. Jinak kromě davu lidí jsme spokojený. Tak rmkejte, pokud mžno bez brýlí, protože rozmazané + rozmazané= ostré :-D My jdeme prohlížet letáky a pak do postele, takže se tu mějte hezkly a v pondělí na obvyklém místě (tady). Svatbám zdar. P.S. Mami (Evi), za tu jedničku chci vzít do Disneylandu. Jo? :-D
Tak dceruško moje prvorozená. Referát dobrý a fotky také krásné. Zvláště sis u mě šplhla tou růžovou dekorací....samozřejmě jsem si domyslela, že to byla fotka speciálně pro mě.... Takže výsledná známka 1, ale to ti musí stačit, žádný Disneyland, maximálně Lipno :-D :-D
terjar: užijte si kino a pak napiš, jaký to bylo :-)
Evi, tak Lipno, jo? A to jako v betonovým kvádru nebo jako co? ]-( Jsem se odsud ještě neodtrhla....No. Terjar, a na co jdete (jste byli)?Bylo to dobrý?
Tak Lipno je ti málo? :-(
Profilova fotka
ahoj holky-charmed-super fotky (jsi holka sikovna-vsechno to nafotit a tak rychle to sem dat)super! ja jdu cucet opet na boty (treba nejake objevim) tak se mejte, kdo tu nebude tak at mate pekny vikend (ja tu samozrejme budu) pa
Evi, hmmm, ne, tam jsem ještě nikdy nebyla. Bojím bojím... ;-) beton, voda...s betonem na nohou se špatně plave, víš? Ale jinak mi napiš kdy odjíždíme a jdu balit. Za tu jedničku si snad půjdu zítra koupit dobrůtku Děkuji za pochvalu. Sem s další chválou :-D Za chvíli tak zpychnu až se nafouknu a odletím :-D 8-)
Článek se načítá
Ne, já tě samožřejmě také chválím, jinak bych samozřejmě byla úplně mimo, takže jednička podtržená a dojdi si koupit větrník....a jeslti se někdy sejdem, tak máš u mě zákusek jo? :-D
Evu, to si budu pamatovat. Kokosku, můžu? ;-)
To víš že jo. Když ti chutná kokoska, tak jí máš mít....tak co? Už jsem to tu dopoledne nadhazovala a nikdo se nechytil. Žádný srazík? ;-(
No já nejsem proti, ale většina - cca 4 jsme z Prahy, takže byste se museli vydat sem. Co vy na to? nebo nějaké "neutrální" území?
Já nevím, nechala bych to asi i na ostatních, nebo jsem tu jediná nepražačka?
Nejsi. Simicak je taky mimopražská.
ta je v cizině ne?
Ja jsem dnes tak hotova,ze ani nevim,jestli to je tema fotkama a nebo je vidim rozmazane ja :-p Ja jdu chrapat bo zitra stavam zas v pet a hlidam jeste ditko na vic,tak uz se mozna nedoziju nedele. BOZE,JA CHCI SPAT ASPON DO SESTI!!!! Moc pekne fotky charmed.Evi,ja jsem v cizine,ale raduz taky,jinak jsem ostravacka.Prazaci fuuuuuuuuuuj!! :-x Tak pekny vikend,ja jsme urco mknu,tak nejake drby,ale ne moc at to stiham cist.
Profilova fotka
Evule, mas krasneho psika :-) jo, Simicak a ja jsme mimo misu (v UK) :-|
raduz, simicak: tak a nebudete mít cestu do Čech :-D raduz: díky za pochvalu. Je to zlobivé psisko. Je jí rok a půl.
Profilova fotka
ja ne, my jedeme domu az v kvetnu (do te doby se do CR nechystam) ale myslim,ze Simicak psala neco o breznu
raduz: to je škoda.... :-(
krásnou sobotu všem, doufám, že u vás taky svítí sluníčko. Jsem nachcípaná. Celou noc jsem prokašlala....ach jo 8-(
Profilova fotka
byli jsme na Václavovi, celkem sranda jen posledních 15 minut bych vystřihla, to byla tragédie a špatně to skončilo. no příště jdeme na Asterixe. tak jdeme do Diplomatu zítra ráno se švagrovou, koukala jsem Charmed, že tam mají ty figurky na dort. nevíš, kolik za ně chtějí. bych tam tu "naší" možná koupila, pokud by byla slušná cena. Invencie tam asi stánek neměla, co? je tady taky krásně, odpo jedeme k babi a jdeme na prochajdu a večer mám saunu. Evi, tak se brzy uzdrav.
terjar: takže Václav skončil tragicky...takový filmy nemám ráda, já radši happy end. Ty máš ale hezký program, sauna by mi asi taky pomohla.... ;-) Dík, snad se brzy uzdravím, v pondělí už jdu zase do školy.... :-|
Profilova fotka
no jo, já taky takovéto filmy nemusím, ale celou dobu to byla sranda a pak to takhle skončí. bylo to podle pravdy a nakonec mu pan Havel udělil milost (po 4 měsících a 12 dnech). ale příště chci na Asterixe, ještě mám dvě slevenky, tak je musím využít. :-) skončily prázdniny. já to vůbec nesleduji, poznám, že jsou prázdniny, že je málo parchantů v metru a tram. tak zítra ráno razím na veletrh pro figurku :-D . švagrová chce mrknout na košile a kravaty pro Michala.
Já nevím, jestli jste měli prázdniny v Praze. Je to rozdělené podle okresů. Takže dětičky u vás třeba ještě prázdniny čekají. Ztratila jsem hlas, jsem nachcípaná, tak jsem zvědavá, jak bude zítra ve škole válčit ]-(
Profilova fotka
ahoj holky, tady je zase uplne nadherne-takze mam super naladu -asi pujdeme na prochazku, bo to by byla skoda nevyuzit.. Evi, at se ti dobre vraci do skoly a at te deti nezlobi (jak stare vlastne ucis? a co ucis?)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?