Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
lucka: taky se mi líbí to datum, jak píšeš je super ta posloupnost 6,7,8....tak kolik nás vlastně je, co mají svatbu v tento den. Jsme tři? Nebo více? taky bych chtěla na ten veletrh, ale mám smůlu jsem z daleka.... :-( To je šílený, proč se nekoná taky něco tady.....ach jo, připadám si jak na konci světa :-N
U toho dámského to jsou diamanty. jenže ten můj zásnubní má taky diamant a prýteda tolik nestál - i když byl drahý. Ale nechci vědět za kolik. Michal by chtěl bílé zlato a já takovou lehkou kombinaci bílé a žluté. Ale s bílým zlatem jsem spokojená. Nebo jsme uvažovali i titanu, ale ty prý taky nejsou levnější. No, a právě proto jdeme na veletrh :-) Páč mi než se rozhodneme, tak už budeme svoji :-D
Profilova fotka
já už pak půjdu okukovat svatby charmed a kajsy jako vdaná paní :-D Evi, jedině si udělat výlet do Prahy, vždyť to není zas taková dálka. za hoďku jste v Praze a v sobotu není směrem do prahy žádný provoz.
Terjar, jenže mi tě pak budeme žádat o rady a ty nám budeš MUSET odpovídat a pomáhat :-D Evi, bude v březnu ten v Ostravě, tak jestli pro tebe je Praha daleko tak tenhle bude ještě dál :-| Ale dám sem fotky, budu se snažit fotit i pro vás, co tam nejdete. Ale třeba i detaily prstýnků nebo tak, pokud to půjde. Jé, já tam vlastně jdu jako takový vokuk, kápo, co musí všechno zkouknout a pak se ostatní rozhodnou, zda tam taky půjdou. teda aspoň se tak cítím.
Profilova fotka
titan je levnější a o mnoho. nás ty naše dva prstýnky vyjdou celkem na 2900 Kč. a četla jsemu někoho, že ty titanové prstýnky z e-piercingu je vyšly asi 1500. ale ona se pak cena nasčítá za ty diamantíky. anebo pak chirugická ocel, do té se taky dají dát kamínky, ne? ale to zase bude asi problém sehnat zlatníka (vím, že prodávají z CHO v Ráji snubních prstenů ve Vysočanech). Ještě, že my už máme vybráno a odzkoušena. já se do něj zamilovala hned, jak jsem ho poprvé uviděla. to víš, že budu. už bude zkušená novomanželka se spoustou dojmů. i když se toho asi moc nezmění, když spolu už přes rok bydlíme. jméno na schránce, občanka, všechny karty... fuj to bude hrůza to obíhání. a pak znova až si budeme měnit trvalé bydliště, snad jednou.
Terjar, chtěla jsem se zeptat kde a za kolik jsi sehnala košíčky na výslužku? No, a že se můžeme na tebe přijít mrknout, viď? x-)
Jé já se taky chci přijet mrknout na svatbičku.... :-) Je pravda, že to není daleko, ale stejně mám dneska odpoledne běhání, takže spoléhám na charmed, že přinese esej na téma veletrh a samozřejmě foto.... :-) To obíhání bude fakt na palici....Třeba do té doby něco seženete,nemaluj čerta na zed´. To je hned. Najednou přijde nabídka a za chvíli bydlíš....věřím, že vám to vyjde. ;-) A radit nám samozřejmě musíš, budeme tě bombardovat otázkama, tak si připrav pevné nervy. My budeme mít prstýnky také z e-piercing, chceme titanové, vyjdou nás asi na 1000 Kč. Což je úplně směšný co? Ale líbí se nám úplně jednoduché bez kamínků, takže o to je to levnější. Nechci aby to vyznělo, že chceme na prstýnkách šetřit, to v žádném případě, jen nás ta cena fakt překvapila :-D
:-D A dostanu doufám za 1 podtrženou 8-) Hele, e-piercing? Co to je? No, bez kamínků...Michal by chtěl, mně se teda líbí s kamínky, ale uznávám, bez kamínků je to víc "svatební". Tak já jdu hledat e-piercing...
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
já jsem debil adresy se sem nesmí psát.... :-o
sama jsem se udala :-(
Ale díky, zachytila jsem to. teď už si to můžou smazat. Hele, postih z toho žádný není, tak klid.
Článek se načítá
nerada porušuju pravidla, nějak jsem si to neuvědomila.... ]-(
Profilova fotka
Cauky, vy teda uz zas kecate:-). Ja jsem po pul roce rozecetla "normalni" knizku, takze jsem se ted vzbudila - cetla jsem takrka do svitani :-D Slysely jste nekdo o tzv. puncochacich ve spreji? Mne to prijde docela zajimave, ale docela by me zajimaly zkusenosti s tim. Jinak se moc tesim, ve stredu mi prijde z netu objednana podprda Multiplunge - jak ma variabilni raminka za krk, na jednu stranu a dalsich milion zpusobu, tak jsem fakt zvedava. Ty jo charmed tak ty jsou fakt vtipni s tou cenou :-p Nase staly myslim ze nejak 8000, ale platili jsme 4300, tak to slo. Holky dneska vecer jdeme s babama ze skoly zapit zkouskove, vytancovat se a balit chlapy ;-) Tak se tu ukazu asi az v pondeli ;-) Jak to mate vy s jezdenim po Praze v noci? Ja se desne bojim, chudak Vlada pro me vzdycky musi nekam dojet. Nejradsi bych jezdila taxikem :-S
kajsa: slyšela jsem o tom, ale ve skutečnosti jsem to ještě neviděla. Ale je to fakt zajímavý. Punčochy ve spreji... :-) Tak si to koukeje holky večer užít. Prošoupejte kecky :-D
Punčochy ve spreji...slyšela jsem o tom, ale neměla jsem tu čest si je koupit. Ani nevím, kde je seženeš, protože kamarádka je chtěla, ale nemohla je nikde sehnat. Snad jen zase přes net. S ježděním v noci? Ty bláho, já v noci nevystrčím hlavu z baráku, když jsem sama. Bydlíme v Karlíně a po povodních to bylo dost hustný. Jsem prosila Michala, aby mne vyzvedával na tram zastávce i v zimě. prostě jsem měla strach. nikde nesvítilo ani světlo a všude ticho. Teď je tzam sice zalidněno, ale těch cik...ů! A v centru jsou zase zloději. To si nevybereš. Pravda ale je, že já málokdy chodím někam sama. Buď jdu s kamarádkou, která u nás třeba přespí nebo s Michalem. A když je fakt nejhůř, tak zavolám Michalovi ať pro mně přijede, že se nehnu z místa. Každopádně si užij tu pařbu a pamatuj, že doma čeká Jára, takže žádní kluci. Jen se procvič ve flirtování 8-)
Profilova fotka
Charmed, tak ted jsi to praskla, protoze za normalnich okolnosti patri Jara k Terce :-D
Jéeee, a je to v háji. promiň, asi budeš mít problém :-D No, a tady vidíte, jak je neproduktivní psát a číst si v práci beremese. Je v tom potom takový bordel, že je z toho někdy až bordel. x-)
charmed: :-D :-D :-D
:-N
ale dobře jsi mě pobavila.....povedený kousek :-D :-D :-D
Tak na závěr týdne se musíme nějak pozitivně naladit na víkend, ne? :-p
já jsem naladěná díky tobě bezvadně. :-)
To jsem ráda, že se mi to povedlo ;-)
jojo určitě se zadařilo. Tak doufám, že budete večer referovat, jaký to dneska bylo. Půjdete holky spolu? :-D
Já jsem domluvená s Michalem, ale holky chtěli jít snad až zítra nebo vůbec ne. Dám sem fotky ještě dneska - pokud se proboxuju k PC. Ale referát nevím, musí být prýž na dvě stránky a to budu asi utahaná, tak možná v sobotu.
a dostaneš z toho známku od paní učitelky-to jest ode mě. Tak se koukej vyšvihnout k výkonu.... :-D
Tss, jsem měla ty nejlepší z nejlepších 8-) Takže jednička bude jasná!
tak to prrrr, to si počkám....takže koukej dneska navalit ten referát, nebo bude zle 8-)
:-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?