Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Tak jsem byla včera objednat se na kosmetiku a oni mají nejbližší volno až na konci února! To abych se objednávala na léto už o Vánocích :-D Noviny se mi nechtějí načíst do alba...asi s tím něco je, když mi nejdou udělat i ty odstavce, nebo je v háji počítač...ach jo :-( Mimochodem, dneska se cítím jako nafouklá hárající koza. Sotva se plazím a jestli někdo přijde, že něco chce, tak mu asi řeknu ať si to udělám sám.
Profilova fotka
charmed, to je krásný nafouklá hárající koza :-D . pěkný výraz. ta moje kosmetička minulý týden porodila a snad po šestinedělí se domluvíme a ona mi taky udělá kosmetiku. domluvily jsme se tak, že si vždycky zavoláme a ona přijede k nám a udělá mě a mamku. bydlí kousek. a hlavně si něco málo přivydělá. já jsem měla ráno nějaké střevní problémy. jen tak tak jsem doběhla do práce. ale teď už je to lepší, i když břicho mě bolí pořád. to bude zase den. já už se nemůžu dočkat až půjdeme na ty prstýnky. ještě 2 týdny.
Terjar, to mne napadlo až při psaní. Já někdy píšu co mne zrovna napadle a jak to ze mne leze. Pedikérku tam nemají, odešla a nová je nemocná, tak si musím najít někde salon na pedikůru. Zarůstají mi nehty i když si je stříhám rovně ]-( A nebaví mne každý ráno si nandavat řasenku, tak chci obarvit řasy. Vydrží mi to tak 14 dní, ale zase jsem krásná už po probuzení 8-)
Profilova fotka
Jára byl taky včera u pedikérky s tím nehtem, chodí tam teď každých 14 dní. já sid ělám pedikúru sama, žádné problémy s nehty nemám, tak na pedikúru nechodím. já už chci pátek
Mně právě zarůstají oba palce a v tomhle salonu byla super pedikérka. A teď si musím najít jiný, protože ten jeden palec je fakt hrozný. Sám se láme v půlce délky a pak to roste do kůže :-| Pátek chci taky, hlavně proto, že bude ten veletrh. A taky budu mít volno, přes víkend pojedu nakoupit nějaké dárky - 16.2. máme oslavu narozenin - máma, brácha, moje a babičky, dědy a svátků - brácha, táta. Vezmeme to kvůli nemoci babičky (viz. výše) všechno najednou a uděláme mini párty. V létě před svatbou pojedeme na barák k tetě a tam bude velká párty - rodinná.
Ahojky, moje nehty to je jedna velká katastrofa, mám hrozně měkké a lámou se u samého. Chci si zkusit udělat gelový, jak to bude vypadat, ale určitě je to řešení, protože když se ulomí nehet u samého tak opravdu nic moc pocit. Navíc je chci na svatbu, tak to vyzkoušíma zkusím si zvyknout. :-) My máme jarní prázdniny,tak si užívám krásného volna bez dětiček :-D
Evi, já mám nehty taky měkké, na rukou ani nemluvě. Gelové jsem jednou měla, vydrželi mi cca 14 dní a pak je muset doplňovat...každých 14 dní, to leze dost do peněz, zas tolik jich nemám na tyhle "zbytečné" výdaje. Tak jsem si říkala, že když už, tak na tu svatbu bych si je mohla nechat udělat a nechat je postupně odpadnout. Ale to je třeba tak cca 4 dny před svatbou, aby jsi si na ně zvykla. A pak jsem myslela, že by stačil jen nějaký hezký lak na ty moje krátké - dlouhé se třepí a lámou :-(
Profilova fotka
charmed, ty máš v pátek volno, ti závidím. já mám dovču 22., 29. 2. oba pátky. ten první jdeme na prstýnky a technickou s autem a druhý jedeme na ples. mně se nehty netřepí, mám je celkem kvalitní. a i mi vyhovuje dýlka. minule jsem byla na manikúře, tak mi tam dávala nějaký p-shine a je fakt, že mi to měsíc vydrželo. krásně se leskly a nemusela jsem je vůbec natírat bezbarvým lakem. na svatbu nechci žádný umělý. nechám si svoje. ona mi je hezky upraví a nalakuje. ale to tak den před svatbou, aby se mi ten lak neoprýskal. pořád se máchám pod vodou. na moje pidi prsty by to možná ani nešlo. mám hodně hubený prsty a tahle dýlka, co mám je tak akorát. Evi, to závidím. my už bohužel prázdniny nemáme :-( Musíme makat. přec chvíli mi volala naše účetní. včera jsem mluvila s jejím mužem, on je asi o 20 let straší než ona. oba nám dělqají účto, ale on už je neschopnej. volala mi, aby si něco ověřila. samozřejmě jí to řekl blbě. nic nepochopí, co mu říkám. je to hrůza.
terjar: se máš, že máš kvalitní nehty. To pak je půl práce. Jednou za život si umělý necham udělat a pak je nechat odrůst jak píš charmed. Je pravda, že to leze do peněz, jsou jiný věci, který si koupim radši.... :-) Já ty nehty mám fakt děsivý, je třeba s tím něco udělat :-(
Terjar, tak ať ti to účto dělá ona rovnou. Asi už je manžel senilní :-D Já bych chtěla kalsickou francouzskou manikuru na ruce i na nohy, ale to mi musí nejdřív ten zarůstající nehet srovnat a spravit, abych neměla půlku palce bez nehtu. Ještě nevím 100%, jestli v pátek mít to volno budu, ale v nejhorším bude víkend ;-)
Profilova fotka
to je fakt, vůbec se o ně nestarám. nelakuju, když se zlomí, tak ho zapiluju a to je tak všechno. jen teda pořád krémuju ruce. celý den v jednom kuse. po každým umytí. možná to je tím. jen se mi občas dělají záděry a kor teď v zimě. a taky trpím na ekézy a ten se mi bohužel dělá na rukách. proto tolik krémuju, jinak to praská a bolí, jak čert. a jak je vůbec v Blatný. tady je modrá obloha a svítí slunko
terjar: tady je krásně už asi druhý nebo třetí den. Je fakt nádherně, sice po ránu žádný teplo, ale odpoledne už pohodička. Ráno tu bylo trochu pošmourno, ale už se to vybralo. U nás se rozjíždí stavba rodinných domků a dvojdomků. Sice je dobře, že se něco takovýho děje, protože je tu krize v bydlení, ale zase ty ceny.....trochu mimo naše možnosti. Tak 4 miliony to hodí. Možná víc. Samotný domek je za 3 melouny a to bez podlah a tak, k tomu nejsou započteny sítě a pozemek....takže vážně výhodné, zvláště pak pro mladé lidi ]-(
Článek se načítá
Já si je taky krémuju, tak 2x denně, ale tím to nebude. Spíš nám chybí nějaký vitamín. Ale který?
Profilova fotka
třeba vápník, toho mám já přebytek.nejím moc maso ani salámy, ale vynahrazuji si to sýrkem, gutíkem, mlíčkem ... my jsme teď viděli v nějakým časáku, že prodávají domky na klíč. ten nejelvnější od 8500 Kč měsíčně, splácíš to přímo té firmě a ne bance. takže si nemusíš prát hypo. ale kde vzít ten pozemek. taky by se mi domek líbil. Evi a vy chcete zůstat někde v Blatný?
charmed: těžko říct. Pamatuju si, když jsem byla malá a šla do vany,tak ty nehty potom jsem měla úplně průhledný... :-(
terjar: nám je to asi jedno, hlavně aby se něco našlo. Ale jestli půjdu do nějakého jiného města tak chci aby tam byla školka, at´ pak nemusím tahat děti s sebou. Taková Sedlice by nebyla marná ;-)
Profilova fotka
tak to je kousilínek od Blatné. Sedlice je pěkná. líbí se nám tam ten nový domov důchodců. nedávno tam měli den otevřených dveří a teda luxus. to se jim povedlo. hele, Kajsa má dneska tu zkoušku. vzpomněla jsem si proto, že ségra má taky dneska zkoušku a včera jančila, že jí neudělá. tak hromadně držet pěsti. anebo můžete k nám do Mužetic :-D
Tak palečky držím, sama jsem si tím prošla, tak vím jaké nervy ty zkoušky hnusný jsou..... :-o Jakou školu dělá? Do Mužetic ne, to je na mě už opravdu moc malý....ale je to kousek ne....tak kdyby se něco sehnalo, tak bys mohla přijet na kávičku nebo na čaj :-)
terjar: Já masu také moc nedám, radši sýry, ale salám si občas dám.... ;-)
Profilova fotka
je to od Blatný asi 15 km. od Sedlice 3 km. ségra dělá medicínu, obor mi právě vypadl z hlavy (laicky řečeno léčba prací), Kajsa studuje práva.
tak to jsou obě šikovný holky. Zvládnou to určitě levou zadní.... :-)
Kajse držíme palce! Terjar, tak to je super cena za ten domek. To já bych byla raději kdyby ti městští zastupitelé změnili územní plán, abychom si mohli tu chajdu přestavět. Ale takhle tam nemůžeme hnout ani s jedním kamenem. Ha, lidi začínají chodit :-(
terjar: a o jakou firmu se jedná? ;-)
Ahoj holky, ted normalne Radek prines noviny a na titulni strane je jak khori dum a aby zachranili miminko,tak ho hodili z okna.Asi ze tretiho patra,jako dost vyska podle fotky-samozrejme hasicum.Ale na te fotce je,jak to mimco leti volnym padem a pak i jeho zaber s vysky.Fuuuj,no nevypada ,ze by se mu to njeka libilo a asi nebude mit rad cely zivot vysky.to by jste museli videt.No ale hlavne ze ho zachranili
Ty jo, já bych to asi nedokázala hodit vlastní dítě z 3.patra, ale zase, kdyby to byla jediná možnost, jak přežit, tak člověk nikdy neví.... :-|
To já bych asi udělala. Kdyby to byla jediná šance jak ho zachránit, tak jdu do toho. Ale lepší by bylo, kdybych skočila s ním, jenže to by hrozilo při dopadu do té plachty, že bych ho třeba zalehla v náručí. Hele, nechme toho, je to děsný téma. Taky u vás svítí sluníčko? Polovina baráku jela na výjezdní zasedání a přijedou až zítra odpoledne, tak tu mám celkem klid. konečně!
charmed: u nás je nádherně, fakt super počasí. Zatím mi ty jarní prázdniny vychází 8-) Tak to máš klídek na to,aby sis s náma psala ne? :-N
Já mám klid skoro celou pracovní dobu, tead dneska a asi i zítra. Ona tahle práce je docela v pohodě. Spousta času dělat si svoje věci. To víš, když se někomu nechce sem chodit osobně, tak je o práci nouze :-D Nějak jsem ale nedočetla, co děláš ty? Nebo jsem to přehlédla.
já jsem učitelka angličtiny a ruštiny. A co děláš ty? :-)
kam jste se všechny poděly? :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?