Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Evu, dej na mně, je fakt super. Jinak holky, začala mně honit mlsná a mrcha mne furt dohání. pomoooc :-D
to víš, když se začne hovořit o jídle, to je vždycky peklo. Ale srazík bychom mohly někdy dát děvčata. Co vy na to? Neříkám že hned, ale ráda bych vás poznala. A třeba i v té cukrárně jak psala charmed :-D
Tak me padla kapela :-( a muzu hledat znova.TEd jsem prisli z bazenu a takova supr zprava.No nic se neda delat,aspon se nebudu nudit.Jej,snad uz nic nepadne a pujde podle planu :-|
simicak: jakto že padla? Já myslela, že už to máš jistý....tak to se tedy opravdu nudit nebudeš, ale ono to bude v pohodě. Všechno špatný je k něčemu dobrý, udivíš ;-)
Profilova fotka
já v Ikee si pokaždý dávam kafe, a pak nemůžu spát, a medovník a pomerančový džus. ten losos je bezvadnej, ale je se zeleninou a přelitý nějakou omáčkou, tamto je snad nějaká ryba, ta zapečená. s brokolicí. určitě příště v cukrárně. raduz, taky držím palce, aby to nic nebylo. já si ty nervy na podzim, i ty bolesti, a nebylo to nic příjemného. ale uvidíš, že to nic nebude. simi, oni jedou tam, jak jsi psala nebo proč? teď nevím, co si přesně psala, kam jedou. tak to vypadá, že jsem asi jediná, která nepeče. ne že bych nechtěla, ale prostě mi to nejde. všechno zkazím, tedy kromě líné ženy. ta mi jediná jde. a pak ještě zvládnu koláč s ovocem a drobenkou. asi před měsícem jsem pekla makovec. všechno v poho, pak kouknu do trouby a on už začal praskat, tak jsem píchla tam, kde to nebylo ruplé a tam to dopečené bylo. druhý den ráno jsme ho rozkrojili a tam, kde to bylo popraskané, tam to bylo syrové. pokaždé se mi něco stane, tak si říkám, že je to asi znamení a nemám péct. Jára bude holt chodit k maminkám. :-D
NO oni nejsou v celku,oni poslali z prace kapelnika na sluzebku na muj termin :-( JO ale zas jsem domluvena se segrou,ze me bude cesat na svatbu,uz jsem ji posilala typy ucesu,tak pry ty drdoly nejsou slozite-je kadernice,ja prvni chtela nekoho jeine,tak ale aspon usetrim.NO jako kdyz neco jineho na tu hudbu nesezenu,tak svagr ma zname a oni hraji na klavesy,je to firma a delaji i karuzo,tak si objednam dva,ale bez karuza to nechcem.No uvidim,ale asi to udelam tak a nemusim se stresovat.On ma ten znamy primo firmu,kde ma nekoli muzikantu a delaji karuza,svatby a tak.Aspon to bude levnejsi
terjar: co je líná žena? No mně se zatím všechno povedlo, ale to vaření...to je mi ouvej.... Chudák můj přítel to až se někam odstěhujeme, tak bude asi hlady...párky to asi jistí.. :-D
RAduz ted to ctu zpeptne. Jestli to je zanet mocaku,tak to poznas ne?To pali pri moceni a tak a pomaha na to urologicky caj.Zkus si zajit do zdrave vyzivy a zeptat se na to.Tam ti poradi,davaji to i lekari v cr,je to supr.Jestli to je zanet vajecniku,tak to verim,ze to boli.ALe neboj,nic vazneho to neni urcite.Nebo nemuzes byt tehu?To taky boli brichoa vsechno,tak si udelej tehu test pro jistotu a vyluc si tehotentsvi,jestli ti teda uz nedelal doktor.Nekdy muzes byt tehu i kdyz mas menstruaci a beres antinu. Ja jak mela problemy s temi zuby,tak jsem taky sla do obhcodu se zdravou vyzivou a tam mi poradila a za dva dny byl pokoj
Ahojte děvčata, tak se k vám přidávám :-) Už jsem tu párkrat byla a přečteno to mám skoro všechno... tak mi připadá jako bych vás znala už dlouho :-) evulebobule: Z toho si nic nedělej já když jsem bydlela doma tak jsem vůbec nevařila a ni se mi nechtělo, nebavilo mě to. Stěhovali jsme se loni v září a z vaření jsem měla depku, ale zjistila jsem, že na tom až tak nic hrozného není....Co uvařím tak většinou sníme a někdy se i stane, že to Lukášovi chutná více než od mamky :-D To potěší 8-)
Profilova fotka
jo jo, urologický čaj je bezva věc. u nás v rodině je taky často zánět močáku a pokaždé ur. čaj zabere. chce to ale hodně pít. já ho měla naštěstí jen jednou, ale hrůza. člověk nemůže vylézt z bytu. líná žena je buchta s čokoládou, nemletým mákem (kupodivu moc dobré) a marmeládou. Jára jí zbožňuje. to je fakt jediný, co mi jde. já zase moc ráda vařím, ale ne ty klasiky jako svíčková atd. Ale taky nějakou omáčku uklohním. jen si musím s někým zkusit knedlíky, ty jsem ještě nedělala. já je teda nejím, dávám si těstoviny k omáčkám, ale Járovi je budu muset sem tam udělat. teď o víkendu budu dělat obalovaný květák a druhý den ségra koupila nějakou novou rybu, tak se musím podívat do kuchařky, co se tak k ní dá udělat. mamka si jí občas dává na oběd a je prý výborná, dělají jí s nějakým bešamelem. ale jméno nevím, slyšela jsem to poprvé.
Profilova fotka
ahoj holky-diky za podporu... :-) ja myslim pozitivne a doufam,ze to nic vazneho neni (minuly tyden mne popadla panika a protoze jsem myslela na nejhorsi, tak mi bylo jeste hur...tak ted se snazim na to nemyslet....a je to rozhodne lepsi) Urologicky caj mam-piju ho poctive (mamka mi ho dovezla, kdyz tu byly vloni se segrou na navsteve) a tehotna nejsem...uz me doktorka vysetrovala. Ale spis je to neco s tema vajecnikama ci co ja vim (bo pri moceni mne to nepali) ale to je jedno-proste uvidim co rekne doktorka ve stredu... ;-) ale jeste jednou dik ;-) jinak Simi, nic si z toho nedelej, ze ti rikaji ze jsi vychrtla...mne se to stava taky (a pritom si myslim,ze to neni zas az takova hruza)...ale taky chci pribrat (tak 4-5kg) tak doufam,ze se mi to podari v te posilovne (kdyz to nejde pribrat normalne, tak priberu na svalech :-D )
Luci ahoj, tak to jsi mě uklidnila. Snad to nějak zmáknu. Myslím si, že až budu mít svojí kuchyń, tak budu chtít něco vyzkoušet. Vašík je vděčný strávník, ten sní všechno, takže to bude jednodušší Je rád,když něco uklohnim a ještě si to pochvaluje, mouchy na tom vidím naštěstí jen já :-D A co ty? Pověz nám o sobě něco :-) Jinak tě tu hezky vítám....
Článek se načítá
Já tě znám, tedy jen podle fotek v albu. Už jsem se na ně párkrát dívala.... :-) Budeš mít taky svatbu do růžova? To je super, my taky. :-)
Profilova fotka
ahoj Luci, taky zdravím. pomalinku se rozrůstáme, jdu omrknout tvoje album.
Tak vdávám se 26.7.2008 to jste si asi všimly:-)... Bude to na Čeladné U Holubů, budeme mít asi 50lidí...výzdoba růžová, fotografa máme, s hudebníkem máme schůzku v pondělí prvně jsme chtěli živou hudbu, ale pan od Holubů nám doporučil pána, který sice hudbu jenom pouští, ale dělá i zábavu a také nám ozvučí venkovní obřad.. jenom doufám,že bude pěkně :-| ..postupně taky vyhlížíme prstýnky, vývazky mám doma, jmenovky na stůl si vyrobím sama, šaty mám z Kariny z Ovy, jinak už nevím co bych napsala :-)
luci,bude krasne,ja to mam ve stejny den ;-) ,taky severni morava ;-) Jdu na tvoje album Maji pekne saty v Karine?ja se tam chystem v dubnu,bydlim hned vedle svinova,tak snad tam neco najdu pekneho,jiank budu muset do daji a tam je o dost draz
tak a ja jdu volat moji drahe segre,ktera si nechce poridit net,tak aspon zvednu trochu ucet na pevne ;-)
Luci tak to máme stejné datum....takže doufám, že nám počasí vyjde. ;-)
Profilova fotka
ahoj Lucie, taky te zdravim...mas moc zajimave saty (ja bych je uz nemenila...slusi ti ;-) ) ja uvazuju,ze si poridim velke bile destniky v pripade ze by prselo pri obradu (coz doufam,ze nebude,ale kdyz budu pripravena,tak me pak nic neprekvapi..) protoze obrad bude venku....
Já si myslím, že si v Karině vybereš. Před Vánoci dostali nové šaty.. Já jsem si říkala, že to je podivné, že to je tak levné, ale kupodivu tam měli šaty pěkné a jsou tam velice příjemní a ochotni. Ona říkala, že to mají levné, protože neplatí nájem jako třeba v centru, protože to mají doma... a mají hodně zákaznic... takže jim se ty peníze vrátí... Fakt jsem tam byla spokojena. Počasí musí vyjít....Akorát kdo ví jestli nebude až moc vedro... protože potom při tom focení to musí hrozné.. Holky, budete mít silonky? jestli jo myslíte, že se více hodí bíle nebo hnědé a každopádně asi ty samodržícící, že? Díky...prvně jsem chtěla ty bílé bez vlečky trochu nařasené, ale jak jsem některým ukazovala ty fotky tak se každému líbily více ty s vlečku a mě se nakonec taky začaly líbit nejvíce :-) No nic jdu ještě do vany a spát.. Dobrou noc holky
TAk ja jsem dokecala a volala jsem skroo dve hodky,tak jsem zvedava na ucet =-) ,ale aspon jsem ze segrou dobre zdrbla druhou segru,to me bavi :-D Ja budu urco bez silonek,saty zvedat nebudu,tak to nikdo ani nezjisti a enbudu se trapit.Jiank se hodi bile silonky si myslim. Tak to je supr ze si vyberu,teda jestli tam jeste neco bude. Ja jdu chrapat,tak dobrou RAduz,tak si nech spichnout bilou plastenku ;-)
Lucie, ahoj. No rozrůstáme se celkem dobře, že? ;-) Já silonky nechci, ale asi je mít budu, i když mi bude vedro. Mám problém se silnými stehny a dřu si je o sebe. A nehodlám si ve svatební den mazat stehna každou chvíli nebo nedej bože si je zaprudit. Silonky bych si pak po obřadu asi sundala. Ale ještě nevím. Zase když bude to léto a budu mít sandálky místo lodiček, tak silonky mít je nesmysl. Tak dneska jdeme do Diplomatu - mám foťák, tak sem ještě večer vložím fotky. Já myslela, že končí v 6pm a oni dneska mají od 4 do 9 pm, takže je to super. To stihneme všechno prolézt a nebudeme se muset tlačit v sobotu. Michal za mnou přijede po práci a půjdeme tam spolu a budeme tam až do těch 9 ;-) Ještě večer tu máte fotky.
Profilova fotka
charmed, my se tam chystáme jít zítra, ale jen kvůli prstýnkům. kdybys tam náhodou zahlédla Invencii (Vojtěch Bem), tak mi prosím dej vědět. kdyby tam nebyl, tak tam ani snad nepůjdeme. asi víte proč. :-D já budu mít silonky, koupila jsem si v tělové barvě. nevydržela bych v botech. pak se ale přezuji do žabek a silonky sundám. teda vás má svatbu 26.7. jsem asi jediná, kdo jí má 12. ani ostatní nevěsty si to datum moc nevybírají. šéf měl včera příšernou náladu, řval tady na kolegu. no byla jsem raději zalezlá a zticha a na net jsem pro jistotu vůbec nešla. snad se dneska dobře vyspí nebo nemusí chodit vůbec.
tak někdo preferuje bílé někdo tělové, taky jsem spíše pro ty tělové..... My se bereme 26.7.2008... 24.7.2004 jsem se poznali, 24.7.2007 jsem byla požádána o ruku, a řekli jsme si že se vezmeme rok na to.. a taky se mi líbí 6, 7, 8 :-)
Terjar, v seznamu vystavovatelů není napsaný, takže nevím. Ale kdybych ho tam viděla, tak napíšu. Držím palce, aby byl šéf v dobré náladě. Přeci jen je pátek.
Profilova fotka
charmed, dík. Tak to tam možná ani nepůjdem. Hlásí krásně, tak spíš na nějakou prochajdu. snad jo, jinak to bude fakt super pátek. a zase žádná práce na obzoru. my jsme si vybrala 12. jen tak. no i když ne jen tak, Járův brácha má svatbu 12.9. tak, aby to pěkně ladilo :-D
Tak o mé posloupnosti tady snad každý ví, takže není co dodat 8-) Já se tam tak těším! A Michal, který původně o nějakém veletrhu nechtěl ani slyšet, tak dneska říkal, že za mnou přijede do práce a půjdeme tam spolu. Jinak ty prstýnky od Kottnera, jak jsem z nich byla tak nadšená, tak ten pánský stojí cca 9.000 a ten dámský 95.000! Tak jsem říkala, že si raději uřízneme lešenářskou trubku. :-(
Ja preferuji zadne,bude horko a stejne budu mit oteverne boty,leda,pokud budu mit neco jak lodicky,tak silonkyurco,abych si nedrela paty a malicky.Ale ja chci mit otevrene boty at pak nepadnou smradem,jak se zuju :-D Ja myslela,ze pod sv.saty maji byt bile,nevim,kdej sem na to prisla,ale asi ze je vsechno bile,tak i silonky.TAk to jsou lepsi telove nez bile ;-) Mala dnes vstaval zas v pet a v noci blbe spala,tak jdu spat ted s ni,snad to zalomime aspon na hodku.Tak dobrou ;-)
Profilova fotka
já budu mít ty botky, co mám v albu. už jsem je jednou vyzkoušela na 50. výročím svatby prarodičů. a silonky mít musím. i když jsou pohodlné, tak by mě určo nějaký ten puchýřek neminul. pak je ale taky sundál a obuji si něco pohodlného - žabky. snad mi ostatní prominou. jen, aby to počasí vyšlo. slyšela jsem, že léto má být nic moc. charmed, musím se ti teda podívat do alba na ten prstýnke. ani si neumím představit prsten za tolik peněz :-D simi, taky bych si dáchla. ještě, že už je pátek a o víkendu se snad vyspím.
Profilova fotka
to se mi zdá dost peněz i za ten pánský. u rýdla má oba za takovouhle cenu, z bílého zlata. a vy chcete zlato?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?