Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
tady je taky krásně a snad hlásí na celý týden. dopo jsme byly s švagrovou v Diplomatu, celkem pěkný, ale ta moje figurka tam stála 900 Kč, takže jsem odešla s nepořízenou. za chvíli zase vyrážíme do ulic, Járova ségra hraje ženský hokej, tak jdeme fandit. Jde celá famílie a kamarádi, chudák už mi říkala, že se toho bojí, že jí to asi nepůjde, když nás tam bude tolik. ten víkend vždycky tak rychle uteče a zítra zase do práce. naštěstí šéfové odjíždějí pryč, tak budu mít pohodičku a budu celý den na beremese. jo a taky budu zítra psát na další byt.
raduz: učím od 3. do 9. třídy všechny. Učím AJ.
terjar: a co je to za byt? Máš nějaké podrobnosti? :-)
Tak my jsme taky cely den venku a jsem uplne v supr nalade s tim pocasim.Sauna byla bomba,uz asi nemam zadnou vodu v tele,bo jsem tam byla asi 40minut po castech a taky jsme hodne plavala.Pak dorazil radek s malou a plavala jsem zas a uz mam blany :-) Evy,sestenka uci prvni stupen a je nestastna,ze to jsou parchanti,ma skoro same kluky a pry hruzza
simicak: já to ani radši rozvádět nebudu,to by vydalo na román ]-(
Profilova fotka
evi tak to mas urcite plne ruce prace :-D (ja bych ucit nemohla-asi bych ty smrady musela pozabijet...) Simi, s blanama aspon dal doplaves :-D tery-tak hodne stesti-at to tentokrat vyjde ;-)
raduz: nervy na to nemám, co ti mám povídat. Je to hnus.
Profilova fotka
evi :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky berušky, tento vikend jsme jeli domů, byli nejen zasnuby, víkend byl krátky, i tak dost perný a tvrdy, Hned v patek jsme šli s budoucím tchánem tchýní, mojim a jeho bráchou s hokou do hospy, cely večer byla zábava super (tchán už měl trošku dráčka), ja se pak zeptala kamaradky servírky na nějake podrobnosti na svatbu, jenze tchán to zaslechl a v době kdy ja se byla divat na salonek na ubrusy a tak se zacal s ondrou hadat o kartickach na stul. ze s tim nesouhlasi, ze je to pic.. a ze on to u sve rodiny v zadnem pripade nechce videt, takze zacla mirna hadka ktera prerostla ve velkou hadku, az jsem mela sto chuti rict, ze svatbu rusime, tchan rval po me, ze takove pic.. si mame strkat k me rodine, ze jeho rodine nikdo zivot platnovat nebude, ze oni nejsou idioti a snad vi kam si maj sednout, 3x jsem utekla na zachod brecet, nakonec se me zeptal, jestli to platime my nebo oni, cituji. platite to vy nebo my, vy odpovedela jsem , tak drz hubu a budte radi, ze vam to nekdo zaridi, vy nebidete nic delat my vse zaridime a vy prijdete k hotovemu, tak na to jsem rekla, ze takovou svatbu nechci, vdavam se ja ne on, a ze jestli mu jde o posrany prachy at si je necha a mi si udelame svatbu ve čtyřech, že já je k tomu nepotřebuji, do toho se pustila tchyně proč jsem zase tak arogantní a tvrdá, že přece jde jen o blbé kartičky,tak se přece neposeru když tam nebudou, nedokázala jsem jim vysvětlit, že kartičky jsou tam z estetickych duvodu a taky ze zidle jsou na presny pocet takze neexistuje, ze si kadzy posadi kam chce, aby nekde nezustalo jedno misto volne a potrebujem tam dat 3lidi a kazdy nebude sedet jinde, no nakonec jsem to neydrzela a rozbrecela se primo u stolu, ze je to od nich hnusny, ze takovou svatbu nechcem, uz se na ni ani moc netesim, nakonec jsem zjistila, ze to nema cenu a ustoupila, tchan rekl, dejte si to na svou pulku,ale ke mne to necpete, jsem jeste dodala, to jako kazda pulka bude delat neco? ted jsou to karticky, pak nebudou chtit rizek,ale svickovou, tak kazdy dostane pulku? no tak zase tchyne spustila, ze jsem kategoricka a ze se snad svet nezbori, dalsi den byli u nas zasnuby, ondra si dal 4 stopicky, pak k nam dosel, mamci dal nadhernou kytku a sedeli jsme nasi pak pozvali i ondrovi rodice, snazili se jim vysvetlit duvod karticek na stole,ale neuspeli, tak ondra to vyresil, rekl, ze na nasi stranu se to da, na jejich ne, az se posadi tak jim je svedek rozda, aby je meli aspon na obed na stole at to na fotkach nevypada blbe, a kdyz se me tam nekdo zepta proc oni je nemeli a my jo, tak jim na tvrdo reknu protoze petr rekl, ze nejste debilove a vite kam si mate sednout, klidne at se porvou kdo kde bude sedet me uz je to jedno. a co z toho plyne? neberu si zenichovu rodinu ale jeho, jsme od nich 200 km takze mam klid, a v pristim zivote, zadna velka svatba,a le jen nejblizsi. :-( :-(
erteple,tak to je mi lito.hOld je nekdy lepsi si tu svatbu platit sam.Tchana je debil a kasli na nej.Ale jestli tak vyvadi jen kvuli kartickam,tak to vam teprv peklo asi zacne.Byt tebou,tak se na neho vykaslu,necham at si udalji svatbu po svem,ty si prijd,pozvi si kamarakdy a koho chces,zaparte si poradne,uzijte si s ondrou svuj velky den a tchan at to pak zacaluje ;-) TAk se budete hadat,stejne nic po tvem asi nebude,kdzy je debil a jeste ti vse zkazi a pak se fakt tesit nebudes. U moji sestenky taky svatbu delali rodice,byli tam hadky a tak,ta na to sr..la,vedela,ze po jejim stejne nebude.Prisla,saty mela podle sebe,meli krasny obrad,zaparila,pobavila se se vsema,svatba byla pekna a co mela na stole ji bylo fuk.Trosku ji zavidim jeji flegmatismus,ona je fakt sileny flegmous :-) Evi,taky bych try smrady zabila vsechny,jen ne toho svojeho :-D My jdem dnes cumet na novou serii LOST,tak jsem zvedava
simicak: to mi vůbec neříkej, u nás skončila třetí řada LOST a dál nedávají....Budeš mě informovat co se tam děje? Jsem hrozně napnutá jestli přežije Charlie.....a celkově, jak se to bude dál vyvíjet. Kolikrát mám ve škole nervy, uvnitř mi to pění, ale mlátit je nemůžu.... ]-( ertepla: to je tedy jednání. Naštěstí máme malou svatbu a nikdo mi do toho nekecá, ale je fakt, že může svý pocity trochu držet na uzdě.... :-| Doufám, že budete bydlet hodně daleko, i když 200 km není pro tchýni a tchána žádná dálka. Je pravda, když se říká, že si bereš i jeho rodiče. On je jejich syn a bude je mít pořád rád, to se nezmění. Já vycházím s budoucí tchýní a tchánem velice dobře, berou mě jako vlastní dceru, pořád mi to říkají. Jsou fakt super ;-)
Profilova fotka
ertepla-tak ten neni normalni (ten tchan samozrejme)-ale jak pise Simi, zkus si z toho nic nedelat, protoze nic jineho ani delat nemuzes....proste se tim hlavne netrap . A je mozne, ze se do svatby jeste umoudri a da si nakonec rict (a kdyz ne, tak to proste ignoruj)...prece jen je to jeste nekolik mesicu a do te doby muze i takovy clovek jako je tchan prijit k rozumu ;-) (drzim moc pesti, at uz nemate zadnou takovou podobnou hadku!!!!!)
Článek se načítá
Profilova fotka
ertepla - nemám k tomu, co dodat. Holky už to napsaly. Ale budu na tebe myslet, snad se to do svatby urovná. Mně včera překvapila švarová se svým manželem. Švagr je takový, co si pro korunu řeže prsty a včera se nás ptali, co bychom chtěli jako svatební dar. aby nekoupili nějakou blbost. tak jim říkám, ať vydrží, že všechno info dostanou spolu s pozvánkou. A oni, že třeba myčku nebo pračku. No já čuměla, jak puk. Nevím, jestli machroval nebo co to mělo znamenat. Samozřejmě, že budeme chtít peníze, ale kdyby nám dali tolik peněz, co stojí myčka a pračka, tak bych se vůbec nezlobila. Tak jsem právě napsala dotaz na další byt. Je to ten, jak jsem vám psala. S tím topením v el. Jára říkal, že se stejně topí jen určitý měsíce. A my jsme takoví, co netopí vůbec. Máme topení pořád vypnuté. Jsme zvyklí na 17, 18 °C. V ložnici bychom netopili vůbec, jen v obýváku. Líbí se nám ta cena, 2 mil., nic takto "levného" prostě k sehnání není a je to po rekonstrukci. ale naděje si zatím nedělám, jako s tamtím bytem. už ho stáhli, takže je asi prodaný.
Ahoj.¨V sobotu jsme dostali nápad a vyrazili do kina. Šli jsme v Hostivaři a tam byl pohádkový týden, koupili jsme si lístky na Kouzelnou romanci. Krásný romantický film. Pak jsme přešli (pssst!) na Zlatý kompas a skočili jsme O život. Teda holky, byl to super večer! Při všech filmech jsme se nasmáli až hanba a z kina jsme jeli domů, kde jsme si to taky užili ;-) Nikdo nebyl doma, všichni byli fuč. A dneska tu sedím s oparem jako prase a rty mám jako Angelina Jolie. Před chvilkou mi prasknul, tak mám ve rtu džuznu jako Popocatepetl. No krása na mne dnes pohledět. lituju všechny návštěvy. Asi si tam dám pastu na zuby a budu tu sedět jako strašidlo. Jinak máme z toho veletrhu nějaké slevové kupony co platí až do konce března, tak to asi využijeme. Ale že by tam byoli extra slevy, to teda ne. Figurky co jsme chtěli my, tak za 800, přitom se dají sehnat do 500. Taky potřebuju protřídit forky, abych si je nechala vyvolat, takže mám co dělat. Doufám, že mne to finančně nepoloží. Ertepla, to je mi líto, že ti takhle dělají tchánovci problémy. Ale bereš si jeho, ne je, takže to bude v pohodě. kord, když jsou od vás 200 km daleko.
Profilova fotka
tady je dneska nějaké mrtvo.
evi,ten charlie,to je tan co fetoval na zacatku?Tak ten umre :-D a taky se vrati zpatky do Ameriky v te serii,ale to jeste uvidim,my to vcera nevideli :-| A hodne jich tam umre,ja uz nevim,co ve 3serii bylo totiz.No rozdhodne ta posledni serie co jsem videla,asi 4teda nebo nevim,tak ta bylo supr.My to stahujem z netu,ted to totiz teprv bezi v americe,tak nez to pusti v uk,tak uz to budem mit zkoukle ;-) Tery,tak kdyz netopite,tak to budete mit supr,ale nezapomen,ze kdyz budete mit deti,tak topit musite,ale to staci jen v detskem pokojicku.TAk at vam to vyjde!! Chamed,na opar je dobra alpa,kdyz tam jejeste puchyrek,aby se rychle udelal strup,takto vysusi apak uz se neroztahuje dal.Ja na opary desne trpela,chodila jsem i na injekce kvuli tomu a stejne to nezabralo.No ale ja kdyz mam opar,tak ho mam okolo cele pusy az po bradu,natekloupusu zevnitr auz jsem ho mela nekolikrat i na nose a vpadam jak kdybych rypakem sjela beton.A to jsem to mivala kazdy mesic.Naststi po porodu uz to nemam,tak snad se mi to nevrati. Jinak s tchanovsi,my to mame v poho,k nam nikdo nedoleti :-D Mame bezpecnou vzdalenost ;-)
Profilova fotka
to já určitě pak budu dětem topit, ale nechci mít v bytě přetopíno. nesnáším to. mám astma a ten suchý vzduch mi vůbec nedělá dobře. furt větrám. zatím se mi ten chlap neozval, tak čekám. jsem nervozní. třeba je na nějaké schůzce nebo tak něco. snad odpoví. dneska budu mít doma vysavač. mamka mi ho minulý týden objednala. odcházela ze staré práce a měli nastřádány nějaké body na nějakém e-shopu, tak jí šéfové řekli, ať si za ně něco objedná. Mně objednala ten vysavač a ségře digi kuchyňskou váhu. je to takový ten aku. máme ho doma a nedám ho z ruky. chci mít koberec jen v ložnici a časem v dětském pokoji. v tomto bytě je v obýváku dfřevěná podlaha, tak bych byla blbá tam dávat koberec. ale i tak bych si dala raději PVC imitaci plovoučky. vypadá to bezvadně. no jo už plánuju. jsem s tím hrozná. :-D já Ztracený vůbec nesleduji. a teď, jak máme ten nový mini systém, tak ani na telku nekoukáme a pořád posloucháme. kolegyně si dává na opar zubní pastu. naštěstí na to netrpím. Simi, ty jsi studovala medicínu nebo něco podobného?
Já si na ten opar dávala o víkendu taky pastu a vysušilo mi ho. A dneska mi praskla kůžička. A tak si teda neumím představit, že bych si na to teď dala alpu. Mám to do masa, by mi asi huba upadla. My dostali od našich svatebním darem, předčasně, vysavač. Takový ten příruční, s vyndavacím náhubkem, že jde dát do auta. Tak ho využíváme hojně, hlavně na patře. Auto udržuji v čistotě a Michalovo služební si vyčistí v salonu 8-) Já se dívala jen na ten závěrečný díl Ztracených. Takovýhle seriály mně moc neberou. Ale je pravda, že se díváme na Hrdiny. teda spíš Michal. Konečně mi začali zase dávat Chirurgy! :-) Super. Včera jsem se neodtrhla od bedny a Michal je prosím sleduje taky.
Profilova fotka
tak to je tento taky podobný. taky se to dá odendat a vysávat. HOLKY, ten byt je volný. zítra mu budu volat a domluvíme se na schůzce. musíme to s Járou probrat večer. jsem napjatá, jak to dopadne. zda nám tu hypo přiklepnou a taky jaký budou ty splátky. jsem na něj zvědavá (ten byt), jestli je tak pěkný jako na fotkách. ježiš ale tich starostí kolem. snad to zvládnem.
Terjar, tak držím pěsti, aby vám to vyšlo a byl hezký, volný a splátky únosné.
Profilova fotka
jestli to vyjde, tak vás pak zvu na kolaudaci :-D
Profilova fotka
Chirurgové jsou nejlepší!!!! Terjar super, snad už vám to vyjde, tenhle adrenalin ti fakt nezávidím. Kde ten byt je? To nás pak pozveš, viď? :-D
Profilova fotka
v Libni u Dolních Břežan. je to zatím nejblíž ku Praze. pořád se přibližujeme. k nám na Chodov asi 12 km. a je i celkem dobré spojení k Járovo rodičům do Modřan. jezdí tam sice jen jeden bus, ale celkem často. už jsem si to zjišťovala. navazuje na tram, kterou budeme jezdit oba do práce. hlavně mi vyhovuje, že za nás vše vyřídí s bankou a hypo dávají od hypofinance. mají nižší splátky, protože bance klienty dohazují a všechnu administrativu dělají oni. tak bychom se mohli klidně dostat třeba i na 10500 Kč. teď tam bydlí čtyřčlenná rodina, bydlela. platili cca 3200 Kč bez elektřiny. si myslím, že to budeme platit kolem 3000, když jsme jen dva a celý den v práci. taky jsem si přečetla, že hypo standardně vyřizují od 5 - 10 pracovních dní po předání všech podkladů bance, od nás budou chtít asi jen výplatnice a Jára splácí půjčku na auto (ještě asi 3 roky), tak asi tu smlouvu. jiné závazky nemáme. no jasně, že pozvu. i když asi budete muset omluvit zařízení, protože to tak rychle zřejmě nepůjde. budeme zařizovat postupně podle penízků. ale nechávají tam celou kuchyň i se spotřebiči a líbí se mi. na fotkách, tak uvidíme v reálu.
Terjar, to zní jako báseň. Tak to musíte prostě mít - teda pokud se ti tam bude líbit. Moc moc držím palce. Jé, to už se těším na kolaudaci. Zařízení, na to se nehledí, hlavní je výhled a spokojenost obyvatel! Nejlepší jsou Čarodějky, ale Chirurgové jsou v závěsu :-D Ne, já jsem poslední dobou fakt seriálový úchyl.
Profilova fotka
výhled bude asi do zeleně,moc tam toho není :-D , ale prodávají se tam pozemky, takže asi budou růst i rodinné domky. ale mně to neva, nemám ráda samotu. aspoň pořádně protáhneme ty naše kola. takhle než někam dojedeme z Prahy, tak se zase můžeme vracet. ale pozor, je tam snad i sámoška. :-D škola atd. je v Břežanech, asi 4 km. mám strach z toho topení, ale ono by to asi vyšlo na stejno i s plynem. už je dneska drahé i to topení, co máme my v paneláku - nějakej horkovod z Mělníka. člověk si nevybere. až doplatím spoření (v prosinci), tak hned bude o nějakej ten peníz víc, a pak až doplatíme autíko, tak pak taky. ani nevím, kolik to má obyvatel. je to taková prdelka maličká. my dneska budeme koukat na Hause.
No, my taky :-N A zítra na kriminálku, pak na NCIS, zase kriminálka... no je toho hodně. Ono taková prdelka a za 5 let z toho máš sídliště. To je dneska normálně běžné. My jsme měli vyhlédnutý pozemek u Jílového, s tím, že tam bude sem tam baráček - to byl územní plán. A když jsme jeli nedávno okolo, tak je to tam satelit jako prase. Ještě zkouknout ten byteček a pak se rozhodnete.
Mizím. Přijel pro mne Michal, tak se mu jdu věnovat. Pa zítra.
Profilova fotka
no tohle spadá pod Jílové, že bychom za chvíli byly sousedky? já taky za chvíli pádím dom. dneska to nějak uteklo. no jo, když tu nejsou šéfíci, tak to letí...
Profilova fotka
Ahoj je tu také někdo z Brna?
Profilova fotka
jana155, vítám tě tady u nás. myslím, že z Brna je ertepla.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?